سایت ما اطلاعات و سیگنال های تریدر برتر جهان از نگاه سایت tradingview را با قیمتی شگفت انگیز در اختیار شما قرار می دهد. سیگنال ها به صورت خصوصی در اختیار شما قرار خواهند گرفت و از اعتبار بالایی برخوردار خواهند بود.

 

با فراگیری استراتژی دقیق معاملاتی ما، شما می توانید بدون نیاز به سیگنال به معامله بپردازید. با آموزش کاملا خصوصی و از 0 تا 100

 

شما با استفاده از سرویس کپی تریدینگ، می توانید لیست تمام معاملات ما به صورت لحظه ای بررسی کنید و معاملات انجام شده توسط ما، در صورت تمایل به صورت خودکار بروی سیستم خود اجرا کنید.

برای تهیه اشتراک سرویس های ما به روی یکی از سرویس ها کلیک کنید و بعد از پرداخت اطلاعات حساب کاربری اشتراک خود را دانلود کنید و از طریق نرم افزار متا تریدر داخل حساب کاربری خود شوید.

 

نمونه اخرین معاملات ما از طریق این لینک قابل مشاهده است.

سیگنال ایران بورس

_

با سرویس سیگنال ایران بورس, شما به سیگنال های ارائه شده توسط بهترین تحلیل گران سایت های معتبر (Tradingview) با مبلغی بسیار کمتر از مبلغ واقعی دسترسی خواهید داشت. و همچنین با خرید اکانت, در صورت عدم سود دهی در مدت پلن مبلغ پرداختی به صورت کامل بازگشت داده خواهد شد.

کپی تریدینگ

کپی تریدینگ

_

شما با استفاده از سرویس کپی تریدینگ , می توانید لیست تمام معاملات ما به صورت لحظه ای بررسی کنید و معاملات انجام شده توسط ما در صورت تمایل به صورت خودکار بر روی سیستم خود اجرا کنید.

با ما در تلگرام در ارتباط باشید