بروکر Tickmill معتبر است؟ بررسی این بروکر

بروکر Tickmill

بروکر ها به عنوان واسط میان تریدرها و بازار در ایجاد ارتباط بین آن ها نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند. در واقع کارگزاران فارکس شرکت هایی هستند که دسترسی معامله ‌گران به بازارهای ابزارهای معاملاتی را تسهیل می کنند و برای معامله گران فارکس بستری مناسب برای خرید و فروش ارزهای خارجی را فراهم می کنند. چرا که در بازار فارکس معاملات همیشه بین یک جفت دو ارز مختلف انجام می ‌شود بنابر این معاملات فارکس ارز خاصی را که می ‌خواهند معامله کنند را یا خریداری می کند یا می فروشند. چنین عملیاتی را آن ها در محیط کارگزاری ها انجام می دهند. به طور کلی کارگزاری های فارکس به عنوان یک کارگزار خرده‌ فروشی فارکس شناخته می شوند یا به عنوان کارگزاران تجارت ارز شناخته می شود. بروکر Tickmill بروکری فعال و با سابقه در عرصه بازارهای مالی می باشد که شرایط تسهیل معاملات به‌خصوص بازار فارکس را برای تریدرها فراهم کرده است. لذا گزینه بسیار مناسب برای انجام معاملات بازار مالی از جمله فارکس می باشد.

بروکر Tickmill چیست؟

بروکر Tickmill چیست؟

بروکر Tickmill به عنوان یک بروکر جهانی از شرکت‌ هایی است که زمینه را برای تجارت آسان ابزارهای معاملاتی از جمله فارکس، شاخص ها، کالاها و سهام برای معامله گران فراهم کرده است. با وجود این که مدت زمان زیادی از تاسیس این شرکت نمی گذرد اما اقدام های تجاری بزرگی در آن صورت گرفته و به خوبی توانسته است در جذب مشتریان موفق عمل کند. دلیل آن هم این است که شرایط معاملاتی استثنایی برای مشتریان در سراسر جهان ایجاد کرده است و از آن جایی که این کارگزاری توسط معامله‌ گران باتجربه در تجارت در سراسر جهان و بازارهای معتبر آمریکایی شمالی و اروپایی تاسیس شده است، می توان گفت آن ها این توانایی را دارند که از ایده های ترکیبی از معامله‌ گران سراسر دنیا برای ارائه سرویس به مشتریانش استفاده کند. این کارگزاری تحت نظارت سازمان‌ های معتبر مالی و تجاری در بریتانیا قرار دارد و با کسب مجوز از مقامات مالی و بلندپایه انگلیس جواز فعالیت و حضور در بازارهای مالی را کسب کرده است.

ویژگی های Tickmill کدامند؟

بروکرها یا همان کارگزاری ها برای جذب مشتریان بیشتر با یکدیگر در رقابت هستند لذا خدمات و شرایط ویژه متعددی برای مشتریانشان در نظر می گیرند و همین امر سبب شده ویژگی هر بروکر با یکدیگر متفاوت باشند. ‏از مهمترین ویژگی های مرتبط با بروکر Tickmill می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی فنی و به موقع یکی از مهمترین جنبه های جذب مشتری می باشد زیرا عدم پشتیبانی به موقع در رفع مشکلات فوری به وجود آمده برای مشتریان تاثیر گذار نمی باشد. بروکر Tickmill در روزهای دوشنبه تا جمعه از ساعت ۷ تا ۱۶ به وقت گرینویچ به مشتریانش پشتیبانی ارائه می‌ دهد که البته در مقایسه با دیگر بروکرهایی که پشتیبانی ۲۴ ساعت دارند ناکارامد است. با این حال مشتریان می‌ توانند به واسطه راه های ارتباطی از جمله ایمیل، رسانه های اجتماعی و یا تلفن با پشتیبان تماس گرفته و مشکل خود را رفع کند.

پژوهش

در کارگزاری های فارکس معمولاً طیف وسیعی از ابزارهای تجزیه و تحلیل ارائه شده است که به معامله‌ گران اجازه می ‌دهد تا در جریان تغییرات بازار فارکس قرار بگیرد و به موقع عکس العمل نشان دهند. در بروکر Tickmill امکان دسترسی به چندین ابزار تحقیقاتی برای معامله‌ گران فراهم شده است که می تواند در تصمیم گیری های صحیح در بازار موثر باشد.

ابزار های مالی گسترده

این بروکر با ارائه تعداد متنوعی از ابزارهای معاملاتی عمل تصمیم گیری و انتخاب را برای معامله‌ گران تسهیل کرده است و آن ها می ‌توانند از میان حجم گسترده‌ ای از ابزارهای معاملاتی از جمله فارکس، کالاها، شاخص ها، فلزات گرانب ها و انرژی هر آن چه را که می پسندند برای معامله انتخاب کنند.

میزان حداقل سپرده در بروکر Tickmill چقدر باید باشد؟

میزان حداقل سپرده در بروکر Tickmill چقدر باید باشد؟

برای شروع معامله در این بروکر باید با حداقل مبلغ تعیین شده در این کارگزاری که مبلغ ۱۰۰ دلار می باشد افتتاح حساب کنید و تا فرایند شروع معادله برای تریدر ایجاد شود.

بروکر Tickmill از چه زبان هایی پشتیبانی می کند؟

این بروکر علاوه بر زبان کشور مبدا که انگلیس می باشد از زبان های دیگری هم پشتیبانی دارد از جمله: ویتنامی، عربی، لهستانی، ایتالیایی،‌ کره ای، روسی، تایلندی و اسپانیایی اشاره کرد.

انواع حساب های بروکر Tickmill

بروکر Tickmill با فعالیت گسترده و موثر در زمینه بازارهای مالی موفق شده معامله گران و مشتریان زیادی را در کارگزاری اش مشغول به کار کند. دلیل آن هم این بود که حساب های متعدد و متنوعی برای تسهیل معاملات در اختیار مشتریانش قرار داده است که این حساب‌ها بدین شرح می باشد:

حساب کلاسیک

حساب کلاسیک یکی از حساب های ارائه شده توسط بروکر Tickmill می باشد که یک حساب عالی است که به مشتریان فرصتی مناسبی برای دسترسی به ابزارهای مالی در سطح جهانی و با کمیسیون رایگان می دهد.

حساب کاربردی

حساب کاربردی یک حساب سود آور برای معامله گران می باشد که امکان دسترسی آن ها به حجم گسترده ‌ای از ابزارهای معاملاتی و همچنین گسترش سریع تر را می دهد. حساب کاربردی برای کسانی که مایل به خرید بیشتر در تجارت هستند بسیار مناسب می باشد.

حساب vip

این حساب یک نوع حساب کاربردی طراحی شده برای مشتریان با سابقه و قدیمی این بروکر که تجربه و تجارت در رقم های بالا را دارند ایجاد شده است. برای افتتاح این حساب ها باید فرم آنلاین آن را پر کرده و اگر درخواست مورد تایید قرار بگیرد می توان اقدام به افتتاح حساب کرد.

حساب اسلامی

حساب اسلامی یکی دیگر از انواع حساب های این بروکر می باشد که برای مشتریان اسلامی طراحی شده است و طبق شریعت اسلام عمل می کند و در این حساب‌ ها سودهایی که مغایر با شریعت اسلام باشد اعمال نمی ‌شود.

حساب آزمایشی

حساب آزمایشی حسابی کاربردی برای مبتدیان می باشد که در مرحله اولیه یادگیری معامله هستند. آن ها می توانند با سپرده مجازی در شرایط معاملاتی شبیه سازی شده شبیه شرایط تجارت واقعی به معامله بپردازند و در این حساب نیاز به واریز هیچ سپرده ای نمی باشد.

آیا پلتفرم بروکر Tickmill برای موبایل نیز وجود دارد؟

آیا پلتفرم بروکر Tickmill برای موبایل نیز وجود دارد؟

این کارگزار از یک سیستم نرم افزاری پیشرفته برخوردار می باشد که پلتفرم آن قابلیت نصب بر روی سیستم عامل های اندروید و ios را دارد. بنابراین با توجه به چینین قابلیتی مشتریان این کارگزار می تواند پلتفرم آن را به راحتی بر روی گوشی خود نصب کرده و در هر کجا و هر مکانی به انجام معاملات بپردازند.

بروکر Tickmill در بستر وب

پلتفرم webtrader این کارگزاری از قابلیت متاتریدر پشتیبانی می شود لذا با بیشترین سرعت و بدون وقفه در اختیار کاربران قرار دارد. بنابراین قابلیت دسترسی و سازگاری از یک دستگاه از مرورگرها و دستگاه ها می باشد.

شرایط معاملاتی در بروکر Tickmill

 برای شروع معامله در این بروکر باید ابتدا مبلغ ۱۰۰ دلار را در یک حساب سپرده گذاری کنید سپس وارد معاملات خواهید شد. میزان اهرم از ۱:۳۰ تا ۱:۵۰۰متغییر می باشد و اسپرد از 0.0 پیپ شروع می ‌شود.

این بروکر از کجا فرماندهی می شود؟

کارگزاری Tickmill در انگلستان تاسیس شده است و دفتر مرکزی آن در شهر سیشل قرار دارد. تنها نمایندگی این بروکر در سیشل می باشد و در کشور دیگری هیچ دفتر نمایندگی ندارد.

این بروکر از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده است؟

این بروکر از چه سالی فعالیت خود را آغاز کرده است؟

کارگزاری Tickmill در سال ۲۰۱۴ در انگلیس تاسیس شده است و حدود هشت سال از فعالیتش در عرصه بازار های مالی می گذرد. این بروکر در این مدت توانسته است با ارائه خدمات متنوع مشتریان زیادی را مجذوب خود کند.

اکانت دمو بروکر Tickmill

اکانت این کارگذاری tickmil.com می باشد و معامله گران با ورود به آن می ‌توانند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از این بروکر کسب کنند.

آیا این بروکر برای ایرانیان کارآمد است؟

با وجود این که این بروکر برای کشورهای مختلفی ارائه خدمت می کند اما به دلیل تحریم ایران این امکان برای معامله گران ایرانی میسر نمی باشد.

احراز هویت بروکر Tickmill به چه شکل است؟

برای افتتاح حساب در بروکر Tickmill ابتدا باید اقدام به ثبت نام و احراز هویت کرد. برای این کار ابتدا باید در فرم ثبت نام فیلد های مربوطه را که مربوط به اطلاعات شخصی شما می باشد را پر کنید. سپس نیاز است که دوتا اسکن یکی از آدرس منزل و دیگری سندی است که مربوط به دستورالعمل‌های این بروکر می باشد را به صورت خوانا نوشته و آن را برای کارگزاری ارسال کنید. پس از ارسال مدارک کارگزار مدارک شما را مورد بررسی قرار می دهد که معمولاً یک تا چند روز طول می کشد و در نهایت پیامی از سوی کارگزار مبنی بر صحت یا رد درخواست اطلاعات شما ارسال می ‌شود و در صورت تایید مدارک شما می توانید اقدام به افتتاح حساب کنید.

 سوالات متداول

 سوالات متداول

 1. بروکر Tickmill در کدام کشور تاسیس شده است؟

  این بروکر در کشور انگلیس تاسیس شده است.

 2. حساب های بروکر Tickmill چه می باشد؟

  حساب های این بروکر شامل آزمایشی، استاندارد، اسلامی می باشد.

 3. بروکر Tickmill کدام زبان ها را پشتیبانی می کند؟

  زبان های عربی، لهستانی، ایتالیایی،‌ کره ای، روسی، تایلندی و اسپانیایی می باشد.

 4. سند مورد نیاز برای ثبت نام در این بروکر چیست؟

  اسکن سند آدرس منزل و سند دستور العمل های این بروکر با دستخط متقاضی

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *