لیست بهترین تحلیلگر های فارکس

بهترین تحلیلگر فارکس

بازار فارکس به عنوان یکی از بزرگترین بازارهای مالی در جهان که حجم گسترده‌ای از معاملات را در بر می گیرد، یکی از پرسود ترین بازارها است اما در عین حال می تواند یکی از پرضرر ترین بازارها نیز باشد. چرا که کوچکترین ریسک و اشتباهی در این بازار منجر به از بین رفتن بخش بزرگی از سرمایه یک شخص می شود. بنابراین برای موفقیت و کسب سود در این بازار آن چه که اهمیت زیادی دارد تحلیل درست می باشد و بهترین تحلیلگر در بازار فارکس کسی است که با در نظر گرفتن تمام جوانب و اطلاعات اقدام به معامله کند. قبلا مقاله ای تحت عنوان 5 تریدر برتر فارکس ایران و جهان آوردیم و اکنون با لیست بهترین ها در خدمت شما هستیم.

بهترین تحلیل گرهای فارکس در ایران کدامند؟

بهترین تحلیل گرهای فارکس در ایران کدامند؟

در حال حاضر معامله گران ایرانی بسیاری در بازار فارکس مشغول به فعالیت شده اند اما در میان تعداد زیاد معامله گران ایرانی نام برخی به عنوان بهترین تحلیلگران فارکس بر سر زبان ها افتاده است. اصلی ترین ملاک در انتخاب بهترین تریدرهای ایران توجه به استمرار در سود دهی، میزان ریسک و استراتژی معاملاتی می باشد و با توجه به موارد گفته شده باید میزان شفافیت تحلیلگر را در انجام معاملات و رفتارش مورد بررسی قرار داد تا بتوان عنوان بهترین تحلیلگر را به او اختصاص داد. در ادامه چند تن از بهترین تریدرهای ایرانی را برای شما معرفی خواهیم کرد:

هومن مغراضی بهترین تحلیلگر فارکس

هومن مغراضی یکی از بهترین تحلیل گران بازارهای مالی جهانی و یکی از موفق ترین ایرانی های فعال در بازار مال است. هومن مغراضی ساکن لندن و یکی از مشاورین ارشد مالی شرکت کوکاکولا بوده است و با تاسیس شرکت مشاوره مالی خود موفق شده درآمد بسیار قابل توجهی از کسب کند. هومن مغراضی با تاسیس انجمن خبرگان تحلیل های مالی و آموزش های تحلیل به علاقه مندان اراِئه می دهد.

نوید رمضانی بهترین تحلیلگر فارکس

نوید رمضانی یکی دیگر از تحلیل گران موفق و جوان بازار بورس ایران و فارکس است که چندین سال در بازار های مالی فعال بوده. وی با برگذاری دوره های آموزشی و تحلیل بازار بسیار موفق عمل کرده و در زمینه آموزش استراتژی های معاملاتی و تحلیل بازار یکی از بهترین تحلیلگران فارکس است. نوید رمضانی با آموزش به هزاران نفر یکی از تاثیرگذارترین افراد از لحاظ آموزش در بازار های مالی است.

محمد حسینی

محمد حسینی یکی از تریدرهای جوان و باتجربه در زمینه بازارهای مالی و به خصوص ارز های دیجیتال و پرایس اکشن می باشد. در حال حاضر محمد حسینی به عنوان مدرس دوره جامع ارز های دیجیتال و پرایس اکشن دوره های آموزشی متعددی را به صورت فایل های از پیش ضبط شده و همچنین دوره های آنلاین و یا حضوری را در زمینه بازار ارز های دیجیتال فراهم کرده است و علاقه مندان به معامله گری می تواند با استفاده از این دوره ها سطح دانش خود را در این زمینه بیافزاید.

محمد هلاکویی

محمد هلاکویی یکی دیگر از مدرسین فعال و جوان در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین می باشد. هلاکویی مدیریت بزرگترین آکادمی آموزش ارزهای دیجیتال در ایران را که بیش از پنجاه هزار دانشجو در آن عضویت دارد را اداره می کند و دوره های متعددی در زمینه ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی برگزار می کند.محمد هلاکویی یکی دیگر از مدرسین فعال و جوان در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین می باشد. هلاکویی مدیریت بزرگترین آکادمی آموزش ارزهای دیجیتال در ایران را که بیش از پنجاه هزار دانشجو در آن عضویت دارد را اداره می کند و دوره های متعددی در زمینه ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی برگزار می کند.

احمد کلاته بهترین تحلیلگر فارکس

احمد کلاته یکی دیگر از تریدرهای ایرانی می باشد که نام او تا حدودی برای معامله گران ایرانی شناخته شده است. کلاته تا به حال دوره های آموزشی متعددی در زمینه مدیریت بازرگانی و ارزهای دیجیتال ارائه کرده است و با فعالیت گسترده در اینستاگرام خیلی زود نام او در بین تریدرها شناخته شده می‌ شود.

حاجی محمدی

علی حاجی محمدی تحلیلگری است که از سال ۸۴ مشغول به راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و بنیانگذار همیار وردپرس و ژاکت بوده است. او اکنون برای دانشجویان و تریدرهای تازه کار دوره های آموزشی تحت عنوان دوره های آموزشی وبمستران هوشمند راه اندازی و مدیریت می‌ کند.

محمد مهدی ربانی بهترین تحلیلگر فارکس

محمد مهدی ربانی یکی از مشاوران و اساتید با سابقه در حوزه کسب و کارهای اینترنتی و استارت آپ می باشد و همواره در آموزش ها و دوره های خود تئوری های روز جهان را با تجربیات کاربردی خود ترکیب و ارائه می نماید. او تا به حال دوره های آموزشی بسیاری در این رابطه برگزار کرده است که هر کدام از این دوره‌های آموزشی در قیمت های مختلف و با موضوعات متنوع برگزار می ‌شود و علاقه ‌مندان می ‌توانند در هر کدام از این دوره ها ثبت نام و شرکت کنند.

عدنان موسی پور

عدنان موسی پور یکی از افراد موفق در زمینه فعالیت های تجاری می باشد که برای آموزش و ارائه تجربیات به افراد جوان، تا به حال دوره های آموزشی متعددی را برگزار کرده است. از جمله همایش بازاریابی و فروش در عصر دیجیتال. علاقه مندان به حضور در همایش های این استاد برجسته می ‌توانند پس از واریز مبلغ تعیین شده در هر دوره ای که تمایل دارند ثبت نام کنند.

رضا رفیعی بهترین تحلیلگر فارکس

رضا رفیعی موسسه مجموعه های سوشال و اینستاسنتر و همچنین مشاوره بیش از ۵۰۰۰ پیج کسب و کار اینترنتی می باشد. او تا به حال سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی متعددی را در زمینه فضای مجازی و کسب و کارهای اینترنتی برگزار کرده است و در حال حاضر نیز به عنوان مشاور دیجیتال مارکتینگ یکی از مطرح ترین تحلیلگرهای ایران محسوب می شود.

رمز علی

امیر رمزعلی یکی از افراد فعال و تحلیلگر در زمینه ارزهای دیجیتال و بازارهای مالی می ‌باشد که با همکاری چند تن دیگر از افراد فعال در این حوزه مجموعه ای را برای آموزش علاقه مندان به بازار های مالی شکل داده اند. مجموعه رمزعلی در تلاش است تا با آموزش افراد در حوزه ارزهای دیجیتال سطح علم و آگاهی مردم را در این بازار بالا ببرند و با ارائه دوره های متعدد و متنوع در این زمینه تا به حال افراد زیادی آموزش داده اند.

امیرحسین نام ‌آور بهترین تحلیلگر فارکس

امیرحسین نام آور یکی از اساتید فعال در حوزه بازارهای مالی از جمله ارزهای دیجیتال و بورس می باشد و تا به حال در زمینه بورس، ارزهای دیجیتال، دوره های آموزشی متعددی را به صورت حضوری و پکیج های متعدد در اختیار کاربران و علاقه مندان حوزه کسب و کارهای اینترنتی قرار داده است.

کالج اسپارک

کالج اسپارک با مشارکت مجموعه ای قوی از تحلیلگران و تریدرهای حرفه ‌ای در زمینه پیشرفت و آموزش ایرانیان در عرصه بازارهای مالی و تجاری فعالیت می کنند. در آکادمی کالج اسپارک دوره های متعددی در زمینه آموزش فارکس و ارزهای دیجیتال برای تریدرهای تازه کار ارائه می شود و افراد با حضور در این دوره‌ ها می‌ تواند سطح معلومات و دانش خود را در زمینه بازارهای مالی بیافزایند.

مصاحبه با بهترین تحلیلگر فارکس

مصاحبه با بهترین تحلیلگر فارکس

افرادی که به عنوان بهترین تحلیلگران در زمینه بازارهای مالی شناخته می شوند، معمولاً افرادی نخبه و مبتکر در زمینه کارآفرینی و کسب و کارهای اینترنتی هستند. لذا تا به حال مصاحبه ها و گفتگو های متعددی با این افراد به عنوان افراد نخبه انجام شده است.

استراتژی افراد موفق در فارکس

بازار فارکس بازاری گسترده می باشد که برای موفقیت در آن باید با فکر و مدیریت درست عمل کرد. با بررسی و مطالعه عملکرد افراد موفق و تحلیل گران برتر در فارکس از جمله تاکاشی کوتاه گاوا تریدر موفق به این نتیجه خواهیم رسید که تمامی آن ها پس از بررسی تمام جوانب و تحلیل درست بازار اقدام به معامله می ‌کنند‌. لذا بهترین استراتژی در بازار توجه به تمام ابعاد آن می باشد نه فقط از روی احساسات و تکیه بر یک عامل اقدام به معامله کردن.

بهترین چارت برای فارکس

 تا به حال چارت های متعدد و گوناگونی در بازار فارکس تعریف شده‌ و مورد استفاده قرار گرفته اند. اما در میان همه آن ها چارت های کندل استیک محبوبترین و بهترین نوع چارت می‌ باشد و بسیاری از معامله ‌گران حرفه‌ ای در حال حاضر از این نوع چارت استفاده می کنند چرا که این چارت فرصت های اضافی برای تحلیل های تکنیکی را فراهم می کند.

5 تحلیلگر برتر بازار فارکس در جهان چه افرادی می باشند؟

5 تحلیلگر برتر بازار فارکس در جهان چه افرادی می باشند؟

در جهان تحلیلگران مطرح و معروف زیادی شناخته شده هستند اما از میان آن ها نام پنج تن از برای همه معامله‌ گران سراسر جهان به عنوان برترین و بزرگترین تحلیلگران بازار فارکس شناخته شده و معرف می باشد و این پنج تن از تحلیل گران برتر فارکس در دنیا عبارتند از:

آقای بیل لبیس شوتز بهترین تحلیلگر فارکس

این تریدر موفق متولد شهر نیویورک می باشد و از جمله افرادی بود که به بازار فارکس و مباحث مربوط به آن بسیار علاقه مند بود. بیل برای اولین بار با سرمایه‌ گذاری مبلغی کم توانست دوازده هزار دلاری را که در بازار سهام سرمایه گذاری کرده بود در عرض چند ماه به بیش از ۲۵۰ هزار دلار تبدیل کند. بیل در طی زمان به این نتیجه رسید که برای رسیدن به سود بیشتر منظم بودن با پایداری نقش اساسی در انجام معاملات دارد. امروزه بیل به عنوان یکی از شناخته شده ترین و موفق ترین مردان در بازار فارکس در دنیا محسوب می شود که توانسته است در یک سال بیش از ۳۰۰ میلیون دلار از بازار ارز به دست بیاورد.

 جان تیلور بهترین تحلیلگر فارکس

جان تیلور فارغ التحصیل دانشگاه پرینستون می باشد که ابتدا به عنوان تحلیلگر سیاسی بخش مالی بانک chemicals شروع به کار نمود و بعد از یک سال به عنوان تحلیلگر فارکس در این بانک ارتقاء یافت. جان تیلور در حال حاضر مالک یک شرکت مدیریت ارز می باشد و تا امروز موفقیت های بسیار زیادی در زمینه تجارت و بازار مالی داشته است. او یکی از افراد پیشرو در زمینه سیستم های معاملات فارکس بر اساس کامپیوتر می باشد و مدل های مختلفی را برای تجارت آنلاین نیز ارائه نموده است.

 آقای جورج سوروس بهترین تحلیلگر فارکس

یکی از برجسته ترین تحلیلگران در بازار فارکس جورج سورس می باشد که در مدت فعالیتش در عرصه بازارهای مالی رکوردهای زیادی را به نام خودش ثبت کرده است. او توانست در یک روز فقط از یک معامله بیش از یک میلیارد دلار درآمد کسب کند و همین معامله سبب شد از او را به عنوان مردی که بانک انگلیس را شکست داد نام برده شود. جورج تا به حال کتاب های زیادی در زمینه سرمایه‌ گذاری در بازار فارکس تالیف کرده است.

آقای استنلی درایکن میلر بهترین تحلیلگر فارکس

استنلی میلر یکی دیگر از تحلیلگران به نام دنیاست که در سال ۱۹۸۸ به همکاری با جورج سورس پرداخت و این همکاری یک فرصت بی نظیر و عالی برای او شد تا علاوه بر بازگشت ۳۰ درصد سرمایه اش در صندوق سرمایه‌ گذاری کوانتوم، موفق به کسب یک میلیارد دلار در یک معامله با همکاری سوروس شد.

 آقای اندرو کریگر بهترین تحلیلگر فارکس

یکی از دیگر از مردان موفق در بازار فارکس اندرو کریگر می باشد. اندرو مدتی در Banker Trust مشغول به فعالیت بود و در این زمان ارز نیوزلند را به مقدار یک میلیارد تا ۶۰۰ میلیون دلار فروخت رقمی که تا به آن زمان بیشتر از سرمایه در گردش نیوزلند بود و موفق به کسب بیش از ۳۰۰ میلیون دلار سود از این معامله شد. او در سال ۱۹۸۸ به مشارکت با مجموعه تحت مدیریت سورس رفت و بیش از بیش به موفقیتش افزوده شد و در حال حاضر نام او برای تمام معامله گران فارکس شناخته شده است.

راز موفقیت بهترین تحلیلگر فارکس

بازار فارکس بازار پیچیده با مفاهیم پایه و مهم متنوعی می باشد بنابراین برای موفقیت در آن باید با دانش وارد چنین بازاری شد. راز موفقیت معامله گران فارکس در واقع این است که با توجه به تمام جوانب و شرایط بازار و با فکر و به طور منطقی تصمیم می‌ گیرند نه از روی هیجانات و احساس چرا که یکی از مهمترین عوامل شکست و متضرر شدن یک تریدر هیجانی شدن و غلبه احساسات بر تصمیم گیری می باشد.

سوالات متداول در مورد بهترین تحلیلگر فارکس

سوالات متداول در مورد بهترین تحلیلگر فارکس

مهمترین ملاک در انتخاب بهترین تریدر چیست؟

توجه به استمرار در سود دهی، میزان ریسک و استراتژی معاملاتی می باشد.

از جمله ثروتمندان فارکس در دنیا چه کسانی هستند؟

جان تیلور، جورج سوروس و بیل لیبس شوتز

مردی که بانک انگلیس را شکست داد چه کسی می باشد؟

آقای جورج سورس

از جمله موفق ترین تریدر های ایرانی چه کسانی هستند؟

هومن مغراضی، نوید رمضانی، سینا رهبر

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *