کسعدی (شرکت سعدی) | معرفی و اطلاعات مهم

کسعدی1

کسعدی ( شرکت سعدی ) در سال ۱۳۳۹ تأسیس گردید. این شرکت در یک زمین ۴۰ هکتاری فعالیت خود را در شهر ری آغاز نمود و در سال ۱۳۴۰ در اداره ثبت شرکت ها نام این شرکت به ثبت گردید. این شرکت در ابتدای فعالیت خود با کاربری سهامی خاص اداره می گردید ولی بعد از مدتی از سهامی خاص به سهامی عام تغییر کاربری داد و از آن زمان تاکنون با نماد کسعدی علاقه مندان به سرمایه گذاری بر روی این شرکت می توانند سهام این شرکت را خریداری کنند. همراه ایران بورس باشید.

شرکت کاشی سعدی

معرفی شرکت کاشی سعدی یا کسعدی

این شرکت قدیمی ترین شرکت تولید کاشی در ایران می باشد و هنوز کاشی های این شرکت در شهر های قدیمی چشم نوازی می کند و این یک افتخار برای سهام داران این شرکت کاشی سازی می باشد. شرکت کاشی سعدی از ابتدای فعالیت خود تا کنون سعی کرده است تا با اخذ تمامی گواهی نامه ها و استاندارد های بین المللی محصولات با کیفیت تری به دست مشتریان خود برساند و آن ها را راضی نگه دارد و از طرف دیگر با بکار بردن تنوع در محصولات تولیدی خود سعی داشته تا به سلایق مشتریان خود احترام بگذارد و مشتریان خود را محترم شمارد زیرا سرمایه های اصلی هر شرکتی مشتریان آن شرکت می باشد.

تولید کاشی های ضد اسید و همچنین ایجاد طرح های HD بر روی کاشی های خود برای اولین بار در ایران یکی از افتخارات بزرگ این شرکت تولیدی محسوب می شود، شرکت کاشی سعدی با توان تولید ۴ ملیون متر مربع کاشی در هر سال در تلاش است به عنوان قدیمی ترین شرکت کاشی سازی در ایران، نیاز بازار داخلی را رفع نماید و سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهد و علاوه بر بازار داخلی به بازار های بین المللی نیز محصولاتش را صادر کند تا باعث ارز آوری به داخل کشور شود تا سود خود را نیز بیشتر کند و سهام داران خود را از سرمایه گذاری بر روی این شرکت بیشتر ترقیب کند.

برخی از افتخاراتی را که شرکت کاشی سعدی طی این سالیان کسب کرده است عبارت است از:

 1. دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۵.
 2. دریافت تندیس حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۴.
 3. دریافت تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان در سال ۹۳.
 4. دریافت گواهی رعایت حقوق مصرف کننده در سال ۹۲.
 5. گواهی رعایت حقوق مصرف کننده در سال ۹۱.
 6. تندیس ملی بهره وری.

با توجه به افتخارات بالا که این شرکت کسب کرده است متوجه مشتری مداری این شرکت می شویم زیرا طی سالیان متعدد توانسته تا تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را گسب کند که این کار ساده ای نیست و نشان از مشتری مداری مدیران این شرکت و احترامی است که مدیران این شرکت به مشتریان خود می گذارند.

لیست هیئت مدیره کسعدی

مدیران شرکت کاشی سعدی همواره تمام تلاش خود را بکار می گیرند تا بتوانند از حداکثر ظرفیت تولید استفاده کنند تا بتوانند سهم بیشتری از بازار داخلی و همچنین بازار های بین المللی را به محصولات این شرکت اختصاص دهند تا مسیر موفقیت و پیشرفت شرکت هموار تر گردد. مدیر عامل این شرکت جناب آقای مجتبی ملکی می باشند که ایشان دارای مدرک مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی و مدیریت بازاریابی در مقطع دکتری را دارند.

همچنین رئیس هیئت مدیره جناب آقای مهدی رشیدی النگه می باشند که مدرک تحصیلی ایشان مهندسی صنایع در مقطع کارشناسی و مدیریت اجرایی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

سهامداران کسعدی1

سهامداران کسعدی

سهامداران کسعدی که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که ما در این جا شما را با سهام داران حقوقی شرکت آشنا می کنیم؛

 1. شرکت سرمایه گذاری صدر تأمین: این شرکن که یک شرکت با کاربری سهامی عام می باشد و یک شرکت سرمایه گذاری است، با داشتن ۴۳.۸ درصد از سهام شرکت به عنوان بزرگترین و مهم ترین سهام دار شرکت محسوب می شود که نقش به سزایی در تعیین سیاست های شرکت ایفا می کند.
 2. شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا: این شرکت سهامی خاص می باشد و با دارا بودن ۳۷.۰۸ درصد از سهام شرکت به عنوان دومین و اخرین سهام دار حقوقی شرکت به حساب می آید که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده است.

ارزش بازار شرکت کاشی سعدی

شما عزیزان برای مشاهده ارزش بازار نماد کسعدی می توانید از طریق بازار بورس یا کارگزاری ای که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید زیرا ارزش هر سهم روزانه بر حسب مقدار معاملاتی که در نماد آن رخ می دهد تغییر می کند و هیچ گاه ثابت باقی نمی ماند.

خرید سهام کسعدی

با خرید سهام شرکت کاشی سعدی شما جز سهام داران حقیقی شرکت به حساب می آیید و در سود و زیان شرکت همراه خواهید بود پس در خرید سهام خود دقت کنید که سهام یک شرکت بنیادی را خریداری نموده تا ریسک سرمایه گذاری تان کاهش پیدا کند.

فروش سهام کسعدی1

فروش سهام کسعدی

اگر شما قصد فروش سهام شرکت کاشی سعدی را دارید باید در قیمتی سهام خود را بفروش بگذارید که ارزش داشته باشد و سهام خود را ارزان از دست ندهید تا بعد ها از فروشتان پشیمان گردید زیرا پشیمانی در بازار بورس فایده ای ندارد پس سعی کنید طبق استراتژی خود در بازار بورس عمل کنید و نه طبق هیجانات بازار.

اطلاعات تماس شرکت کاشی سعدی

شما عزیزان می توانید از طریق درگاه های زیر با مدیران شرکت در تماس باشید و اگر نقطه نظر و یا پیشنهادی برای بیشتر شدن کیفیت محصولات شرکت و یا همچنین نکته ای درباره نیاز بازار دارید به مدیران شرکت برسانید و با توجه به افتخارات شرکت در زمینه رعایت حقوقومصرف کنندگان طی سالیان متعدد مطمئن باشید که آن ها به نظرات شما به عنوان اصلی ترین سرمایه شرکت گوش می دهند و در صورت امکان آن ها را عملیاتی می کنند.

تلفن تماس با کسعدی: 02133949897

آدرس سایت کسعدی: www.saaditile.ir

آدرس شرکت کاشی سعدی: تهران، خیابان فردوسی، مقابل خیابان سرهنگ سخائی، شماره ۱۳۳.

اطلاعات تماس شرکت کاشی سعدی

سوالات متداول در خصوص این سهم

 1. زمینه فعالیت شرکت کاشی سعدی چه می باشد؟

  تولید انواع کاشی ها با grad های مختلف اصلی تری زمینه فعالیت این شرکت می باشد.

 2. شرکت کاشی سعدی در کدام شهر بنا گردید؟

  این مجموعه در شهر ری واقع شده است.

 3. شرکت کاشی سعدی در چه سالی راه اندازی شد؟

  این شرکت در سال ۱۳۳۹ تاسیس شده است.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *