برسی نماد غالبر (شرکت لبنیات کالبر) در بورس و آینده سوددهی آن

شرکت لبنیات کالبر

غالبر ( شرکت لبنیات کالبر ) در سال ۱۳۷۳ تأسیس گردید، این شرکت در ابتدا با نام شرکت سرمایه گذاری نصر گستر اراک فعالیت می کرد. این شرکت با به کار گیری ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا از کشور های دانمارک، آلمان و ایتالیا توانسته تا توان تولیدی خود را افزایش دهد و محصولی با کیفیت را بدست مشتری برساند. با سایت ایران بورس همراه باشید.

معرفی شرکت لبنیات کالبر یا غالبر

معرفی شرکت لبنیات کالبر یا غالبر

شرکت لبنیات کالبر یکی از شرکت های شاخص در زمینه تولید محصولات لبنی در کشور می باشد و همیشه سعی بر آن دارد تا با تکیه بر دانش بومی نیاز داخلی کشور را در زمینه محصولات لبنی تکمیل کند تا مانع بیرون روی ارز از کشور شود. این شرکت سعی دارد تا با تنوع محصولات تولیدی خود، سلیقه های زیادی را تحت پوشش قرار دهد و این گونه به سلایق مشتریان خود احترام بگذارد تا مشتریان با دستی باز از بین محصولات آن محصولی که باب میلشان می باشد را انتخاب کنند از این رو با تحقیق و تفحص در بازار سعی دارد تا نیاز مردم را در یابد و آن محصولی که مورد نیاز مردم می باشد را تولید کند.

غالبر در ابتدای سال ۸۳ نام شرکتش تغییر یافت و به لبنیات کالبر تغییر نام داد و همچنین در همین سال این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد که از آن سال تا کنون افراد زیادی بودند که سهام این شرکت لبنیات  را خرید و فروش کردند و بر روی این نماد لبنی سرمایه گذاری کرده اند. این شرکت در راستای مشتری مداری خود تلاش کرده است تا تمام استاندارد های روز دنیا که در زمینه فعالیت خود می باشد را کسب کند تا اعتماد مردم بیش از گذشته بدست آورد و مردم با خیالی آسوده از محصولات این شرکت استفاده نمایند.

محصولات این شرکت

محصولات این شرکت

محصولات این شرکت هم اکنون در سراسر کشور در حال توزیع می باشد و سهم قابل توجهی از بازار لبنیات ایران را پوشش می دهد که این یک امتیاز خوب برای شرکت و سهام داران شرکت محسوب می شود.

مهم ترین اصل در تولید یک محصول لبنی با کیفیت استفاده از مواد اولیه تازه می باشد که شرکت کالبر این کار را به خوبی انجام داده است و با استفاده از مواد اولیه تازه و همچنین بسته بندی مناسب، یک محصول با کیفیت را بدست مشتری خود می رساند تا مشتری از محصول خریداری شده نهایت رضایت را داشته باشد. رضایت مشتری برای هر شرکت و موسسه ای بزرگ ترین سرمایه محسوب می شود و هر شرکتی سعی می کند تا ابتدا این سرمایه بزرگ را بدست آورد و در طول مسیر آن را حفظ کند، این شرکت نیز سعی دارد تا همیشه رضایت مشتری خود را از دست ندهد و از این اعتماد مشتری به خوبی استفاده کند.

یکی دیگر از اهدافی که شرکت به دنبال آن است، این است تا محصولی با کیفیت بعلاوه با قیمت مناسب بدست مشتری برسد و مشتری کم ترین هزینه را برای دریافت یک محصول با کیفیت بکند. از این رو سعی دارد تا با کاهش هزینه های تولید قیمت محصولات خود را پایین بیاورد تا محصول با قیمتی معقول به دست مشتری برسد و از طرفی سود خود از محصول را به یک سود متعارف تبدیل کند نه سود زیادی که باعث شود محصول با قیمتی گزاف بدست مشتری برسد.

این شرکت همچنین سعی دارد تا در محصولات خود نوآوری ایجاد کند زیرا با عوض شدن نسل ها سلایق نیز متفاوت شده است، شرکت لبنیات کالبر نیز با دانش از این موضوع سعی دارد تا با ایجاد نوآوری در محصولات خود به سلایق نسل جدید احترام بگذارد.

لیست هیئت مدیره غالبر

لیست هیئت مدیره غالبر

مدیران شرکت لبنیات کالبر سعی دارند تا با هدایت شرکت در مسیری که برای آن تعیین شده، شرکت را به سود آوری برسانند، هیئت مدیره شرکت شامل پنج عضو می باشد که این پنج عضو عبارتند از:

 1. جناب آقای لطف اله نایب زاده: ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت می باشد.
 2. جناب آقای رضا علیم مروستی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند.
 3. جناب آقای فضلعلی همدانی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
 4. جناب آقای محمد هادی ایروانی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند.
 5. جناب آقای حسن مرتضی فر: ایشان هم یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند.

سهامداران غالبر که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری کرده اند، تنها سهام دار حقیقی شرکت، صندوق سرمایه گذاری گسترش فردای ایرانیان می باشد که تنها یک درصد از سهام شرکت را دارا می باشد، باقی سهام شرکت در دست اشخاص حقیقی می باشد.

ارزش بازار شرکت

ارزش بازار نماد غالبر با توجه به تغییراتی که روزانه در بازار بورس شاهد هستیم تغییر می کند و شما برای آگاهی از ارزش این نماد بورس باید در همان روزی که قصد خرید سهام شرکت را دارید، ارزش آن را مشاهده کنید و مطابق با ارزش روز آن، آن را خریداری کنید. در روز هایی که بازار بورس تعطیل است در سهام شرکت ها به دلیل تعطیلی بازار تغییری نمی کند، در بازار بورس روز های پنج شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ، تعطیل می باشد.

خرید سهام غالبر

خرید سهام غالبر

در خرید سهام شرکت لبنیات کالبر و هر شرکت دیگری باید با مطالعه و آگاهی از سهم، به خرید آن اقدام کرد تا ریسک سرمایه گذاری کاهش یابد. اگر بدون آگاهی وارد سهمی شوید باید ریسک آن را نیز به جان بخرید تا سهم دچار افت ناگهانی نشود ولی اگر با تحقیق و مطالعه وارد سهمی شوید ریسک شما به مقدار قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

با توجه به این که این سهم جزو سهام های بنیادی و حمایت شده نمی باشد، باید در خرید ان بسیار دقت کرد زیرا این گونه از سهام ها می توان با رشد و یا کاهش بسیار شدید رو به رو شود و با خرید ان باید این موضوع را در نظر بکیرید که در سود و ضرر ان همراه خواهید بود. اما نکته قابل توجه در مورد این گونه از سهام ها این است که دید بلند مدت به ان داشته باشید یعنی بازه سرمایه گذاری خود را چیزی بین سه ماه تا یک سال قرار دهید تا در صورتی که سهام شرکت با افت مواجه شد، زمان کافی برای جبران داشته باشد.

با این کار می توانید بگویید که از سهام خود حفاظت کرده اید و حداقل اصل پول خود را از دست نداده اما سودی نیز به دست اورده اید. شما زمانی که در بورس قدم بر می دارید به فکر افزایش سرمایه خود هستید پس نباید به صورت هیجانی و بی فکر اقدامی را انجام دهید که منجر به کاهش سرمایه شما گردد بلکه باید با تحلیل های درست و بجا به فکر کسب سود از سرمایه خود باشید.

تحلیل های بی نقص با بررسی های مداوم و رصد شبانه روز بازار به وجود خواهد امد اما شاید شما بگویید که این قدر زمان ندارید که بخواهید تمامی نماد ها بررسی کرده و تحلیل کنید. از این بابت نگران نباشید زیرا با وجود اندیکاتور های مختلف در این زمینه کار شما بسیار اسان خواهد شد. شما با استفاده از اندیکاتور های ساده و پیشرفته می توانید روند کلی بازار را درک کنید و طبق ان جلو بروید.

اندیکاتور ها

اندیکاتور ها

البته نکته قابل توجه در این مورد ان است که شما در کنار استفاده از اندیکاتور ها باید استراتژی مخصوص و خاص خود را نیز داشته باشید زیرا در این بازار بورس ان فردی موفق خواهد بود که در زمان های نوسانات شدید بازار با دیگر سهام داران همراه نشود و بر اساس برنامه ریزی خود جلو برود.

همان طور که گفتیم استفاده از اندیکاتور ها نقش بسیار پر رنگی را در این زمینه بازی خواهند کرد و ما می توانیم به سادگی از ان ها بهره بگیریم. اندیکاتور ها با استفاده از محاسبات و تحلیل های به روز و دقیق و حساب شده به شما این امکان را می دهند تا با صرف کردن زمان کم تر بهترین نتیجه را بگیرید. در همین راستا باید بدانید که اندیکاتور ها انواع مختلفی دارند و بعضی از انان بسیار پیشرفته هستند که برای کار های گسترده از ان استفاده می شود و بعضی از ان ها نیز در حد متوسط و ساده اند.

اندیکاتور هایی که کار با انان نیازمند اموزش و وقت گذاشتن زیادی است معمولا برای افراد تازه وارد کارایی ندارد و بیش تر انان را گمراه می سازد. در عوض برای این گونه از افراد اندیکاتور های ساده و ابتدایی اما پر کاربردی وجود دارد که می توانند با دیدن فیلم های اموزشی هر کدام، طریقه کار را یاد بگیرند و در معاملات خود از ان استفاده کنند.

بعد از ان که متوجه شدید که چگونه نقاط خرید و فروش را تشخیص دهید می توانید با دقت کامل سهم مود نظر خود را خریداری کنید. البته در این مورد به این نکته توجه داشته باشید که تا جایی که می توانید سهام مورد نظر خود را در قیمت کف خریداری کنید تا با کمترین هزینه بتوانید تعداد سهم بیش تری را داشته باشید. معمولا زمانی که این کار را می کنید، بعد از مدتی روند سود دهی شرکت مورد نظر شروع می شود و به طبع سرمایه شما نیز چندین برابر می شود.

فروش سهام غالبر

فروش سهام غالبر

برای فروش سهام شرکت لبنیات کالبر باید مطابق با ارزش روزی که سهام شما دارد آن را بفروشید، سعی کنید تا حد امکان سهام خود را در اوج قیمتش بفروشید. همان طور که گفتیم هدف ما از خرید و فروش کسب سود است پس زمانی که یک معامله برای ما سود نداشته باشد، به چه دردی می خورد؟ از همین رو لازم است که در زمان فروش نهایت دقت و هوشمندی خود را به خرج داده تا در زمان مناسب اقدام کنید.

اگر در روز هایی که سهم مورد نظر منفی داده است شما اقدام به فروش کنید امکان دارد که سهام شما را کسی نخرد زیرا این بدان معناست که صف فروشندگان شلوغ است و صف خریداران کم شده است. در صورتی که سهم شما در این میان فروخته شود شما متحمل ضرر خواهید شد و اگر سهم شما فروخته هم نشود، در روند روز های قرمز سهام مورد نظر نقش داشته اید. پس توصیه ما به شما این است که در روز های منفی اقدام به فروش نکنید تا تعادل بازار نیز حفظ شود و دوباره به روز های اوج خود بازگردد.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

تلفن تماس با غالبر1: 02188732226

آدرس شرکت لبنیات کالبر: تهران، خیابان میرداماد، کوچه دوم پلاک ۲۶

شما می توانید از طریق موارد بالا با شرکت در ارتباط باشید و نقطه نظرات خود را به گوش مدیران شرکت برسانید و آن ها را در تولید محصولاتی با کیفیت تر راهنمایی کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. آیا نماد غالبر ارزش سرمایه گذاری و خرید دارد؟

  همان طور که در بالا گفته شد خرید و فروش هر سهمی به خود شما بستگی دارد و ما در این جا سیگنال دهی نمی کنیم اما اگر در این زمینه سوالی داشتید مشاوران ما می توانند به طور تخصصی شما عزیزان را راهنمایی کنند.

 2. آیا نماد غالبر جزو سهام های حمایت شده و بنیادی است؟

  در حقیقت نمی توان گفت که این سهم حمایت شده و بنیادی است اما در روز های اخیر با به وجود امدن مجمع برای ادامه کار ان، تصمیمات خوبی در جهت افزایش سرمایه اتخاذ شد که می تواند اوضاع این شرکت را بسیار بهبود بخشد.

 3. برای دانستن زمان خرید یک سهم چه ابزار هایی می توانند به ما کمک کنند؟

  در این خصوص شما می توانید از اندیکاتور های مختلفی که موجود می باشد بهره بگیرید و با استفاده از ان ها روند کلی بازار، نقاط خرید و فروش و … را دریابید.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *