ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://iranbourse.net.

قوانین استفاده از وب سایت

در وب سایت iranbourse.net و دسترسی به حساب ها / کانال های رسانه های اجتماعی iranbourse (“کانال ها”) ، شما تصدیق و موافقت می کنید که این پلتفرم ها منحصراً برای اهداف آموزشی و ترویج و ارائه برنامه های آموزشی iranbourse ایجاد شده اند. هیچ یک از خدمات ارائه شده در وب سایت یا کانال ها به منزله مشاوره سرمایه گذاری یا خدمات سرمایه گذاری دیگری نیست و هرگونه راه اندازی و فرصت تجاری موجود در وب سایت یا کانال ها نظر iranbourse است و فقط برای اهداف آموزشی به اشتراک گذاشته می شود. محتوای رایگان و پولی در وب‌سایت و کانال‌ها، استراتژی‌ها و راه‌اندازی‌های تجارت بر اساس رویکرد خود iranbourse (و بنیان‌گذار آن) به بازارها، دانش، تجربه تجاری و قوانین تجارت است. بنابراین، تمام محتوای این وب‌سایت، از جمله کانال‌ها، باید به‌عنوان نشریات با حسن نیت در تیراژ عمومی و عادی که اطلاعات غیرشخصی را ارائه می‌دهند، تلقی شود. برنامه‌های آموزشی ارائه‌شده توسط iranbourse ممکن است درس‌های ارزشمندی برای شما ارائه دهند، یا نه، زیرا نظرات افراد متفاوت است. iranborse، مؤسس iranbourse ، و کارمندان iranbourse هیچ گونه مسئولیتی در قبال هیچ یک از کاربران این وب سایت، کانال ها یا هر یک از دانش آموزان ما که از دوره های آموزشی پولی ما استفاده می کنند ندارند. معاملات سهام فارکس/ارزهای دیجیتال ماهیت بسیار سوداگرانه دارد و ارزش چنین موقعیت هایی بسیار پر نوسان است. معاملات سهام فارکس / ارز دیجیتال دارای ریسک بالایی است و برای همه مناسب نیست. اکثریت قریب به اتفاق معامله گران در این بازارها پول خود را از دست می دهند و برخی از معاملات می تواند منجر به از دست دادن درصد قابل توجهی یا از دست دادن کامل سرمایه شما شود. هر گواهی دانش آموزی که در این وب سایت و/یا در کانال ها یافت می شود از دانش آموزان واقعی ما گرفته شده است که واقعاً برنامه آموزشی Iranbourse را خریداری کرده اند. ما فقط خدمات آموزشی ارائه می دهیم. نتایجی که عموماً باید انتظار دستیابی به آنها را داشته باشید بر اساس داده های تاریخی موجود است که نشان می دهد احتمالاً پول خود را از دست خواهید داد. مطالعات مربوطه نشان می دهد که حداقل 50 درصد از دانشجویان ما به طور کلی سودآور نخواهند بود.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی شوند.

اطلاعات تماس شما