خمهر (شرکت مهرکام پارس) برای سرمایه گذاری در بورس مناسب است ؟ تحلیل کامل

خمهر1

خمهر ( شرکت مهرکام پارس ) در سال ۱۳۶۹ تأسیس شد و کار خود را در ابتدا با نام شرکت طراحی و مهندسی قطعات پلیمری در سال ۱۳۷۲ با سرمایه ای بالغ بر یک میلیون تومان آغاز نمود. فعالیت این شرکت در زمینه تولید قطعات بیرونی و درونی خودرو می باشد. مجموعه صندلی های خودرو های ۲۰۶، روآ، ۴۰۵، ۲۰۷، و سمند و همچنین سورن و سایر ماشین ها می باشد.

 • پیشنهاد می کنیم برای این که از میزان سود ده بودن این شرکت مطلع شوید مقاله آموزش تحلیل تکنیکال را مطالعه کنید.
معرفی شرکت مهرکام پارس یا خمهر

معرفی شرکت مهرکام پارس یا خمهر

شرکت مهرکام پارس با دارا بودن دو سایت بینالود خراسان و کرمانشاه به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت های لوازم تزئینی خودرو در خاورمیانه به حساب می آید. متنوع ترین روش های شکل دهی و پروسینگ پلیمرها را برای تولید تزئینات داخلی و خارجی خودرو به کار می برد.

تمامی پروژه هایی که بر عهده خمهر سپرده می شود از مرحله طراحی تا مرحله ساخت در خود کارخانه و توسط افراد مجرب خود کارخانه صورت می گیرد، این شرکت با بکار گیری دانش روز و با بهترین سیستم کیفی تلاش هایش را بر روی پاسخگویی مناسب به نیاز ها و انتظارات مشتری متمرکز کرده است.

سیستم تهویه مطبوع از سال ۱۳۷۵ به تولیدات مهرکام پارس افزوده شد، این شرکت در سال ۱۳۷۸ سالن های ده، دوازده و چهارده خود را به کابین های رنگ آمیزی قطعات مجهز کرد و در سال ۱۳۸۰ به سمت جهانی شدن گرایش پیدا کرد و برنامه ریزی بلند مدت خود را حول این تغییر و گرایش متمرکز کرد. شرکت مهرکام پارس در سال ۱۳۸۳به سهامی عام تغییر کاربری داد و وارد بازار بورس شد تا مردم بتوانند سهام این شرکت تولیدی را خریداری کنند و در سود و زیان شرکت همراه باشند.

در سال ۱۳۸۵ این شرکت با همکاری شرکت ایران خودرو در خراسان سایتی را برای تولید قطعات تزئینی خودرو تأسیس نمود و در سال ۱۳۸۶ تولید انبوه قطعات تندر ۹۰ در این مجموعه شکل گرفت که گام رو به جلوی مهمی برای شرکت به حساب آمد. در حال حاضر این شرکت تولیدی عضو زنجیره تأمین گروه صنعتی ایران خودرو، برترین تولید کننده مجموعه های تزئینی خودرو در ایران با سرمایه ای بالغ بر ۸۲۸ ملیون ریال می باشد این شرکت همچنین با تلاش مدیران و مجموعه پرسنل خود توانسته امروزه شریک بی چون و چرا تأمین قطعات تزئیناتی خودرو های داخلی و خارجی تبدیل شود.

خطوط تولیدی شرکت

خطوط تولیدی شرکت

 1. خطوط تولیدی صندلی سازی
 2. خطوط تولید تزئینات درونی خودرو که شامل رودری، داشبورد، کنسول، دریچه چپ و راست می شود.
 3. خطوط تولید سیستم تهویه خودرو که با اضافه شدن این خط تولید به شرکت، باعث گردید که شرکت گام های مهمی به سوی موفقیت و پیشرفت بردارد در واقع این خط تولید برای شرکت بسیار مهم و سود آور بود.

این شرکت دارای دو سایت می باشد که اولی سایت مهرکام پارس کرمانشاه می باشد که اولین سایت این شرکت می باشد که در سال ۱۳۸۱ فعالیت خود را در زمینه تولید قطعات تزئینی خودرو و انواع دسته سیم های خودرو در شهرک صنعتی فرامان واقع در ۱۷ کیلومتری شهر کرمانشاه آغاز نمود. در سایت کرمانشاه دسته سیم های سپر عقب پارس، سمند و سورن نیز برای مشتریان شرکت تولید می شود، این سایت به لحاظ نزدیکی به کشور های ترکیه و کشور های عربی نقش به سزایی در صادرات شرکت ایفا می کند.

دومین سایت، سایت مهرکام پارس خراسان می باشد که در سال ۱۳۸۵ راه اندازی گردید و در سال ۱۳۹۶ مستقل گردید این سایت یکی از بزرگترین تأمین کنندگان قطعات خودرو محسوب می شود، هم اکنون در این سایت داشبورد، صندلی، سپر خودرو های ۴۰۵ و همچنین اقلام پلیمری خودرو های هایما تولید و روانه بازار می شود.

لیست هیئت مدیره خمهر

مدیران شرکت مهرکام پارس را پنج عضو تشکیل داده اند که این پنج عضو عبارتند از :

۱ – جناب آقای سید مرتضی صدر: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند.

۲ – جناب آقای ناصر صمد زاده: ایشان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.

۳ – جناب آقای محمد مهدی صیامیان گرجی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.

۴ – جناب آقای مرتضی محمدی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.

۵ – سرکار خانوم مریم اسمعیلی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند.

سودسازی خمهر

سودسازی خمهر

این شرکت یعنی مهر کام پارس، در پایان دوه نه ماه خود تا اخر ادر ماه سال 98، هر سهم خود را به مبلغ 380 ریال عرضه کرد که نسبت به دوره نه ماهه سال پیش خود افزایش قابل توجهی را داشت البته با این که در دوره سال پیش خود میزان زیان هر سهم یک هزار و سیصد و شصت و یک ریال بود. با توجه به بررسی های انجام شده از سوی ایران بورس، شرکت مهرکام پارس با سرمایه فعلی یک هزار و هشت صد و شصت و یک میلیارد و 769 میلیون ریال صورت حساب های مالی خود را که نه ماهه بود و تا اخرین روز اسفند ماه سال 98 ترتیب داده بودند منتشر کردند که البته حسابرسی نشده بود.

این شرکت در دوره مالی که نام بردیم، مبلغی معادل با هفت صد و هفت میلیارد و 570 میلیون ریال سود خالص به دست اورد و بر اساس همین سود به دست آورده، مبلغی معادل با 380 ریال سود، به هر سهم خود اختصاص داد که در مقایسه با همین دوره مالی در سال گذشته، ما شاهد افزایش و رشد بوده ایم.

در ارتباط با دوره های مشابه در سال گذشته باید اعلام کنیم که شرکت مهر کام پارس با عرضه نماد خمهر، در سال 97 و با در نظر گرفتن دوره نه ماهه ای که انتهایش به اسفند ماه 97 می رسید، مبلغ 2 هزار و 534 میلیارد و 652 میلیون ریال زیان خالص را تجربه کرد و بر اساس این زیان، مبلغ هزار و 361 ریال زیان را برای هر سهم خود اختصاص داد.

این شرکت در طی بیانیه ای اعلام کرد تاثیر افزایش نرخ ها بعد از قطعی شدن توافقات بین ما و مشتریان عزیزمان در تمامی حساب ها لحاظ شده است. رشد نرخ به صورت صعودی بر روی محصولات اصلی شرکت، توسط مشتری عمده تامین می شود .

تحلیل تکنیکال خمهر

تحلیل تکنیکال خمهر

در تحلیل های قبلی که انجام دادیم گفتیم که اگر مقاومت بر روی قیمت 600 تومان شکسته شود و قیمتی بالای آن تثبیت شود، قیمت بعدی ان 1500 تومان پیش بینی می شود. حال با در نظر گرفتن روند بازار متوجه شدیم که سهم به قیمت مورد نظر ما در حال نزدیک شدن است بنا بر این سهام داران باید خرید و فروش های خود را با دید باز تری انجام دهند.

این محدوده قیمتی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا اگر این مقاومت به هر دلیلی شکسته شود، سهم تا محدوده قیمت 2300 تومانی رشد خواهد کرد و سود بالایی را نصیب سهام داران خواهد کرد. پس باید در این مورد نهایت دقت را به خرج دهید تا از بروز ضرر و زیان جلوگیری کنید.

سهامداران خمهر که بر روی این شرکت سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری کرده اند

سهامداران خمهر که بر روی این شرکت سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری کرده اند

 1. شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو: این شرکت که زیر نظر ایران خودرو نیز می باشد با دارا بودن ۵۱.۲۳ درصد از سهام این شرکت بزرگترین سهام دار این شرکت محسوب می شود و نقش به سزایی در این شرکت ایفا می کند.
 2. شرکت طراحی مهندسی و تأمین قطعات ایران خودرو: این شرکت نیز از شرکت های تابع ایران خودرو می باشد که ۹.۹۹ درصد از سهام این شرکت را دارد.

ارزش بازار نماد خمهر

برای آن که به این سهم ورود کنید و سهام دار این شرکت شوید قبل از آنکه دست به خرید بزنید باید ارزش بازار شرکت مهرکام پارس را زیر نظر داشته باشید تا در زمان مناسب وارد سهم بشین در غیر این صورت باید ریسک سرمایه گذاری زیادی را بکنید.

خرید سهام خمهر

اگر قصد سرمایه گذاری بر روی این نماد را دارید می توانید از طریق بورس با خرید سهام شرکت مهرکام پارس به جمع سهام داران این شرکت بپیوندید و در سود و زیان شرکت همراه شوید تنها نکته ای که در خرید سهام یک شرکت باید مد نظر داشته باشید این است که در زمان مناسب اقدام به خریداری سهام کنید.

فروش سهام خمهر

فروش سهام خمهر

اگر قصد فروش سهام شرکت مهرکام پارس یا هر شرکت دیگری را دارید تنها نکته ای که باید به آن پایبند باشید این است که برای خود یک استراتژی داشته باشید و به آن استراتژی نیز پایبند باشید تا در بورس دچار ضرر نشوید.

اطلاعات تماس

آدرس سایت خمهر

تلفن تماس با خمهر : 02144905176

آدرس شرکت مهرکام پارس: تهران کیلومتر یازده، جاده مخصوص کرج شرکت مهرکام پارس

شما می توانید از طریق راه های ارتباطی بالا با شرکت در ارتباط باشید تا اگر پیشنهاد یا انتقادی داشتید به گوش مدیران شرکت برسانید و شرکت را در پیشبرد اهدافش یاری کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا این شرکت برای سرمایه گذاری در بورس خوب است ؟

  برای تایید این مورد باید به تحلیل این شرکت بپردازید. با تحلیل تکنیکال و بنیادی می توان فهمید که آیا این شرکت می تواند برای شما سودده باشد یا نه؟!

 2. آدرس سایت این شرکت مهرکام پارس کدام است ؟

  شما می توانید در این مقاله لینک آدرس این وب سایت را پیدا کنید و وارد آن شوید.

 3. هیئت مدیره این شرکت چه کسانی هستند ؟

  در این مقاله هیئت مدیره این شرکت را به طور کامل به شما معرفی کرده ایم.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *