ارز بازار شرکت فلوله به همراه وضعیت آینده شرکت

فلوله1

فلوله ( شرکت لوله و ماشین سازی ایران ) در سال ۱۳۳۶ تأسیس گردید و در ابتدای تأسیس نام این شرکت، شرکت ماشین سازی ایران بود. این شرکت در ابتدای تأسیس در زمینه طراحی، ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی،بازرگانی خارجی و پیمان کاری پروژه های فنی و صنعتی فعالیت می کرد و روز به روز به زمینه های فعالین خود می افزود. وضعیت این شرکت در بورس را از مقاله وضعیت بورس امروز دنبال کنید.

شرکت لوله و ماشین سازی ایران یا فلوله1

شرکت لوله و ماشین سازی ایران یا فلوله

شرکت لوله و ماشین سازی ایران در سال ۱۳۴۰ توانست تا لوله و اتصالات چدنی را در شرکتش تولید کند و این یک امر مهم برای شرکت در آن زمان محسوب می شد. خط مشی و هدفی که مدیران برای فلوله در نظر گرفته اند شامل :

  1. کسب رضایت مشتری با تولید محصولات با کیفیت و مطابق با استاندارد روز دنیا با قیمتی مناسب که هم برای شرکت بصرفه باشد و هم برای مصرف کننده و همچنین نوآوری در محصولات تولیدی و ایجاد تنوع در محصولاتی که روانه بازار می شود تا سلایق وسیعی را شامل شود و مشتریان با سلایق مختلف بتوانند از این محصولات استفاده کنند و رضایت کافی داشته باشند.
  2. آموزش و توسعه مهارت های انسانی در راستای اهداف شرکت یکی از اصولی است که مدیران شرکت بر آن تأکید دارند زیرا نیروی کار ماهر می تواند بسیار بیشتر از نیروی کار آماتور به شرکت کمک کند و از طرف دیگر مدیران سعی دارند علاوه بر آموزش امور فنی، فضایی شاد و دل انگیز را برای کارکنان خود فراهم آورند تا بازدهی کار کارکنان افزایش یابد، یکی از اصول مدیریتی که امروزه در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و جواب هم داده است، همین توجه به نیروی انسانی می باشد، مدیران شرکت نیز با دانستن این موضوع سعی بر این دارند تا این اصل مدیریتی را در شرکت خود نیز پیاده سازی کنند و ثمره ی آن را نیز تا کنون دیده اند.
  3. ارتقا بر اساس شایستگی یکی دیگر از اصول این شرکت می باشد و کارکنانی را که دارای شایستگی در زمینه های مختلف می باشند را در جایگاهشان ارتقا می بخشند و حقوق آن ها را افزایش می دهند، با این کار رقابت کاری افزایش پیدا می کند که این برای هر شرکتی بسیار مطلوب می باشد ولی اگر کارکنان ببینند که مقام هایی که در شرکت به افراد داده می شود براساس شایستگی آن ها نبوده است دل سرد می شوند و دیگر تلاش نمی کنند تا بهترین خود را بگذارند.
  4. جلب رضایت سهام داران با افزایش سودآوری نیز دیگر اهداف مدیران شرکت می باشند زیرا سهام دارانی که سرمایه خود را در این شرکت خرج کرده اند از مدیران شرکت انتظار بازدهی خوب را دارند و مدیران نیز برای اینکه سهام داران خود را خشنود نگه دارند شبانه روز در تلاش اند تا با هدایت شرکت در مسیر موفقیت، بازدهی خوبی به سرمایه سهام داران ببخشند و آن را راضی نگه دارند.
  5. کاهش مصرف انرژی در شرکت نیز دیگر اهداف مدیران می باشد تا هم هزینه های شرکت را پایین بیاورند و هم به منابع انرژی کشور کمک کنند تا بیشتر ذخیره شوند و این جز با بکار گیری ماشین آلات بروز دنیا میسر نمی شود.
لیست هیئت مدیره فلوله1

لیست هیئت مدیره فلوله

مدیران شرکت لوله و ماشین سازی ایران همان طور که در بالا برایتان ذکر کردیم یک سری اهداف برای شرکت در نظر گرفته اند و برای اینکه شرکت به این اهداف برسد شبانه روز در تلاش هستند، هیئت مدیره شرکت شامل شش عضو می باشد که این شش را برای شما بیان می کنیم تا با هیئت مدیره شرکت بیش از پیش آشنا شوید.

۱ – محمدرضا بابائی: ایشان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۲۲۷۹.

۲ – جناب آقای مجید بهرامی: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۲۴۱۷۸.

۳ – جناب آقای سید علی حسینی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۲۴۱۷۹.

۴ – جناب آقای بیژن برومند حیدرآبادی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۲۴۱۸۰.

۵ – جناب آقای بهرام محمود زاده هشترودی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۲۴۱۸۱.

۶ – جناب آقای فرید محمدی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۲۴۱۸۲.

سهامداران فلوله که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند شامل صندوق بازنشستگی کشوری که ۲۲.۶۳ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد و شرکت سرمایه گذاری ملی ایران که سهامی عام می باشد و ۸.۷۶ درصد از سهام را دارا می باشد در بر می گیرد، باقی سهام شرکت را اشخاص حقیقی تشکیل داده اند.

ارزش بازار شرکت

ارزش بازار نماد فلوله یک ارزش خوب محسوب می شود زیرا این شرکت دارای قدمت زیادی می باشد و از طرفی دیگر تنوع محصولات این شرکت باعث شده تا این شرکت یک شرکت بنیادی در بازار بورس محسوب شود و سهام داران زیادی روزانه سهام این شرکت را خرید و فروش کنند.

خرید سهام فلوله1

خرید سهام فلوله

برای خرید سهام شرکت لوله و ماشین سازی ایران باید قبل از هر چیز یک کد بورسی از یکی از کارگزاری های فعال در ایران کسب کنید تا بتوانید سهام این شرکت را خریداری نمایید، در انتخاب کارگزاری خود دقت کنید و با تحقیق کارگزاری خود را انتخاب کنید زیرا برخی از کارگزاری ها هنگ می کنند و شما را خیلی اذیت می کنند پس حتما در انتخاب کارگزاری دقت نمایید.

فروش سهام فلوله1

فروش سهام فلوله

در فروش سهام شرکت لوله و ماشین سازی ایران دقت کنید تا سهام خود را در اوج قیمت به فروش بگذارید نه اینکه در کف قیمت سهام خود را بفروشید تا بعد ها دچار پشیمانی نشوید که چرا سهمتان را ارزان فروخته اید.

اطلاعات تماس با شرکت لوله و ماشین سازی ایران

اطلاعات تماس با شرکت

تلفن تماس با فلوله: 02151092

آدرس سایت فلوله: www.lmico.net

آدرس شرکت لوله و ماشین سازی ایران: تهران کیلومتر ۱۰ جاده ساوه ایستگاه چهاردانگه.

شما عزیزان می توانید از طریق راه های ارتباطی بالا با شرکت در ارتباط باشید و نقطه نظرات و یا اگر پیشنهادی دارید به گوش مدیران شرکت برسانید و آن ها را در تولید محصولات باکیفیت تر یاری کنید.

شرکت لوله و ماشین سازی
به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *