سهام کحافظ در بورس چگونه است؟ معرفی شرکت

کحافظ1

کحافظ ( شرکت کاشی و سرامیک حافظ در سال ۱۳۵۵ تأسیس گردید. این شرکت در ابتدای تأسیس خود با کاربری سهامی خاص شروع به فعالیت نمود و بعد از مدتی توانست با تغییر کاربری به سهامی عام نبدیل شده و وارد بازار بورس گردد تا علاقه مندان به سرمایه گذاری در این شرکت بتوانند سهام این شرکت را خریداری نمایند.

معرفی شرکت کاشی و سرامیک حافظ یا کحافط

معرفی شرکت کاشی و سرامیک حافظ یا کحافط

شرکت کاشی و سرامیک حافظ با بیش از چهل سال فعالیت در زمینه تولید کاشی و سرامیک جز پیشتازان در عرصه فعالیتی خود می باشد و از گذشته تا کنون سعی کرده تا با دریافت گواهی نامه ها و استاندارد های بین المللی در زمینه فعالیت خود، محصولی با کیفیت را به مشتریان خود عرضه کند و با تنوع در محصولات تولیدی خود به سلایق مشتریان خود احترام نموده و آن ها را ارج نهد زیرا مهم ترین و بزرگترین سرمایه هر شرکت مشتریان آن شرکت می باشند.

کحافظ با بهره گیری از ابزارآلات و ماشین آلات به روز دنیا سعی دارد تا توان تولیدی شرکت را به بالاترین میزان خود برساند تا نیاز داخلی کشور را بر طرف نماید و سهم بیشتری از بازار داخلی را به خود اختصاص دهد، از این رو مدیران شرکت سعی دارند تا با علم روز پیش بروند و خودشان و تجهیزاتشان را همواره به روز کنند تا علاوه بر اینکه توان تولیدی شرکت را بالا ببرند، روز به روز بخ کیفیت محصولات خود بیافزایند زیرا در میدان رقابت جایی برای غفلت کردن نیست و یک لحظه غفلت باعث می شود تا از سایر رقبا عقب بمانی پس باید همواره خود را بروز داشته باشی.

کحافظ علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی به کشور هایی همچون افغانستان، تاجیکستان، عراق و برخی کشور های اروپایی نظیر بلژیک و ایتالیا و برخی کشور های آفریقایی نظیر کنیا محصولات خود را صادر می کند و باعث ارز آوری به داخل کشور می شود. امروزه با توجه به تحریم هایی که کشور ما در آن واقع شده است ارز آوری یک امر بسیار حیاطی محسوب می شود از این رو دولت نیز در بخش صادرات برای هر شرکتی کمک های زیادی را در نظر گرفته است تا کمبود ارز را بتواند تا حدی جبران کند، مدیران شرکت نیز در تلاش اند تا در این راستا نقش خود را به خوبی ایفا نمایند. در ادامه هیئت مدیره این نماد بورس را معرفی می کنیم. همچنین پیشنهاد می کنیم برای موفقیت در بازار سرمایه مقاله آموزش تحلیل نماد بورس را مطالعه کنید.

لیست هیئت مدیره کحافظ

مدیران شرکت کاشی و سرامیک حافظ همواره در تلاش اند تا با کمک کارکنان خود شرکت را در مسیر موفقیت و پیشرفت هدایت نمایند و تا کنون نیز در کار خود موفق بوده اند، علاوه بر این آن ها سعی دارند تا با افزایش توان تولیدی خود و سود آوری بیشتر سهام داران خود را راضی نگه دارند تا آن ها از سرمایه گذاری بر روی این نماد دست بر ندارند.

هیئت مدیره شرکت شامل پنج عضو می باشد که این پنج عضو وظیفه دارند تا چشم اندازی برای شرکت در نظر بگیرند و تمام اهداف و برنامه ریزی های خود را طبق این چشم انداز بچیند و کارکنان را نیز با این چشم انداز آگاه سازند تا آن ها نیز در این مسیر به آن ها کمک نمایند.

سهامداران کحافظ که بر روی این نماد سرمایه گذاره کرده و سهام این شرکت را خریداری نموده اند شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. که بزرگترین سهام دار حقوقی این شرکت، شرکت سرمایه گذاری گستر آریا می باشد، این شرکت که سهامی خاص می باشد با ۸۸.۸۲ درصد از سهام شرکت نقش موثری در تعیین سیاست های شرکت دارد و برای شرکت یک سهام دار استراتژیک محسوب می شود. باقی سهام شرکت در دست اشخاص حقیقی می باشد که روزانه سهام این شرکت را در بازار بورس خرید و فروش می کنند.

ارزش بازار شرکت کاشی و سرامیک حافظ

ارزش بازار شرکت کاشی و سرامیک حافظ

برای اطلاع از ارزش بازار نماد کحافظ باید از طریق کارگزای ای که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید و ارزش هر سهم را مشاهده کنید پس در انتخاب کارگزاری تان دقت کنید که هنگ نکند و سرعت بالای داشته باشد زیرا تغییرات یک سهم لحظه ای می باشد و هیچ گاه قیمت یک سهم ثابت باقی نمی ماند و متناسب با خرید و فروشی که در آن سهم رخ می دهد تغییر می کند.

خرید سهام کحافظ

با خرید سهام شرکت کاشی و سرامیک حافظ شما جز سهام داران حقیقی شرکت محسوب می شوید و در سود و زیان شرکت همراه می باشد پس در خرید خود دقت کنید که سهم یک شرکت بنیادی را خریداری کنید تا ریسک سرمایه گذاری تان کاهش یابد. هرچه میزان تحلیل و تجربه شما در خرید یک سهم بیشتر باشد و همچنین بنیاد آن شرکت قوی تر باشد ریسک سرمایه گذاری شما کمتر شده و احتمال سود دهی پول شما بیش از پیش می گردد.

در این جا می خواهیم روند خرید یک سهام مانند کحافظ را با هم بررسی کنیم. در اولین قدم باید بدانید که برای هر گونه فعالیت و خرید و فروش در دنیای بورس شما نیاز به یک کد بورسی دارید و تا زمانی که ان را نداشته باشید به هیچ وجه نمی توانید در این عرصه داد و ستدی انجام دهید. برای این که شما صاحب یک کد بورسی شوید نیاز است که در سامانه سجام ثبت نام کرده باشید.

سامانه سجام

سامانه سجام

در حقیقت شما با وارد کردن تمامی اطلاعات خود در این سایت احراز هویت خود را انجام می دهید و سازمان بورس کشور تمامی این اطلاعات را با ریز بینی و دقت بسیار بررسی کرده و در صورتی که مشکل و یا مغایرتی در ان وجود نداشته باشد، ان را می پذیرد و به شما یک کد بورسی می دهد که ان کد مخصوص خود شماست و فرد دیگری نمی تواند از ان استفاده کند.

در زمانی که شما در سامانه سجام ثبت نام می کنید از شما یک شماره کارت بانکی می خواهند که شماره شبا نیز داشته باشد پس قبل از اقدام برای ثبت نام، کارتی با این خصوصیات آماده کنید که البته به نام شخص خودتان نیز باشد. شما این شماره کارت را باید در زمانی که به کار گذاری مربوطه برای ثبت نام مراجعه می کنید نیز همراه داشته باشید که در ادامه به ان خواهیم پرداخت.

زمانی که شما در سامانه سجام ثبت نام کردید و تمامی اطلاعات شما توسط سازمان بورس و اوراق بهادار تایید گردید، می توانید در بورس به داد و ستد بپردازید. شما با داشتن یک کد بورسی می توانید به سامانه های موجود و اپلیکیشن های مختلف بورسی مراجعه کرده و پرتال خود را چک کنید. اگر با نرم افزار یا اپلیکیشن کار می کنید حتما متوجه شده اید که بخشی به نام پرتفوی در ان ها دیده می شود اما ایا می دانید پرتفوی چیست؟

پرتفوی کحافظ

پرتفوی کحافظ

در حقیقت زمانی که شما هر سهامی مانند کحافظ را بخرید ان نماد با مقدار سهامی که از ان دارید در پرتفوی شما قرار می گیرد پس از این حرف متوجه خواهید شد که پرتفوی شما دقیقا نشان دهنده همان سهام هایی که شما خریداری کرده اید.

بخش های دیگری نیز در این محیط به چشم می خورد که یکی از ان ها دیده بان نام دارد. در واقع در دیده بان شما می توانید انواع نماد های مربوطه را مورد بررسی قرار دهید اما نیازی به خرید ان ها نیست. در واقع شما با استفاده از این بخش می توانید نام نماد مورد نظر خود را جست و جو کرده و در طی روز های متوالی روند نزولی و یا صعودی را تحلیل کرده تا در اینده اگر قصد خرید ان را داشتید، بتوانید با دید بهتری ان را بخرید.

در واقع این بخش به شما کمک می کند که نماد های مورد توجه خود را دستچین کرده و در بخشی قرار دهید تا در دنیای نماد های بورسی سر در گم نشوید و به راحتی بتوانید به ان دسترسی داشته باشید. در تمامی این سایت ها و اپلیکیشن ها بخشی وجود دارد که شما می توانید سفارشات خود را ثبت کنید اما ساز و کار ان به چه صورت است؟

ثبت سفارشات

در حقیقت زمانی که شما بخواهید یک سهم را بخرید باید نماد مورد نظر را پیدا و تعداد سهمی که مد نظرتان است را وارد کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید. در قسمت سفارشات تاریخچه تمامی سفارشات شما ثبت و ضبط می شود تا بعدا در هر زمانی که خواستید به ان دسترسی داشته باشید. در مقابل نیز اگر هر زمانی که بخواهید سهامتان را بفروشید با جزئیات کامل موارد ان در ان جا ثبت می شود و برای شما قابل مشاهده خواهد بود.

در حقیقت این ثبت سفارشات برای افرادی که سبد گردانی سهام های خود را به فرد دیگری سپرده اند بسیار ضروری است چرا که انان می توانند به صورت انلاین پرتفوی خود را رصد کرده و با ورود به بخش سفارشات مشاهده نمایند که ان شخص چه سفارشاتی را ثبت کرده و چه سهام هایی را برای فروش گذاشته است.

فروش سهام کحافظ

فروش سهام کحافظ

با فروش سهام شرکت کاشی و سرامیک حافظ شما دیگر سهام دار شرکت محسوب نمی شوید و از جمع سهام داران آن شرکت خارج می گردید و در سود و زیان شرکت دیگر همراه نخواهید بود پس دقت کنید تا سهام تان را ارزان از دست ندهید تا بعد ها از فروش سهام تان پشیمان گردید.

شما زمانی که می خواهید سهام خود را بفروشید باید قبل از ان تحلیل های خوبی انجام داده باشید زیرا فروختن یک سهم در ضرر کار بسیار اشتباهی است و شما باید بدانید که چه زمانی نماد در اوج خود قرار دارد و ان موقع سهم خود را بفروشید تا سود نیز ببرید زیرا در غیر این صورت ممکن است از سهام خود سودی به دست نیاورید. تمامی این کار ها با تحلیل های درست و حساب شده میسر می شود.

زمانی که شما سهم مورد نظر خود را می فروشید باید منتظر بمانید که مبلغ مورد نظر به حسابتان واریز شود که در این جا منظور ما حساب کارگذاریتان است. باید به این نکته توجه داشته باشید که از زمانی که سهم مورد فروش قرار می گیرد تا زمانی که پول به حسابتان واریز می شود، فاصله زمانی کوتاهی وجود دارد که می تواند از دو روز تا یک هفته متغیر باشد.

در هر زمان که پول به حساب کار گذاری واریز شد شما می توانید ان را به حساب بانکیتان منتقل کنید و سرمایه خود را برداشت کنید. البته اگر بخواهید که مجددا سهام شرکت دیگری را بخرید بهتر است که اجازه دهید پول در حسابتان باقی بماند تا در هر زمان که اراده کردید به خرید یک سهم دیگر بپردازید و از خیل عظیم سهام داران عقب نمانید.

اطلاعات تماس شرکت کاشی و سرامیک حافظ

اطلاعات تماس شرکت کاشی و سرامیک حافظ

امروزه ارتباط با مشتری که مهم ترین سرمایه هر شرکت محسوب می شود امری ضروری برای هر شرکتی است که خواهان پیشرفت است، بدون همراهی مشتری و نقطه نظرات آن ها هیچ گاه شرکت موفق نمی شود زیرا این مشتریان شرکت هستند که نیاز بازار را به گوش مدیران شرکت می رسانند و با پیشنهادات خود شرکت را در راستای تولید محصولی با کیفیت تر همراهی می کنند.

مدیران شرکت نیز با دانش از این موضوع راه های ارتباطی زیر را برای شما عزیزان قرار داده اند تا با آن ها در تعامل باشید و آن ها را در تولید محصولی با کیفیت تر یاری کنید.

تلفن تماس با کحافظ: 02126604887

  • آدرس سایت کحافظ : در دسترس نیست

آدرس شرکت کاشی و سرامیک حافظ: تهران، خیابان شریعتی، روبه روی ایستگاه مترو، خیابان زیبا، ساختمان زیبا پلاک ۶۴ طبقه ۳

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. سال تأسیس شرکت کاشی و سرامیک حافظ چند می باشد؟

    این شرکت در سال ۱۳۵۵ تاسیس شده است.

  2. شرکت کحافظ در کدام شهر واقع شده است؟

    این مجموعه در شیراز قرار گرفته است.

  3. زمینه فعالیت کحافظ چیست؟

    تولید کاشی و سرامیک در ابعاد گوناگون را می توان اصلی ترین فعالیت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *