برسی وضعیت غاذر در بورس ایران و آینده خرید و فروش سهام آن

غاذر1

غاذر ( شرکت کشت و صنعت پیاذر ) در زمینه تولید محصولات غذایی فعالیت می کند و در زمینه فعالیت خود یکی از شرکت های پیشتاز و خوش نام می باشد، این شرکت یکی از شرکت های سهامی عام می باشد و علاقه مندان به این شرکت می توانند با خریداری سهام غاذر در بورس بر روی این نماد سرمایه گذاری کنند.

معرفی شرکت کشت و صنعت پیاذر یا غاذر

معرفی شرکت کشت و صنعت پیاذر یا غاذر

شما عزیزان برای مشاهده محصولات شرکت کشت و صنعت پیاذر می توانید از طریق آدرس سایت شرکت که در انتهای همین پست برای شما قرار داده ایم مراجعه کنید و از تنوع بالای محصولات این شرکت دیدن فرمایید، مدیران شرکت برای اینکه به سلیقه مشتریان خود احترام بگذارند سعی کرده اند تا تنوع محصولات خود را روز به روز بالا ببرند و در کنار آن نیز کیفیت محصولات خود را ارتقا بخشند تا این گونه رضایت مشتریانی را که از محصولات این شرکت خریداری می کنند جلب نمایند.

در حقیقت شعار این شرکت نیز از ابتدا تا کنون بر این مفهوم بوده است که با تنوع دادن در محصولات خود و به دنبال ان افزایش میزان کیفیت در ان ها، به مشتریان خود کمک شایانی کرده باشند و خود را به عنوان یک تولید کننده دلسوز معرفی کنند. قابل ذکر است که تا کنون این شرکت در این راه گاه های بزرگی را برداشته است و می توان گفت که تا حدودی در ان موفق عمل کرده است.

لیست هیئت مدیره غاذر

لیست هیئت مدیره غاذر

مدیران شرکت کشت و صنعت پیاذر شامل پنج نفر می باشند که در هیئت مدیره شرکت مشغول به فعالیت می باشند که این پنج عضو شامل:

 1. جناب آقای خلیل قلی پور خلیلی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند.
 2. جناب آقای حمید حاتمی ملکی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
 3. جناب آقای ساسان قلی پور خلیلی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
 4. جناب آقای حسن شکیبایی: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند.
 5. جناب آقای حامد ستاک: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند.
سهامداران غاذر چه کسانی هستند؟

سهامداران غاذر چه کسانی هستند؟

سهامداران غاذر که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری نموده اند شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می شوند که از مدیران شرکت انتظار دارند تا باعث رشد سرمایه آن ها شوند. در حقیقت دیگر سهام داران این شرکت به مردم عادی هستند، با خرید این نماد انتظار دارند که به سرمایه شان افزوده شود و برایشان راه گشا باشد. سهام داران خرد باید بیش تر به این موضوع توجه کنند این گونه از نماد ها با فراز و نشیب زیادی همراه است و نباید در زمان به وجود امدن روند نزولی، کنترل خود را از دست بدهند و اقدامات بدون فکر انجام دهند.

در زمانی که این سهام وارد بورس تهران شد و از سوی این شرکت مجوز رسمی را دریافت کرد که در معاملات حضور داشته باشد، به عنوان سهامی با اسم عرضه اولیه کار خود را اغاز کرد. این بدان معناست که هر شرکتی که می خواهد برای اولین بار سهام خود را در بازار بورس عرضه کند، عرضه اولیه دارد و در این مواقع سهام داران می توانند مقداری مشخص و تعیین شده از سهام را خریداری کنند. البته لازم به ذکر است که بعد از طی مدتی شما می توانید مقدار سهام مورد نظر خود را افزایش داده و تعداد بیش تری از ان را خریداری کنید اما در وهله اول اجازه چنین کاری به شما داده نخواهد شد.

عرضه اولیه

زمانی که عرضه اولیه صورت می گیرد مطمئن باشید که تا چند روز اول سود نصیب شما خواهد شد اما بعد از طی مدت زمان کوتاهی، این سهم طبق روند بازار کار خود را ادامه خواهد داد و ممکن است که با ضرر هایی نیز همراه باشد. اگر شما می خواهید جزو ان دسته از افراد باشید که به هیچ وجه نمی خواهید ریسک کنید باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که در زمانی که کمی سود به شما تعلق گرفت بهتر است که از سهام داری این شرکت خارج شده و سهام خود را بفروشید.

اما اگر می خواهید که جزو سهام داران ان باقی بمانید و در سود و ضرر های اینده ان شریک باشید، سهم های خود را نگه دارید و در زمان های مناسب اقدام به افزایش تعداد سهم های خود کنید. منظور از این حرف ان است که در زمان هایی که سهم به مجمع می رود و برای چند روز متوقف می شود و به اصطلاح در روند اصلاح قرار می گیرد، قیمت هر سهم کاهش چشم گیری خواهد داشت و این روند نیز تا چند روز ادامه می یابد.

اگر شما تحلیل های خوبی در این زمینه انجام داده باشید می توانید در اخرین روز هایی که سهم در این وضعیت قرار دارد و قیمت ان به کم ترین حد خود رسیده است، اقدام به افزایش تعداد سهم خود کنید و با این کار شما با کم ترین پول بیش ترین تعداد سهم را می توانید بخرید. بعد از ان که سهم های مورد نظر را خریداری کردید به زودی سود دهی مجدد ان اغاز می شود و سرمایه شما نیز به طبع افزایش خواهد یافت.

ارزش بازار شرکت کشت و صنعت پیاذر

ارزش بازار شرکت کشت و صنعت پیاذر

ارزش بازار نماد غاذر را می توانید از طریق کارگزاری که در آن ثبت نام نموده اید مشاهده کنید. ارزش هر نماد متناسب با خرید و فروشی است که روزانه در آن سهم اتفاق می افتد. اگر تعداد خریداران سهم بیشتر از فروشندگان آن سهم باشد، سهم روندی صعودی به خود می گیرد و قیمت آن نسبت به روز قبل افزایش می یابد ولی اگر این اتفاق برعکس رخ دهد، یعنی تعداد فروشندگان بیشتر از خریداران سهم باشد، آن گاه سهم روندی نزولی به خود می گیرد و قیمت آن افت پیدا می کند.

از همین صحبت می توانیم متوجه شویم که در زمان هایی که بازار با منفی رو به رو می شود فروشندگان کار خود را اغاز کرده اند و اقدام به فروش سهم های خود کرده اند. شما نمی توانید به طور قطع متوجه شوید که چه روزی سهم ریزش می کند و چه روزی سهم بالا می رود و تنها با استفاده از اندیکاتور های مخصوص این کار و تحلیل های بنیادی و درست می توانید زمان حدودی ان را حدس بزنید.

در حقیقت در زمانی که سهم ریزش می کند به اصطلاح بازار خرسی است و رنگ قرمز نشان گر ان خواهد بود اما در زمانی که سهم ها صعودی افزایش پیدا می کنند به اصطلاح بازار گاوی است و رنگ سبز نشان گر ان خواهد بود. در مورد بازار های خرسی و گاوی و هم چنین خوکی در مقالات قبلی ایران بورس به طور جامع تری صحبت شده است و ما از شما دعوت می کنیم تا ان ها را بخوانید.

توجه داشته باشید که هیچ گاه قیمت سهام ثابت باقی نمی ماند مگر در روز های پنجشنبه، جمعه و یا تعطیلات رسمی که بازار بورس غیر فعال می باشد، در غیر این صورت قیمت ها ثابت باقی نمی مانند و یا صعودی هستند و یا نزولی. یکی دیگر از فاکتور هایی که در ارزش هر سهم تأثیر گذار است، شاخص کل می باشد، شاخص کل شاخصی است که مربوط به تمامی شرکت های حاضر در بازار بورس می باشد و بر روی هر سهم تأثیر گذار است.

خرید سهام غاذر

خرید سهام غاذر

در خرید سهام شرکت کشت و صنعت پیاذر یا هر شرکت دیگری باید این نکته را در نظر بگیرید که حتی اگر شرکت بنیادی هم بود نباید در هر قیمتی سهام آن را خریداری کرد، بلکه باید در قیمتی وارد سهم شد که دانست هنوز سهم قابل رشد است نه اینکه رشد خود را کرده باشد، پس نکته اول این است که بدون تحلیل سهام هیچ شرکتی را خریداری نکنید.

نکته دوم این است که باید برای خود یک استراتژی تعیین کنید این استراتژی تنها شامل خرید نمی شود بلکه شما در فروش نیز باید استراتژی داشته باشید و همیشه طبق آن استراتژی عمل کنید نه اینکه با هیجانات بازار همراه شوید.

شما با خرید سهام شرکت کشت و صنعت پیاذر جز سهام داران حقیقی شرکت به حساب می آیید و در سود و زیان شرکت همراه خواهید بود پس توجه کنید تا سهامی که خریداری می کنید از یک شرکت بنیادی باشد تا ریسک سرمایه گذاری شما کاهش یابد.

شما در بازار بورس اوراق بهادار تهران باید تا می توانید ریسک سرمایه گذاری تان را پایین بیاورید و این یکی از اصول های مهم در سرمایه گذاری در بورس می باشد زیرا هرچه ریسک سرمایه گذاری شما بیشتر باشد امکان این که سرمایه تان را از دست بدهید بیش تر می شود و این موضوع خوشایندی برای یک سرمایه گذار نمی تواند باشد.

فروش سهام غاذر

فروش سهام غاذر

با فروش سهام شرکت کشت و صنعت پیاذر شما از جمع سهام داران حقیقی شرکت خارج می شوید و در سود و زیان شرکت، همراه شرکت نخواهید بود پس سعی کنید تا در فروش سهام خود عجله نکنید و سهام تان را ارزان از دست ندهید تا بعد ها از فروش سهام خود پشیمان گردید زیرا پشیمانی برای شما سودی به ارمغان نمی آورد.

 • پیشنهاد می کنیم مقاله تحلیل تکنیکال ایران بورس را برای موفقیت در بازار سرمایه مطالعه کنید.

سعی کنید سهام خود را با بالاترین قیمت به فروش بگذارید تا بیشترین سود را از سهام داری خود کرده باشید، فروش یک سهم به همان اندازه که خرید یک سهم مهم است، حائز اهمیت است بعضی از سهام داران این اشتباه را می کنند و می گویند تمام بازار بورس این است که شما در قیمت مناسب سهام یک شرکت رو خریداری نمایید، در صورتی که فروش یک سهم در بالاترین قیمت ممکن به همان اندازه حائز اهمیت می باشد.

در فروش سهام شرکت کشت و صنعتی پیاذر سعی کنید طبق استراتژی خود عمل کنید و با هیجانات بازار همراه نشوید و استراتژی خودر را زیر پا نگذارید. در حقیقت بعضی از روز ها می ایند که بیش تر مردم نمی دانند علت نوسانات بیش از حد بازار بورس چیست و به صورت کور کورانه به تقلید از موج ایجاد شده توسط دیگر سهام داران می پردازند اما این کار بسیار اشتباه است.

زیرا در ان مواقع هر کسی با توجه به انتظار خودش از خرید و فروش و معامله سهم های خود باید تصمیمات خاص خود را بگیرد و از نزول بیش تر قیمت سهم جلوگیری کنند. زیرا اگر همه با هم اقدام به فروش کنند نه تنها سهم هیچ کس فروش نخواهد رفت بلکه این کار باعث می شود که روند منفی بازار روز های بیش تری ادامه پیدا کند. دقیقا به همین خاطر است که ما به شما پیشنهاد می کنیم هیجانات خود را کنترل کرده و طبق برنامه های خود حرکت کنید.

اطلاعات تماس

شاید شما نیز تا کنون به این مهم توجه کرده باشید که ارتباط با شما با تولید کننده کالای مورد نظر به چه اندازه می تواند مهم و حیاتی باشد و به شما کمک می کند که انتقادات و نظر های سازنده خود را بدون هیچ واسطه ای به گوش ان ها برسانید.

امروزه ارتباط با مشتری برای هر شرکتی یک امر مهم و حیاتی محسوب می شود زیرا مشتریان می توانند با نقطه نظرات خود اگر ایرادی در محصول باشد به مدیران شرکت گوش زد نمایند و یا اگر نیازی در بازار باشد به آن ها بگویند و آن ها را مطلع سازند از این رو مدیران شرکت راه های زیر را برای مشتریان خود قرار داده اند تا با آن ها در اراتباط باشند و نقطه نظرات و پیشنهادات آن ها را گوش دهند.

تلفن تماس با غاذر: ۰۴۱۳۲۴۵۵۷۷۷

آدرس شرکت کشت و صنعت پیاذر: تبریز، ۳ کیلومتر بعد از پلیس راه تبریز، آذر شهر جنب پل پیاذر، جاده تازه کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. زمینه فعالیت شرکت غاذر چیست؟

  تولید محصولات خوراکی را می توان اصلی ترین فعالیت این شرکت دانست. این شرکت در زمینه های دیگر اما مرتبط با صنایع غذایی نیز فعالیت هایی دارد.

 2. هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر شامل چند نفر می باشد؟

  هیئت مدیره شرکت شامل پنج نفر می باشد که در متن در خصوص هر کدام صحبت شده است.

 3. شرکت کشت و صنعت پیاذر در کجا واقع شده است؟

  این شرکت در در تبریز واقع شده است.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *