بهترین زمان خرید و فروش سهام شرکت کویر تایر (پکویر) در بورس

شرکت کویر تایر

پکویر ( شرکت کویر تایر ) در سال ۱۳۶۶ بنا گردید. این شرکت با مساحت اولیه دوازده هکتار در بیرجند کار خود را آغاز نمود و از آن زمان تا کنون توانسته است که به موفقیت های زیادی در حوزه ی فعالیت خود دست یابد.

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت کویر تایر بزرگترین شرکت در کل استان خراسان جنوبی محسوب می شود که این می تواند برای سهام داران شرکت امری بسیار جذاب باشد و از طرفی این شرکت تولیدی توانسته تا ۱۵ درصد از سهم بازار لاستیک ایران را به خود اختصاص دهد و روز به روز تلاش می کند تا این سهم را بیشتر کند.

پکویر اولین شرکت تایر سازی می باشد که دانش و طراحی لاستیک را از شرکت ماتادور اسلواکی خریداری نمود. شرکت ماتادور اسلواکی یکی از شرکت های خوش نام در زمینه لاستیک در جهان می باشد که خرید دانش این شرکت گامی بسیار مهم برای شرکت محسوب می شود و از آنجایی که تایر خودرو یکی از وسایل ایمنی خودرو محسوب می شود، مدیران شرکت تمامی استاندارد های لازم در زمینه فعالیت خود را اخذ نموده اند تا خریداران تایر از شرکت کویر تایر با خیالی آسوده لاستیک مورد نڟر خود را خریداری کنند و از خرید خود لذت و رضایت مندی کافی را داشته باشند.

این شرکت تولیدی همواره جز سه شرکت برتر تولید لاستیک در کشور بوده است و هرکس که دنبال خرید لاستیک ایرانی بوده باشد مطمئنا یکی از گزینه های اصلی وی خرید لاستیک از شرکت کویر تایر بوده است.

مدیران شرکت پکویر علاوه بر این که قصد دارند تا سهم خود را در بازار داخلی ارتقا ببخشند از طرفی دیگر سعی دارند تا با حضور موفق در بازار های منطقه ای برای شرکت و کشور ارز آوری نمایند زیرا با توجه به مشکلات تحریمی که کشور به آن دچار است ارز آوری می تواند مشکلات زیادی را هم در آن شرکت و هم در کشور حل کند از این روز دولت نیز امتیاز های ویژه ای را برای متولیان امر صادرات قرار داده اند تا هم کار را برای صادرات محصولات آنان هموار سازند و هم آن ها را به صادرات ترغیب نمایند.

لاستیک های این شرکت از رینگ سیزده شروع می شود و تا رینگ بیست ادامه دارد که این نشان از تنوع بالای محصولات شرکت کویر تایر می باشد و نشان می دهد که مدیران شرکت برای سلایق مشتریان خود احترام قائل اند و به سلایق آن ها اهمیت می دهند. مدیران شرکت این را وظیفه ی خود می دانند که به مشتری و سلیقه مشتری خود احترام بگذارند و مشتری خود را تکریم ببخشند زیرا می دانند که سرمایه اصلی هر شرکتی مشتریان آن شرکت می باشند زیرا اگر یک شرکت با بهترین سرمایه نیز شروع به فعالیت نماید ولی به مشتریان خود احترام نگذراد مطمئنا پیشرفت نخواهد کرد.

این شرکت همواره با پیشرفت علم همگام بوده و از تجهیزات بروز دنیا برای تولید لاستیک های خود استفاده کرده است زیرا در دنیای امروزه برای آنکه از رقابت با سایر رقبای خود اگر بخواهی که عقب نمانی باید از تجهیزات بروز و پیشرفته در تولید محصولات خود استفاده نمایی تا کیفیت محصول نهایی بیشتر از گذشته شود.

لیست هیئت مدیره پکویر

لیست هیئت مدیره پکویر

مدیران شرکت کویر تایر همواره در جلسات خود بر این تاکید می کنند که باید سهام داران را راضی نگه دارند و این امر جز با افزایش تولید و افزایش درامد میسر نمی شود.

هیئت مدیره این شرکت شامل پنج عضو می باشد که ما قصد داریم تا در این جا شما را با این پنج عضو آشنا کنیم :

 1. جناب آقای سید محمد حسین زینلی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان لیسانس می باشد.
 2. جناب آقای محمدرضا تجلی پور: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
 3. جناب اقای سعادت بهرامی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند که مدرک تحصیلی ایشان دکتری می باشد.
 4. جناب آقای عبدالکریم رجبی: ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت می باشند و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
 5. جناب آقای محمد جمالی حسن جانی: ایشان هم یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
سهامداران پکویر که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند

سهامداران پکویر که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند

 1. شرکت گروه سرمایه گذاری امید: این شرکت که یک شرکت سهامی عام می باشد ۶۷.۷ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد که سهم بسیار قابل توجهی می باشد، این شرکت بزرگترین سهام دار حقوقی شرکت محسوب می شود و نقش به سزایی در تعیین سیاست های کلی شرکت ایفا می کند.
 2. شرکت سرمایه گذاری اعتضاد غدیر: این شرکت سرمایه گذاری سهامی خاص می باشد و با دارا بودن ۴.۳۳ درصد از سهام شرکت، دومین سهام دار حقوقی شرکت به حساب می آید.
 3. شرکت سرمایه گذاری و مدیریت صندوق بازنشستگی: این شرکت با دارا بودن یک درصد از سهام شرکت اخرین سهام دار حقوقی شرکت به حساب می آید.

ارزش بازار شرکت کویر تایر

ارزش بازار نماد پکویر1 روزانه البته در روز های فعال بازار بورس مدام در حال تغییر می باشد و تغییرات آن بستگی به میزان خرید و فروشی است که در آن سهم اتفاق می افتد.

خرید سهام شرکت کویر تایر

خرید سهام شرکت کویر تایر

اگر شما قصد خرید سهام شرکت کویر تایر را دارید باید در روز هایی که بازار بورس غیر فعال نیست در ساعت هشت و نیم صبح الی دوازده و نیم ظهر اقدام به خرید سهام این شرکت نمایید. شما با خرید سهام یک شرکت به جمع سهام داران حقیقی شرکت می پیوندید. پیشنهاد می کنیم مقاله پیش بینی بازار بورس فردا را برای موفقیت در این بازار مطالعه کنید.

شما برای این که در بازار بورس بتوانید خرید انجام دهید در ابتدا باید کد بورسی داشته باشید اما ایا می دانید داشتن ان به چه معناست و چگونه باید برای گرفتن ان اقدام کنید؟ در حقیقت زمانی که شما می خواهید وارد بازار بورس شوید، باید تمامی اطلاعات شما از طرف بازار بورس کشور تایید شود و به همین منظور شما باید در یک سامانه جامع اقدام به ثبت نام کنید.

این سامانه جامع سامانه سجام دارد که تمام کسانی که می خواهند در بازار بورس فعالیتی داشته باشند، در ابتدا لازم است که از طریق ان ورود کنند. زمانی که شما به ان سایت می روید باید تمامی اطلاعات مربوط به خود مانند نام و نام خانوادگی دقیق و ادرس محل سکونت، شماره ملی و … را در ان جا ثبت کنید. این کار ها به ان دلیل است که باید برای هر فرد یک کد بورسی یکتا وجود داشته باشد.

زمانی که این اطلاعات را ثبت کردید، بعد از مدتی نوبت به ان می رسد که احراز هویت شما انجام شود و اطلاعات وارده با عکس شما مطابقت داده شود و برای همین منظور لازم است که به مراکز اعلام شده مراجعه نمایید تا عکس شما نیز در کنار اطلاعات وارده ثبت شود. زمانی که تمامی این کار ها را انجام دادید و در صورتی که مشکلی وجود نداشت، کد بورسی شما بعد از چند روز صادر می گردد. اما بعد از این که کد بورسی گرفتید می توانید برای خرید سهم اقدام کنید؟

کارگزاری معتبر

کارگزاری معتبر

بعد از طی این مراحل لازم است که شما یک کارگزاری شناخته شده و قوی را به عنوان بستر برای انجام معاملات خود برگزینید. همان طور که می دانید امروزه کار گزاری های بسیاری در حال فعالیت هستند و شما می توانید به نزدیک ترین کارگزاری نزدیک به محل سکونت خود مراجعه کرده و اقدامات لازم را انجام دهید.

اما چیزی که این جا مهم است این است که انتخاب کار گزاری نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و شما باید کارگزاری را انتخاب کنید که سرعت بالایی را داشته باشد. منظور از سرعت بالا این است که در زمان خریدن و یا فروش یک سهم با کندی مواجه نشوید و بتوانید در زمان مناسب کار خود را انجام داده و از دیگران و معاملات ان ها عقب نمانید.

حتما شنیده اید که مردم از برخی از کارگزاری ها ناراضی اند و در زمان معاملات این ادعا را دارند که ان ها خوب عمل نمی کنند و در برخی از موارد جلوی داد و ستد را می گیرند و اجازه نمی دهند که مردم سهم مورد نظر خود را بخرند و یا بفروشند. برای جلوگیری از این مسائل بهتر است که کارگزاری مطمئن و شناخته شده را انتخاب کنید.

بعد از این که کار گزاری خود را انتخاب کردید نوبت ان است تا به محیط مورد نظر وارد شوید که برای این کار دو راه وجود دارد که یکی از ان ها استفاده از اپلیکیشن های موجود است و دیگری استفاده از وب سایت های جامع که در اختیار مردم قرار می دهند. شما می توانید از اپلیکیشن هایی که بر روی گوشی موبایل نصب می شوند استفاده کنید و در هر زمان که خواستید حساب خود را چک کرده و یا به داد و ستد بپردازید.

اپلیکیشن و وب سایت

اپلیکیشن و وب سایت

نگران سیستم عامل مورد نیاز ان نباشید چرا که امروزه بیش تر اپلیکیشن ها هم بر روی سیستم عامل های اندروید کار می کنند و هم بر روی سیستم عامل های ios بدون مشکل اجرا می شوند. پس مهم نیست که گوشی موبایل شما از چه نوعی است و به راحتی می توانید از ان بهره بگیرید. در بیش تر این اپلیکیشن ها قسمت های کاربردی یکسان است و دارای چهار بخش حیاتی و مهم و ثابت است.

یکی از این بخش ها همان پرتفوی اصلی شماست که اگر سهمی را خریداری کنید با جزئیات کامل در ان جا نمایش داده می شود و تغییرات لحظه ای ان را برایتان نمایان می کند. یکی دیگر از این بخش ها دیده بان نام دارد که با استفاده از این بخش می توانید سهم هایی که برای خرید مد نظرتان است را در ان جا انتخاب کنید و به صورت روزانه ان ها را رصد کرده و از تغییرات و نوساناتی که دارند با خبر شوید تا بتوانید تصمیم درست تری در این باره بگیرید.

یکی دیگر از بخش های مهم بخش واریز و برداشت وجه است. در واقع شما زمانی که می خواهید یک سهم مثل پکویر را بخرید باید مبلغ مورد نیاز برای ان را در حساب خود داشته باشید و این هم با واریز وجه از حساب بانکیتان به حساب کار گزاری امکان پذیر خواهد. زمانی که شما بخواهید سهم مورد نظر را بفروشید مبلغ ان به حساب کار گزاری شما واریز می شود و شما برای استفاده از ان باید انتقال وجه را انتخاب کنید تا مبلغ به حساب بانکی تان منتقل شود و شما بتوانید ان را برداشت کنید.

شما با استفاده از وب سایت های موجود هم می توانید تمامی این اعمال را انجام دهید زیرا بخش های مهم این گونه از بستر ها یکسان است. حتی توصیه می شود که افرادی که تازه وارد هستند در ابتدا کار خود را با وب سایت ها شروع کنند زیرا کار با ان ها بسیار راحت تر بوده و بهتر می توانند ارتباط بر قرار کنند. اما در نهایت تصمیم خود شما در این زمینه تعیین کننده خواهد بود.

فروش سهام پکویر

اگر قصد فروش سهام شرکت کویر تایر را دارید تنها این نکته را به خاطر بسپارید که در اوج قیمتی سهام خود را بفروشید تا سهام تان را مفت از دست ندهید تا بعد ها از فروش سهام خود پشیمان شوید. با فروش سهام یک شرکت شما دیگر سهام دار آن شرکت نیستید و در سود و زیان شرکت همراه آن شرکت نخواهید بود پس در فروش سهام خود دقت لازم را به خرج دهید.

اطلاعات تماس شرکت کویر تایر

اطلاعات تماس شرکت کویر تایر

تلفن تماس با پکویر: 32255442

آدرس شرکت کویر تایر: تهران خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید توپچی پلاک ۱۲

سوالات متداول پکویر

سوالات متداول پکویر

 1. شرکت کویر تایر در کدام شهر قرار دارد؟

  این شرکت در شهر بیرجند واقع شده است.

 2. هیئت مدیره شرکت کویر تایر شامل چند عضو می باشد؟

  تعداد عضو های این مجموعه شامل پنج عضو می باشند.

 3. زمینه فعالیت شرکت کویر تایر چیست؟

  تولید لاستیک خودرو اصلی ترین زمینه فعالیت شرکت پکویر می باشد.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *