آینده کریپتوکارنسی در سال 2021 و 2022 | آنچه حتما باید بدانید

آینده کریپتو کارنسی

درباره آینده کریپتوکارنسی ها صحبت های زیادی در سایت های مختلف وجود دارد که هر کدام از نگاهی به این موضوع پرداخته است و همچنین سوالات بسیاری وجود دارد که هر کدام در حیطه سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال است. ما در این مقاله سعی بر این داریم که با نگاهی تحلیلی بر آینده کریپتوکارنسی بپردازیم.

محتوا پنهان
ماهیت کریپتوکارنسی چیست؟

ماهیت کریپتوکارنسی چیست؟

کلمه کریپتو معنای رمزنگاری می دهد و در کل یک مفهوم ریاضی دارد و کریپتوکارنسی به معنای ارزهای رمزگذاری یا به اصطلاح ارزهای دیجیتال است. به طور کلی کریپتوکارنسی به ارز های دیجیتالی اطلاق می شود که در آن ها از رمز نگاری برای معاملات و تراکنش ها استفاده می شود. این رمزنگاری ها بسیار قوی هستند و رمزگشایی ان ها تقریبا غیر ممکن است و دلیل این موضوع جلوگیری از تقلب و کلاهبرداری است. این ارز ها از مرکز خاصی فرمان نمی گیرند و ارزهای مجازی بسیار امنی محسوب می شوند و دلیل محبوبیت آن نیز همین موضوع است.

ویژگی ارز های دیجیتال چیست؟

اولین ویژگی های این ارز های دیجیتال غیر متمرکز بودن آن ها است و منظور از غیر متمرکز بودن، عدم وابستگی به ارگان و دولت خاصی است. این موضوع باعث می شود تا دخالت های دولتی هیچ گاه در این ارز ها تاثیر نداشته باشد و وابسته به اتفاقات گوناگون سیاسی نباشد. ارز های دیجتالی در بستری به نام بلاکچین تبادل می شوند و این بستر نیز از هر گونه دخالت های خارجی مصون است. یکی دیگر از ویژگی های بسیار مثبت در این زمینه، امکان معامله و خرید و فروش ارز ها در نقاط مختلف جهان است و هر کسی در هر نقطه ای که حضور داشته باشد می تواند به خرید و فروش این ارز ها بپردازد. زمانی که شما می خواهید معامله با ارز های دیجیتال را شروع کنید، به کلید های عمومی و خصوصی نیاز پیدا خواهید کرد.

کار این کلید ها این است که امنیت معاملات را به حداکثر برسانند و همه تبادلات مالی در این زمینه با رمزنگاری انجام شود. زمانی که تصمیم به مبادله ارز در این بستر می گیرید، هیچ کارمزدی از شما بابت خرید و فروش و … کسر نمی گردد و دلیل محبوبیت بالای این بستر نسبت به روش های سنتی قبل دقیقا همین موضوع است. به دلیل تقاضای زیاد مردم برای این رمز ارز ها، بانک ها و موسسات مالی که به شکل سنتی فعالیت می کردند، احساس خطر کردند و با برخی از سیاست های ضعیف سود دهی سعی دارند تا مردم تا دوباره به سرمایه گذاری در بانک ها ترغیب کنند.

آینده کریپتوکارنسی در جهان چگونه می باشد؟

حال که معنای کریپتوکارنسی را متوجه شدیم به سراغ این می رویم که آیا این ارزها واقعا آینده ای دارند؟ با این که این ارز ها بسیار باب شده اند اما هنوز هم افراد زیادی اطلاعات کافی درباره آن ندارند. در حال حاضر ارز های دیجیتال به خوبی راه خود را بین مردم پیدا کرده اند و توانسته اند بهترین اعتماد را به خود جلب کنند. این ارز های رمزگذاری به دلیل نقد شوندگی سریع و هم چنین سود های خوب، بسیار رایج شده اند و پیش بینی می شود در آینده افراد بیشتری نسبت به حال، این ارز های دیجیتال را خرید و فروش کنند.

تحلیل گران چه نظری روی این ارز دارند؟

تحلیل گران مختلفی برای کریپتوکارنسی آینده های متفاوتی در نظر گرفته اند که هر کدام برای خود دلیل و منطق خاصی دارند. بعضی اعتقاد دارند که این ارز ها بهترین گزینه برای سرمایه گذاری است و بعضی دیگر بر این باورند که دیگر وقت مناسب برای خرید این ارز های دیجیتال نیست. در واقع حتی برخی از تحلیلگران، اطلاعات کافی در این زمینه ندارند و دلیل این امر پیچیده بودن بیش از حد ساز و کار رمز ارز هاست. دیده شده که افراد به اصطلاح خبره در این زمینه نیز قطره ای از اقیانوس می دانند و به همین دلیل نمی شود فقط به چند نظر کارشناس اکتفا کرد زیرا چیزی که مشخص شده این است که ارز های دیجیتال در آینده نه چندان دور به رتبه اول در زمینه معاملات مجازی تجاری تبدیل خواهد شد که تا به همین امروز نیز چیزی جز این نبوده است.

آینده کریپتوکارنسی در ایران به چه صورت است؟

حال باید دید که آینده ارز های دیجیتال یا کریپتوکارنسی در کشور ایران به چه صورت است و آیا شرایط برای خرید این ارزهای دیجیتال مناسب است یا نه و یا اصلا آینده ای برای کریپتوکارنسی در ایران وجود دارد؟ باید گفت که آینده کریپتوکارنسی در کشوری مثل ایران واقعا غیر قابل پیش بینی است و ابهام بزرگی در آن وجود دارد. نکته ای که وجود دارد این است که ممکن است با وضع قانون مسدود کردن فعالیت ها در زمینه ارز دیجیتال ممنوع شود و یا ممکن است هم با توجه به نظر و عقیده کارشناسان و متخصصان این حوزه از نظر خود برگردد.

آیا می توان برای سرمایه گذاری این ارز ها امیدوار بود؟

با تمام این احوال به دلیل این که قانون قطعی در ایران برای این ارز ها وجود ندارد نمی توان تصمیم قطعی گرفت و به نظر می رسد دیگر زمان آن رسیده است که مسئولین مربوطه در زمینه وضع قانونی مصوب در زمینه کریپتوکارنسی اقدام کنند. نکته ای که وجود دارد این است که تا قانون مشخصی وضع نشده نمی توان درباره آینده این ارز ها نظر قطعی داد.

آیا سرمایه گذاری بر روی این ارز ها ممنوعیتی نیز دارد؟

حال باید به افرادی که قصد ورود به دنیای کریپتوکارنسی را دارند بگوییم نگران نباشند. با توجه به نبود قانون درباره ارزهای دیجیتال در این کشور پس فعلا ممنوعیتی هم در کار نیست ولی با توجه به آینده روشن این ارزها در جهان و تقاضای زیاد برای سرمایه گذاری در این زمینه می توان امیدوار بود که مسئولین کشور هر چه زودتر تصمیم مربوطه را اتخاذ كنند تا کشور ما هم در کنار کشورهای دیگر و اقتصاد دنیا پیش برود. برای مثال ما به بازار فارکس به دلیل فیلتر بودن دسترسی نداریم و برای فعالیت در آن باید از وی پی ان استفاده کنیم تا آی پی ایران تغییر کند و بعد از طی این مراحل ما تازه می توانیم به سایت آن وارد شده و معامله انجام دهیم. بازار کریپتوکارنسی این گونه نیست و به راحتی می توان در ان خرید و فروش کرده و سود ببریم.

آینده 10 ارز برتر در بازار کریپتوکارنسی به چه صورت است؟

آینده 10 ارز برتر در بازار کریپتوکارنسی به چه صورت است؟

در ادامه قصد داریم درباره ۱۰ ارز برتر در بازار کریپتوکارنسی با شما صحبت کنیم و به چگونگی این ارز ها بپردازیم. هدف از این کار این است که برای شما عزیزان درک کاملی از بهترین ارز های جهان را فراهم کنیم تا شما بتوانید با آرامشی بیشتر دست به سرمایه گذاری بزنید.

بیت کوین و آینده کریپتوکارنسی

بیت کوین جزو ارز های دیجیتال معروف و شناخته شده است که نام ان برای همگان حتی افراد مبتدی هم شناخته شده است. شاید بتوان دلیل این مسئله را این دانست که افراد زیادی از این ارز استفاده می کنند. البته نباید از این نکته غافل شد که بیت کوین به دلیل این که اولین رمز ارز در این بازار بود، اکنون قیمت دیگر ارز های دیجیتال را تعیین می کند و دلیل قدرتمندی و گران بودن ان نیز دقیقا همین موضوع است.

لایت کوین Litecoin

شاید نام لایت کوین کمتر از بیت کوین به گوشتان خورده باشد ولی یکی از مهمترین دلایلی که این ارز را در این لیست قرار داده است، این است که این ارز از نقدینگی زیادی برخوردار است. یکی از نکته های مهم در خرید کریپتوکارنسی این است که در زمان خرید از ارزهایی با نقدینگی کم اجتناب کنید در این صورت برای خود یک فضای امن را رقم زده اید.

اتریوم Ethereum و آینده کریپتوکارنسی

یکی از نکته های جالب این ارز این است که اشتباه و خطا را به صفر رسانده است. این ارز دیجیتال اولین پروژه بزرگی بود که برای توسعه کنندگان این مجوز را صادر می کرد که برنامه های غیر متمرکز Dapps را به وسیله فناوری بلاکچین راه بیاندازد. این ارز یک ارز پرقدرت به حساب می آید که تیم پر قدرت و وفاداری در پشت آن است و در بلند مدت ارز مناسبی برای سرمایه گذاری است. هم اکنون نیز عده بسیار زیادی در کشورمان روی این ارز سرمایه گذاری کرده اند و سود های خوبی را نیز به دست آورده اند.

بت BAT

بت از جمله ارز هایی است که در آینده احتمال افزایش ارزش آن بسیار وجود دارد و برای سرمایه گذاری طولانی مدت توصیه می شود. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ بسیار بازار پر طرفدار و داغی داشت که توانست خود را در بازار جا بیاندازد. این ارز در شرایطی که بسیاری از ارزها در حال سقوط و فروپاشی هستند توانسته سازگاری خودش را حفظ کند و این پیش بینی برای این ارز وجود دارد که تقاضا برای این ارز در چند سال آینده به شدت بالا برود.

نم NEM و آینده کریپتوکارنسی

این ارز نیز همانند ارز بت احتمال صعود و رشد دارد و تحلیلگران آن را برای سرمایه گذاری بلند مدت پیشنهاد می کنند. این ارز به دلیل این که به جای استخراج آن را برداشت می کنند بر ارزهای دیگر برتری دارد. البته یک دلیل برتری دیگر هم دارد و آن این است که از سرعت زیادی برای انجام معاملات برخوردار است که زمان تقریبی هر معامله حدود شش ثانیه است و ۲۰ ثانیه زمان برای تایید آن نیاز است. از دیگر مزیت های این ارز می توان به هزینه پایین معاملات آن اشاره کرد.

نئو NEO

از دیگر ارز هایی که از آینده خوبی برخوردار است ارز نئو است که به عنوان ۲۰ کوین برتر در لیست coin Market CAP برای کسانی که قصد سرمایه گذاری بلند مدت دارند آورده شده است. روند رشد این ارز همیشه با شیبی ملایم در حال صعود بوده است که کارشناسان تخمین زده اند که به احتمال زیاد شیب افزایشی این ارز در آینده ای نزدیک بیشتر می شود. ارز نئو مانند ارز اتریوم از امکانات بسیاری برخوردار هستند.

بایننس کوین BNB و آینده کریپتوکارنسی

بایننس کوین هم از جمله ارزهای دیجیتال عالی به حساب می آید که تاکنون سابقه خوبی داشته است. این ارز هم مانند دیگر ارز ها با افزایش تقاضا ارزش بالاتری پیدا می کند. از دیگر نکات این ارز این است که یک ارز بسیار سیال به حساب می آید که نامش در بین ارز های موجود در لیست ۱۰ ارز برتر در Coin Market CAP آورده شده است. این ارز با توجه به نوساناتی که داشته است ولی در چند ماه اخیر رشد چند برابری داشته است.

ترون TRON

ارز ترون مدتی است که توسط شرکت دیگری خریداری شده که احتمال دارد در آینده ای نزدیک بتوانند این ارز را توسعه دهند و از روش های امن تر و غیر متمرکز استفاده کنند که اگر این طور شود این ارز از افزایش ارزش زیادی برخوردار می شود. ارز ترون یک بلاکچین است که با وجود این که ۳۰۰ هزار حساب دارد ولی هنوز در مقابل ارز های دیگر بسیار عقب است. این ارز در سال گذشته در بین ارز ها در رتبه ۱۵ قرار گرفت.

ایاس EOS و آینده کریپتوکارنسی

اکثرا افرادی که بر روی ارز اتریوم سرمایه گذاری می کنند به ارز ایاس هم علاقه نشان می دهند. این ارز به خدمات زیاد شهرت پیدا کرده است. این ارز نکات مثبت زیادی دارد. از جمله این که خدمات مدیریتی خوبی دارد، سرعت عملکرد بالا، احتیاج نداشتن به پرداخت هزینه سوخت برای تایید کردن بلاک و جامعه آماری بالا و علاقه مند به این ارز، را می توان نام برد.

ارز ریف

ارز ریف هم از جمله ارز های آینده دار است که بر روی یک پلتفرم DEFI قرار گرفته است و هدف آن ارائه تجارت زنجیره ای است. این ارز از نیمه دوم سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته بسیار خوب عمل کند و با این اوصاف آینده ارز ریف بسیار روشن پیش بینی می شود.

آینده کریپتوکارنسی ها ریزشی خواهد بود؟

آینده کریپتوکارنسی ها ریزشی خواهد بود؟

شاید تا کنون متوجه شده باشید که ارز های دیجیتال متفاوتی وجود دارند که هر کدام از پلتفرم مخصوصی بهره می برند. با توجه به عملکرد هر کدام آینده کریپتوکارنسی های مختلف متفاوت است.

آیا تحلیلگران آینده ارز ها را افزایشی می بینند؟

در کل نمی توان آینده آن ها را ریزشی دانست اما شاید در این بین استثناهایی هم وجود داشته باشد ولی در کل تحلیلگران آینده کریپتوکارنسی ها را بسیار روشن می دانند. دلیل این امر ارزش ارز های دیجیتال نسبت به سال های پیش است که امروزه با افزایش ارزش آن ها مواجه شدیم و این نشان دهنده افزایش ارزش دیگر ارز ها در سالیان پیش روست.

نظر افراد و شرکت های بزرگ دنیا در خصوص آینده کریپتوکارنسی چیست؟

افراد و شرکت های زیادی که در زمینه کریپتوکارنسی ها فعالیت می کنند هر کدام با توجه به تجربه ای که دارند نظرات خاص خود را درباره بررسی آینده کریپتوکارنسی دارند که در ادامه سعی کردیم چند مورد از آن ها را برای شما بیاوریم.

شرکت سرمایه گذاری Fidelity

شرکت سرمایه گذاری Fidelity، آینده بازار کریپتوکارنسی را بسیار روشن می داند و این ارز ها را به مشتریان خود توصیه می کند. این شرکت از سال ۲۰۱۵ برای استخراج ارز دیجیتال اقدام کرده است.

استیو وزنیاک

استیو وزنیاک همکار استیو جابز در حال ساخت و راه اندازی یک شرکت سرمایه گذاری است که بتواند بر روی کریپتوکارنسی ها سرمایه گذاری کند.

سرمایه گذاری Brendan Eich

خالق زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، موزیلا, آقای Brendan Eich تصمیم گرفت مرورگر Brave را خلق کند و با این کار تصمیم داشت به کاربران BAT پاداش بزرگی بدهد.

موسسه بیل گیتس و آینده کریپتوکارنسی

موسسه بیل گیتس و ملیندا گیتس تصمیم گرفتند از پروتکل ریپل در پرداخت های خود استفاده کنند. ان ها از این سیستم مالی بدون واسطه استفاده کردند.

سرمایه گذاری George Soros

مدتی پیش George Soros از کریپتوکارنسی­ ها ترس داشت ولی به مرور او علاقه مند این زمینه شد و مقدار بسیار زیادی بیت کوین را با هزینه ۶۰۰۰ دلار خرید.

آیا ارزها همیشه پر سود هستند؟

شاید تا کنون متوجه شده باشید که کریپتوکارنسی ها در کل افزایشی و پر سود هستند و آینده کریپتوکارنسی ها اینده روشنی است. البته شاید یک ارز دیجیتال بیشتر از دیگری رشد داشته باشد و روند بهتری داشته باشد ولی در کل در دراز مدت همه آنها افزایشی هستند. پس باید از بین کریپتوکارنسی ها بهترین را انتخاب کنید تا بتوانی به سود بیشتر دست پیدا کنید. توصیه همیشگی ما به شما عزیزان این است که در هر صورت دید بلند مدت را برای سرمایه گذاری در این بازار داشته باشید تا با نوسانات احتمالی بازار هم، شما سود خود را برداشت کنید.

کدام کریپتوکارنسی آینده بهتری نسبت به دیگر ارز ها دارد؟

کدام کریپتوکارنسی آینده بهتری نسبت به دیگر ارز ها دارد؟

با توجه به تعداد بسیار بالای کریپتوکارنسی ها افراد برای انتخاب آنها سردرگمی زیادی پیدا می کنند و این سوال برایشان بوجود می آید که کدام کریپتوکارنسی آینده بهتری دارد و برای سرمایه گذاری مناسب است؟ شما قبل از تصمیم باید برای خود مشخص کنید که تصمیمتان برای سرمایه گذاری بلند مدت است یا کوتاه مدت؟ چیزی که به صورت خیلی واضح مشخص شده این است که بیت کوین و اتر و تتر بسیار برای سرمایه گذاری مناسب هستند و اگر دید بلند مدت را برای این ارز های دیجیتال پیاده کنید، مطمئن باشید سود خوبی را به دست خواهید آورد. اما اگر هنوز هم برای خرید ارز های دیجیتال به نتیجه قطعی نرسیدید، می توانید با مشاوران ایران بورس در این زمینه تماس حاصل فرمایید تا با مشاوره های حرفه ای در زمینه ارز های دیجیتال جواب سوال خود را بیابید.

کدام ارزها افت ارزش پیدا نمی کنند؟

بعد از این که این مسئله مشخص شد می توانید بهتر تصمیم بگیرید چون یک سری از ارز ها در کوتاه مدت اصلا پاسخگو نیستند. بعد از آن باید مقداری تحلیل ارز یاد بگیرید و بتوانید ارز ها را تحلیل کنید. ولی در کل بعضی از ارز ها مثل بیت کوین و یا اتریوم به صورتی طراحی شده اند که افت ارزش پیدا نمی کنند و برعکس هر چند مدت یک بار ارزش ان ها چند برابر می شود. اگر تا الان اخبار ارز های دیجیتال به خصوص بیت کوین را دنبال کرده باشید، متوجه شده اید که بیت کوین ارزشش چندین برابر شده است که نشان از قدرتمند بودن آن می باشد.

چه ارز دیجیتالی بخریم؟

شاید تاکنون تصمیمتان را برای خرید کریپتوکارنسی مورد نظرتان گرفته باشید ولی اگر تاکنون این اتفاق نیفتاده است می توانیم چند ارز را به عنوان نمونه به شما پیشنهاد دهیم که از بین ارزها ارز بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و بت از جمله ارز هایی هستند که دایره سود بالایی دارند. ولی در کل باید بدانید که این نکته همیشه در اولویت است که ارزهایی از ارزش بالاتری برخوردار هستند که خرید و فروش بالایی دارند و بیشترین تقاضا برای ان ها وجود دارد.

کریپتوکارنسی های آینده دار در 2021 کدامند؟

در سال 2021 کریپتوکارنسی های آینده دار را ارز های بیت کوین و اتریوم نامیدند. این ارز های دیجیتال به عرصه آمده اند و توانستند خوب خودشان را نشان دهند. البته علاوه بر این ارز ها، ارز های دیگری نیز قدرتمند دیده شده اند که با تحلیل های درست می توانید آن ها را بیابید.

در سال 2022 بهترین ارزها کدام اند؟

در حال حاضر هم کریپتوکارنسی های آینده دار در 2022 را می توان 5 ارز وی چین VeChain، چین لینک Chainlink، تزوس – Tezos، کاسموس – Cosmos و Atom را دانست که محققان بر این باورند که این ارز ها آینده خوبی دارند. این ارز در کل جهان شناخته شده است و شاید بدون اغراق بتوان گفت که در تمام صرافی ها خرید و فروش می شود. این ارز را پادشاه ارز دیجیتال می دانند.

ماین کردن (ماینینگ) ارزهای دیجیتال چگونه است؟

خب همان طور که تا این جا متوجه شدید، ارز های دیجیتال رمز نگاری شده به عنوان پول های دیجیتالی مورد معامله قرار می گیرند و اگر بخواهید این پول های دیجیتالی را به پول تبدیل کنید، حتما باید نحوه ماین کردن و یا استخراج آن ها یاد داشته باشید. زمانی که شما یک ارز دیجیتالی را معامله می کنید، اطلاعات مربوط به آن تراکنش در بستر بلاک چین ذخیره می شود و به همین دلیل تمامی سوابق خرید و فروش های در آن جا وجود دارد. برای این که درستی معاملات انجام شده تایید شود، باید اعتبار آن توسط کاربران دیگر شبکه یعنی ماینر ها تایید شود. زمانی که این تایید انجام شود، در شبکه یکپارچگی همیشه وجود خواهد داشت و هزینه اصافی به وجود نخواهد آمد. ماین کردن ارز های دیجیتال کاری است که در آن تراکنش ها تایید شده و محاسبات ریاضی مربوطه انجام می گیرد و به ماینر ها جایزه تعلق می گیرد.

زمانی که شما ارز های دیجیتال خود را معامله کردید، باید در یک محلی آن را ذخیره کنید و ما در اینجا راه های ذخیره سازی سرمایه را معرفی می کنیم. به صورت کلی باید کیف پولی در اختیار داشته باشید تا این فرایند ذخیره سازی در آن انجام شود. این کیف پول های دیجیتالی که می توانند اپلیکیشن، نرم افزار، یک دستگاه فیزیکی، وب سایت آنلاین و … باشد.

کیف پول های دیجیتال چند نوع هستند که هر کدام را معرفی می کنیم:

کیف پول گرم

در این نوع کیف پول اتصال به اینترنت الزامی است و مانند دیگر اپ ها و نرم افزار هایی که با اتصال به نت کار می کنند، شروع به فعالیت می کند. این نوع کیف پول رایگان است و کار با ان برای تمامی افراد مبتدی و با حرفه ای بسیار مناسب است. اگر بخواهیم به عیب آن نیز اشاره کنیم، باید بگوییم به دلیل وابستگی به اینترنت ممکن است در معرض خطرات و حمله های سایبری قرار گیرد.

کیف پول سرد

کیف پول سرد یک وسیله فیزیکی کوچک است که اندازه ای مانند فلش دارد و قابلیت حمل را داراست و شما می توانید آن را با خود به هر جایی که می خواهید ببرید. از این نوع کیف پول به عنوان بهترین روش ذخیره سازی طولانی مدت ارز های دیجیتال نام برده شده است. اگر بخواهیم معایب این کیف پول را هم بگوییم باید بدانید قیمت آن نسبتا بالاست و امکان گم شدن آن وجود دارد اما در صورتی که از آن به خوبی مراقبت کنید، می توانید خیالتان راحت باشد که یک کیف پول معتبر دارید.

سوالات متداول آینده کریپتوکارنسی

 1. کریپتوکارنسی های موفق کدام اند؟

  از جمله ارزهای موفق می توان بیت کوین، لایت کوین Litecoin، اتریوم Ethereum، بتBAT، نمNEM و بایننس کوین BNB را نام برد.

 2. چرا George Soros قبلا از ارز دیجیتال استفاده نمی کرد؟

  آقای George Soros از کریپتوکارنسی ها ترس داشت ولی به مرور علاقه مند این زمینه شد و مقدار بسیار زیادی بیت کوین خریداری کرد و از این راه سود خوبی به دست آورد.

 3. ارز بیت کوین به چه چیزی شهرت دارد؟

  بیت کوین جزو ارز های دیجیتال معروف و شناخته شده است که به پادشاه ارز دیجیتال شهرت دارد ودلیل این نام گذاری این است که بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال معرفی شد.

 4. کدام کریپتوکارنسی آینده خوبی دارد؟

  ارز هایی از ارزش بالایی برخوردار هستند که همیشه خرید و فروش بالایی دارند و تقاضا برای آن ها بسیار بالا است و تا به حال ارز هایی مانند بیت کوین و اتر بسیار خوب در این زمینه عمل کرده اند.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *