معرفی شرکت خنصیر (مهندسی نصیر ماشین) در بورس

نصیر ماشین

شرکت خنصیر ( مهندسی نصیر ماشین ) در سال ۱۳۷۳ تأسیس گردید و در ابتدای فعالیت خود به طراحی و ساخت ماشین آلات صنعتی روی آورد.

شرکت مهندسی نصیر ماشین یا خنصیر1

معرفی شرکت مهندسی نصیر ماشین یا خنصیر

در سال ۱۳۷۴ نیز این شرکت با تلاش مدیران و کارکنان شرکت توانست تا میل لنگ پیکان را تولید کند. با توجه به کیفیت محصولی که میل لنگ پیکان تولید شد شرکت سایپا نیز تولید میل لنگ پراید را نیز بر عهده شرکت مهندسی نصیر ماشین سپرد زیرا این شرکت با تولید میل لنگ پیکان خود را به جامعه خودرو سازی ثابت کرد، در سال ۱۳۷۵ نیز تولید میل لنگ پراید بر عهده این شرکت گذاشته شد که در این پروژه نیز شرکت سربلند بیرون آمد و توانست میل لنگ پراید را تولید کند و در اختیار شرکت سایپا قرار دهد.

در سال ۱۳۷۸ با توجه به رشد قابل ملاحظه شرکت و توان مندی کارکنان شرکت خنصیر1 نیاز بازار و نگرش مدیریت شرکت به بسط و توسعه فعالیت های مجموعه جدید در شهرک صنعتی سایپا واقع در شهرستان گلپایگان احداث و به دست ریاست جمهوری وقت افتتاح گردید.

این واحد تجاری با کیفیتی که در میل لنگ های ساخته شده ارائه داد توانست تا تولید میل لنگ نیسان و ریو را نیز به انحصار خود در بیاورد و میل لنگ این دو خودرو دیگر را نیز تولید کند. اجرای طرح های تولیدی میل لنگ ها باعث گردید تا این شرکت به یک شرکت پیشرو و قابل اعتماد در زمینه تولید میل لنگ در کشور و همچنین خاورمیانه تبدیل شود و با کیفیتی که در محصولات تولیدی خود نشان داد توانست تا اعتماد شرکت هایی که با این شرکت قرار داد می بستند را جلب کند به گونه ای که تولید میل لنگ محصولات دیگر خود را نیز بر عهده این شرکت گذاشتند.

خرید سهام خنصیر1

شرکت خنصیر در سال ۱۳۸۶ نیز به پاس زحمات خود در زمینه تولید و اقتصاد کشور یک لوح تقدیر از طرف وزیر اقتصاد دریافت نمود. شرکت مگا موتور که متعلق به شرکت سایپا می باشد از مشتریان عمده و خریداران همیشگی محصولات این شرکت به حساب می آید.

افتخارات و گواهی نامه هایی که این شرکت کسب کرده است را می توانید با مراجعه به بخش افتخارات در سایت این شرکت مشاهده کنید تا از کیفیت محصولات تولیدی اطمینان حاصل کنید و همچنین با دیدن گواهی نامه هایی که این شرکت کسب کرده است بدانید که محصولات تولیدی شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا می باشد.

شرکت هایی که زیر نظر این شرکت مشغول به فعالیت می باشند شامل شرکت مهندسی نصیر کیانگ، شرکت مهندسی روان فن آور و شرکت قائم سپهر سپاهان می باشد.

هدف اصلی و خط مشی شرکت بر این اساس است تا محصولی با کیفیت را روانه بازار کنند تا مشتری ای که از محصولات شرکت استفاده می کند و به برند شرکت اطمینان می کند رضایت کافی را داشته باشد این گونه هم مشتری از خرید خود راضی است و دوباره از محصولات این شرکت خریداری می کند و هم خوده شرکت به سود آوری می رسد ولی لازمه اینکه محصولی با کیفیت باشد این است که مطابق با استاندارد های روز دنیا تولید شود، شرکت مهندسی نصیر ماشین علاوه بر آن که کیفیت محصولات برایش مهم است نیاز بازار داخلی و کشور های همسایه نیز برایش مهم است و قصد دارد تا محصولاتی که نیاز کشور است تولید کند.

لیست هیئت مدیره خنصیر1

لیست هیئت مدیره خنصیر

مدیران شرکت مهندسی نصیر ماشین را پنج عضو تشکیل داده اند که این پنج عضو شامل :

  1. علی پورکنی صالحان: ایشان مدیر عامل شرکت و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
  2. کامران مهرانی: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند.
  3. ابراهیم بروجردی: ایشان به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره منسوب شده اند.
  4. حمید کربلایی رضا: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد.
  5. احمد حاجی سید جوادی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.

سهامداران خنصیر که در این شرکت سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری کرده اند شرکت تولیدی موتور گیربکس واکسل سایپا می باشد که این شرکت با ۱۵.۸۱ درصد از سهام شرکت جز بزرگترین سهام داران شرکت می باشد و باقی سهام داران شرکت اشخاص حقیقی می باشند.

ارزش بازار شرکت مهندسی نصیر ماشین

ارزش بازار شرکت مهندسی نصیر ماشین

اگر قصد خرید سهام این شرکت را دارید باید از ارزش بازار نماد خنصیر1 مطلع باشید و ارزش بازاری این نماد را زیر نظر داشته باشید و روی آن مطالعه کنید تا در زمانی مناسب بتوانید آن را خریداری کنید تا سهم خریداری شده برای شما سود ده باشد زیرا موضوع اصلی خرید نیست بلکه موضوع اصلی خریدی است که سود ده باشد، پس برای آن که خریدی سود ده داشته باشید باید روی سهم و ارزش نمادی آن مطالعه کنید و یا با افراد مجرب مشورت کنید.

خرید سهام خنصیر1

اگر قصد خرید سهام شرکت مهندسی نصیر ماشین را دارید کافیست از طریق بازار بورس و ارزش روزانه ای که سهم در بازار بورس دارد با داشتن یک کد بورسی سهام این شرکت را خریداری کنید و به جمع سهام داران حقیقی این شرکت بپیوندید و در سود و زیان شرکت هنراه باشید.

فروش سهام خنصیر1

فروش سهام خنصیر

در فروش سهام شرکت مهندسی نصیر ماشین یا هر سهم دیگری دو عامل بسیار مهم می باشد یکی اینکه در زمان مناسب سهم خود را بفروشید و دوم اینکه در فروش خود استراتژی خاص خود را داشته باشید تا در فروش دچار ضرر نشوید.

شرکت مهندسی نصیر ماشین

اطلاعات تماس شرکت مهندسی نصیر ماشین

مدیران شرکت برای آنکه مشتری با آن ها در ارتباط باشد و نقطه نظرات و پیشنهادات خود را درباره محصولی که مصرف کرده است بازگو کند سعی کرده است تا همواره پل های ارتباطی را با مشتری بر قرار کند تا اگر محصول ایرادی داشت مشتری با بازگو کردن آن ایراد شرکت را در رفع آن ایراد یاری کند همچنین این راه های ارتباطی به شرکت این امکان را می دهد تا از نیاز بازار مطلع شود، راه های ارتباطی با شرکت به شرح زیر است

آدرس سایت خنصیر: www.nasirmachine.com

آدرس شرکت مهندسی نصیر ماشین: تهران، خیابان ولی عصر، خیابان قبادیان غربی، کوچه نور، پلاک۱۲، طبقه چهارم واحد ۲۳

تلفن تماس با خنصیر: 02188671298

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *