قیمت ارز دیجیتال امروز | قیمت ارز های دیجیتال در بازار هم اکنون


ارز دیجیتال از جمله ارز هایی است که به صورت الکترونیکی و بر پایه اعداد صفر و یک است. این ارز ها از جمله ارز هایی هستند که به شدت رمز گذاری شده اند تا اشخاص کلاه بردار به راحتی نتوانند. از این ارز ها کلاه برداری کنند، انواع زیادی از ارز های دیجیتال در دنیای امروز وجود دارد. ارز هایی مثل ارز دیجیتال ترون، ارز دیجیتال ریپل، ارز دیجیتال اتریوم، ارز دیجیتال تتر، ارز دیجیتال گرام، ارز دیجیتال کاردانو، ارز دیجیتال استلار، ارز دیجیتال بیت کوین، ارز دیجیتال مونرو، ارز دیجیتال چین. در ادامه این مقاله می خواهیم به بررسی قیمت ارز دیجیتال مختلف بپردازیم.

از ویژگی های خاص این ارز های دیجیتال این است که  تعداد زیادی از این ارز های دیجیتال غیر متمرکز هستند یعنی تحت نظر هیچ ارگان خاصی نیستند. بلکه توسط مردم اداره می شوند و توسط دولت بررسی نمی شوند. ارز دیجیتال بیت کوین از اولین ارز های دیجیتال وارد شده در بازار بوده است. در بین ارز های دیگر از جایگاه ویژه ای برخوردار است. چرا که ویژگی هایی دارد که در بقیه ارز های دیجیتال وجود ندارد.

هم اکنون قیمت ارز دیجیتال در بازار رسمی چقدر می باشد؟

هم اکنون قیمت ارز دیجیتال در بازار رسمی چقدر می باشد؟

در بازار های ارز دیجیتال تعداد زیادی از ارز دیجیتال وجود دارد که ممکن است تعداد زیادی از افراد با این ارز های دیجیتال آشنایی نداشته باشند. اما افراد می تواند برای فهمیدن قیمت لحظه ای ارز دیجیتال از سایت رمز ارز نیوز کمک بگیرند.

با وارد شدن به این سایت اشخاص می توانند نمودار های هفتگی و ماهانه ارز دیجیتال مورد نظر خود، درصد تغییراتی که ارز دیجیتال در روز کرده است، مقدار معاملاتی که روزانه در بورس انجام می گیرد را ارزیابی کند. به طور مثال در حال حاضر ارز دیجیتال بیت کوین در بازار رسمی ارز بیشترین و بالاترین ارز را بین ارزهای دیجیتال دیگر دارد. در بین بقیه ارز های دیجیتال، ارزی که بیشتر از همه در بازار ارز معامله می شود، ارز دیجیتال تتر است و نسبت به بقیه ارز ها بیشتر مورد معامله را در بین متقاضیان ارز دیجیتال دارا است.

قیمت ارز های دیجیتال در بازار

همان طور که گفته شد هم اکنون در بازار ارز حدودا ۴۹۴۵ نوع ارز دیجیتال مورد معامله قرار می گیرند. که هر کدام در جایگاه خود مشخصه ویژه ای دارد که هر شخص متناسب با هدف خود می تواند آن ارز دیجیتال را انتخاب کند. ارز دیجیتال بیت کوین، ارز دیجیتال اتریوم از جمله ارز های دیجیتال هستند که در بازار ارز نسبت به  ارز دیجیتال به برتری رسیدند.

به عنوان مثال ارز دیجیتال بیت کوین ۵۸.۶۴ درصد از سهم بازار ارز دیجیتال را به خودش اختصاص داده و ارز دیجیتال اتریوم ۱۱.۷۹ درصد از سهام این بازار را داراست. ارز دیجیتال تتر هم از ارز هایی است که بیشترین معامله را دارد، ارز دیجیتال استلار هم مثل ارز دیجیتال بیت کوین است. به صورت غیر متمرکز. علت طراحی ارز دیجیتال ریپل هم برای انجام معاملات سریع است و ارز دیجیتال ترون هم برای سرگرمی ایجاد شده است. ارز دیجیتال کاردانو هم در پنجمین جایگاه ارزشمندی ارز دیجیتال قرار دارد و ارز دیجیتال گرام هم توسط تلگرام ایجاد و راه اندازی شده است.

قیمت ترون در بازار ارز دیجیتال چقدر است؟

قیمت ترون در بازار ارز دیجیتال چقدر است؟

ارز دیجیتال ترون با نماد TRX نمایش داده می شود و ارز دیجیتال داخلی کشور چین می باشد. هدف از ایجاد آن به اشتراک گذاشتن مطالب و اطلاعات در بحث سرگرمی برای افراد است. به عنوان بخشی برای تولید محتوا و سرگرمی در دنیا است که شرکت های کنونی اینترنت در این بخش مشارکت ندارند و حد واسطی برای سازندگان صنعت سرگرمی می باشد. بنابراین می توانند به طور مستقیم با متقاضیان خود ارتباط برقرار کنند.

نام ارز دیجیتال ترون، ارز دیجیتال ترونیکس است و قیمت لحظه ای آن ۱,۲۶۹ تومان است. هر واحد از ارز دیجیتال ترون در این لحظه ۰.۰۵۰۹۵۸ دلار قیمت گذاری شده است. این قیمت نسبت به روز گذشته حدود۲.۹۹ درصد افزایش داشته است و بیشترین قیمت آن در تاریخ پانزدهم دی ماه سال ۱۳۹۶ بوده است.  ارز دیجیتال ترون در جایگاه ۲۳ از ارزشمند ترین ارز دیجیتال بازار قرار گرفته است و پیش بینی می شود قیمت آن سیر صعودی داشته باشد.

هم اکنون قیمت ارز دیجیتال ریپل در بازار ارز چقدر است؟

ارز دیحیتال ریپل از جمله ارز هایی است که متن باز هستند. یعنی هدف از ایجاد این نوع ارز دیجیتال انجام سریع تر، راحت تر و قیمت مناسب تر تراکنش ها است. بر خلاف ارز دیجیتال ترون که تحت نظر بلاک چین بود، به کمک تعدادی از سرور ها مدیرت می شود و معاملاتش تایید می گردد.

ارز دیجیتال ریپل در چند ثانیه تراکنش متقاضی را انجام می دهد و تصمیم دارد بر تمام تراکنش ها در سراسر جهان تسلط یابد. ویژگی مهمی که ارز دیجیتالی ریپل دارد این است به تمام متقاضیان این امکان را می دهد تا ارز دیجیتال خودشان را در ریپل نت بسازند. هم اکنون قیمت ارز دیجیتال ریپل در بازار ارز ۱۱,۶۱۵ هزار تومان است. که در ساعات اخیر حدودا ۲.۴۹ درصد زیاد شده است و بالا ترین قیمت ارز دیجیتال ریپل هم در تاریخ ۱۷ دی ماه سال ۱۳۹۶ بوده است.

پیش بینی می شود در سال جدید رشد خوبی داشته باشد و قیمت آن افزایش بیابد.

هم اکنون قیمت لحظه ای اتریوم چقدر است؟

هم اکنون قیمت لحظه ای اتریوم چقدر است؟

ارز دیجیتال اتریوم یا ETHEREUM  پس از ارز دیجیتال بیت کوین دومین نسل ارز وارد شده در بازار ارز جهانی است. هدف از ایجاد ارز دیجیتال اتریوم ساخت بخشی برای انجام برنامه های خودکار و غیر متمرکز می باشد. ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۵ توسط شخص ویتالیک بوترن وارد بازار ارز دیجیتال شد. قیمت لحظه ای آن در بازار ارز ۴۱,۵۳۴,۰۲۱  هزار تومان است. که نسبت به ۲۴ ساعت قبل حدود ۷.۷۰ درصد سیر صعودی داشته است و بالاترین قیمت آن در بازار جهانی ارز در دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۹ بوده است. پیش بینی می کنند ارز دیجیتالی اتریوم آینده بدی در انتظارش نمی باشد و در حال حاضر قیمت آن در حال ازدیاد است.

هم اکنون قیمت ارز دیجیتال تتر در بازار ارز جهانی چقدر است؟

ارز دیجیتال تتر یا Tether  نوعی از ارز دیجیتال بر پایه دلار آمریکا می باشد. قیمتی ثابت در بازار ارز دارد برخلاف ارز دیجیتال دیگر از نوع متمرکز است. و شرکت iFinix آن را تولید و روانه بازار ارز می کند، ارز دیجیتال تتر از نوع ارز استیبل کوین می باشد. قیمت لحظه ای آن حدودا یک دلار است، که نسبت به یک روز قبل ۰.۰۶- درصد کاهش داشته است. باید گفت برای اطلاع از آخرین قیمت هر ارز لازم است یا اخبار کریپتوکارنسی امروز را دنبال کنید یا نام آن ارز را در گوگل جست و جو کنید.

بیشترین قیمت آن در تاریخ ششم اسفند ماه ۱۳۹۹ بوده است که ۱.۲۱ دلار بود و اکنون حدود ۱۷.۴۳ درصد نزول داشته است. قیمت آن با دلار کم و زیاد می شود اگر دلار در روز های آینده افزایش یابد، ارز دیجیتال تتر هم افزایش می یابد اما اگر دلار آمریکا سقوط کند از ارزش این ارز کم می شود.

هم اکنون قیمت لحظه بیت کوین در بازار ارز چقدر است؟

هم اکنون قیمت لحظه بیت کوین در بازار ارز چقدر است؟

ارز دیجیتال بیت کوین از جمله ارز دیجیتال در بازار ارز جهانی است که طرفداران زیادی را به خودش اختصاص داده است. از جمله از های غیر متمرکز به شمار می رود که افراد می توانند با آن خرید کنند و از هر جای جهان به نقطه دیگر پول انتقال بدهند. حتی می توان در آن سرمایه گذاری کرد و هیچ سازمان داخلی آن را اداره نمی کند. بلکه خود مردم آن را اداره می کنند.

ویژگی مهمی که دارد این است که در مقابل چاپ پول بیشتر در امان خواهد بود. قیمت لحظه ای ارز دیجیتال بیت کوین در بازار ارز جهانی ۱,۲۷۱,۸۰۶,۰۷۲ هزار تومان می باشد و همین ارزش بالا سبب شده است تا بیت کوین در رتبه اول بازار ارز قرار بگیرد. قیمت بیت کوین در سوم اسفند ماه ۱۳۹۹ یعنی ۲۱ فوریه ۲۰۲۱ بیشترین قیمت را داشت. که اکنون حدودا ۱۲ درصد کاهش یافته است. پیش بینی می شود قیمت بیت کوین در روز های آینده در صورت افزایش قیمت دلار سیر صعوده داشته باشد. برای اطلاع از آینده کریپتوکارنسی حتما ما را دنبال کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. بیشترین قیمت بیت کوین چقدر بود؟

    قیمت بیت کیون در اسفند سال 99 بیشترین قیمت خود را داشت و تا مرز 1 میلیارد و 300 میلیون تومان رسید.

  2. آیا قیمت اتریوم رو به کاهش است؟

    اتریوم چون برای انجام یک سری برنامه های خود کار راه اندازی شده و با استقبال خوبی همراه بوده آینده خوبی نز در انتظار اوست. این خود باعث می شود ارزش اتریوم بیشتر شود و قیمت آن رو به افزایش باشد.

  3. ارز ترون به چه منظور ایجاد شد؟

    ارز ترون اغلب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و مطالب در بحث سرگرمی ایجاد شد.

به این مقاله امتیاز دهید :

شهریار حقیقیمشاهده نوشته ها

به مدت 8 سال تحلیلگر بازار فارکس بوده و همراه شما در سایت ایران بورس هستم. تجربیات خودم را در ایران بورس با شما به اشتراک می گذارم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *