هیئت مدیره شکلر (شرکت نیروکلر) به همراه اطلاعات این شرکت

شکلر1

در خصوص شناخت شکلر ( شرکت نیروکلر) در ابتدا باید گفت این شرکت یکی از برند های مورد اعتماد تصفیه خانه های سر تا سر کشور می باشد و علت آن نیز به کار گیری از مدرن ترین و به روز ترین تجهیزات روز دنیا می باشد که باعث شده است تا به یکی از بهترین برند ها در این زمینه تبدیل شود.

معرفی شرکت نیروکلر یا نماد شکلر

معرفی شرکت نیروکلر یا نماد شکلر

شرکت نیروکلر تنها دارنده گواهینامه صنعت سبز در صنعت کلر در دنیا می باشد و یکی از پیش تازان در عرصه بهداشت و سلامت در جامعه است که این موضوع یکی از دلایل اصلی اهمیت و شناخته شدن این شرکت می باشد .

نماد شکلر تاریخچه آن به زمانی باز می گردد که صنعت آب و فاضلاب در کشور توسعه یافته است از ابتدا هدف از توسعه این صنعت ارتقا سطح بهداشت و سلامت در جامعه و کشور و سلامت مربوط به اعضای جامعه بوده است.

پس از توسعه صنعت آب و فاضلاب در کشور این شرکت با سرنایه گذاری اولیه وزارت نیرو و بانک صنعت و معدن تاسیس شده است.

بهره برداری و استفاده از این این شرکت و طرح ارزش مند آن در حقیقت ابتدا در اولین روز های سال 1376 آغاز گردیده است و تا کنون روند مفید و موثری را در فعالیت خود در پیش گرفته است .

ویژگیهای این شرکت بورسی در بازار ایران

این شرکت با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات و ابزار مدرن در دنیا و همچنین به کار گیری آخرین و به روز ترین فن آوری روز دنیا و با استفاده از کارکنان کار بلد و مجرب خود توانسته است خوش بدرخشد.

این شرکت با رعایت استاندارد های ملی و بین المللی در خصوص زمینه های کیفیت و کمیت برای تولیدات و محصولات خود توانسته است گام های بلند و خوبی را در خصوص و در جهت بهبود مستمر فعالیت خود گام بر دارد.

به همین سبب است که این شرکت امروزه توانسته است رضایت مشتریان خود را در کنار تامین بخش عمده ای از مصارف آب و فاضلاب کشور به دست آورد و در کنار این موضوعات بتواند محصولات و تولیدات خود را به بیش از 20 کشور دیگر در دنیا صادر کند.

افزایش در خواست ها و تقاضا ها در بازار های داخلی و خارجی در کنار استقبال زیاد از کیفیت محصولات تولیدی این شرکت باعث پیشرفت روز افزون این شرکت شده است که مستقیما در ارتباط با شکلر می باشد.

این پیشرفت های روز افزون این شرکت در حال توسعه به گونه ای بوده است که توانسته اند تا در سال های اخیر بتواند طرح ها و موضوعات مختلفی را در جهت افزایش ظرفیت های تولیدی و نو سازی ماشین آلات و استفاده از نسل های جدید الکترو لایزر ها اجرا بنماید و ظرفیت تولید محصولات خود را حتی به دو برابر میزان قبلی افزایش دهد.

لیست هیئت مدیره شکر

لیست هیئت مدیره شکر

مدیران نیروکلر شامل سیزده عضو اصلی می باشد که همگی آن ها اکنون در این شرکت فعالیت دارند و اعضای اصلی هیئت مدیره شرکت به حساب می آیند.

مدیر عامل اصلی این شرکت مهندس وحید نام نیک می باشد که مدیر اصلی دپارتمان نیروکلر اصفهان شناخته شده است.

سایر اعضای دیگر این گروه شکلر که در این شرکت مشغول به فعالیت می باشند شامل مهندس علی صالحی معاون فنی و بهره برداری شرکت و محمد مفخمی معاون بازرگانی شرکت و حسین قاسمی مدیر امور مالی شرکت می باشند.

دیگر مدیران حاضر در این شرکت با نام های ایرج واعظی مدیر تدارکات شرکت و علی رضا حنیفی مدیر حساب برسی داخلی و ونوس احمدی مدیر منابع انسانی و علی میر سالاری مدیر بازرگانی خارجی شرکت می باشند.

مهندس محمد خدامی و امید کریمی فرد و ایمان رمضانی و بهزاد اشرفی و فریبرز خدادادی که به ترتیب در بخش های مختلف تعمیرات و نگهداری و امور مهندسی و آزمایشگاه بارگیری و تست رسوب زدایی و تولید و بازرگانی داخلی مشغول به فعالیت هستند.

در کنار این که سهامداران شکلر نیز یکی از اعضای اصلی این شرکت به حساب می آیند و در حقیقت جزئی از هیئت مدیره نیز هستند.

ارزش بازار شرکت نیروکلر

در خصوص دانستن ارزش بازار نماد شکلر باید گفت سهام این شرکت یکی از سهام های فعال در بازار بورس ایران می باشد که روزانه در لیست سهام های مورد خرید و فروش در بازار بورس ایران قرار گرفته است.

گفته می شود که سهام این شرکت متقاضیان خاص خود را نیز دارد که روزانه از طریق خرید و فروش سهام این شرکت در بازار بورس ایران به کسب درآمد از این شرکت و مشارکت در سود آن مشغول هستند.

اما همانند سایر موضوعات دیگر باید به اصل چگونگی کار در بازار بورس توجه داشته باشید.

خرید سهام شکلر

خرید سهام شکلر

برای خرید سهام شرکت نیروکلر امروزه به راحتی می توانید در بازار بورس اقدام به خرید و فروش سهام این شرکت کنید.

اما باید توجه داشته باشید که بازار بورس در کنار تمامی راحتی هایی که به نظر می رسد داشته باشد یک سری قوانین و تکنیک های خاص را دارا می باشد که اصل اولیه و مورد توجه در انجام سرمایه گذاری شما در این بازار داغ و پر طرفدار است.

خرید سهام این شرکت نیز همانند سایر سهام های موجود در بازار بورس در ابتدا نیاز به بررسی و تحلیل های منطقی دارد تا کم تر شما را دچار مشکل در انجام این روند کند.

فروش سهام شکلر

فروش سهام شرکت نیروکلر به نظر می رسد باعث سود قابل توجهی برای شما در بازار بورس شود اما بررسی این که چه قیمتی سهام این شرکت به فروش می رود یکی از نکات اصلی و مورد توجه در خصوص الزامات شناخت این سهام و دارا بودن آن در بازار بورس می باشد.

شاید برخی از سهام ها در بازار بورس به نظر برسد که بسیار مفید و سود مند هستند اما پس از تحلیل و بررسی دقیق آن ها متوجه شوید که سود چندان و مناسبی را نخواهید داشت.

از همین جهت بررسی این موضوعات یکی از اصلی ترین موضوعات پیش رو شما می باشد.

اطلاعات تماس شرکت نیروکلر

آدرس سایت شکلر و آدرس شرکت نیروکلر را می توانید با سرچ نام این شرکت پیدا کنید.

تلفن تماس با شکلر مطابق شماره 37100 نیز می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *