برسی کارگزاری کارامد به همراه آموزش ثبت نام، احراز هویت و پشتیبانی سایت

کارگزاری کارامد

با سلام خدمت شما دنبال کنندگان سایت ایران بورس و عزیزانی که در حوزه بازار های مالی فعالیت داشته و می خواهند به اطلاعات خود در این زمینه گسترش دهند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با نقش کارگزاری ها و نکاتی را پیرامون کارگزاری کارامد برای شما به بررسی بگذاریم.

کارگزاری کارامد چیست؟

کارگزاری کارامد چیست؟

قبل از این که بخواهیم بگوییم کارگزاری کارامد کجاست و نکاتی را در رابطه با آن بگوییم باید خدمت شما چند نکته ای را در رابطه با کل کارگزاری ها خدمت شما عرض کنیم.

کارگزاری چیست؟

کارگزاری چیست؟

در اوایلی که بورس ایران کار خود را شروع کرد افراد برای انجام معاملات خود مجبور بودند که به تالار بورس رفته و مستقیما این معاملات را به انجام برسانند. در آن زمان ها برای خرید یک سهم شما باید فرم هایی را پر می کردید که روز های بعد یا همان روز نتایج معامله شما مشخص می شد.

آن روز ها بورس تهران در حوزه خرید و فروش سهام مشکلات زیادی داشت که این حجم مشکلات توسط کارگزاری ها حل شد، به نحوی که شما در خانه، محل کار، دانشگاه، و … می توانید معاملات خود را انجام دهید و همه این کار ها فقط با داشتن یک اینترنت با سرعت متوسط نیز انجام می شود.

در برابر این خدماتی که کارگزاری ها به معامله گران خود می دهند که هر کارگزاری خدمات ویژه خود را برای معامله گران قرار می دهد وجهی را از هر معامله به عنوان حق کارگزاری از افراد کسر می کنند. در حقیقت کار گزاری ها نقش یک واسطه را بازی می کنند که از این اطرف تمامی معاملاتی که می خواهیم انجام دهیم را سهل و اسان می سازد و از ان طرف ازدحام و شلوغی بازار بورس نیز کاهش می یابد پس طبیعی است که برای این کار کارمزدی را به دست اورد.

البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که اگر شما هم تا کنون به کار گزاری های مختلف مراجعه کرده باشید خواهید دانست که افرادی در ان جا مشغول کار هستند اما ایا می دانید که دقیقا کار انان چیست؟ این افراد همان سبد گردان هایی هستند که برخی از افرادی که اطلاعات کافی در مورد خرید و فروش سهم ندارند، کار خود را به انان می سپارند تا انان پرتفوی بورسی انان را اداره کنند.

البته ان ها از این کار کسب درامد هم می کنند و گاه به صورت درصدی و گاه به صورت ثابت طی قرار دادی با فرد مورد نظر، این مسئولیت را بر عهده می گیرند. انان با توجه به سرمایه ای که شخص می خواهد ان را سرمایه گذاری کند، پلن های متفاوتی را می چینند که مشخص کنند ایا برای این مبلغ سرمایه گذاری بلند مدت بهتر است و یا کوتاه مدت سود بیش تری را در پی خواهد داشت؟ البته در ابتدا نظر خود شما در راس قرار می دهند و برایتان توضیح خواهند داد که روند کار به چه شکل است.

بعد از ان که کوتاه یا بلند مدت بودن سرمایه گذاری مشخص شد فرد کار گزار به شما می گوید که قرار داد مربوطه به چند شکل می باشد که ما در این جا سه نوع رایج قرار داد بستن کار گزاری ها را برایتان توضیح خواهیم داد:

قرار داد های رایج کارگزاران

قرار داد های رایج کارگزاران

در ابتدا پیشنهادی که به شما خواهد شد این است که هشتاد درصد شما و بیست درصد کارگزار از سود سهم ببرید که در این گونه موارد احتمالا کارگزار برای شما شرط و شروط دیگری را نیز می گذارد که یکی از ان ها شامل این موضوع می شود که اصل پول شما را تضمین نمی کند و ممکن است در پایان کار ضرر کرده باشید و پول شما کسر شده باشد و شما زمانی که این قرار داد را امضا می کنید تمامی این بند ها را می پذیرید.

اما توصیه ما به شما این است که درصد بالای سود شما را گمراه نکند و در ابتدا به فکر نگه داشتن اصل پول خود باشید و بعد از ان سودش برایتان مهم باشد. پس در این مورد عجله نکنید و دیگر قرار داد ها را بشنوید و به صورت اگاهانه تصمیم بگیرید.

نوع دوم قرار دادی که امکان دارد به شما پیشنهاد شود این است که 60 درصد شما و 40 درصد کار گزار در سود زیان شریک باشید. در این مورد ممکن است کار گزاران شروط دیگری را نیز به قرارداد اضافه کنند که یکی از ان ها این است که در این صورت شاید اصل پول شما را تضمین کنند و به شما این نوید را بدهند که در انتهای کار حتی در زمانی که تمام سهام های شما ریزش داشته باشد، اصل پول شما کم نخواهد شد و کار گزار موظف است که تمامی پول را به شما باز گرداند.

در این مورد شروط دیگری نیز ممکن است اعمال شود و ان این است که کار گزار فقط در سود پول شما شریک باشد و در میزان ضرر هیچ دخالتی نکند که این مورد بدان معناست که اگر سهام شما سود دهد و به پولتان اضافه گردد مبلغی را کار گزار برای خود بر می دارد اما از ان طرف اگر سهام شما ضرر دهد و از پول کسر گردد، کار گزار دخالتی در ان نخواهد داشت و تمامی ضرر ها را شما متحمل می شوید.

در نوع دیگر قرار داد پنجاه پنجاه است که در این نوع قرار داد سعی می شود تا منافع هر دو طرف تامین شود و میزان سود ضرر تقریبا به یک میزان باشد. در این نوع از قرار داد ممکن است اصل سرمایه شما تضمین شود و ممکن است که تضمین نشود اما در هر صورت شما و کار گزار مربوطه به یک اندازه در سود و ضرر سهیم خواهید بود. لازم به ذکر است که در این مورد چون دو طرف به یک اندازه در ماجرا دخیل هستند عادلانه تر است و اگر سهام سود دهد دو طرف سود می کنند و اگر ضرر دهدف یک طرف به تنهایی ان را به دوش نمی کشد و زیان ان تقسیم می شود.

 کارگزاری کارامد بورس

کارگزاری کارامد بورس

حال می خواهیم نکاتی را در رابطه با کارگزاری کارامد خدمت شما عرض کنیم، این کارگزاری در سال 1376 کار خود را آغاز نمود و در طول 20 سال بعد از تاسیس با مشکلات زیادی رو برو شد که این کارگزاری حتی تا مرز ور شکستگی نیز پیش رفت و در کل می توان گفت در سال های 15 تا 20 اوضاع خوبی نداشت.

تا این که در سال 1396 با کمک و همکاری و از همه مهم تر سرمایه‌گذاری مجموعه‌ کرمان‌موتور توانست دوباره و این بار قدرتمند تر دوباره کار خود را شروع کند، این مجموعه اذعان دارد که هدف آن ها این است که همه به راحتی بتوانند در بازار های سرمایه گذاری کرده و از سود های خوبی بهره مند شوند.

تجارت امن برای همه

این شعاری است که این کارگزاری در اول سایت خود قرار داده است و به گونه ای می خواهد اهداف شرکت را نمایان سازد، کارگزاری کارامد بورس به گونه ای عمل کرده تا افراد به راحتی بتوانند در این بازار کار کرده و سود های خوبی را بدست بیاورند، در ادامه این روش ها را برای شما توضیح می دهیم پس با ما همراه باشید.

کارگزاری کارامد کجاست

آدرس دفتر مرکزی این کارگزاری واقع در تهران، خیابان ولیعصر، خیابان شهید دستگردی غربی، پلاک 352 می باشد که شما برای ثبت نام در این کارگزاری نیازی نیست که حتما به شعبه مرکزی تشریف ببرید، بلکه شما می توانید با شعبه هایی که این کارگزاری در هر شهر و استانی که دارد ثبت نام خود را انجام دهید.

که در اینجا آدرس چند مورد از کارگزاری های آن را برای شما قرار می دهیم تا شما به راحتی بتوانید در کارگزاری کارآمد احراز هویت خود را انجام داده و وارد بورس شوید، البته شما باید قبل از رفتن به کارگزاری در سامانه سجام ثبت نام کنید که مراحل ثبت نام در سامانه سجام را در مقاله های قبلی توضیح داده ایم.

کارگزاری کارآمد مشهد

آدرس این کارگزاری در مشهد واقع در بلوار شهید دستغیب، بعد از مجتمع تک، ساختمان ۴۴۴، طبقه سوم، واحد نهم می باشد، راه های ارتباطی با کارگزاری فکس: ۰۵۱۳۷۰۵۴۷۱۱ و تلفن: ۰۵۱۳۷۰۵۴۷۱۱ می باشد.

نام نماینده شعبه مشهد خانم مریم شمس‌الدین سعید هستند که شما می توانید با رفتن به آدرس گفته شده مراحل ثبت نام خود را انجام دهید.

 کارگزاری کارآمد ارومیه

کارگزاری کارآمد ارومیه

آدرس شعبه آذربایجان غربی برای ثبت نام در کارگزاری کارامد واقع در ارومیه، بلوار برق، ساختمان جمال، طبقه ۲، واحد ۶ می باشد. شماره تماس کارگزاری جهت پرسش و پاسخ در رابطه با ساعت کاری شعبه و … تلفن: ۰۴۴۳۳۴۶۷۸۶۵ می باشد که در روز هایی که بورس باز است پاسخ گوی شما عزیزان می باشند.

لازم به ذکر است که نماینده شعبه آذربایجان غربی خانم سارا رشیدی می باشند.

کارگزاری کارامد شعبه رشت

آدرس شعبه رشت خیابان معلم، روبه‌روی استانداری، ساختمان تندیس، طبقه دوم، واحد ششم راه های ارتباطی با کارگزاری تلفکس: ۰۱۳۳۳۲۴۰۸۳۵ و تلفن: ۰۱۳۳۳۲۴۰۸۳۵ می باشد.

نماینده شعبه رشت خانم سیده محدثه تقوی حسن کیاده می باشد.

کارگزاری کارآمد شیراز

آدرس شعبه شیراز کارگزاری کارامد واقع در ملاصدرا، خیابان معدل، ابتدای معدل، ساختمان کسری، طبقه چهارم، واحد ۴۰۵ می باشد، راه های ارتباطی با شعبه شیراز جهت پذیرش مشتریان : ۰۷۱۳۲۳۶۲۰۱۸ و جهت تماس با تالار معاملات شعبه شیراز: ۰۷۱۳۶۲۸۶۹۰۷ می باشد.

نماینده شعبه شیراز خانم فیروزه ستوده می باشد که شما با رفتن به شعبه کار ثبت نام خود را انجام دهید.

نکته

نکته ای که باید در این جا خدمت شما عرض کنیم این است که شما برای این که بخواهید در کارگزاری کارآمد ثبت نام کنید نیازی نیست که حتما در شعبه کارگزاری ها این کار را انجام دهید. بلکه شما برای این که بخواهید در کارگزاری کارآمد احراز هویت بشوید کافی است به دفاتر پیشخوانی که کار احراز هویت بورس انجام می دهند رجوع کرده و بگویید که برای شما در کارگزای کارامد ثبت نام را انجام دهند.

کارگزاری کارامد بورس

شما زمانی که با کارگزاری کارآمد ثبت نام کردید به راحتی می توانید وارد بازار شده و معاملات خود را آغاز کنید که در این کارگزاری راه های مختلفی برای معاملات شما قرار گرفته است که به آن ها اشاره خواهیم کرد که در ادامه متوجه ریز این موضوع خواهید شد:

رایان همراه

رایان همراه

شما به وسیله نرم‌افزار رایان‌ همراه می‌توانید از طریق موبایل خود معاملات روزانه بورسی خود را انجام دهید که در این قسمت کارگزاری کارامد دو حالت ios و android را در اختیار معامله گران خود قرار داده است، که نسخه ios آن را افراد می توانند از سیب اپ و نسخه android آن را از کافه بازار دانلود کنند. در حقیقت شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن سهام های مورد نظر خود را رصد کرده، تحلیل کرده و اقدام به خرید و فروش نمایید.

در این اپلیکیشن شما می توانید با استفاده از بخشی به نام دیده بان نام نماد هایی که در اینده قصد خرید ان را دارید اما می خواهید تا ان موقع نوسانات ان را در نظر بگیرید، ذخیره کنید و تا هر زمان که خواستید انان را زیر نظر بگیرید تا در صورتی که مناسب بودند اقدام به خرید انان نمایید.

معاملات آنلاین بر خط

در این جا افراد با استفاده از نرم‌افزار تحت ‌وب اکسیر و معاملات برخط رایان، در هر مکان و هر زمان معاملات خود را انجام می دهند. کارگزاری کارآمد اکسیر را زمانی که شما در کارگزاری ثبت نام کردید می توانید از ویژگی های این سامانه استفاده کنید.

در حقیقت بیش تر افراد با نسخه وب سایتی احساس راحتی بیش تری می کنند و از همین رو این کارگزاری وب سایت خود را برای ارائه خدمات به سهام داران راه اندازی کرد و امروزه می توانید از ان نهایت استفاده ببرید. این وب سایت دارای بخش های مشخص و بدون ابهام است و برای افرادی که تازه کار هستند بسیار مناسب است.

معاملات اینترنتی افلاین

معاملات اینترنتی افلاین

شما با استفاده از سامانه معاملات اینترنتی آفلاین به راحتی می‌توانید معاملات خود را در کمترین زمان ثبت نمایید این سامانه به برای افرادی طراحی شده است که وقت و زمان آن را ندارند در مدتی که بازار بورس باز است معاملات انجام بدهند.

پس کاری که این سامانه می کند این است که سفارش افراد را دریافت کرده حال با تعداد و قیمت مشخص و زمانی که در روز معاملاتی نوسان سهم به ان قیمت برسد آن معامله را برای فرد انجام می دهد و این دقیقا مصداق معامله افلاین است.

اگر بخواهیم در رابطه با کارگزاری کارآمد معاملات برخط با شما صحبت کنیم باید بگوییم که این سامانه از سرعت قابل قبولی بر خوردار می باشد. در این کارگزاری تحلیل هایی در رابطه با سهم و بازار های جهانی به صورت رایگان در اختیار افراد قرار داده شده که می توانند از آن ها استفاده کنند.

مدیرعامل کارگزاری کارامد

مدیرعامل کارگزاری کارامد

حسین عادل زاده مدیر عامل کارگزاری کارامد می باشد که این فرد دانشجوی دکترای DBA، دانشگاه تهران بوده و اگر بخواهیم در رابطه با رزومه آقای عادل زاده صحبت کنیم باید بگوییم که ایشان با سابقهٔ بیشتر ۱۶ سال فعالیت در حوزه بازار های مالی نظیر شرکت بورس کالای ایران، کارگزاری بانک سپه، کارگزاری حافظ و کارگزاری کارآمد را دارا می باشند.
اگر بخواهیم در رابطه با سمت هایی که همچنان در آن ها فعالیت دارند برای شما بگوییم باید خاطر نشان کنیم که ایشان دبیر کارگروه بررسی موانع و مشکلات کالاهای صادراتی در بورس کالای ایران و نیز عضو کمیته بورس کالای کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار می باشند.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. کارگزاری کارآمد چطوره و این که سرعت معاملات آن چگونه است؟

    همان طور که در قسمت بالا نیز برای شما عنوان کردیم این کارگزاری از سرعت قابل قبولی در معاملات بهره مند می باشد.

  2. آیا کارگزاری کارامد معتبر است؟

    در این رابطه بگذارید یک بار برای همیشه خیال همه شما را راحت کنیم، همان طور که همه ما می دانیم شما برای شروع به کار یک مغازه سوپر مارکت ساده باید به دنبال مجوز ها و جواز های کسب آن باشید که این کار راحتی نیست. حال در نظر بگیرید که یک کارگزاری بورس که کار آن تماما با سرمایه افراد مختلف می باشد و حساسیت کار نیز بسیار بالا می باشد، به این راحتی ها اجازه کار به آن کارگزاری را نمی دهند.بلکه باید این کارگزاری ها املاک و مبالغی در رهن دولت قرار می دهند و تعهد های سنگینی را قبول کنند تا به آن ها اجازه فعالیت داده شود.

  3. سود کارگزاری کارامد چقدر است؟

    اگر بخواهیم در رابطه با سود و یا ضرر کارگزاری کارامد با شما صحبت کنیم باید بگوییم که این درصد ها به طور دقیق از قبل تعریف شده است و معمولا هر چند سال این درصد ها تغیر می کند که شما از طریق سایت کارگزاری کارامد می توانید این درصد ها را بیابید.


موفق و پر سود باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *