نماد غنوش : برسی سهام، هیئت مدیره، ارزش بازار و آینده شرکت

غنوش1

غنوش ( نوش مازندران ) در سال ۱۳۶۳ شروع به کار کرد ولی به علت همزمان شدن با جنگ تحمیلی ایران و عراق ساخت کارخانه به تأخیر افتاد و در سال ۱۳۶۷ ماشین آلات و خط بسته بندی شرکت وارد کارخانه شد. شرکت نوش مازندران اولین کارخانه تولید کنسانتره مرکبات در ایران می باشد. در ادامه این ارز را بهتر خواهیم شناخت و این شرکت مازندرانی را موشکافانه برای شما بررسی خواهیم کرد.

شرکت نوش مازندران یا غنوش1

معرفی شرکت نوش مازندران یا نماد غنوش

در این شرکت تولید انواع آبمیوه ها و همچنین لیمو ترش صورت می گیرد که به علت مرغوبیت بالای کنسانتره این شرکت به کشور های ترکیه و آلمان صادر می شود به خصوص در زمان کنونی که کشور دچار تحریم است و ارز آوری برای کشور بسیار مهم این صادرات می تواند کمک شایانی به اقتصاد کشور بکند، غنوش نیز سعی کرده تا بتواند نقش خود را در این جنگ اقتصادی به خوبی ایفا کند و باعث ارز آوری به داخل کشور بشود.

محصولاتی که در این شرکت تولید می شود شامل کنسانتره پرتقال، نارنگی و انواع آبمیوه و همچنین روغن پوست پرتقال می باشد. این شرکت با بهره گیری از متخصصان کار آمد و تکنولوژی پیشرفته، مدرن و آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفی ضمن داشتن استاندارد های ملی کشور و با استفاده از بهترین مواد اولیه سعی می کند تا محصولی که به دست مشتری می رساند با بهترین کیفیت به دست مشتری برسد تا رضایت مشتری راه بهمراه داشته باشد.

این شرکت با توجه به وضعیت مرکبات در شمال کشور در شهر مازندران واقع شده است تا به قطب مرکبات ایران بیشتر نزدیک باشد تا قیمت محصول برای کارخانه ارزان تر تمام شود و محصولی که بدست مشتری نیز می رسد با قیمت بهتری بدست مشتری برسد. شرکت نوش مازندران در سال ۱۳۷۴ به عضویت سازمان بورس و اوراق بهادر در تهران در آمد و هر ساله جز شرکت های موفق در عرصه مواد غذایی می باشد.

این شرکت تولیدی تأمین کننده بخش قابل توجهی از نیاز کارخانه جات تولیدی آبمیوه و نوشیدنی های میوه ای در سطح کشور بوده و یکی از صادرکنندگان کنسانتره مرکبات به کشور های همسایه می باشد.

محصولات تولیدی شرکت غنوش1

محصولات تولیدی شرکت غنوش

۱ – اسانس پرتقال: این اسانس که به روغن استری نیز معروف است دارای خواص طبیعی بیولوژیکی و آنتی میکروبی است. این محصول در صنایعی مانند صنایع بهداشتی و غذایی کاربرد دارد.

۲ – روغن پوست پرتقال: این محصول بعنوان یکی از فراورده های جانبی میوه پرتقال به صورت امولسیونه استخراج می شود که صرفا در صنایع بهداشتی و آرایشی کاربرد دارد ولی پس از املسیون شدن در صنایع خوراکی و آشامیدنی نیز قابل مصرف است.

۳ – تفاله مرکبات: تفاله مرکبات شامل بخش های داخلی و نیز میوه های ضایعاتی خانواده مرکبات هستند که به صورت تازه و خشک وجود دارد، تفاله پرتقال با توجه به سطح کلسیم،انرژی و فیبر بالا مناسب جهت دامداری ها و همچنین کارخانه جات تولید کننده مکمل های خوراک دام می باشد. و از لحاظ ارزش غذایی و قیمت برای دام پروران بسیار مناسب و بصرفه است.

۴ – کنسانتره پرتقال: کنسانتره ماده ای است که از ترکیبات متراکم و غنی از یک یا چند نوع ماده دیگر داشته باشد. کنسانتره را می توان به شکل های مختلفی همچون پودر و عصاره تهیه کرد. کنسانتره به عنوان یک فراورده غذایی تغلیظ شده در تولید انواع آبمیوه، شربت ها و نوشیدنی های میوه ای کاربرد بسیار زیادی دارد زیرا همیشه امکان استفاده از میوه های تازه وجود ندارد ولی بواسطه کنسانتره ، این نوشیدنی ها را می توان در زمان های مختلف به کار برد.

این شرکت همچنین سعی دارد تا با ورود به پروژه های جذاب و تولید محصولات جدید مشتریان خود را راضی نگه دارد و از طرفی جذب مشتری بیشتری داشته باشد به همین دلیل سعی دارد تا با تولید محصولات متونع بازار نوشیدنی های خوراکی را در دست بگیرد و بتواند هم خود شرکت را به سود آوری بیشتری برساند و هم سهام دارانی که بر روی این شرکت سرمایه گذاری کرده اند را به سود آوری زیادی برساند، به همین دلیل است که شرکت سعی دارد تا با ورود به پروژه های جذاب محصولات جدید تری تولید کند زیرا امروزه در بازار مواد غذایی تنوع حرف اول را می زند و اگر تنوع و کیفیت در کار نباشد کارخانه سود خودش را از دست می دهد و کم کم رو به ورشکستگی می رود.

لیست هیئت مدیره غنوش1

لیست هیئت مدیره این شرکت

مدیران شرکت نوش مازندران را پنج عضو تشکیل داده اند که عبارتند از:

۱ – محمدرضا افراشته: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.

۲ – حسن منتظری: ایشان نیز عضو هیئت مدیره است.

۳ – امیر باقرزاده: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره است.

۴ – آرام رشیدی: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند.

۵ – نیما جوادیان کوتنائی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند.

سهامداران غنوش شامل شرکت آروین تجارت ثمین، شرکت توسعه و شرکت آتیه داده پرداز می باشند.

ارزش بازار شرکت نوش مازندران

برای اطلاع از ارزش بازار نماد غنوش می توانید به بازار بورس مراجعه کنید و از ارزش روز این سهام آگاه شوید تا بتوانید به راحتی درباره خرید و فروش سهام این شرکت تولیدی تصمیم مناسب اتخاذ نمایید. این شرکت یکی از شرکت های پیشرو در صنایع غذایی می باشد که این خود ارزش بالای این سهام را نشان می دهد.

ارزش بازار شرکت نوش مازندران

خرید سهام غنوش

اگر قصد دارید تا با خرید سهام شرکت نوش مازندران یکی از سهام داران شرکت شوید ابتدا درباره شرکت تحقیق کنید و سپس و همچنین با توجه به قیمت روز می توانید این سهام را خریداری کنید. بدون آگاهی وارد سهمی نشوید زیرا ممکن است دچار ضرر شوید.

فروش سهام غنوش

اگر سهام دار این سهم هستید و قصد فروش سهام شرکت نوش مازندران را دارید می توانید از طریق بازار بورس اقدام کرده و سهام خود را بفروشید و از جمع سهام داران سرکت خارج شوید. در فروش سهام باید دقت لازم را بخرج داد تا سهام با ارزش خودتان را از دست ندهید و این گونه سهم تان را مفت از دست ندهید. و بعد برای خرید همین سهم قیمت چند برابری را خرج کنید.

اطلاعات تماس شرکت نوش مازندران

اطلاعات تماس

آدرس سایت غنوش : www.nooshmazandaran.com

آدرس شرکت نوش مازندران : استان مازندران ، نشتاورد ، جاده کترا ، کارخانه نوش مازندران

تلفن تماس با غنوش : 02188722917

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *