هیئت مدیره ، سهام داران و آینده خرید و فروش سهام وایران (شرکت لیزینگ ایرانیان)

شرکت لیزینگ ایرانیان

وایران ( شرکت لیزینگ ایرانیان ) در شهریور سال ۱۳۸۰ تأسیس گردید و در اداره ثبت شرکت های غیر تجاری در همان سال ثبت گردید. این شرکت با سرمایه گذاری مشترک گروه ایران خودرو و شرکت تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو تأسیس و با همکاری تعدادی از مدیران و کارشناسان مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه لیزینگ انواع خودرو ها آغاز نمود. با ایران بورس همراه باشید.

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت لیزینگ ایرانیان در سال ۱۳۸۴ از سهامی خاص به سهامی عام تغییر کاربری داد و از آن پس افراد حقیقی توانستند تا سهام این شرکت را خریداری کنند.

این شرکت از زمان تأسیس خود سعی بر این داشت تا با فعالیت های اقتصادی مهمی که برای کشور انجام می داد مجوز رسمی از بانک مرکزی دریافت کند و یکی از اهداف اصلی مدیران شرکت در آن زمان دریافت این مجوز از بانک مرکزی بود و بالاخره در سال ۱۳۸۶ این شرکت موفق شد تا این مجوز را از بانک مرکزی دریافت کند.

مدیران وایران از ابتدای تأسیس یکی از اهدافشان تکیه بر دانش بومی بود و بر این امر هم تأکید زیادی داشتند و در سال ۸۹ با همین نیرو و دانش بومی توانستند تا مجوز ایزو ۹۰۰۱ را دریافت کنند، دریافت این گواهی برای هر موسسه ای بسیار ارزشمند می باشد زیرا به آن موسسه یا شرکت اعتبار می بخشد ولی برای این شرکت که با دانش و نیروی بومی به این استاندارد رسیدند بسیار بیشتر ارزشمند بود.

شرکت لیزینگ ایرانیان توانست در همان سال رکورد فروش در صنعت لیزینگ ایران را بشکند و این یک موفقیت بزرگ برای شرکت به حساب می آمد، از سوی دیگر در همین سال این شرکت با دیدگاه مشتری مداری خود طرح یکپارچه سازی ارائه خدمات پس از فروش را با الگوبرداری از نظام بانکی کشور طراحی و با موفقیت پیاده سازی نمود که ماحصل آن افزایش رضایت مندی مشتریان و کاهش هزینه های جاری سازمان بود.

اهداف و چشم اندازی که شرکت برای خود تعیین کرده است شامل، افزایش میزان سود آوری برای شرکت و سهام داران، جذب منابع مالی ارزان قیمت برای شرکت، ارتقا سطح رضایت مشتریان، ارتقا سطح رضایت کارکنان و بهبود جایگاه شرکت در بین شرکت های بورسی می باشد.

تمامی این اهداف زمانی به وقوع خواهد پیوست که کارکنان و مدیران شرکت باهم هم دل و همراه شوند و هم مدیران خواسته های کارکنان را برآورده سازند و هم کارکنان خواسته های مدیران را انجام دهند و به خواسته های آنان احترام بگذارند و این تنها راهی است که شرکت به موفقیت خواهد رسید و اگر یک طرفه باشد این انتظارات هیچ گاه شرکت به موفقیت نخواهد رسید.

برای بستن قرار داد با این شرکت شما باید یک سری مدارک را تهیه کنید و به شعب این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنید و قرار داد خود را به ثبت برسانید حال برای رفاه شما عزیزان و برای اینکه در وقت شما صرفه جویی شود شرکت مدارک مورد نیاز را برای عقد قرار داد در سایت رسمی خود قرار داده است و شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت آن ها را مشاهده کنید تا با مدارک کامل به شرکت مراجعه نمایید.

لیست هیئت مدیره وایران

لیست هیئت مدیره وایران

مدیران شرکت لیزینگ ایرانیان در تلاش اند تا با ایجاد محیطی شاد و رضایت بخش، رضایت کارکنان خود را بالا ببرند تا بازدهی آنان در کار افزایش یابد و این یکی از اصول مدیریتی است که در اکثر کشور های توسعه یافته اجرا می شود. لیست هیئت مدیره شرکت به شرح زیر است :

 1. جناب آقای محمدرضا نورمحمدی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد است به شماره ثبت ۴۴۱۷.
 2. جناب آقای علی اصغر سرائی نیا: ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت می باشند به شماره ثبت ۴۴۲۰ و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی می باشد.
 3. جناب آقای اهورا گلباری: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۴۴۲۱، مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی می باشد.
 4. جناب آقای مهدی عبداله زاده: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۴۵۹۶، و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی می باشد.
 5. جناب آقای علی صفری: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۲۲۵۲۳ و مدرک تحصیلی ایشان نیز کارشناسی می باشد.

سهامداران وایران البته سهام داران حقوقی این شرکت

۱ – شرکت ایران خودرو : این شرکت که جز شرکت های سهامی عام نیز می باشد با ۳۴.۳۴ درصد سهام شرکت بزرگترین سهام دار شرکت محسوب می شود.

۲ – شرکت تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو: این شرکت سهامی خاص محصوب می شود و ۲۵.۹۱ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد.

۳ – شرکت توسعه فاواصنعت : این شرکت سهامی خاص می باشد و با دارا بودن ۱.۳۰ درصد از سهام شرکت به عنوان اخرین سهام دار حقوقی شرکت فعالیت می کند.

باقی سهام شرکت در دست سهام داران حقیقی می باشد.

ارزش بازار شرکت لیزینگ ایرانیان

ارزش بازار شرکت لیزینگ ایرانیان

ارزش بازار نماد وایران1 که یکی از شرکت های برتر لیزینگ در بازار بورس است از ارزش بالایی برخوردار است و شما برای مشاهده ارزش این نماد باید از طریق بازار بورس اقدام کنید و این را بدانید که ارزش هر سهام روزانه دست خوش تغیراتی می شود.

خرید سهام وایران

برای خرید سهام شرکت لیزینگ ایرانیان یا هر شرکت دیگری در بازار بورس قبل از هر چیز باید در یکی از کارگزاری ها ثبت نام کنید و کد بورسی دریافت کنید تا بتوانید در بازار بورس سهام مورد نظرتان را خرید یا فروش بکنید ولی در انتخاب کارگزاری دقت کنید تا کارگزاری که انتخاب می کنید دارای سرعت بالایی باشد و هنگ نکند.

شما برای خرید سهم مورد نظر خود باید بدانید که در چه زمانی این کار را انجام دهید که قیمت در پایین ترین حد خود قرار گرفته باشد و بعد از طی دوران ضرر دهی بعد از ان به سود دهی بالایی برسد. زمانی که سهم ها به فاز اصلاح می روند معمولا مدتی را به زیان دهی می گذرانند که بهترین زمان برای خرید به شمار می رود.

فروش سهام وایران

فروش سهام وایران

برای فروش سهام شرکت لیزینگ ایرانیان نباید عجله کرد و باید با صبوری پیشرفت سهام را شاهد بود ولی اگر به سود دهی رسیده اید و قصد فروش سهام خود را دارید می توانید در اوج سهام خود را بفروشید و از آن خارج شوید. با خارج شدن از سهام شرکت دیگر در سود و زیان شرکت همراه نیستید.

شما زمانی که بخواهید سهامی مانند وایران را بفروشید باید بدانید که در چه نقطه ای این اقدام را انجام دهید تا متحمل ضرر نشوید زیرا اگر در زمان نا مناسب ان را برای فروش بگذارید ممکن است زیر قیمت به فروش برود و شما سود مورد نظر را دریافت نکنید. اما ایا می دانید که نقطه فروش کجاست و از کجا باید این اطلاعات را به دست اورید؟

در اصل هر سهامی یک نقطه فروش دارد و یک نقطه خرید و درک هر یک از ان ها نیازمند وقت صرف کردن بسیار است. شما باید در هر زمینه ای که می خواهید کاری را انجام دهید اطلاعات مربوطه را به دست اورید و سپس پای به ان بگذارید. در این جا هم دقیقا موضوع همین است و شما باید راه و روش پیدا کردن بازه مورد نظر را یاد بگیرید پس با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که روند کار به چه شکل است.

در حقیقت ما برای فهمیدن نقطه فروش باید چندین کار را انجام دهیم. یکی از این اقدامات این است که از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه راهنمایی بگیریم زیرا موفقیت در این زمینه در گرو این است که حوزه دانش خود را بالا تر ببریم. در قدم بعدی بهتر است که از فیلم ها و مقالات اموزشی استفاده کنید تا بدانید که برای عقب نماندن از این کورس چه راه کار هایی را باید در پیش گیرید. امروزه روز با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش تر مردم در قرنطینه به سر می برند و این خود فرصت بسیار خوبی به شمار می رود تا در منزل بتوانید اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید و به یک تحلیل گر حرفه ای تبدیل شوید.

در قدم بعدی بهتر است که با ابزار های این حوزه بیش تر اشنا شوید زیرا اگر طرز استفاده از ان ها را بدانید می توانید در وقت خود صرفه جویی کرده و همراه با ان سود ها خوبی را نیز کسب کنید. یکی از این ابزار ها اندیکاتور ها هستند که امروزه افراد زیادی ان ها را استفاده می کنند و به فرا خور نوع فعالیتشان یکی از انواع ان را بر می گزینند.

اندیکاتور ها

اندیکاتور ها

اندیکاتور ها انواع مختلفی دارند که از ابتدایی ترین ان ها می توان شروع کرد و تا پیشرفته ترین و پیچیده ترین ان ها ادامه داد. به طور کلی اندیکاتور های ساده بیش تر مناسب افرادی است که به تازگی وارد دنیای بورس شده اند و علم چندانی از ماهیت ان ندارند و فقط می خواهند که نقاط خرید و فروش را بهتر درک کرده و روند کلی بازار را تشخیص دهند و با توجه به ان معاملات خود را انجام دهند.

در مقابل اندیکاتور های پیشرفته تر مناسب افرادی است که مدت مدیدی در این عرصه حضور داشته اند و می خواهند معاملات کلانی را انجام داده و نیازمند تحلیلی دقیق تر و کار امد تر هستند و از این رو به دنبال این گونه اندیکاتور ها می روند. البته این نکته را هم بدانید که استفاده از این اندیکاتور ها به دلیل فرا گرفتن طرز کار ان زمان بر بوده و باید حتما اموزش های لازم ان ها را ببینید زیرا پیچیدگی های خاص خود را دارند.

البته اندیکاتور ها فقط مخصوص بورس ایران نبوده و در بسیاری از زمینه ها مانند فارکس و ارز های دیجیتال و … نیز می توان از ان بهره برد. در حال کلی اندیکاتور ها اطلاعات مربوط به هر حوزه ای که مد نظرمان است را از ما می گیرند و با پردازش هایی که انجام می دهند به ما تقریبی از اتفاقات اینده را می گویند و با این کار می توانیم برنامه ریزی های شخصی و استراتژی خود را تنظیم کنیم.

فیبوناچی

فیبوناچی

بعد از این اندیکاتور ها، نوبت به استفاده از دیگر روش ها مانند فیبوناچی می رسد که در مطالب پیشین مفصل راجع به ان توضیح دادیم اما برای کسانی که به تازگی به جمع ما اضافه شدند، توضیح مختصری را بیان می کنیم. دنباله و اعداد فیبوناچی به صورت غریزی برای ما انسان ها از اهمیت خاصی بر خوردار است و با توجه به ازمایش های روانشناسی که به تازگی انجام شده است، ذهن انسان اعداد فیبوناچی را بهتر قبول می کند و نسبت به ان حس بهتری دارد.

از همین رو این اعداد در معاملات مختلف می تواند بسیار مهم و تعیین کننده باشد زیرا می تواند از نظر روانی بر روی افراد تاثیر بگذارد. اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم که فیبوناچی چه نقشی در بورس ایفا می کند می توانیم به تعیین نقاط حمایت و مقاومت اشاره کنیم.

اطلاعات تماس شرکت

آدرس سایت وایران: www.icleasing.ir

تلفن تماس وایران: ۰۲۱۴۴۰۰۹۵۱۲

آدرس شرکت لیزینگ ایرانیان: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، نبش خیابان پیامبر، پلاک ۷۰

 • همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله وخارزم که یکی از نمادهای پرسود است را مطالعه کنید.
سوالات متداول

سوالات متداول

 1. فیبوناچی در بورس چه کمکی به ما می کند؟

  ما با استفاده از فیبوناچی می توانیم روند کلی بازار را درک کنیم و از نقاط حمایت و مقاومت بازار نیز مطلع شویم.

 2. فیبوناچی در بورس چه کمکی به ما می کند؟

  ما با استفاده از فیبوناچی می توانیم روند کلی بازار را درک کنیم و از نقاط حمایت و مقاومت بازار نیز مطلع شویم.

 3. چه کسانی از اندیکاتور های ساده استفاده می کنند؟

  به طور کلی کسانی که به تازگی وارد این عرصه شده اند می توانند از این نوع اندیکاتور ها بهره بگیرند.

 4. ایا سهم وایران سهمی حمایت شده است؟

  می توان گفت این سهم از سهم های خوب در بازار بورس ایران است.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *