سوالات متداول

سوالات عمومی کاربران

چگونه اکانت آموزش آنلاین ایران بورس را تهیه کنم؟

به علت محدود بودن برگزاری کلاس های خصوصی آموزش بورس و سرمایه گذاری، نیاز به هماهنگی با کارشناسان ما می باشد.  شما می توانید با تماس با مشاوران ایران بورس راه های خریداری این پکیج ها را جویا شوید.

آیا بورس ایران محیط امنی برای سرمایه گذاریست؟

در جواب باید گفت که اگر دید درستی نسبت به بازار بورس ایران کسب کنید، جواب شما بله است. ولی اگر با هدف و نگرش اشتباه وارد بازار شوید، با احتمال بسیار بالایی شکست خواهید خورد.

آیا ایران بورس سبد گردانی می کند؟

ما به شما ماهی نمی فروشیم، بلکه ماهی گیری را به شما می آموزیم…. این شعار ما در تیم ایران بورس است. ما به شما یاد می دهیم که چگونه همانند مدیر مالی یک صندوق سبدگردانی بزرگ، به فعالیت بپردازید.

آیا کلاس های خصوصی به صورت حضوری نیز انجام می شود؟

به علت ویروس کرونا، تمامی کلاس های به صورت کاملا خصوصی و آنلاین برگزار می شود.

آیا با سرمایه گذاری در بورس پول دار می شوم؟

بله، فقط انتظار طی کردن ره صد ساله در یک شب را نداشته باشید. سرمایه گذاری در بورس نیازمند کسب دانش و کسب مهارت کافی است. فقط از طریق همین مجرا می توان با سرمایه گذاری در بورس ایران پول دار شد.

بورس ایران بهتر است یا بازار هایی مثل فارکس؟

در جواب باید گفت که کاملا بستگی به اهداف شما از سرمایه گذاری خودتون دارد. قطعا از لحاظ ریسک سرمایه گذاری این دو بازار کاملا باهم فرق دارند. بورس ایران بیشتر جنبه بلند مدت دارد. در حالی بازاری مثل فارکس عمدتا اهداف کوتاه مدت دارند.

از ما بپرسید

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.