فاند ایران بورس

آیا شما یک معامله گر حرفه ای هستید و می خواهید حجم معامله خود را افزایش دهید؟

فاند ایران بورس بهترین گزینه برای شماست. سرویس فاند ما به شما فرصتی منحصر به فرد می دهد تا به عنوان شریک با ما کار کنید و از طرف ما معامله کنید.

آیا می خواهید بدون ریسک معامله کنید ؟

فاند ایران بورس می تواند یک انتخاب عالی برای معامله گرانی باشد که می خواهند پول خود را رشد دهند. با استفاده از این سرویس فاند و ترید کردن برای ما، می‌توانید در سود معاملات فارکس بدون اینکه هیچ یک از ریسک‌ها را متحمل شوید، شریک شوید. صندوق ایران بورس تمام ریسک های سرمایه گذاری را بر عهده می گیرد، بنابراین شما می توانید بدون نگرانی، درآمد کسب کنید.

فاند ایران بورس بدون ریسک
 فاند ایران بورس 200000 دلار برای معامله

تا دویست هزار دلار فاند معامله برای معامله گران واجد شرایط

برنامه صندوق ما به معامله گران واجد شرایط اجازه می دهد تا حداکثر 200000 دلار دریافت کنند. همچنین می توانید 30 درصد بدون ریسک درآمد کسب کنید. این یک فرصت عالی برای ترید کردن و سود بدون ریسک است. سیستم فاند ما به شما این امکان را می دهد که با اطمینان در فارکس معامله کنید و سرمایه گذاری های خود را رشد دهید. از برنامه فاند ما برای بهبود برنامه معاملاتی خود استفاده کنید.

اگر یک معامله گر حرفه ای با بودجه محدود هستید، فاند ایران بورس بهترین گزینه برای شماست.

مراحل دریافت فاند ایران بورس


با صندوق ایران بورس، معامله گران ما می توانند مستقیماً با یک حساب واقعی وارد معامله شوند. معامله گران تمام وقت موفق، که خواهان افزایش سرمایه فوری هستند می توانند از این برنامه بهره مند شوند.

با سیستم فاند ما، می توانید با حداقل 2000 دلار تا 50,000 دلار شروع کنید و وجوه خود را تا حداکثر 200,000 دلار افزایش دهید.

چک کردن معاملات شما و امضا قرارداد بعد از تایید
دریافت اکانت فاند اولیه با توجه به تحمل ریسک خود و شروع درآمدزایی

تماس با ایران بورس

دریافت اکانت فاند ایران بورس