برسی حرفه ای شرکت کمک فنر ایندامین (خکمک) در بورس

شرکت کمک فنر ایندامین

خکمک ( شرکت کمک فنر ایندامین ) در سال ۱۳۴۹ با مساحتی بالغ بر ۱۷ هزار متر مربع تأسیس گردید. این شرکت به عنوان اولین شرکت ساخت کمک فنر در ایران تأسیس گردید و این قدمت می تواند یک امتیاز برای سهام داران این شرکت محسوب شود.

 • برای آگاه شدن از وضعیت بورس، بر روی متن مربوطه همین حالا کلیک کنید.
معرفی شرکت کمک فنر ایندامین یا خکمک

معرفی شرکت کمک فنر ایندامین یا خکمک

شروع فعالیت شرکت کمک فنر ایندامین با تجهیزات و ادوات شرکت آرمسترانگ بود و این شرکت سعی کرد با وارد کردن تجهیزات از این شرکت خوش نام بتواند از تجهیزات پیشرفته ای در تولید محصولات خود بهره گیرد تا هم توان تولید افزایش یابد و هم کیفیت محصول نهایی مطلوب باشد.

خکمک همواره سعی داشته تا با اخذ تمامی گواهی نامه ها و استاندارد های لازم در زمینه فعالیت خود محصولی را که تولید می کند متناسب با آخرین استاندارد های روز دنیا باشد تا هم کیفیت محصول بالا رود و هم اینکه مشتری از خرید خود مطمئن گردد، همان طور که می دانید گرفتن تمامی گواهی نامه ها و استاندارد های بین المللی کار آسانی نیست ولی این شرکت به کمک مدیران و کارکنان خود توانسته است به این امر برسد که یک امتیاز بسیار مهم برای شرکت محسوب می شود.

این شرکت همچنین طی سال هایی که فعالیت می کرده است به موفقیت های زیادی دست یافته است که شما عزیزان برای مشاهده این موفقیت ها می توانید به سایت شرکت که در انتهای مقاله برای تان قرار داده می شود این افتخارات را مطالعه نمایید و با دیدی باز تر بتوانید درباره خرید سهام این شرکت تصمیم گیری نمایید.

ما در اینجا برخی از محصولات این شرکت را برای شما بیان می کنیم مانند انواع کمک فنر پراید، کمک فنر نیسان، کمک فنر تیبا، کمک فنر پژو، کمک فنر سراتو، کمک فنر سنگین و… .

خکمک که یکی از شرکت های تابع شرکت سایپا می باشد یک سری خط مشی و اهداف سازمانی برای خود در نظر گرفته است که مهم ترین آنان تکریم به نیروی انسانی شرکت می باشد، هر شرکتی برای آنکه موفق گردد باید اول از هر چیز نیروی ماهر را جذب کند و بر اساس شایستگی هر فرد به آن جایگاه تعلق گیرد بعد از آن نوبت می رسد به تکریم نیروی انسانی از سوی مدیران شرکت، هرچه مدیران یک شرکت بیشتر به کارکنان خود توجه کنند و نیاز های آن ها را رفع نمایند مطمئن باشید که کارکنان نیز توان بیشتری برای رسیدن فه اهداف شرکت می گذارند و در این راه خسته نمی شوند.

لیست هیئت مدیره خکمک

لیست هیئت مدیره خکمک

مدیران شرکت کمک فنر ایندامین راسه عضو تشکیل داده اند که وظیفه آنان رساندن شرکت به اهدافی است که برای آن ترسیم شده است ما در این جا قصد داریم تا شما را با این افراد آشنا کنیم پس با ما همراه باشید.

 1. جناب آقای جلال نیک نام: ایشان مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان دکتری مدیریت استراتژیک، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و لیسانس مهندسی مکانیک می باشد.
 2. جناب آقای داریوش گل محمدی: ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت می باشند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد مدیریت می باشد.
 3. جناب آقای سیامک معارفی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی حسابداری می باشد.
سهامداران خکمک چه کسانی می باشند؟

سهامداران خکمک چه کسانی می باشند؟

سهامداران خکمک که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند انتظار دارند تا مدیران شرکت با اهدافی که انتخاب می کنند به گونه ای عمل کنند که سرمایه آن ها رشد کند و این تنها اصل در سرمایه گذاری بر روی یک شرکت می باشد، این شرکت تنها یک سهام دار حقوقی دارد به نام شرکت سایپا که ۵۹.۱۰ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد که درصد قابل توجهی می باشد، شرکت سایپا که سهامی عام نیز می باشد در تعیین اهداف شرکت تأثیر گذار است.

باقی سهام شرکت در دست اشخاص حقیقی می باشد که سهام این شرکت را روزانه خرید و فروش می کنند و یا وارد این سهم می شوند و یا از جز سهام داران این سهم خارج می شوند.

ارزش بازار شرکت کمک فنر ایندامین

ارزش بازار شرکت کمک فنر ایندامین

برای اطلاع از ارزش بازار نماد خکمک شما باید از طریق کارگزاری تان اقدام به مشاهده ارزش سهام نمایید. دقت کنید که اگر قصد خرید سهام این شرکت یا هر شرکت دیگر را دارید باید چند روز قبل آن را تحلیل کنید و ببینید که خریداری سهام شرکت در چه قیمتی مناسب است. حال اگر خودتان تحلیل بلد نیستید می توانید از تجربه افراد مجرب در این زمینه کمک بگیرید. اگر نه با کسی مشورت کردید و نه تحلیلی روی آن سهم انجام دادید ریسک سرمایه گذاری تان افزایش می یابد و هرچه این ریسک بالاتر رود امکان از دست رفتن سرمایه تان بیش از گذشته می شود.

خرید سهام خکمک

خرید سهام خکمک

برای خرید سهام شرکت کمک فنر ایندامین باید در قیمتی مناسب اقدام به خرید نمایید، هرچه زودتر سفارش خود را ثبت کنید شانس بیشتری نسبت به سایر خریداران آن سهم خواهید داشت پس این را در نظر بگیرید که همیشه چند دقیقه قبل از شروع فعالیت بازار بورس بیدار شوید و اقدام به خرید نمایید تا شانس شما نسبت به سایر افراد بیشتر باشد.

با خرید سهام یک شرکت در واقع شما به جمع سهام داران حقیقی آن شرکت می پیوندید و در سود و زیان شرکت، همراه شرکت خواهید بود پس در خرید سهام تان دقت کنید تا سهام یک شرکت بنیادی را خریداری نمایید.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که اگر شما حقیقی هستید پس سهام داران حقوقی چه کسانی هستند؟ در واقع حقوقی ها مجموعه ای هستند که معاملات کلانی را انجام می دهند و در روند سود دهی و یا زیان دهی سهم بسیار تاثیر گذار هستند. حتما تا به حال شنیده اید که فلان نماد حمایت حقوقی ها را به دنبال خود دارد اما می دانید این به چه معناست؟ زمانی که حقوقی ها از یک سهم حمایت کنند ان سهم به سهمی قوی تبدیل خواهد شد که سهام داران زیادی را به خود جذب خواهد کرد.

به همین خاطر در زمان خرید یک سهام مانند خکمک باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ایا سهم مورد نظر حمایت حقوقی ها را در پی دارد یا خیر. اگر داشته باشد سهم خوبی برای سرمایه گذاری به حساب می اید اما در کنار این فاکتور، فاکتور دیگری نیز وجود دارد که قوی یا قوی نبودن یک سهم موثر است. این فاکتور بنیادی بودن سهام است که در ادامه به ان خواهیم پرداخت.

در حقیقت زمانی که شما سهامی را می خرید که بنیادی است یعنی این سهام متعلق به شرکتی مادر است و معاملات ان بر اساس حساب و کتاب های عموما شفاف صورت می گیرد و به همین دلیل دیگر سهام داران خرد و کلان نیز علاقه بیش تری برای سرمایه گذاری در این مجموعه ها را دارند. به دنبال همین موضوع شرکت سود دهی بیش تری دارد زیرا سرمایه گذاری بیش تری برای سرمایه گذاری در ان مشتاق هستند.

پس همان طور که متوجه شدید دو فاکتور اساسی و مهم برای انتخاب و خرید یک سهم وجود دارد که تلفیق این دو با هم یعنی بنیادی بودن سهم و حمایت حقوقی ها از ان، می تواند بسیار با اهمیت باشد پس شما نیز قبل از خرید حتما به این موارد توجه کنید تا بتوانید یک سرمایه گذاری خوب را تجربه کنید.

سرمایه گذاری خوب بدان معناست که شما در داد و ستد خود سود ببرید و به سرمایه اولیه خود اضافه کنید و با سود از بازار بورس خارج شوید.

فروش سهام خکمک

فروش سهام خکمک

با فروش سهام شرکت کمک فنر ایندامین دیگر شما جز سهام داران حقیقی شرکت به حساب نمی آیید پس در فروشتان دقت کنید و از طرفی دیگر از هرگونه عجله و هیجانی دوری کنید و طبق استراتژی های خود دست به خرید و فروش بزنید نه اینکه با توجه به رفتار دیگران اقدام به خرید یا فروش یک سهم نمایید زیرا ممکن است استراتژی آن فردی که سهم را دارد می فروشد با استراتژی شما متفاوت باشد و او سود کند از فروشش ولی شما از فروشتان متضرر شوید.

زمانی که می خواهید یک سهم را بفروشید باید تحلیل خود را از چندین روز قبل شروع کرده باشید زیرا فروش یک سهم از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ممکن است در یک روز به اندازه کل روز هایی که سهام را داشتید، ضرر کنید و این مورد از موارد جبران نا پذیر به شمار می اید. توصیه ما به شما این است که خودتان دست به کار شوید و زمانی را برای تحلیل این موارد صرف کرده تا بتوانید راحت تر در این بازار داد و ستد کنید.

اگر هم وقتش را ندارید از ابزار های کمک کننده در این زمینه نظیر اندیکاتور ها کمک بگیرید اما ایا می دانید که اندیکاتور ها چه کاری انجام می دهند و ما چرا باید از ان ها کمک بگیریم؟ در واقع اندیکاتور ها ابزار هایی هستند که ما کمک می کنند روند بازار را درک کنیم و طبق نمودار هایی که برای ما در این زمینه ترسیم می کند، درک بهتری راجع به این قضیه داشته باشیم. اندیکاتور های مختلفی در این باب وجود دارند که در مطالب پیشین هر یک از انان را نام بردیم و مفصل توضیح دادیم و در همین راستا از شما عزیزان دعوت می کنیم که آن ها را مطالعه فرمایید تا متوجه موضوع شوید.

برای این مشکل اندیکاتور های متعددی وجود دارد که به فراخور نوع نیاز شما با هم متفاوت هستند. برای مثال اگر شما می خواهید که روند کلی بازار را متوجه شوید و از نوسانات ان سر در بیاورید می توانید از اندیکاتور های ساده تر اما توانمند استفاده کنید. این اندیکاتور ها از شما اطلاعات مربوطه را می گیرند و با پردازش و محاسباتی که انجام می دهند ان چیزی که شما می خواهید را در غالب نمودار و شکل های قابل فهم برایتان به نمایش می گذارند.

همان طور که گفته شد اندیکاتور ها پردازش های مفیدی را برای نمایش اطلاعات به ما نشان می دهند اما کاربر لازم نیست که همه ان ها را بداند و درک کند زیرا چیزی که برای کاربر مهم است این است که نتیجه به چه شکل است. در مقابل اندیکاتور های پیشرفته تر ینیز وجود دارند که یادگیری ان ها خود نیازمند صرف زمان زیادی اما این سوال پیش می اید که این اندیکاتور ها چه زمانی استفاده می شوند؟

در حقیقت افرادی که با اندیکاتور های پیشرفته سر و کار دارند اندک هستند اما برای رفع نیاز های خود مجبور هستند از ابزار های پیشرفته مانند این اندیکاتور ها بهره ببرند. ان ها برای داد و ستد های بسیار تکنیکی و تحلیل های دقیق نیاز به همچین اندیکاتوری دارند. اگر شما برای اولین بار است که در دنیای پر از نوسان بورس قدم گذاشته اید و نمی دانید که کدام اندیکاتور مناسب شماست، نگران نباشید.

ما در این جا به شما توصیه می کنیم که ابتدا با اندیکاتور های ساده تر کار خود را اغاز کنید و وقتی که به طور کامل ان را درک کردید، به سراغ دیگر اندیکاتور ها بروید. اگر در رابطه با ساز و کار ان ها و یا تحلیل بازار بورس سوالی داشتید می توانید با مشاوران ما در تیم ایران بورس تماس بگیرید تا ان ها به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

اطلاعات تماس

تلفن تماس با خکمک: 44196701

آدرس شرکت کمک فنر ایندامین: کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص کرج نبش چیتگر جنوبی

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. اعضای هیئت مدیره خکمک چند نفر می باشد؟

  این هیئت شامل سه نفر می باشد که در متن در خصوص هر فرد توضیحاتی داده شده است.

 2. زمینه فعالیت شرکت خکمک چیست ؟

  ساخت کمک فنر های گوناگون فعالیت اصلی این مجموعه از ابتدا بوده است.

 3. مهم ترین سهام دار حقوقی خکمک کدام شرکت است؟

  شرکت سایپا اصلی ترین و مهم ترین سهام دار شرکت تلقی می شود.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *