لپارس در بورس ایران : وضعیت سهامداران و شرکت شرکت پارس الکتریک

لپارس1 (شرکت پارس الکتریک)

در این پست در خدمت شما هستیم با معرفی یکی از نمادهای قابل معامله در بازار بورس و سرمایه جمهوری اسلامی ایران این روزها به راحتی خرید و فروش شده و باعث سود و ضرر بسیاری از سهامدارانش می شود. در این پست می خواهیم تا راجع به چند و چون خرید و فروش سهام لپارس (شرکت پارس الکتریک) با شما عزیزان صحبت کنیم تا ضرر شما را به حداقل رسانیده و کمک کنیم تا بیشترین سود را از خرید و فروش سهام لپارس داشته باشید، پس در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی شرکت پارس الکتریک

معرفی شرکت پارس الکتریک

شرکت پارس الکتریک یکی از شرکت های قدیمی و صاحب نام در بازار لوازم الکتریکی به خصوص لامپ های مختلف پر مصرف و کم مصرف از دیرباز تا کنون می باشد و سالهاست که کارخانه های بسیاری را در نقص و نقاط کشور مدیریت به محصولات آن را به خوبی در تمامی شهرهای ایران به فروش می رساند این موضوع موجب شده است تا میزان سرمایه گذاری کارخانه ها و شرکت های مربوط به شرکت پارس الکتریک به این فکر بیفتند که میزان سرمایه گذاری بخش خصوصی را نیز افزایش دهند و به همین منظور رایزنی‌هایی که با وزیر اقتصاد و بازار سرمایه ایران داشتند توانستند تا سهام پارس الکتریک را تحت عنوان لپارس وارد بازار بورس بکند و از این طریق ۲۰ درصد سهام شرکت پارس الکتریک را به مردم بفروشند.

نماد لپارس سالهاست که به بازار بورس عرضه اولیه شده است و از همان ابتدا با مشارکت بالایی از طرف مردم خریداری شده و وارد کورس رقابتی با سایر سهام موجود در بازار سرمایه ایران شده است. از ویژگی های بارز این سهام بورسی می‌توان به میزان سرمایه بالایی که در عرضه آن به دست آمده است اشاره کرد که موجب می شود تا آرامش خاطری برای خریداران سهام شرکت پارس الکتریک به وجود بیاید.

سهامداران لپارس

سهامداران لپارس

سهامداران شرکت پارس الکتریک را اغلب اشخاص حقیقی تشکیل می دهند و کمتر شرکت های حقوقی اقدام به خرید سهام این شرکت کردند که این موضوع باعث شده تا تعادل در خرید و فروش سهام این شرکت بیشتر از سایر شرکت هایی که اشخاص حقوقی اقدام به خرید سهام آن ها می کنند به چشم بخورد بنابراین سهامداران می توانند تا با خیال راحت تری به خرید و فروش سهام این شرکت بپردازند چرا که شرکت های حقوقی به علت سرمایه زیادی که دارند می توانند به میزان بسیار زیادی در افت و خیز های اساسی سهام شرکت های مختلف تاثیر گذار باشند.

لیست هیئت مدیره لپارس

لیست هیئت مدیره لپارس

مدیر عامل اصلی شرکت پارس الکتریک جناب آقای احسان وحیدی فر می باشد و سایر مدیران پارس الکتریک سال هاست که به خوبی توانسته اند تا اهداف مورد نظر تعیین شده برای شرکت را محقق کنند. اکنون نیز برنامه هایی برای برای توسعه دادن کارخانه ها و شرکت های خود در سراسر کشور دارند لیست هیئت مدیره لپارس را می‌توانید با ورود به سایت شرکت پارس الکتریک به خوبی ملاحظه و مشاهده کنید و از رویکرد های ذهنی و اهداف آینده این شرکت به خوبی مطلع شوید.

ارزش بازار شرکت

ارزش بازار نماد لپارس در حال حاضر قیمت ۵۵ هزار تومان برای هر سهم خرید و فروش می شود که این مبلغ به مبلغ بسیار زیاد و قابل توجهی می باشد چرا که به هنگام عرضه اولیه سهام نماد لپارس قیمت تمام شده برای هر سهم شرکت پارس الکتریک مبلغ ۱۲۳۰ تومان بوده است که تقریبا از ابتدا تا به حال ۵۰ برابر شده است. یعنی اگر کسی در همان ابتدا مبلغ یک میلیون تومان از سهام این شرکت را خریداری می‌کرد اکنون بعد از گذشت حدود یک سال ۵۰ میلیون تومان پول داشت و این موضوع نشان دهنده ارزش بسیار بالای سهام شرکت پارس الکتریک می باشد چرا که سود بسیار چشمگیری داشته و نمودار آن در نگاه سالانه کاملاً صعودی می باشد.

خرید سهام لپارس

خرید سهام لپارس

برای خرید سهام شرکت پارس الکتریک با توجه به افزایش بسیار زیاد قیمت سهام از ابتدا تا کنون در حال حاضر برای خرید سهام شرکت پارس الکتریک باید مبلغ قابل توجهی از سرمایه خود را کنار بگذاریم و همینطور باید توجه داشته باشیم تا در زمان افت قیمت سهام لپارس اقدام به خرید آن کرده بتوانیم با افزایش قیمت آن به سود چشمگیری دست پیدا کنیم.

ایا می دانید که بهترین خرید در بازار بورس دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ در حقیقت داشتن استراتژی برای خرید یک سهم از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا شما می خواهید که یک سرمایه گذاری بسیار سود اور در بازار مالی از جمله بورس داشته باشید و در صورتی که این سود اوری محقق نشود، شما کار بیهوده ای انجام داده اید. در حقیقت شما باید زمانی سهم را بخرید که قبل از ان تمامی نوسانات ان را زیر نظر گرفته باشید و با هوشمندی بسیار اقدام به سرمایه گذاری در شرکت و یا مجموعه مربوطه بکنید.

شما در هر مقطعی باید بررسی های خود را گسترش دهید و بهترین زمان را برای خرید انتخاب کنید اما این کار چگونه میسر می شود؟ همان طور که در مطالب قبلی گفتیم شما باید یک استراتژی و برنامه شخصی برای خود تنظیم کنید و در شرایطی ان را انجام دهید و به هیچ وجه با بازار و هیجانات ان همراه نشوید زیرا کسی در این بازار موفق است که استراتژی خود را دنبال کند.

شما برای خرید یک سهم ابتدا باید از چند هفته قبل ان را زیر نظر بگیرید و بررسی های خود را بر روی ان اغاز کنید. شما باید هر روز نوسانات ان را رصد کرده و در جایی یادداشت کنید زیرا این کار از اهمیت بالایی برخوردار است و دلیل ان هم این است که معمولا سهام ها از یک الگوی یکسان در طی دوره های مختلف پیروی می کنند و اگر شما دوره های قبلی را خوب بررسی کرده باشید، احتمال حدس زدن روند ان در اینده کار سختی نیست.

شما در این راه می توانید از اندیکاتور های مختلف نیز بهره بگیرید و ان ها به شما کمک خواهند کرد که روند بازار را راحت تر تشخیص دهید و در بعضی از موارد نیز نقاط خرید و فروش را به راحتی بتوانید حدس بزنید. در بعضی از مواقع این اندیکاتور ها سیگنال دهی نیز می کنند و می توانند در معاملات بسیار مفید واقع شوند. تمام این موارد به این بستگی دارد که شما چه نوع از ان ها را استفاده کرده باشید. اندیکاتور ها به صورت عمده در دو نوع ساده و پیشرفته قرار دارند.

معمولا نوع ساده تر ان مناسب افرادی است که به تازگی وارد بازار های مالی شده اند و اشنایی چندانی ندارند پس برای انان بهتر است که در ابتدا با انواع ساده تر ان اشنا شوند. البته بد نیست بدانید که اندیکاتور های ساده کاربرد های زیادی هم دارند و در معاملات می توانند بسیار راه گشا باشند. اما افرادی که چند سالی از فعالیتشان در این حوزه می گذرد، می توانند از اندیکاتور های سطح بالاتر استفاده کنند که در مورد این اندیکاتور ها نکته ای مهم نیز وجود دارد. این نکته مهم این است که فراگیری ان ها نیز نیازمند این است که اموزش های لازم را ببینید. در این رابطه می توانید از فیلم های اموزشی موجود در اینترنت و یوتیوب و هم چنین کتاب های تالیف شده در این زمینه و هم چنین پی دی اف های مختلف، استفاده کنید.

امروزه با توجه به این که همه در قرنطینه به سر می برند فرصتی بسیار خوب است که مهارت های بورسی خود را تقویت کرده و به یک تحلیل گر و سهام دار حرفه ای تبدیل شوید.

فروش سهام لپارس

فروش سهام لپارس

با توجه به موقعیت بسیار عالی که سهام شرکت پارس در یک سال گذشته داشته است فروش سهام پارس الکتریک می‌تواند اقدام کاملاً راحتی برای نقد کردن سرمایه سهامداران این شرکت باشد چرا که سهام شرکت پارس الکتریک تاکنون بیش از ۵۰ برابر شده است و این موضوع می تواند باعث شود که عده زیادی از مردم اقدام به خرید سهام این شرکت بکند بنابر این فروش سهام لپارس ۱ می تواند خیلی سریع صورت پذیرد ولی باز هم بستگی به زمان سود دهی سهام این شرکت دارد.

آیا می دانید که در چه زمانی بهتر است که سهام خود را بفروشید؟ فروش سهام نیز مانند خرید ان از اهمیت خاصی برخوردار است و باید به ان بیش از پیش توجه کرد. همان گونه که می دانید شما زمانی که سهامی را می خرید ممکن است متحمل ضرر و یا سود شوید اما با دانستن یک نقطه فروش خوب می توانید حتی زیان های به وجود امده را خنثی کرده و ورق را به نفع خود برگردانید.

در واقع شما باید برای فروش، سهام مورد نظر را در بالاترین حالت ممکن بفروشید که دقیقا بر عکس خرید سهم می باشد. شما باید با تحلیل هایی که در این زمینه انجام می دهید، بتوانید متوجه شوید که در کدام روز سهم به بالاترین حد خود رسیده است و بعد از ان ممکن است که افت قیمتی داشته باشد پس در همان زمان باید فروش خود را انجام دهید.

زمانی که سهم خود را با موفقیت فروختید و سود کافی خود را به دست اوردید، ان مبلغ به حساب کارگزاری شما واریز می شود و برای این که از ان استفاده کنید باید اقداماتی را انجام دهید. شما باید ان مقدار پول را به کارت بانکی خود انتقال دهید و برای این کار لازم است که از طریق وب سایت و یا اپلیکیشنی که از ان استفاده می کنید، گزینه برداشت وجه را انتخاب کنید تا بتوانید ان را در حساب بانکی خود داشته باشید.

اطلاعات تماس

یکی از پرسش و پاسخ های بسیار زیادی که اخیراً در ارتباط با سهام شرکت لپارس الکتریک به همین‌طور نماد فارس ۱ به چشم می خورد سوال هایی راجع به نحوه برقراری تماس و همینطور اطلاعاتی در ارتباط با آدرس و شماره تماس این شرکت می باشد به همین منظور ما آدرس و شماره های ارتباطی شرکت پارس الکتریک را که برای شعبه مرکزی آن می باشد در همین پست در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا در صورت لزوم و نیاز بتوانید با دست اندرکاران و کارشناسان این شرکت به راحتی ارتباط برقرار کنید و سوال ها مورد نظر خود را از کارشناسان این شرکت به طور مستقیم پیگیری کنید.

آدرس سایت لپارس

آدرس سایت لپارس

برای مراجعه به پایگاه اینترنتی شرکت پارس الکتریک می‌توانید تا به نشانی اینترنتی parselectric.ir مراجعه نمایید همینطور به منظور مراجعه حضوری به آدرس شرکت پارس الکتریک به نشانی خیابان طالقانی، بین خیابان فرصت و ایرانشهر، ساختمان 181 و همینطور به منظور بازدید است کارخانه این شرکت نیز می توانید به نشانی کیلومتر 11 جاده ی مخصوص کرج پلاک 122 مراجعه نمایید.

تلفن تماس


همچنین شما عزیزان برای برقراری تماس تلفنی با اپراتورهای شرکت پارس الکتریک می توانید با شماره های 44903450 و 44905106 تماس حاصل فرمایید.

  • پیشنهاد می کنیم در ادامه اگر می خواهید وضعیت شرکت محبوب خود را در بورس بدانید مقاله وضعیت بورس را مطالعه کنید.
سوالات متداول

سوالات متداول

  1. در چه زمانی بهتر است که سهم لپارس را بفروشیم؟

    ما باید با بررسی هایی که انجام می دهیم، بتوانیم بالاترین نقطه ای که قیمت سهم در ان قرار دارد را شناسایی کنیم و بعد اقدام به فروش نماییم. البته این کار، کار اسانی نیست و شما یا می توانید از افراد خبره در این راه کمک بگیرید و یا این که از ابزار های موجود مانند اندیکاتور ها استفاده نمایید.

  2. ایا سهم لپارس سهمی حمایت شده است؟

    می توان این مورد را تصدیق کرد زیرا بنیاد این سهم بسیار قوی است و حقوقی ها از ان حمایت کرده اند.

  3. در چه زمانی بهتر است که سهم خود را بخریم؟

    در زمانی که قیمت به کف رسیده است بهتر است که اقدام به خرید کنید زیرا با این کار شما می توانید با قیمت کم تر صاحب تعداد برگ سهم بیش تری شوید.

به این مقاله امتیاز دهید :

شهریار حقیقیمشاهده نوشته ها

به مدت 8 سال تحلیلگر بازار فارکس بوده و همراه شما در سایت ایران بورس هستم. تجربیات خودم را در ایران بورس با شما به اشتراک می گذارم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *