اکانت دمو و ثبت نام در بروکر FXCC

بروکر FXCC

بروکر های فعال در زمینه بازارهای مالی و به خصوص فارکس بسیار گسترده و متنوع هستند. از آن جایی که روزبه ‌روز افراد به سمت این بازارهای مالی کشیده می شوند این بروکرها برای جذب مشتریانشان در رقابت با یکدیگر هر کدام خدمات خاصی را به معامله ‌گران ارائه می‌ دهند. معامله ‌گران نیز با توجه به شرایط و سلیقه یکی از این بروکر ها را انتخاب کرده و در آن مشغول به معامله می شوند. یکی از بروکر های متخصص و فعال در بازار فارکس بروکر‏ FXCC می باشد که در طول مدت فعالیتش از زمان تاسیس تا کنون توانسته مشتریان زیادی را جذب خود کند و یکی از بروکر های مطرح در بازار مالی در زمینه فارکس باشد.

بروکر FXCC چیست؟

بروکر FXCC چیست؟

بروکر FXCC یکی از کارگزاران فعال در بازارهای مالی می باشد که متخصص در زمینه فارکس است. این بروکر سطح خدمات نهادی و فرصت های تجاری بسیار مقرون به صرفه را برای مشتریان خرده فروش که تصمیم به تجارت در حجم گسترده از محصولات دارند ارائه می دهد چرا که علاوه بر معامله جفت ارزها کالا های متعددی از جمله رمزنگاری ها، شاخص ها، فلزات و انرژی را برای مشتریانش ارائه می دهد و برای تریدرهای فارکس بیش از هفتاد جفت ارز ارائه می دهد. معامله ها با صفر پیپ شروع می شود و بسته به مقررات حداکثر اهرم ۱:۵۰۰ دارد. در بروکر FXCC مشتریان شرایط معاملاتی یکسانی را دریافت می‌ کنند و همه معاملات بلافاصله و بدون هیچ تاخیر و یا وقفه ای انجام می شود. یکی از ویژگی های این کارگزار که باعث تمایز او با دیگر کارگزاری‌ ها شده این است که این بروکر بازار ساز نیست و در این بروکر معاملات Dealing Desk از کارگزاران مشتری با طرف‌ های مقابل انجام می ‌شود و این گونه FXCC به عنوان پشتیبان به طرف مشتری می باشد. به طور کلی در این بروکر خدمات زیادی برای مشتریان ارائه می شود از جمله شرایط معاملات بهینه، ابزارهای آموزشی، استفاده از پلتفرم متاتریدر اسپرد های فوق ‌العاده رقابتی، اجرای شفاف و این که هر نوع استراتژی تجاری در این بروکر مجاز می باشد.

ویژگی های بروکر FXCC کدامند؟

کارگزاری های فعال در زمینه بازار فارکس بسیار گسترده و متنوع می باشد و با بررسی هر کدام از این بروکرها به این نتیجه خواهیم رسید که آن ها مزایا و معایبی دارند و برخی از بروکرها مزایای بیشتر برخی دیگر معایب بیشتر می‌ باشد. اما معمولاً این کارگزاری ها که به دنبال جذب مشتری بیشتر هستند سعی در رفع معایب و افزایش کیفیت خدمت رسانی خود هستند بروکر FXCC یکی از بروکرهایی است که مزایای آن بیشتر از معایب آن می ‌باشد. برخی از ویژگی های که می ‌توان به آن اشاره کرد عبارتند از:

همه استراتژی های معاملاتی مجاز می باشد

در بروکر FXCC تقریباً همه استراتژی ‌های معاملاتی مجاز و قابل انجام هستند بنابراین هر نوع استراتژی تجاری باز است. بیش فعال، معاملات خبری، اسکالپ و سایر استراتژی ها در این کارگزاری مجاز می باشد. در صورتی که در برخی از بروکرها این استراتژی ها مجاز نیست و بنابراین این کارگزاری به دلیل شرایط معاملات آتی برای افراد معامله گر روزانه و معامله ‌گران بسیار ایده آل و مناسب می باشد.

برنامه مشارکت

معامله در بروکر FXCC یک نوع برنامه مشارکت محسوب می ‌شود چرا که با استفاده از این برنامه کمیسیون های پرداخت عالی برای شرایط معاملات فوق‌العاده، یک پرتال شریک سفارشی، طیف گسترده ‌ای از مواد بازاریابی، ردیابی پیشرفته و گزینه های پرداخت رویکردی شخصی با شرکت های جهانی وجود دارد و شرکت‌ های منطقه‌ ای آن از برنامه های بازاریابی کمک می گیرند.

شفافیت

فعالیت و معاملات در کارگزاری FXCC با شفافیت تمام انجام می شود و در این بروکر برای اطمینان از اجرای مطابق با شرایط اسپرد های اجرایی برای FXCC تجاری اعلام شده و همه ابزارهای معاملاتی را در زمان واقعی ارائه می دهد.

حساب های مبادله ‌ای اسلامی

وجود حساب های مبادله اسلامی یکی دیگر از ویژگی های مهم این کارگزاری می‌ باشد. معامله‌ گران که دارای حساب های اسلامی هستند هیچ هزینه کارمزد و اداری نمی پردازند و البته هیچ هزینه‌ای مبادله ای نیز از آن ها دریافت نمی‌ شود.

میزان حداقل سپرده در بروکر FXCC چقدر باید باشد؟

علاقه مندان به انجام معامله در کارگزاری FXCC پس از این که به عضویت این کارگزاری در آمدند باید اقدام به افتتاح حساب و سپرده گذاری کنند. رقم تعیین شده برای سپرده‌ گذاری در حساب‌ های این بروکر ۱۰۰ دلار اعلام شده است و معامله گران پس از انجام سپرده گذاری می توانند به صورت واقعی وارد بازار معاملات شده و کسب سود کنند.

بروکر FXCC از چه زبان هایی پشتیبانی می کند؟

بروکر FXCC از چه زبان هایی پشتیبانی می کند؟

وبسایت این بروکر به زبان انگلیسی می باشد و تنها زبانی که پشتیبانی می کند زبان انگلیسی است. با وجود مشتریان زیادی که این بروکر در سراسر جهان دارد تاکنون زبان‌ های دیگری را ارائه و پشتیبانی نکرده است.

انواع حسابهای بروکر FXCC

بروکر FXCC برای مشتریان خود حساب های متعددی را ایجاد کرده است و مشتریان این بروکر می تواند بنا بر سلیقه و سطح دانش خود در هر کدام از این حساب ها ایجاد سپرده کرده و وارد بازار معامله شود حساب های این بروکر بدین شرح می باشد:

حساب آزمایشی

حساب آزمایشی یا همان دمو حسابی است که معامله گران برای عضویت در آن نیاز به هیچ سپردی اولیه ای ندارد. در واقع این حساب برای مبتدیان و تریدرها تازه کار طراحی شده تا آن ها بتوانند به صورت واقعی به انجام معامله بپردازند و سطح دانش و مهارت خود را در این عرصه بسنجد و در نهایت این تریدرها با انجام معامله در این حساب هیچ سود و زیانی را متحمل نخواهد شد.

حساب ECN

یکی از حساب هایی که در بروکر FXCC برای معامله‌ گران وجود دارد حساب ecn می باشد. در این نوع حساب معامله‌ گران می‌ توانند به صورت مستقیم با بازار در رابطه باشد و از آن جایی که این بروکر به طور خودکار بهترین قیمت های ارائه شده از سوی بازار را ارائه می دهد. بنابراین مشتریان می توانند در بهترین سطح قیمت خرید یا فروش خود را انجام دهند و در نتیجه میزان استرد برای مشتریان کاهش می یابد که یک مزیت برای معامله گران محسوب می شود.

 حساب اسلامی

یکی از حساب هایی که این بروکر برای مشتریانش ارائه می دهد حساب اسلامی می باشد و مسلمانان سراسر دنیا که تابع قوانین و شرایط خاص مذهبی هستند می ‌توانند بدون هیچ مشکل و ایراد شرعی در این حساب ها ایجاد سپرده کنند و شروع به معامله در این بازار کند.

حساب STP

حساب ‏STP از دیگر حساب های ارائه شده توسط بروکر FXCC می‌ باشد و مشتریان بنا به سلیقه و نیازشان می توانند در این حساب ایجاد سپرده کنند و وارد بازار معامله شوند.

آیا پلتفرم FXCC برای موبایل نیز وجود دارد؟

آیا پلتفرم FXCC برای موبایل نیز وجود دارد؟

این بروکر دارای سطحی از امکانات پیشرفته می باشد که پلتفرم آن قابلت نصب بر سیستم عامل های اندروید و ios می باشد. بنابراین معامله گران می توانند این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب کنند.

بروکر FXCC در بستر وب

پلتفرم وبتریدر این کارگزاری توسط متاتریدر پشتیبانی می شود بنابراین از سرعت قابل ملاحظه ای برخوردار است و این امر امکان معامله ای سریع و بدون وقفه را به مشتریان می دهد.

شرایط معاملاتی در بروکر FXCC

بعد از این که در این بروکر ثبت نام خود را انجام دادید می توانید با حداقل مبلغ ۱۰۰ دلار بعد از این که نوع حساب خود را انتخاب کردید افتتاح حساب کنید. میزان اهرم در این بروکر ۱:۳۰۰می باشد.

بروکر FXCC از کجا فرماندهی می شود؟

بروکر FXCC از کجا فرماندهی می شود؟

دفتر مرکزی بروکر FXCC در قبرس قرار دارد و تاکنون در هیچ کشور دیگری نمایندگی تاسیس نکرده است.

این بروکر که از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده است؟

این بروکر در سال ۲۰۱۰ توسط جمعی از افراد با سابقه در زمینه امور مالی تاسیس شده است و در طول فعالیتش توانسته است بسیار موفقیت آمیز عمل کند و به اهداف خود تا حدودی نزدیک شود.

اکانت دمو بروکر FXCC

سایت این کارگزاری fxcc.com می باشد که در دسترس همگان قرار دارد و افراد برای آشنایی بیشتر با این کارگزاری و اطلاع از شرایط آن می توانند وارد آن شوند.

آیا این بروکر برای ایرانیان کارآمد است؟

 کارگزاری FXCC برای معامله گران بسیاری در سراسر جهان سرویس رسانی می کند اما معامله گران ایرانی نمی توانند به طور مستقیم در آن عضو شوند.

احراز هویت بروکر FXCC به چه شکل است؟

برای ثبت نام در این کارگزاری ابتدا باید فرم ثبت نام آن را به طور کامل تکمیل و به همراه اسکنی از مدارک خود به آن ارسال کنید. پس از تایید مدارک و احراز هویت، شما می توانید اقدام به سپرده گذاری و افتتاح حساب کنید. در انتها پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین بروکر فارکس را بخوانید.

سوالات متداول

 سوالات متداول

 1. حساب های بروکر FXCC چه می باشد؟

  حساب های stp ،ecn و اسلامی

 2. بروکر FXCC از کدام زبان ها پشتیبانی می کند؟

  این کارگزاری فقط از زبان انگلیسی پشتیبانی می‌ کند.

 3. آیا این‌ بروکر برای ایرانیان کارآمد است؟

  این بروکر برای ایرانیان‌ سرویس رسانی نمی کند.

 4. آیا بروکر FXCC بر روی گوشی قابل نصب می باشد؟

  پلتفرم این کارگزاری قابل نصب بر روی گوشی می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *