اطلاعات نماد پاکشو یا شرکت گروه صنعتی پاکشو

پاکشو1

در توضیحات و تاریخچه مربوط به پاکشو ( شرکت گروه صنعتی پاکشو ) باید گفت این شرکت در سال 1351 با سرمایه گذاری همه جانبه از جنبه های فکری و مادی و معنوی آقای حاج محمد کریم فضلی بنیان گذاری شده است. با سایت ایران بورس همراه باشید.

شرکت گروه صنعتی پاکشو

معرفی شرکت

در نهایت شرکت گروه صنعتی پاکشو با حمایت حاج محمد کریم فضلی و به مدد تلاش و زحمت های شبانه روزی او و جمعی از مهندسین و متخصصین ایرانی و عده ای از همراهان و دوستان ایشان بنیان گذاشته شد و تاسیس شده است.

نماد پاکشو اکنون به عنوان یک شرکت پیشتاز و نو آور در صنعت تولید مواد شوینده و بهداشتی در ایران ایران مطرح شده است و از این شرکت می توان به عنوان یکی از بزرگت رین و معتبر ترین شرکت های بخش خصوصی ایران در زمینه تولید مواد شوینده و بهداشتی و آرایشی در بین فعالان این عرصه نام برد.

محصولات تولید شده در این شرکت با نام های گلرنگ، اوه، سافتلن، مریدنت و هوم پلاس در بازار ایران و نزد مصرف کنندگان ایرانی شناخته شده می باشد.

این شرکت در سال های اولیه شروع به کار خود محصولاتی خاص را تولید می کرده است که از نمونه این محصولات می‌توان به مایع ظرفشوئی، مایع سفید کننده، نرم کننده حوله و لباس، شیشه شوی، جرم گیر، شامپو فرش و موکت نام برد.

تولیدات محصولات این شرکت درسال های بعدی با تلاش و کوشش دو برابر کارکنان آن به انواع شامپو، مایع دستشوئی، خمیردندان و نرم کننده موی سر در رنگ ها و بسته بندی های متنوع اضافه شده است.

گروه پاکشو به عنوان بخشی از زنجیره تأمین بهداشت و سلامت جهانی با هدف بهبود شرایط زندگی و خلق ارزش برای کلیه ذی‌ نفعان به پشتوانه دانش فنی و برند های معتبر خود در صنعت شوینده فعالیت می‌نماید.

اطلاعات تماس شرکت گروه صنعتی پاکشو

هدف هایی که مجموعه از ابتدا در نظر داشته است

این شرکت یک مسیر و راه مشخص را برای خود و هدف کاری خود مشخص کرده است که برخی از این اهداف شامل :

 1. ارتقاء رضایت ذی‌ نفعان از طریق ایجاد حداکثر ارزش برای ایشان در پاکشو
 2. توسعه سرمایه‌ های انسانی شرکت از طریق ارتقاء دانش، مهارت، توانمندی‌ ها، ارتباطات و بستر های مشارکت آن ها
 3. افزایش سود آوری با نگاه ویژه به مقوله صادرات؛ بر آورده سازی انتظارات کنونی و آینده کیفی مشتریان از محصولات
 4. مدیریت موثر کیفیت با استفاده از توسعه، پیاده سازی و نگه­ داشت یک سیستم مدیریت فرآیند محور در کلاس جهانی
 5. ارتقا کیفیت محصولات با توسعه دانش، ایجاد مشارکت و همکاری با برند های خارجی و بهره گیری از فناوری روز دنیا
 6. تعهد به بهبود مستمر و ارتقا بهره وری
 7. ارتقای اثرات مطلوب فرصت ها و پیش گیری یا کاهش از اثرات نا مطلوب ریسک ها جهت تضمین نتایج مورد انتظار در سیستم مدیریت سازمان
 8. توسعه تعالی سازمانی با هدف نو آوری و پایداری.

این شرکت ببا نمالد پاکشو رای کسب رضایت مشتری از محصولات خود و همچنین به دست آوردن موفقیت برای خود در بین رقیبان موجود برای آن در این عرصه از دو ابزار مهم بهره برده است و این دو را نقطه قوت و اتکاء خود می داند :

1 _مدیریت کیفیت

2 _ مدیریت زنجیره ارزش

شرکت پاکشو برای افزایش کیفیت محصولات تولیدی خود به طور مداوم همکاران و کارکنان خود را مورد آموزش قرار می دهد و در صورت نیاز برای افراد مرتبط با کارایی و عملکرد این مجموعه که در خارج از شرکت فعالیت می نمایند نیز آموزش های لازم را برقرار می سازد.

لیست هیئت مدیره پاکشو1

لیست هیئت مدیره پاکشو

مدیران شرکت گروه صنعتی پاکشو در تلاش می باشد تا بتوانند رضایت مشتری های خود را در خصوص جنبه کیفی و کمی محصولات تولیدی شرکت جلب کنند و آن ها را به سمت استفاده دائمی از محصولات مختلف شرکت هدایت کنند.

سهامداران پاکشو طبق قانون به ثبت رسیده شده در جلسه اخیر رسمی این شرکت با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت می توانند سهام خود را در بازار بورس و اوراق بهادار خرید و فروش کنند.

ارزش بازار شرکت گروه صنعتی پاکشو

ارزش بازار نماد پاکشو گفته می شود که در طی ماه های اخیر بسیار خوب بوده است و توانسته است در بین سهم های موجود در بازار بورس رشد و ترقی زیادی را داشته باشد.

برای یافتن ارزش واقعی سهام این شرکت همانند سایر سهام شرکت های موجود در بازار بورس نیازمند این می باشد که شما به درستی مشخصات و اطلاعات مربوط به این شرکت را بررسی کنید.

شما باید تحقیق کنید که قیمت اصلی این سهم در بازار بورس چگونه می باشد تا متوجه شوید آیا می تواند سهم مناسبی برای خرید باشد یا خیر.

خرید سهام پاکشو

شما برای خرید سهام شرکت گروه صنعتی پاکشو می توانید بر روی بازار بورس اقدام کنید.

همان طور که می دانید سهام این شرکت نیز همانند سهام سایر شرکت ها با یک قیمت خاص خرید و فروش می شود اما نکته قابل توجه که شما در خرید سهام هر شرکتی باید به آن توجه داشته باشید این است که بدانید کف قیمت مربوط به سهام این شرکت چقدر می باشد.

چرا که اگر شما سهام خود را در پایین ترین قیمت ممکن خریداری کنید در نتیجه با هر میزان رشد سهم سود بیش تری را دریافت خواهید کرد.

خرید سهام پاکشو1

فروش سهام پاکشو

فروش سهام شرکت گروه صنعتی پاکشو همانند خرید سهام آن یک سری نکات خاص را دارا می باشد.

باید به این نکته توجه داشته باشید که شما با فروش سهام خود در این شرکت دیگر جز سهامداران این شرکت به حساب نمی آیید و در سود و زیان مربوط به سهام شرکت شریک نخواهید بود.

اما توجه داشته باشید که سهام خود را زمانی به فروش برسانید که دچار ضرر و زیان نشوید.

اطلاعات تماس شرکت گروه صنعتی پاکشو

شما می توانید از طریق درگاه های ذکر شده در پایان مطلب با مدیران و گروه تولیدی این شرکت در ارتباط باشید و سوالات خود را از آن ها بپرسید و یا حتی نقطه نظرات خود را به گوش مدیران اصلی شرکت برسانید.

آدرس شرکت گروه صنعتی پاکشو: خیابان عباس آباد خیابان پاکستان کوچه دوم

تلفن تماس با پاکشو: 021888799

آدرس سایت پاکشو: www.paksho.com

 1. شرکت گروه صنعتی پاکشو در چه سالی تاسیس شده است؟

  این شرکت فعالیت رمی خود را از سال 1351 آغاز نموده است.

 2. موسس اصلی پاکشو چه شخصی می باشد؟

  حاج محمد کریم فضلی اصلی ترین و اولین فردی است که این مجموعه را افتتاح نموده است.

 3. حوزه فعالیت و محصولات تولیدی پاکشو چیست؟

  تولید محصولات شوینده و بهداشتی اصلی ترین حوزه فعالیتی این شرکت بیان شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *