غچین | بررسی نماد شرکت کشت و صنعت چین چین و قیمت 1401

شرکت کشت و صنعت چین چین

غچین ( شرکت کشت و صنعت چین چین ) در سال ۱۳۵۱ تأسیس گردید که در ابتدای تأسیس خود این شرکت به عنوان یک شرکت سهامی خاص فعالیت خود را اغاز نمود. در سال ۱۳۵۶ این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید مربا، رب و سس آغاز نمود و از آن زمان تا کنون یکی از شرکت های پیشتاز و خوش نام در زمینه فعالیت خود می باشد. با ایران بورس همراه باشید.

شرکت کشت و صنعت چین چین
معرفی شرکت کشت و صنعت چین چین یا غچین

معرفی شرکت کشت و صنعت چین چین یا غچین

شرکت کشت و صنعت چین چین در طی سالیانی که فعالیت خود را آغاز کرده همواره در تلاش بوده تا با کسب استاندارد ها و گواهی نامه های لازم در زمینه فعالیت خود محصولی با کیفیت را به دست مشتریان خود برساند تا رضایت آن ها را جلب نماید زیرا سرمایه اصلی هر شرکتی مشتریان آن شرکت می باشند و شرکت چین چین نیز با دانستن این موضوع سعی کرده تا با محصولات متنوع به سلایق مشتریان خود احترام بگذارد.

غچین1 در زمینه تبلیغات و جلب مشتری نیز بودجه زیادی را اختصاص داده، به گونه ای که شما صددرصد تبلیغات محصولات این شرکت را در تلویزیون دیده اید.

محصولات شرکت کشت و صنعت چین چین

 1. کنسرو: این بخش از محصولات شرکت شامل، کنسرو خاویار بادمجان، ذرت شیرین، لوبیا چیتی، لوبیا چیتی با قارچ، تخود سبز و مایه ماکارونی می شود.
 2. مربا: مرباهای این شرکت شامل؛ مربای توت فرنگی، مربای هویج، مربای آلبالو و مربای بالنگ می شود.
 3. رب گوجه فرنگی: که شامل رب گوجه فرنگی و رب خانگی چین چین می شود که این محصول از شرکت تبلیغات بیشتری از آن صورت می گیرد که نشان از کیفیت بالای این محصول می باشد و یک محصول استراتژیک برای شرکت به حساب می آید.
 4. ترشی: ترشی های شرکت شامل؛ خیارشور، زیتون شور‌، ترشی مخلوط، ترشی لیته بادمجان، ترشی بندری و سیر ترشی می شود.
محصولات شرکت کشت و صنعت چین چین
محصولات شرکت کشت و صنعت چین چین

افتخاراتی که شرکت غچین طی این سال ها بدست آورده است

 1. کسب عنوان برترین رب گوجه فرنگی در سال ۱۳۷۱.
 2. واحد تولید نمونه در سال های ۷۲ و ۸۴.
 3. دریافت مدیر کنترل کیفیت نمونه در سال های ۸۱ و ۹۴ از طرف اداره کل استاندارد خراسان رضوی.
 4. اتتخاب واحد نمونه استاندارد از طرف اداره کل استاندارد خراسان رضوی در سال ۹۶.
 5. کسب عنوان برتر از سوی سازمان صنعت و معدن در سال ۹۷.
 6. کسب عنوان برند محبوب از سوی مصرف کنندگان در سال ۹۸.
 7. کسب عنوان پر فروش ترین محصول شرکت پخش البرز در سال ۹۸.
 8. کسب عنوان واحد برتر ایمنی و سلامت غذا از سوی ششمین همایش ایمنی و سلامت غذا در سال ۹۸.
 9. کسب عنوان برند محبوب مصرف کنندگان در سال ۹۹.

لیست هیئت مدیره غچین

مدیران شرکت کشت و صنعت چین چین تمام تلاششان را بکار گرفته اند تا با هدایت شرکت در مسیر موفقیت و پیشرفت بتوانند تولید محصولات شرکت را افزایش دهند تا علاوه بر تأمین نیاز داخلی بتوانند محصولات خود را به بازار های جهانی صادر کنند و باعث ارز آوری در این شرایط حساس به داخل کشور بشوند و کمبود ارز در داخل کشور را جبران کنند تا سهم خود را در پیشرفت شرکت به خوبی ایفا کرده باشند.

یکی دیگر از اهداف مدیران شرکت این است تا رضایت سهام دارانی که سهام این شرکت را خریداری کرده اند جلب کنند زیرا آن ها بر روی این شرکت سرمایه گذاری کرده اند و از مدیران شرکت انتظار هایی دارند.

سهامداران غچین1 که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می شود که ما در این جا برای شما سهام داران حقوقی این شرکت را معرفی می کنیم :

 1. شرکت گروه تولیدی آریا ملل زرین: این شرکت تولیدی که سهامی خاص می باشد، ۵۳.۴۲ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد که بسیار سهم قابل توجهی می باشد.
 2. شرکت سبد گردان هدف: این شرکت نیز سهامی خاص می باشد و ۹.۵۵ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد و دومین سهام دار حقوقی می باشد که بر روی این شرکت سرمایه گذاری کرده اند.
 3. شرکت به پخش: این شرکت که سهامی عام می باشد ۷.۷۹ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد.
 4. شرکت آروین ملل زرین: این شرکت سهامی خاص می باشد و ۴.۵۱ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد.
 5. شرکت کشت و صنعت بین المللی چین چین: این شرکت سهامی خاص با دارا بودن ۱.۵۳ درصد از سهام شرکت آخرین سهام دار حقوقی شرکت محسوب می شود.

ارزش بازار شرکت کشت و صنعت چین چین

ارزش بازار نماد غچین1 روزانه بر حسب مقدار خرید و فروشی که در نماد آن رخ می دهد تغییر می کند و شما برای مشاهده این تغییرات می توانید از طریق کارگزاری ای که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید.

خرید سهام غچین1
ارزش بازار شرکت کشت و صنعت چین چین

خرید سهام غچین1

اگر قصد خرید سهام شرکت کشت و صنعت چین چین را دارید و می خواهید بر روی این نماد سرمایه گذاری کنید باید در قیمتی مناسب سهام آن را خریداری کنید تا ریسک سرمایه گذاریتان کم شود. با خرید سهام یک شرکت شما جز سهام داران حقیقی شرکت محسوب می شوید و در سود و زیان شرکت همراه خواهید بود.

فروش سهام غچین1

اگر شما سهام دار شرکت می باشید و قصد فروش سهام شرکت کشت و صنعت چین چین را دارید باید در اوج قیمت سهام خود را بفروشید تا بیشترین سود را بکنید. با فروش سهام شرکت شمو از جمع سهام داران حقیقی شرکت خارج می شوید و در سود و زیان شرکت همراه نخواهید بود پس در فروش سهام تان دقت کنید.

اطلاعات تماس شرکت کشت و صنعت چین چین

اطلاعات تماس شرکت کشت و صنعت چین چین

تلفن تماس با غچین: 0513920225

آدرس سایت غچین: www.chinchinco.com

آدرس شرکت کشت و صنعت چین چین: مشهد، کیلومتر ۲ جاده مشهد فریمان، ابتدای فرعی طرق، بلوار شهید ساعی، جنب کارخانه قند شیرین

شما مشتریان شرکت اگر نقطه نظر یا انتقادی از محصولات شرکت دارید، می توانید از طریق درگاه های بالا با مدیران شرکت در میان بگذارید و آن ها را در تولید محصولی با کیفیت تر همراهی کنید و نقش خود را به عنوان یک مشتری به خوبی ایفا کنید.

 1. زمینه فعالیت شرکت کشت و صنعت چین چین چیست؟

  تولید محصولات غذایی اصلی ترین زمینه فعالیت این شرکت می باشد.

 2. آدرس شرکت غچین1 در کجا می باشد؟

  این مجموعه در شهر مشهد واقع شده است.

 3. مهم ترین محصول غچین1 چه می باشد؟

  رب گوجه فرنگی مهم ترین محصول شرکت چین چین محسوب می شود.

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *