غگل نماد مناسبی برای سرمایه گذاری در بورس ایران می باشد؟

غگل1

غگل ( شرکت گلوکوزان ) در سال ۱۳۴۹ تأسیس گردید. این شرکت به عنوان اولین تولید کننده محصولات متنوع در شهرک صنعتی قزوین آغاز به کار کرد. این شرکت همواره در طول دوران فعالیت خود یکی از پیشرو ها در زمینه فعالیت خود بوده است و هنوز نیز می باشد.

شرکت گلوکوزان

معرفی شرکت گلوکوزان یا غگل

شرکت گلوکوزان سابقی درخشان را نیز در بورس اوراق بهادر تهران دارد و برای سهام داران خود یک سهم قابل اطمینان محسوب می شود. این شرکت از کارکنانی مجرب بهره مند می باشد که بزرگترین سرمایه های شرکت محسوب می شوند و مدیران شرکت برای حفظ این ارزش همواره تلاش کرده اند تا نیاز کارکنان خود را بر طرف کننو و به آن نگاهی ویژه ای داشته باشند. ثمره این توجه این بود که تولید ذرت آسیاب شده از ۳۰۰ تن به ۶۰۰ تن افزایش یابد. برخی از محصولات شرکت عبارتند از  :

  1. چسب Z4 :این چسب پودری است سفید رنگ که با ایجاد ژل سیال با وسکوزیته مناسب در آب سرد که اختصاصا در خط تولید ورق کارتون قابل استفاده است. برخی از مزایای استفاده از این ورق مصرف کمتر در هر متر مکعب، راحتی انحلال پودر چسب در آب، سهولت نگهداری و جابه جایی، عدم ته نشینی و دو فاز شدن، انعطاف پذیری بالا، ثابت بودن ویسکوزیته، امکان آماده سازی با آب سرد و امکان استفاده در سرعت های بالا تولبد ورق کارتون.
  2. روغن گلدن کورن: این روغن یک روغن خالص ذرت می باشد که یکی از مخصولات مهم شرکت گلوکوزان می باشد. این محصول را با اطمینان کامل می توان گفت سالم ترین روغن مایع خوراکی در ایران به حساب می آید. کیفیت این روغن حتی با روغن های اروپایی نیز برابری می کند زیرا این روغن را با دستگاه های پیشرفته تولید می کنند.
  3. گلوتن ذرت: پس از جدا کردن نشاسته و سایر اجزا از ذرت ، پروتئینی آبگیری شده یه نام گلوتن به وجود می آید. پروتئین خام این محصول در حدود ۵۵ درصد می باشد و در روده ها تا ۹۰ درصد قابلیت جذب دارد. این محصول یکی از بهترین منابع پروتئینی برای تغذیه دام می باشد که هم برای دامداران به صرفه است و هم برای دام مناسب است. این پروتئین قابلیت جذب بالایی دارد به همین دلیل یک منبع پروتئینی مناسب محسوب می شود.
نماد شرکت گلوکوزان
  1. پوسته ذرت: این محصول منشا سلولوزی دارد. و از فراورده های جانبی صنعت نشاسته سازی می باشد، این محصول حاوی ۲۲ درصد نشاسته، چهل درصد روغن، ۱۲ درصد پروتئین می باشد. این محصول علاوه بر اینکه در خوارک دام مورد استفاده قرار می گیرد ، بعد از آسیاب کردن می توان به عنوان یک منبع فیبری به محصولات غذایی اضافه کرد و مورد استفاده قرار داد، مصرف این ماده در طولانی مدت می تواند از سرطان های روده پیشگیری نماید.
  2. نشاسته خوراکی: این محصول، یکی از محصولات اصلی شرکت گلوکوزان می باشد که در صنایع غذایی مختلف کاربرد های مختلفی نیز دارد و برای شرکت یک محصول استراتژیک محسوب می شود. این نوع از نشاسته در پودر های نانوایی و مواد بهبود دهنده استفاده می شود. این محصول آن قدر با کیفیت در کارخانه تولید می شود که هم اکنون به بعضی از کشور ها صادر می شود و به عنوان یک محصول ارز آور برای شرکت و کشور محسوب می شود.
  3. نشاسته صنعتی: این محصول یک پودر سفید رنگ و بی بوست که در مقایسه با سایر نشاسته ها دارای مقادیر بسیار کم چربی، سلولز، فیبر، فسفر و نمک طعام می باشد. این محصول اسیدیته پایینی نیز دارد که در برابر حرارت این محصول را مقاوم تر نموده است. مهم ترین برتری این نشاسته نسبت به سایر نشاسته های دیگر شفاف بودن آن می باشد، این محصول می تواند به عنوان یک ماده خام در صنعت تولید چسب نیز بکار رود.
لیست هیئت مدیره غگل1

لیست هیئت مدیره غگل

مدیران شرکت گلوکوزان در تلاش اند تا با خدمات شبانه روزی علاوه بر اینکه تولیدات شرکت را افزایش دهند بتوانند رضایت مشتری را نیز کسب کنند تا سهم بیشتری در بازار بدست بیاورند، علاوه بر آن در تلاش اند تا زندگی را برای کارکنان خود مفرح تر و آسان تر کنند از این رو یک سری کمک های مالی و غیر مالی اضافه بر حقوق ماهیانه برای کارکنان خود در نظر گرفته اند.

هیئت مدیره شرکت شامل پنج نفر می باشد

۱ – آرش سلطانی: ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت می باشند.

۲ – جناب آقای منوچهر صوفی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.

۳ – جناب آقای رضا مشهدی زاده: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت محسوب می شوند.

۴ – جناب آقای حمیدرضا دلاوری: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند.

۵ – جناب آقای مجتبی رحیمی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند.

ارزش بازار شرکت گلوکوزان

ارزش بازار شرکت گلوکوزان

برای اطلاع از ارزش بازار نماد غگل باید از طریق کارگزاری ای که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید، دقت کنید ارزش هر سهام روزانه دچار تغییر می شود و هیچ گاه به جز روز های تعطیل ثابت باقی نمی ماند.

خرید سهام غگل

برای خرید سهام شرکت گلوکوزان باید منتظر فرصتی باشید که سهم در کف قیمتی خود قرار گیرد و در آن زمان وارد سهم شوید، اینکه سهم در چه زمانی در کف قیمتی خود قرار می گیرد مستلزم آن است که شما یا خودتان تحلیل یاد داشته باشید و یا اینکه از افراد با تجربه راهنمایی بگیرید تا بتوانید کف قیمتی را تشخیص داده و وارد سهم شوید. شما با خریداری هر سهم یک سهام دار حقیقی محسوب می شوید که در سود و زیان شرکت همراه هستید.

فروش سهام غگل

فروش سهام غگل1

برای فروش سهام شرکت گلوکوزان باید از عجله کردن بپرهیزید و از هیجانات بازار بورس دوری کنید تا سهام خود را در اوج بفروشید و در زمانی مناسب از سهم خارج شوید. با فروش سهام شما دیگر سهام دار شرکت محسوب نمی شوید و در سود و زیان شرکت همراه نخواهید بود مس در فروش سهام خود حتما دقت لازمه را به خرج داده تا بعد ها پشیمان نشوید.

اطلاعات تماس شرکت گلوکوزان

تلفن تماس با غگل: 02188905983

آدرس سایت غگل: www.glucosan.ir

آدرس شرکت گلوکوزان: تهران خیابان استاد نجات الهی پلاک۴۱

اطلاعات تماس شرکت گلوکوزان
به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *