نماد سیستم ( شرکت همکاران سیستم)

group system index

سیستم ( شرکت همکاران سیستم ) در سال ۱۳۶۶ و تنها با ۱۲۰ هزار تومان و توسط یک جمع سه نفره شروع به کار کرد. این شرکت کامپیوتری در ابتدای راه خود سعی داشت تا با ارائه نرم افزار های کاربردی برای کامپیوتر در بین برند های آن روز بازار آوازه ای دست و پا کند ولی امروزه مهندسان این شرکت با ارائه خدمات گوناگون در زمینه های مختلف یکی از برند های خوش نام را در این زمینه برای هم میهنان عزیزمان به ارمغان آورده اند.

معرفی شرکت همکاران سیستم یا سیستم1

معرفی شرکت همکاران سیستم یا سیستم1

یکی از اهداف شرکت همکاران سیستم این است تا با ارائه خدماتی مفید برای صاحبان کسب و کار کمک کنند تا با بینش دقیق تری سازمان خود را مدیریت کنند و به سوی هدفی که آن سازمان برایش ترسیم شده است پیش برود، همان طور که می دانید در بخش اداری یکی از مهم ترین اصول این است که سازمان به سمت هدفی که برایش مشخص شده و بر آن اساس شکل گرفته است پیش برود، خیلی از مواقع است که این اتفاق نمی افتد با اینکه هدفی که برای سازمان تعیین شده است هدف بسیار خوبی است ولی مشکل این جاست که زمینه های رسیدن به هدف مشخص نشده است.

شرکت همکاران سیستم یا سیستم1 این زمینه ها را برای شرکت ها ایجاد می کند تا شرکت ها برای رسیدن به هدفشان دچار مشکل نشوند. با مراجعه به سایت شرکت شما می توانید با مراجعه به قسمت درباره ما و سپس کلیک بر روی قسمت داستان موفقیت مشتریان بدانید که کدام شرکت ها با همکاری همکاران سیستم توانسته اند تا به موفقیت برسند، این شرکت ها آن قدر زیادند که کلی وقت باید بگذارید تا تمامی آن ها را مطالعه کنید و این خود اعتبار این شرکت را می رساند زیرا نشان می دهد چه شرکت های زیادی برای موفقیتشان سعی کردند تا از تجربیات و برنامه ریزی های این شرکت استفاده کنند.

ماهیت شرکت همکاران سیستم یا سیستم1

در واقع سیستم نام شرکت همکاران سیستم می باشد که در بازار اول بورس قرار دارد و در تابستان سال جاری در بازار سرمایه رشدی قابل توجه و نزدیک به 4000 میلیارد تومانی داشت. همان طور که می دانید سیستم1 در قالب سهام های رایانه ای عرضه می شود و جزو این گروه می باشد. این گروه دارای 18 نماد است که در این جا قصد داریم شما را با نام این نماد ها آشنا سازیم. این نماد ها عبارتند از: مداران، افرا، رکیش، فن آوا، رافزا، مرقام، رانفور، رتاپ،  آپ، سپ، تاپکیش، پرداخت و … که این ها فقط بخشی از شرکت های تابعه سیستم1 هستند.

همان طور که گفته شد شرکت همکاران سیستم راه کار های مهم در زمینه نرم افزاری را در ابعاد کوچک و بزرگ عرضه می کند که حقیقتا در این راه موفق عمل کرده است. این شرکت پروژه های بزرگ در دست انجام نیز دارد که برای اطلاع از ان ها می توانید با مشاوران ما در این زمینه تماس بگیرید تا به طور کامل از ان ها اطلاع پیدا کنید.

این شرکت در گزارش سه ماهه نخست در سال جاری خود اورده است که درامد به دست امده از سهم خالص سیستم1 در طول یک ماهه اخر تابستان، بیش تر از مقداری بوده ک پیش بینی می شده است که این مقدار از سه ماه اول سال نیز بیش تر بوده است. درامدی که در طول این مدت به دست امده است، تقریبا 157 هزار میلیارد ریال بوده است.

محصولات شرکت

محصولات شرکت

محصولات این شرکت عبارتند از: نرم افزارCRM سرو،نرم افزار حسابدارس سپیدار، نرم افزار فروشگاهی دشت، اتوماسیون اداری، نرم افزار فصل همکاران، سیستم حسابداری و صورت های مالی تلفیقی.

نرم افزار های ارائه شده در راستای سیستم1

نرم افزار CRM با هدف پاسخ به نیاز های که سازمان ها در فرایند های بازاریابی،فروش و ارائه خدمات پس از فروش با آن ها روبه رو هستند عرضه شده است.این نرم افزار راه حل های مؤثر و تأیید شده براساس بهترین تجریبات جهانی را برای پیشرفت و بهبود کسب و کار برای مشتریانی که این شرکت را برای ارائه خدمات انتخاب کرده اند در اختیار می گذارد .

نرم افزار حسابداری سپیدار یک نرم افزار یکپارچه است که مختص به کسب و کار های کوچک است. این نرم افزار با توجه به نیاز شرکت ها در زمینه های خدماتی و تولیدی به کمک شرکت ها می آید و آن ها را برای رسیدن به هدف یاری می کنند .

نرم افزار دشت شرکت همکاران سیستم، این نرم افزار ویژه اصناف و فروشگاه هاست، این نرم افزار به طیف متنوعی از فروشگاه ها خدمات ارائه می دهد و همین تنوع باعث موفقیت دو چندان این نرم افزار شده است.

فصل همکاران سیستم،شامل مجموعه نرم افزار هایی ویژه برای شرکت های سهامی و سرمایه گذاری است. این نرم افزار در حال حاضر مورد استفاده بسیاری از شرکت ها است که شامل سیستم های اطلاعاتی سهام داران، اطلاع رسانی تحت وب و سیستم پیام رسان است که در سیستم اطلاعات سهام داران امکان ایجاد و نگهداری اطلاعات عمومی سهام داران، معاملات سهام و امور مالی آن ها وجود دارد. تمامی اطلاعات می تواند توسط کاربر در سیستم قرار داده شده یا در قالب پرونده های اطلاعاتی خارج از محیط شرکت مانند بورس اوراق بهادر یا واحد های مالی و کارگزینی منتقل شود.این بسته به شما امکان را می دهد تا گزارش های متنوع از مشخصات سهام داران ، وضعیت سهام و نقل و انتقال آن، اطلاعات مالی سهام داران، محاسبات دوره و افزایش سرمایه تهیه کنید.

سیستم در کدال

سیستم در کدال

اگر شما نیز سهام این شرکت را خریداری کرده اید باید به شما بگوییم که بهتر است صفحه کدال این سهم را نیز زیر نظر بگیرید تا بتوانید از تمام اتفاقات آن و اطلاعیه های موجود در رابطه با ان با خبر شوید. شما با استفاده از این صفحه کدال می توانید تمامی سیگنال های موجود را بررسی کرده و بتوانید بهترین تصمیم را در رابطه با خرید و یا فروش ان بگیرید. بهتر است که شما با علم به دنیای بورس وارد آن شوید و مفاهیمی مانند تحلیل تکنیکال و تابلو خوانی را از پایه فرا بگیرید.

اگر شما می خواهید سهام این شرکت را خریداری کنید باید به شما بگوییم که بهتر است نگاه بلند مدت و طولانی نسبت به آن داشته باشیم زیرا این گروه رایانه ای در سال جاری از روند رشد کمی عقب ماند اما با صبر می توانید از داشتن این سهم سود های کلانی را به دست آورید.

رشد قابل توجه سیستم در سه ماه نخست سال

رشد قابل توجه سیستم در سه ماه نخست سال

همان طور که می دانید امروزه تمام دنیا با ویروسی مهلک و منحوسی به نام کرونا دست و پنجه نرم می کند و سیستم1 نیز این دغدغه ها را مد نظر قرار داده است و ضمن بهره مندی از زیر ساخت های خود تمامی جوانب را مهیا کرد که تمامی خدمات به شکل دورکاری ارائه شود و تمامی نیرو ها نیز به راحتی کار خود را ادامه دهند.

با توجه به چشم انداز تعریف شده از سوی مدیریت این شرکت، سود خالص تلفیقی هر سهم در سال جاری از 1850 ریال به مقدار 2310 ریال افزایش پیدا کرد و به عبارت دیگر 25 درصد رشد را تجربه کرد. قابل ذکر است که سود خالص هر سهم این شرکت در مدت 6 ماه 1148 ریال بوده است و حاشیه سودی که در این دوران به دست امده است تقریبا 65 درصد بوده است.

در حال حاضر شرکت همکاران سیستم با تغییر رویه در بخش درامدی خود و انجام پروژه های بزرگ مالی در بخش های رایانه ای، پشتیبانی از سیستم های در حال ساخت و ارائه شده، روند درامدی ثابتی را در پیش گرفته است و از این راه درامد بسیاری را به دست اورده است. این شرکت با تحلیل های دقیق در بخش سرمایه گذاری های کلان، موفق شده است که سهام های خود را در بورس وارد کند و سهام داران نیز می توانند با خرید سهم از ان حمایت کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند.

با توجه به آن که این شرکت سود غیر عملیاتی بسیار خوبی را به دست اورده است و دلیل ان هم چیزی نیست جز آن که برنامه ریزی دقیقی در این زمینه پیاده کرده اند، اکنون می توانند به دیگر پروژه های در دست خود فکر کنند و اقدام به ارائه ان ها نمایند. زیرا با این کار سرمایه مورد نیاز خود را به دست اورده اند و می توانند در دیگر زمینه ها ان را مصرف کنند.

قابل توجه است که شرکتی با نام سپیدار سیستم آسیا که به عنوان یکی از قدرت مند ترین و سود آورین شرکت های رایانه ای در این زمینه مطرح می شود، از شرکت های زیر مجموعه همکاران سیستم است.

لیست هیئت مدیره سیستم1

لیست هیئت مدیره سیستم1

مدیران شرکت همکاران سیستم را پنج عضو تشکیل داده اند که عبارتند از :

 • آراسب احمدیان: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند که مدرکشان دکترا است .
 • مهدی انصاریان: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند و مدرکشان کارشناسی می باشد .
 • شهریار رحیمی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره این شرکت می باشند که مدرک تحصیلی شان کارشناسی می باشد.
 • مهدی امیری: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی شان کارشناسی ارشد است.
 • محمد مهدی میر مطهری: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند ایشان نیز مدرک تحصیلی شان کارشانسی ارشد است .
سهام داران سیستم1

سهام داران سیستم1

سهام داران سیستم1 شامل شرکت مدیریت سرمایه گذاری آینده نگر دانا ، شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت اقتصاد و سرمایه گذاری پاسارگاد می باشد .

 • شرکت مدیریت سرمایه گذاری آینده نگر دانا : دارای ۵,۰۰۱,۶۱۱ واحد سرمایه گذاری می باشد و ۴۴,۹۹۸ واحد باقی مانده وجود دارد که با انتخاب شرکت کارگذاری درست و سبد گردانی می توانید در این شرکت خروجی داشته باشید.
 • شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران : این شرکت از سال 1350 شروع به کار کرده است و از ابتدا بر پایه معاملات بورسی قرار گرفته است. در این شرکت بیش از 10 شرکت جزء بیمه به ثبت رسیده اند.
 • شرکت اقتصاد و سرمایه گذاری پاسارگاد : سرمایه شرکت پاسارگاد در حدود 7600 میلیارد ریال است و به صورت هلدینگ راه اندازی شده است. همچنین این شرکت از برترین و شناس ترین شرکت های خاور میانه می باشد.

ارزش بازار شرکت همکاران سیستم

برای آن که شما از ارزش بازار نماد سیستم1 آگاه شوید باید به بازار سرمایه یا همان بورس مراجعه کنید تا از ارزش روز این سهام آگاه شوید. ارزش سهام این شرکت با توجه به سرمایه گذاری ها و پشتوانه قوی ای که این شرکت خوش آتیه دارد بسیار بالا بوده و اگر قصد خرید سهام این شرکت را دارید باید از طریق بورس اقدام کنید .

خرید سهام سیستم1

 اگر شما قصد سرمایه گذاری بر روی این نماد را دارید و می خواهید با خرید سهام شرکت همکاران سیستم به جمع سهام داران حقیقی این شرکت بپیوندید کافیست با توجه به قیمت روزی که این نماد در بازار بورس دارد اقدام به خرید کنید سعی کنید در زمان مناسبی وارد سهام داری شرکت ها شوید تا سرمایه تان دچار افت نشود .

فروش سهام سیستم1

فروش سهام سیستم1

اگر شما یکی از سهام داران حقیقی این شرکت هستید و قصد دارید تا از سهام داری این شرکت خارج شوید می توانید با فروش سهام شرکت همکاران سیستم در بورس این کار را انجام دهید ولی همیشه در فروشتان دقت کنید زیرا بعضی اوقات زود دیر می شود و وقتی متوجه اشتباهتان می شود که خیلی دیر شده است از طرفی در بازار بورس یکی از راز های موفقیت صبوری است پس در فروش سهام خود هیچ گاه عجله نکنید. پیشنهاد می شود مقاله آموزش تحلیل بنیادی ایران بورس را مطالعه بفرمایید.

اطلاعات تماس شرکت همکاران سیستم

آدرس سایت سیستم1 : www.systemgroup.net

آدرس شرکت همکاران سیستم : تهران ، یوسف آباد ، خیابان ابن سینا ، نبش خیابان۱۵/۱،پلاک۲۴

تلفن تماس با سیستم1: ۰۲۱۸۱۰۲۲۲۲۲

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا شرکت همکاران سیستم جزو سهم های بنیادی است؟

  بله این سهم از سهم های بنیادی است و بسیار قوی ظاهر شده است.

 2. شرکت های وابسته و تابعه همکاران سیستم چه تعداد هستند؟

  تقریبا عدد شرکت های تابعه به 18 می رسد.

 3. آیا شرکت همکاران سیستم در سال 99 حمایت شد؟

  متاسفانه خیر اما احتمال آن بسیار بالاست که در سال اینده حمایت خوبی از ان بشود.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *