برسی نماد فسرب در بورس + آینده شرکت ملی سرب و روی ایران

فسرب1

فسرب ( شرکت ملی سرب و روی ایران ) در سال ۱۳۶۰ تأسیس گردید. این شرکت با سرمایه گذاری اولیه شرکت ملی فولاد و همچنین شرکت ملی صنایع مس ایران شروع به فعالیت نمود. در سال ۱۳۶۴ عمده سهام این شرکت به بانک صنعت و معدن واگذار شد و در سال ۱۳۷۹ در راستای اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی و خصوصی سازی عمده سهام آن به شرکت توسعه صنایع بهشهر واگذار گردید و به عضویت بازار بورس در آمد. با سایت ایران بورس همراه باشید.

در اسفند ماه سال ۱۳۸۲ عمده سهام این شرکت توسط شرکت توسعه معادن روی ایران خریداری گردید. شرکت ملی سرب و روی ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده سرب و روی در منطقه به حساب می آید که علاوه بر تأمین نیاز داخلی کشور توانسته است سهم قابل توجهی در بازار های جهانی را به خود اختصاص دهد، به گونه ای که هم اکنون این شرکت دارای برند جهانی و معتبر Nilz می باشد.

شرکت ملی سرب و روی ایران یا فسرب1

معرفی شرکت ملی سرب و روی ایران یا فسرب

مجموعه فسرب1 با توجه به اقدامات و عملکرد های موفق خود در زمینه صنعت و معدن موفق به اتخاذ گواهینامه های بین المللی سیستم مدیریت کیفیت یعنی ISO 9001 و سیستم مدیریت محیط زیست یعنی ISO 14001 شده است و در حال حاضر قصد دارد تا با بهبود عملکرد خود به استاندارد ISO 18000 م باشد.

تحریم هایی که توسط آمریکا صورت گرفت تأثیر به سزایی بر روی روند کار این شرکت گذاشت ولی مدیران شرکت و همچنین کارکنان شرکت نا امید نشدند و تلاش خود را دو چندان کردند به گونه ای که هم اکنون شرکت به سر و سامان رسیده و توانسته تا با تکیه بر دانش و نیروی انسانی بومی نیاز خود به خارج کشور را به حدااقل برساند به گونه ای که تحریم ها بر روی این شرکت دیگر تأثیر چندانی ندارد.

با وجود تحریم ها هیچ گاه کیفیت محصولات تولیدی شرکت پایین نیامد زیرا مدیران شرکت بر این باور بودند که حتی اگر میزان تولیدات شرکت پایین بیاید بهتر است تا کیفیت محصولات تولیدی پایین بیاید زیرا اگر کیفیت محصولات پایین بیاید اعتابر شرکت زیر سوال می رود و مشتری دیگر به برند شرکت اعتماد نخواهد کرد، در طی سالیانی که شرکت در تحریم به سر می برد این هدف یکی از اهداف مهم و استراتژیک مدیران شرکت به حساب می آمد و امروزه ثمره این هدف را شاهد هستیم.

لازم با ذکر است که شرکت ملی سرب و روی ایران در طی سالیانی که فعالیت خود را آغاز نموده است همواره یکی از شرکت های پیشرو در زمینه محیط زیست می باشد و مدیران شرکت به این مسئله اهمیت زیادی می دهند که در همین راستا سعی دارند تا با پیاده سازی استاندارد های روز دنیا آسیب های خود به محیط زیست را به حدااقل برسانند و از طرفی با کاشت درخت در اطراف کارخانه به فضای سبز کشور اضافه کنند.

محصولات شرکت ملی سرب

محصولات این شرکت عبارتند از

۱ – فلز روی: فلز روی یکی از ملزومات زندگی جامعه امروزی می باشد، روی بعد از آهن، آلومینیوم و مس پرکاربرد ترین فلز مورد استفاده در دنیا می باشد که این خود اهمیت این فلز گران بها را می رساند.

۲ – فلز سرب: مقاومت قابل توجه در برابر خوردگی و همچنین تنوع زیاد آلیاژ های این فلز باعث کاربرد فراوان این فلز در صنایع مختلف گردیده است، سرب همچنین دارای خواص فیزیکی و شیمیای متفاوتی می باشد.

۳ – فلز نقره: نقره یک فلز نرم و سفید رنگ و براق می باشد که در بین فلزات بالاترین میزان رسانایی و گرمایی را در بین فلزات دارا می باشد. این فلز بعد از طلا گران بها ترین فلز در جهان محسوب می شود که در این شرکت با خلوص ۹۹ درصد استخراج می گردد.

لیست هیئت مدیره این شرکت

مدیران شرکت ملی سرب و روی ایران شامل پنج عضو می باشند

  1. جناب آقای روح الله رحمانی فرد: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند که مدرک تحصیلی ایشان دکتری می باشد.
  2. جناب آقای عباسعلی بنفشه: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان لیسانس می باشد.
  3. مهدی موحدنیا: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند که مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
  4. جناب آقای مهدی محمد خانی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند که مدرک تحصیلی ایشان لیسانس است.
  5. جناب آقای محمد مهدی جمشیدیان: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس است.
سهامداران فسرب1

سهامداران فسرب که سرمایه خود را بر روی سهام این شرکت خرج کرده اند

شرکت توسعه معادن روی ایران:

  1. این شرکت با داشتن ۵۶.۰۱ درصد از سهام شرکت بزرگترین سهام دار شرکت محسوب می شود.
  2. شرکت سرمایه گذاری مدیران اقتصادی: این شرکت با داشتن ۸.۱۵ درصد از سهام شرکت دومین سهام دار شرکت محسوب می شود.
  3. شرکت گروه توسعه مالی مهرآیندگان: این شرکت ۴ درصد از سهام شرکت را خریداری کرده است و بر روی این شرکت سرمایه گذاری نموده است.
  4. شرکت سرمایه گذاری اندیشه محوران: سهم این شرکت مالی از سهام شرکت تنها ۱.۷۰ درصد می باشد.

شرکت ملی صنایع مس ایران: این شرکت خوش نام حدود ۱.۵۵ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد.

ارزش بازار نماد فسرب

برای دانستن ارزش بازار شرکت ملی سرب و روی ایران باید نام نماد این شرکت را در بورس جست و جو کنید تا از ارزش روز سهام این شرکت مطلع شوید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از وضعیت بورس، مقاله وضعیت بورس امروز را بخوانید.

خرید سهام فسرب1

خرید سهام فسرب

اگر قصد خرید سهام شرکت ملی سرب و روی ایران را دارید ابتدا با فعالان بازار بورس برای خرید سهام این شرکت مشورت کنید تا در زمانی مناسب وارد سهم شوید تا دچار ضرر در سهام داری نشوید.

فروش سهام فسرب

توصیه ما در فروش سهام شرکت ملی سرب و روی ایران این است که در زمانی مناسب سهام خود را بفروش بگذارید تا بعد ها از فروش خود پشیمان نباشد زیرا پشیمانی در بازار بورس هیچ سودی نخواهد داشت. پس در فروش سهام خود استراتژی داشته باشید و طبق استراتژی عمل کنید زیرا فروش مانند خرید همان قدر اهمیت دارد.

اطلاعات تماس شرکت ملی سرب و روی ایران

اطلاعات تماس شرکت ملی سرب و روی ایران

آدرس شرکت ملی سرب و روی ایران: زنجان کیلومتر۱۲ جاده قدیم زنجان تهران

آدرس سایت فسرب: www.nilzco.com

تلفن تماس با فسرب: 02433799509

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *