نماد برکت در بورس ایران چه وضعیتی دارد؟ بررسی شرکت گروه دارویی برکت

برکت1

برکت ( شرکت گروه دارویی برکت ) که سهامی آن سهامی عام می باشد با دارا بودن تعداد بیش از 20 شرکت تابعه در سال 1389 بر اساس تحلیل و آینده نگاری صنعت دارویی ایران و با هدف پاسخ گویی به نیاز های جامعه تحت عنوان شرکت فناوري هاي نوين دارويي تدبير تاسیس گردیده است.

شرکت گروه دارویی برکت

معرفی شرکت گروه دارویی برکت یا نماد برکت

شرکت گروه دارویی برکت به عنوان يک مجموعه اقتصادی دانش‌ محور که رویکرد و عملکرد کاری خویش را تمرکز بر فرآورده هاي سلامت  انتخاب نموده است بر این اساس فعالیت خود را در این عرصه آغاز کرده است.

کمک به گسترش عدالت اجتماعی و افزایش امکان دسترسی محرومین به فرآورده های جدید سلامت از طریق تولید دارو ها با قیمت ارزان تر از اهداف نماد برکت می باشد.

این شرکت و گروه آن بر این عقده می باشند تا از طریق تعامل سازنده با موسسات دانش بنیان و دانشمندان جهان بهره گیری از دانش و فناوری های حوزه دارو و سلامت و با به کار گرفتن بیش از صد ها نیروی متخصص و محقق گام های موثری را در عرصه دارویی کشور بر دارد و نقش مهمی را در درمان بیماران به ویژه بیماران صعب العلاج ایفا نماید.

در خصوص رویکرد این شرکت توضیحات مختلفی ذکر شده است که باید گفت در حوزه تولید دارو  رویکرد شرکت برکت در دو جهت به صورت منطقه ای و نیز تمرکز بر نیاز های اصلی و اساسی کشور است تا با نگرش دو سویه بتواند علاوه بر کاهش ارز بری دارویی و ارائه دارو های با کیفیت به جامعه خود را وارد عرصه های صادرات نماید.

چشم‌ انداز بلند مدت شرکت که جز اهداف این تیم طراحی شده است عبارت است از کسب عنوان شرکت سر آمد و پيشتاز در صنعت دارو همگام با مرز هاي دانش و فناوري هاي نوين در منطقه می باشد.

ارزش‌ های شرکت بر پایه ارتقای کیفیت زندگی جامعه و افزایش دسترسی عادلانه به دارو و تجهیزات پزشکی و مسئولیت‌ پذیر بودن نسبت به سرمایه‌ گذاران شرکت و مشتریان و جامعه نهادینه شده است.

ارزش‌ هاي محوري شرکت در چهار دسته صنعت سبز، کسب و کار، حقوق جامعه و سهام داران و سرمايه های انساني تفکيک و عملکرد شرکت بر این اساس تعیین شده است.

هر يک از اين دسته‌ هاي اصلي در بر دارنده تعدادي ارزش‌ هاي زير مجموعه می باشد که بر چشم‌ انداز و تمامي مأموريت هاي شرکت اثر گذار مي‌ باشند و اهداف اصلی شرکت را نیز تحت شعاع خود قرار می دهند.

در آخرين لايه شش مأموريت شرکت نهاده شده است که در اين شش مأموريت نياز ها و هدف های اين شرکت سرمايه گذاري و شرکت‌ هاي زير مجموعه آن مد نظر و مورد توجه قرار گرفته است و در راستاي چشم‌ انداز تنظيم شده است.

لیست هیئت مدیره برکت1

لیست هیئت مدیره برکت

مدیران شرکت گروه دارویی برکت بر این باور می باشند که با به کار گیری گروهی مجرب و همچنین به روز ترین تجهیزات به روز موجود در دنیا می توانند گام بسیار موثری در عرصه ساخت و ساز دارویی کشور بر دارند و نیاز به وادرات را در این عرصه به حداقل میزان خود برساند.

لیست هیئت مدیره این شرکت و اعضای تشکیل شده آن به شرح زیر می باشد.

 1. جناب آقای دکتر سعید عباسی به عنوان عضو هیات مدیره در این گروه فعالیت دارند.
 2. جناب آقای دکتر حسن جلیلی به عنوان یکی از اعضای هیات مدیره همراه این گروه می باشند.
 3. جناب آقای دکتر اکبر برندگی به عنوان مدیر عامل شرکت فعالیت خود را ادامه می دهند.
 4. جناب آقای دکتر حمید رضا جمشیدی که رئیس و عضو هیات مدیره می باشند.
 5. جناب آقای نصر الله فتحیان به عنوان نایب رییس هیات مدیره می باشند که ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی  می باشند.

همچنین قابل به ذکر می باشد که برخی از فعالیت ها چ ن نیاز سنجی تحقیقاتی مرکز تحقیقات مدیریت سلامت و ارائه چندین مقاله و سخنرانی در کنگره های ملی از جمله جامعه جراحان کشور و نظام پرستاران کشور و دانشگاه علوم پزشکی تهران-مشهد و اصفهان بخش اندکی از سوابق کاری ایشان می باشد.

در خصوص سهامداران برکت1 باید گفت قسمت بیش تر سهام شرکت های تابعه این شرکت از جمله شرکت سرمایه گذاری البرز و بخش عمده ای از شرکت های تابعه آن همچون شرکت سبحان دارو و ایران دارو و تولید دارو و البرز دارو در بورس اوراق بهادار تهران ثبت و عرضه شده اند و متعلق به عموم مردم در بازار بورس می باشد.

ارزش بازار شرکت گروه دارویی برکت

ارزش بازار نماد برکت 1 در بازار بورس به عنوان یکی از سهامی مناسب برخی طرفداران خاص خود را دارا می باشد.

اما نکته قابل توجه در بررسی ارزش سهام یک شرکت این می باشد که به درستی اطلاعات مربوط به آن شرکت را مورد بررسی قرار دهید.

شما حتی باید بررسی کنید که میزان دارایی مربوط به آن شرکت مورد نظر شما چه میزان می باشد.

فروش سهام برکت

فروش سهام شرکت گروه دارویی برکت نیز همانند سایر سهام موجود در بازار بورس صورت می گیرد که نکته قابل توجه آن توجه به قیمت مناسب برای فروش آن می باشد.

خرید سهام برکت1

خرید سهام برکت

خرید سهام شرکت گروه دارویی برکت نکات خاص خود را دارا می باشد که باید حتما به آن ها توجه داشته باشید.

شما باید بدانید با خرید سهام یک شرکت یکی از سهامداران آن مجموعه به حساب می آیید و در سود و زیان پیش رو شرکت شریک خواهید بود و ممکن است سرمایه شما دچار ضرر شود.

در نتیجه باید بسیار به این که ارزش سهام هر شرکتی چگونه می باشد توجه داشته باشید. همچنین اگر هم نمی دانید نماد بورس چیست این مقاله را بخوانید.

اطلاعات تماس شرکت

شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی موجود برای این شرکت با مسئولان و مدیران این شرکت در ارتباط باشید و سوالات متداول خود را مطرح کنید.

آدرس سایت برکت : www.bpharmed.com

آدرس شرکت گروه دارویی برکت :تهران خیابان شهید بهشتی خیابان احمد قصیر خیابان پنجم پلاک 11

تلفن تماس با برکت :88480161

اطلاعات تماس شرکت گروه دارویی برکت

سوالات متداول

 1. شرکت گروه دارویی برکت در چه سالی تاسیس شده است؟

  این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال 1389 آغاز کرده است.

 2. هدف از تاسیس برکت چه بوده است؟

  پاسخ گویی به نیاز های جامعه تحت عنوان شرکت فناوري هاي نوين دارويي هدف اصلی این مجموعه بوده است.

 3. محل تاسیس این شرکت در کدام شهر می باشد؟

  در شهر تهران این شرکت تاسیس شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *