برسی آینده نماد فلامی و شرکت لامیران در بورس ایران

فلامی1

فلامی ( شرکت لامیران ) در سال ۱۳۴۹ با نام شرکت ناست ایران تأسیس گردید. این شرکت در ابتدا جز شرکت های سهامی خاص محسوب می شد و در آذر سال ۴۹ در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسید و فعالیت خود را رسما از آن تاریخ به طور حرفه ای آغاز نمود.

شرکت لامیران یا فلامی1

معرفی شرکت لامیران یا فلامی

نام شرکت در سال ۵۵ به شرکت لامیران تغییر پیدا کرد و باز در سال ۶۱ به نام شرکت تولیدی تیغ ایران تغییر نام داد، نهایتا در سال ۷۱ به نام شرکت لامیران تغییر نام داد با این تفاوت که در این سال شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر نام داد.

علت این همه تغییر نام در فلامی تغییرات پی در پی در این شرکت بود ولی بعد از گذشت سال ها این شرکت در مدیریت خود به یک ثبات نسبی رسید و این برای شرکت و سهام داران آن یک گام رو به جلو محسوب می شد، مدیران شرکت در تلاش اند تا با رساندن شرکت به جایگاه حقیقی خودش نام و آوازه شرکت را در سرتاسر کشور پراکنده کنند و برای این موفقیت شبانه روز در حال تلاشند. علاوه بر مدیران شرکت، کارکنان شرکت نیز تمام سعی خود را به کار می گیرند تا همسو با اهداف مدیریت شرکت، شرکت را در راستای موفقیت هدایت کنند و نقشی مؤثر در این موفقیت داشته باشند.

شرکت لامیران از سال ۱۳۴۹ با هدف تولید تیغ صورت تراشی فعالیت خود را آغاز نمود و با فراهم آوردن ماشین آلات و ادوات فنی مربوطه تحت نظارت شرکت ژیلت انگلستان فعالیت می کرد.

از سال ۷۱ که این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تغییر هویت داد ، علاقه مندان به سرمایه گذاری بر روی این شرکت توانستند تا سهام این شرکت را خریداری کنند، نماد شرکت در بازار بورس، فلامی می باشد و شما دوست داران این گونه شرکت های بهداشتی می توانید با سرچ این نماد در بازار بورس، سهام آن را خریداری کنید.

لیست هیئت مدیره فلامی1

لیست هیئت مدیره این شرکت

مدیران شرکت لامیران مانند مدیران تمامی شرکت هدف و آرزویی جز موفقیت شرکت ندارند و برای اینکه به این هدف برسند باید علاوه بر برنامه ریزی دقیق به صورت میدانی نیز وارد عمل شوند، زیرا برنامه ریزی ای که فقط بر روی کاغذ پیاده سازی شود مفید واقع نمی شود و برای آنکه برنامه ریزی مفید واقع شود باید به صورت عملی و میدانی پیاده سازی شود، برای آنکه یک برنامه به صورت عملی پیاده سازی شود همراهی کارکنان شرکت نیز باید باشد تا این پیاده سازی به بهترین شکل انجام گیرد. هیئت مدیره شرکت شامل پنج عضو می باشد که این پنج عضو عبارتند از :

 1. محمدرضا صادقیان: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۰۶، و مدرک تحصیلی ایشان دکترای مدیریت می باشد.
 2. بابک یونسی زاده: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان لیسانس می باشد به شماره ثبت ۱۰۷.
 3. حسن صباغیان: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۰۸، مدرک تحصیلی ایشان لیسانس است.
 4. حسن رسولیان: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۰۹ و مدرک تحصیلی لیسانس.
 5. جناب آقای امیر صالحی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت می باشد و مدرک تحصیلی ایشان نیز دکتری می باشد.
سهامداران فلامی1

سهامداران فلامی

سهامداران فلامی که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند شامل سه سهام دار حقوقی می باشد که این سه سهام دار حقوقی عبارتند از :

 1. شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران: این شرکت سهامی عام با دارا بودن۱۵.۲۸ درصد از سهام شرکت جز بزرگترین سهام دار شرکت به حساب می آیند.
 2. شرکت تولیدی پلی اوره تان ایران: این شرکت که سهامی خاص می باشد ۵.۹۹ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد.
 3. صندوق سرمایه گذاری مشترک بورسیران: ۴.۷۴ درصد از سهام شرکت در اختیار این شرکت سرمایه گذاری می باشد.

باقی سهام شرکت در دست اشخاص حقیقی می باشد که روزانه سهام این شرکت را خرید و فروش می کنند.

ارزش بازار شرکت لامیران

ارزش بازار شرکت لامیران

ارزش بازار نماد فلامی با توجه به محصولات متنوع این شرکت یک ارزش بالا محسوب می شود که شما برای دانستن از این ارزش باید روزانه از طریق کارگزاری تان به بازار بورس مراجعه کنید و ارزش آن را مشاهده کنید. ارزش هر شرکت روزانه تغییر پیدا می کند و این تغییرات بستگی به بازار آن روز است، اگر بازار مثبت باشد، احتمال آنکه سهم شما مثبت بخورد بیشتر است.

خرید سهام فلامی

برای خرید سهام شرکت لامیران باید دقت کنید تا با هیجانات بازار همراه نشوید و در اوج قیمت، خریداری نکنید، بیشتر سعی کنید تا در کف قیمت هر سهمی از آن سهم خریداری کنید تا در هنگام رشد سهم با آن همراه باشید و از سهام داری خود لذت ببرید. در خرید سعی کنید قبل از هر چیز بر روی آن نماد تحقیق کنید و قیمت آن را تحلیل کنید و یا اگر تحلیل بلد نیستید از افراد مجرب در این زمینه مشورت بگیرید تا ریسک سرمایه گذاریتان کاهش یاید، هرچه ریسک سرمایه گذاری پایین تر بیاید لذت شما از سهام داری بیشتر می شود.

فروش سهام فلامی1

فروش سهام فلامی

اگر قصد فروش سهام شرکت لامیران را دارید باید سعی کنید تا جایی که می توانید سهام تان را در اوج قیمت بفروش بگذارید، در فروش از عجله کردن بپرهیزید و با هیجانات بازار همسو نشوید.

اطلاعات تماس شرکت لامیران

اطلاعات تماس شرکت

تلفن تماس با فلامی: 33158990

آدرس سایت فلامی: www.lamiran.ir

آدرس شرکت لامیران: خیابان خاوران، نبش کوچه نباتی، پلاک ۱۹۴

هر شرکتی برای موفقیت نیاز به پیشنهادات و نقطه نظرات مشتریان خود دارد از همین رو شرکت راه های ارتباطی را برای مشتریان خود قرار داده است تا با مشتریان خود در ارتباط باشد و نظرات آن ها را دریافت کند، زیرا نظرات مشتریان بهترین امر برای هر شرکتی می باشد.

مدیران شرکت در راستای مشتری مداری خود سعی بر این دارند تا قیمت محصولات تولیدی خود را تا حد امکان پایین نگه دارند و از حدااقل سود برخوردار شوند تا محصولی که به دست مشتری می رسد با یک قیمت معقول باشد و مشتری از خرید خود راضی باشد و دوباره از محصولات شرکت خرید کند. اگر هم به دنبال برسی وضعیت شرکت ها هستید، مقاله آموزش تحلیل نماد بورس می تواند کمک شایانی به شما کند.

 1. اطلاعات تماس شرکت لامیران را چگونه بدست آوریم؟

  برای این منظور تمامی اطلاعات برای شما در متن قرار داده شده است و بروز نیز می باشد.

 2. اصلی ترین سرمایه گذار این شرکت بزرگ کیست؟

  شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران که به صورت حقوقی می باشد اصلی ترین سهام دار و سرمایه گذار این مجموعه نام برده شده است.

 3. فلامی نماد چه شرکت بورسی می باشد؟

  نماد شرکت شناس و قدیمی لامیران می باشد.

1.5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *