کپارس در بورس چقدر سود می دهد؟ بررسی شرکت و سهامداران

کپارس1

کپارس ( شرکت کاشی پارس ) در دهه ۵۰ تأسیس گردید و یکی از شناخته ترین برند ها در زمینه فعالیت خود محسوب می شود. محصولات این شرکت با بهره گیری از بروز ترین تجهیزات روز دنیا تولید می شوند تا کیفیت محصول نهایی بالا باشد تا بتواند رضایت مشتری را جلب نماید پس پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

معرفی شرکت

معرفی شرکت

این شرکت ابتدا کار خود را کاربری سهامی خاص در استان قزوین آغاز نمود و بعد ها توانست با تغییر کاربری از سهامی خاص به سهامی عام سهام خود را در بازار بورس عرضه کند تا علاقه مندان به سرمایه گذاری در شرکت کاشی پارس بتوانند سهام این شرکت تولید کاشی را خریداری نمایند.

کپارس همواره برای خود چهار اصل در نظر گرفته است که این چهار اصل عبارتند از کیفیت، نوآوری، تجربه و خدمت به مشتری، مدیران شرکت با تکیه بر این چهار اصل توانسته اند تا علاوه بر اینکه رضایت مشتری را جلب می کنند بتوانند سهم بیشتری از بازار داخلی و همچنین بازار بین المللی را به خود اختصاص دهند.

شرکت کاشی پارس همواره سعی داشته تا با تولید طرح های مختلف در کاشی های خود و ایجاد نو آوری در طرح آن ها به سلایق مشتریان خود احترام بگذارد و هر نوع سلیقه ای را پوشش دهد و در این راستا از افراد مجرب و کارکشته برای طراحی محصولات خود بهره گرفته است زیرا امروزه شرکتی موفق است که بتواند در طرح های خود نوآوری داشته باشد یا به عبارت دیگر همیشه در کار خود اولین باشد.

چشم اندازی که کپارس برای خود در نظر گرفته است و همواره تمام اهداف و برنامه ریزی های خود را معطوف به آن ساخته است این است که همواره پیشگام زمان خود باشد و این چشم اندازی است که باعث هم دلی و یکپارچگی مدیران و کارکنان شرکت شده است. سبک های جدید زندگی امروزی نیازمند و محتاج نوآوری است و اگر شرکتی از روی تعصب های بیجا مانع بروز نو آوری در محصولات خود شود باعث می شود که در میدان رقابت از سایر رقبای خود عقب بیوفتد و شاید هرگز نتواند این فاصله را جبران کند از این رو مهندسان و طراحان شرکت هیچ گاه از ایجاد طرح های جدید در کاشی های خود دست بر نمی دارند و هیچ پایانی را برای این نوآوری در نظر نمی گیرند.

کیفیت مهم ترین اصل در شرکت کاشی پارس می باشد و مدیران این شرکت هیچ گاه کمیت را فدای کیفیت نمی کنند به گونه ای که بخواهند توان تولیدی خود را افزایش دهند بدون آنکه به کیفیت محصول نهایی اهمیتی قائل شوند. این شرکت از زمان تأسیسش تا به امروز تمامی استاندارد ها و گواهی نامه های لازم را در زمینه فعالیت خود اخذ کرده است تا هم اعتماد مشتری را بیشتر کند و هم نسبت به محصول خریداری شده و هم کیفیت محصولات را ارتقا ببخشد و شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت این شرکت که در انتهای همین پست برای شما قرار داده می شود این گواهی نامه ها را مشاهده کنید.

لیست هیئت مدیره کپارس

لیست هیئت مدیره کپارس

مدیران شرکت کاشی پارس همواره به نیروی انسانی خود اهمیت زیادی می دهند زیرا آن ها را سرمایه های اصلی شرکت خود می دانند از این رو در تلاش اند تا حد امکان نیاز کارکنان خود را بر طرف نمایند تا آن ها با خیالی آسوده تمام توان خود را در شرکت به کار گیرند و در مسیر رشد و ترقی شرکت یار و یاور مدیران شرکت باشند. هیئت مدیره شرکت که در آن اهداف و چشم انداز و همچنین سیاست های کلی شرکت چیده می شود شامل پنج نفر می باشد که این پنج نفر عبارتند از :

 1. جناب آقای امین کامرانی: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند.
 2. جناب آقای سید علی اکبر سید حسن زاده: ایشان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
 3. جناب آقای سید مصطفی حسین علی پور: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
 4. جناب آقای علیرضا احدیان: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند.
 5. جناب اقای نوید غفوریان یوسفی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت محسوب می شوند.

سهامداران کپارس

سهامداران کپارس که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری نموده اند شامل دو گروه حقیقی و حقوقی می شود که ما در این جا قصد داریم سهام داران حقوقی این شرکت را برای شما شرح دهیم:

 1. شرکت کاشی و سرامیک سینا: این شرکت یک شرکت سهامی عام می باشد و ۵۳.۵۴ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد و به عنوان اولین و بزرگترین سهام دار شرکت نقش مهمی در تعیین سیاست های کلی شرکت ایفا می کند.
 2. شرکت مهندسی کاوه پوشش بنا ساز: این شرکت دارای کاربری سهامی خاص می باشد و با دارا بودن ۲.۴۳ درصد از سهام شرکت دومین سهام دار حقوقی شرکت محسوب می شود.
 3. صندوق سرمایه گذاری مشترک یکم اکسیر فارابی: این صندوق ۱.۱۸ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد و به عنوان کوچکترین سهام دار حقوقی شرکت شناخته می شود.
ارزش بازار شرکت

ارزش بازار شرکت

شما برای اطلاع از ارزش بازار نماد کپارس می توانید از طریق بازار بورس و یا کارگزاری ای که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید. در حقیقت شما زمانی که کار گزاری مربوط به خود را انتخاب کردید و در ان ثبت نام کردید می توانید از خدمات ان ها بهره مند شوید. شما می توانید از طریق وب سایت مربوطه و یا اپلیکیشن ان به پرتفوی خود دسترسی داشته باشید اما ایا می دانید که تفاوت این دو در چیست؟

اگر شما تازه کار هستید و برای اولین بار است که در این عرصه وارد شده اید، به شما توصیه می کنیم که از نسخه وب ان استفاده کنید و این به چند دلیل است. مورد اول این که وب سایت مربوط، به شکل ساده تری طراحی شده است و برای کاربر قابل درک است و فرد می تواند ارتباط بهتری با ان بگیرد. مورد دوم ان است که سرعت وب سایت بهتر بوده و شما می توانید معاملات خود را بسیار اسان تر و با سرعت بیش تری انجام دهید و نگران جا ماندن از این کورس معاملات نشوید.

اپلیکیشن ها می توانند بر روی انواع گوشی ها نصب شوند و شما در هر لحظه با وارد شدن به ان هم پرتفوی خود را رصد کنید و هم سهم های مورد نظر را بررسی کنید. این اپلیکیشن ها که معروف ترین ان ها ایزی تریدر می باشد، دارای بخش های مختلفی هستند. یکی از این بخش ها دیده بان نام دارد که فرد می تواند با استفاده از ان ها سهم هایی که در اینده قصد خریدن ان ها را دارد، در ان جا جمع اوری کند و هر زمان که خواست نوسانات ان را زیر نظر بگیرد و تحلیل های مورد نظر خود را انجام دهد.

این یک راه راحت برای کسانی است که می خواهند نوسانات چند سهم را بررسی کنند و با این کار نماد های مربوط را از بین چند صد نماد دیگر، متمایز می کنند و در لحظه ای که خواستند به ان دسترسی خواهند داشت. یکی دیگر از بخش های این اپلیکیشن ها بخش پرتفوی می باشد اما ایا می دانید که پرتفوی چیست؟ در حقیقت پرتفوی همان جایی است که اگر شما سهمی را خریداری کرده باشید، در ان جا قابل مشاهده خواهد بود و شما می توانید روند سود دهی و یا زیان دهی ان را هر لحظه مشاهده کنید.

درخواست و یا انتقال وجه

درخواست و یا انتقال وجه

یکی دیگر از بخش های مهمی که هم در نسخه وب سایت و هم در اپلیکیشن ها موجود می باشد این است که شما بتوانید درخواست وجه و یا انتقال وجه را انجام دهید. در حقیقت شما زمانی که می خواهید یک سهم را بخرید، نیاز دارید که مبلغ مورد نیاز برای خرید حساب کارگزاریتان موجود باشد و اگر این گونه نباشد، شما باید مبلغی را به ان اضافه کنید و این کار باید از طریق درگاهی که در ان جا وجود دارد انجام گیرد.

شما با استفاده از یک کارت بانکی که دارای رمز دوم می باشد، باید مبلغی را به حساب کارگزاریتان واریز کنید تا بتوانید سهام مورد نظر خود را بخرید. اما در طرف دیگر اگر در هر زمانی سهام مورد نظر خود را بفروشید، مبلغ ان به حساب کار گزاری واریز می شود و شما اگر بخواهید ان را برداشت کنید، نیاز دارید که مبلغ مورد نظر را برگشت بزنید و همین کار نیز از طریق همین درگاه انجام می گیرد و با این کار مبلغ مورد نظر به کارت بانکیتان واریز می شود.

البته این نکته را مد نظر داشته باشید که استفاده از وب سایت همیشه بهتر است زیرا در زمان خرید و فروش سهام نیز بسیار بهتر عمل می کند و سرعت ان بالاتر بوده و هم این که پیدا کردن بخش های مختلف در ان بسیار راحت تر است. اپلیکیشن ها در بعضی از مواقع ممکن است هنگ کنند و اجازه ندهند که شما در زمانی که قصدش را دارید خرید و فروش را انجام دهید و با این کار از کورس معاملات عقب خواهید ماند.

خرید سهام کپارس

خرید سهام کپارس

با خرید سهام شرکت کاشی پارس شما جز سهام داران حقیقی شرکت به شمار می روید و در سود و زیان شرکت همراه می شوید پس در خرید خود دقت کنید که سهام یک شرکت بنیادی را خریداری می نمایید. زمانی که شما می خواهید سهامی را بخرید باید به این نکته توجه داشته باشید که ایا در کف قیمتی ان را می خرید یا خیر! اگر در کف قیمتی اقدام به خرید ان بکنید، می توان گفت که شما خریدی هوشمندانه داشته اید و اگر در غیر این صورت باشد، شما متحمل ضرر خواهید شد و با قیمت بالا سهام کمتری را صاحب شده اید.

اگر شما سهم را در قیمت کف خریداری کنید، در حقیقت با قیمت کم تر صاحب تعداد بیش تری از سهم های ان شرکت خواهید شد. پیدا کردن نقاط خرید از اهمیت بالایی برخوردار است و شما باید از چند روز قبل از خرید هر سهم، نوسانات ان را به دقت زیر نظر بگیرید. معمولا بعد از مدت طولانی سود دهی شرکت وارد فاز اصلاح می شود و شما باید منتظر یک دوره ضرر دهی باشید.

زمانی که زیان دهی شرکت شروع شد قیمت هر برگ سهم به مرور افت می کند و در زمانی که به پایین ترین حد خود رسید، باید اقدام به خرید سهم مورد نظر خود بکنید.

فروش سهام کپارس

با فروش سهام شرکت کاشی پارس شما از جمع سهام داران حقیقی شرکت خارج می شوید و دیگر در سود و زیان شرکت همراه نخواهید بود، پس در فروش خود دقت کنید تا سهام تان را ارزان از دست ندهید تا بعد ها از فروش سهام خود پشیمان گردید. سعی کنید تا حد امکان سهام خود را با بالاترین قیمت به فروش بگذارید تا سود بیشتری حاصل کنید.

اطلاعات تماس شرکت کاشی پارس

اطلاعات تماس شرکت کاشی پارس

تلفن تماس با کپارس: 0212288123

آدرس شرکت کاشی پارس: تهران، سید خندان، خیابان جلفا، میدان ارسباران، پلاک ۱۹

زمینه فعالیت شرکت کاشی پارس چه می باشد؟ تولید انواع کاشی و سرامیک.

کارخانه کپارس در کدام شهر واقع شده است؟ در شهر قزوین.

اعضای هیئت مدیره کپارس شامل چند نفر می باشد؟ پنج نفر.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. چگونه می توانیم ارزش سهم کپارس را ببینیم؟

  در حقیقت شما می توانید با استفاده از وب سایت و یا اپلیکیشن های مربوطه به حساب کار گزاری خود وارد شده و در ان جا همه اطلاعات را ببینید.

 2. در چه زمانی بهتر است که برای خرید سهم اقدام کنیم؟

  در حقیقت زمانی که قیمت هر برگ سهم به پایین ترین حد قیمت ذاتی خود رسیده باشد، بهترین زمان برای خرید است.

 3. استفاده از وب سایت بهتر است یا اپلیکیشن ها؟

  تجربیات نشان داده است که نسخه وب سایت از سرعت بهتری برخوردار بوده است و برای کاربران مناسب تر است.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *