برسی نماد شسپا و وضعیت نفت سپاهان در بورس ایران

شسپا1

در این مقاله در مورد شرکت شناس و قدرتمند نفت سپاهان اطلاعات مناسبی را برای شما گردآوری نموده ایم و ايلاعات تکمیلی سهام و ارز شسپا در اینجا به صورت کامل و دقیق برای شما بیان شده است پس باما در ادامه همراه ایران بورس باشید.

معرفی شرکت نفت سپاهان یا شسپا1

معرفی شرکت نفت سپاهان یا شسپا

شسپا ( شرکت نفت سپاهان ) یک شرکت تولیدی در زمینه فراورده های نفتی می باشد. محصولات شسپا شامل :

 1. روغن پایه : روغن های پایه ای که در شرکت تولید می شود شامل روغن پایهSN500 که این روغن پایه در صنعت کاربرد های بسیار زیادی دارد این روغن پایه حاصل از فرایند های استخراج با حلال و موم است و بعنوان یکی از مرغوب ترین روغن های پایه تولیدی شرکت نفت سپاهان محسوب می شود. این روغن های پایه در بسته بندی های گوناگون به صورت فلکه، بشکه و فلکسی تولید و عرضه می گردد.
 2. پارافین وکس: این محصول تولیدی در شکل های مختلفی تولید می شود که شامل سپاهان اسلاک واکس، سپاهان پارافین واکس و سپاهان فوتس اویل می باشد.
 3. روغن های موتوری: که این روغن ها شامل روغن های موتوری بنزینی، روغن های موتوری دیزلی،روغن های موتوری گازسوز،روغن موتور های ویژه و روغن موتور های دو زمانه.
 4. گریس: که این گریس ها شامل گریس کلسیم اسپیدی، گریس لیتیم اسپیدی و گریس لیتیم اسپیدی EP.
 5. روغن های صنعتی: روغن های هیدرولیک،روغن های توربین،روغن های کمپرسور،روغن های دنده صنعنی،روغن های گردشی،روغن های انتقال حرارت،روغن های عملیات فلزکاری،روغن های عملیات حرارتی،روغن های ماشین ابزار،روغن های سپاهان فلاشینگ و روغن های سپاهان ترانس جز این دسته از محصولات تولیدی نفت سپاهان می باشد.
 6. ضد یخ و ضد جوش: که این گروه از محصولات شامل ضد یخ و ضد جوش اسپیدی و ضد یخ و ضد جوش آکسون می باشد.
 7. روغن های دنده : که شامل روغن دنده دستی و روغن دنده اتوماتیک می باشد.
 8. روغن های فرایند: این روغن ها که در صنعت کاربرد های بسیار زیادی نیز دارند در شرکت شسپا تولید می شود و شامل روغن های فرایند سپاهان رابر و روغن های فرایند سپاهان اکستراکت می باشد.
 9. روغن های دریایی: که شامل روغن مارینا اسپیدیC،روغن مارینا اسپیدیS و روغن مارینا اسپیدی TP می باشد.
لیست هیئت مدیره شسپا1

روغن مارینا اسپیدی C که شرکت نفت سپاهان تولید می کند یک روغن مناسب و با کیفیت برای سیلندر می باشد و در انواع موتور های دیزلی دو زمانه دریایی که سوخت های سنگین می سوزانند مناسب است. این روغن خواص بارزی همچون پیشگیری از سایش در سیلندر و رینگ پیستون، قدرت پاک کنندگی بالا و حدااقل ایجاد رسوبات پس از مصرف را دارا می باشد.

مارینا اسپیدی S برای استفاده در جعبه لنگ موتور های دیزل دریایی کراس هد با سرعت پایین که در آن ها از سوخت های سنگین استفاده می شود. مناسب است. از خصوصیات بارز این روغن می توان به پایداری در برابر اکسیداسیون، خاصیت پاک کنندگی عالی مناسب و مقاومت عالی در برابر خوردگی اشاره کرد.

مارینا اسپیدیTP که در شرکت شسپا تولید می شود یک روغن با کیفیت بسیار بالا می باشد که گرید های مختلف آن برای دامنه وسیعی از موتور های دیزل چهار زمانه ترانک پیستون با سرعت متوسط بسته به میزان گوگرد موجود در سوخت توصیه می گردد. این روغن دارای خصوصیات بارزی از قبیل پایداری بالای حرارتی، مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون، قابلیت پاک کنندگی عالی و مقاومت خوب در برابر خوردگی و زنگ زدگی می باشد.

لیست هیئت مدیره شسپا

مدیران شرکت نفت سپاهان از پنج عضو تشکیل شده اند که این پنج عضو هیئت مدیره عبارتند از :

 1. غلام عباس ترابی : ایشان عضو هیئت مدیره شرکت می باشند و مدرک تحصیلی شان کارشناسی ارشد می باشد.
 2. محمد علی منتظر قائم: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد که مدرک تحصیلی شان کارشناسی می باشد.
 3. فرزاد زندی آتشبار: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند که مدرک تحصیلی شان کارشناسی ارشد است.
 4. صفدر علی اسدی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره شرکت می باشند که،مدرک تحصیلی شان کارشناسی است.
 5. عباس بنی شریف: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند که مدرک تحصیلی شان دکتری است.
سهامداران شسپا شامل

سهامداران شسپا شامل

۱ – شرکت پتروشیمی تابان فردا : این شرکت پتروشیمی با حدود ۳۳.۳۷ درصد از حجم سهام شرکت بزرگترین سرمایه گذار و سهام دار شرکت نفت سپاهان می باشد.

۲ – شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کشوری: این شرکت ۲.۷۵ درصد از سهام شرکت را دارد.

۳ – شرکت پتروشیمی شازند: سومین سرمایه گذار و سهام دار شرکت نفت سپاهان نیز یک شرکت پتروشیمی می باشد که ۲.۰۹ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد.

ارزش بازار شرکت نفت سپاهان

برای اطلاع از ارزش بازار نماد شسپا شما می توانید از طریق بازار بورس اقدام کنید و اگر قصد خرید یا فروش سهام این شرکت را دارید باید مطابق با ارزش روز سهام باشد دقت کنید که ارزش هر سهم در هر روز دچار تغیی، و تحول می شود و هیچ گاه ثابت باقی نمی ماند پس بررسی ارزش روز سهام کار بسیار مهمی است.

خرید سهام شسپا

اگر شما قصد خرید سهام شرکت نفت سپاهان را دارید باید از طریق بازار بورس اقدام کنید تا از ارزش روز سهام این شرکت آگاه شوید و اقدام به خرید سهام شرکت کنید و به جمع سهام داران این شرکت تولیدی فراورده های نفتی بپیوندید.

فروش سهام شسپا1

فروش سهام شسپا

اگر شما سهام دار شرکت می باشد و قصد فروش سهام شرکت نفت سپاهان را دارید می بایست مطابق با قیمت روز سهام خود را بفروشید. شما در فروش باید استراتژی داشته باشید و عجولانه تصمیم نگیرید زیرا اگر با عجله سهام خود را بفروشید ممکن است دچار ضرر شوید و سرمایه تان را از دست بدهید پس در فروش سعی کنید عجولانه تصمیم نگیرید.

اطلاعات تماس شرکت

تلفن تماس با شسپا: 83470000

آدرس شرکت نفت سپاهان: تهران‌‌،میدان آرژانتین

امروزه ارتباط با شرکت امری بسیار ضروری برای شرکت می باشد زیرا اگر مشتری با شرکت در ارتباط باشد مشتری نقطه نظرات خود را به گوش شرکت و مدیران شرکت می رساند و این گونه محصولات تولیدی شرکت روز به روز تولیدات شرکت پیشرفته تر می شود و اگر ضعفی در محصول باشد آن ضعف بر طرف می شود پس در دنیای امروز ارتباط امری بسیار مفید برای شرکت می باشد زیرا کیفیت محصول تولیدی ارتقا می یابد.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *