معرفی شرکت کیمیدارو یا نماد دکیمی و وضعیت آن در بورس

دکیمی1

دکیمی ( معرفی شرکت کیمیدارو ) یک شرکت سهامی عام می باشد که علاقه مندان به این شرکت می توانند سهام آن را در بازار بورس خریداری کنند. این شرکت رضایت طرف های ذینفع و بهبود مستمر را سرلوحه فرایند های جاری و آتی خود قرار داده است. با سایت ایران بورس همراه باشید.

شرکت کیمیدارو

معرفی شرکت کیمیدارو یا دکیمی

دکیمی سعی دارد تا با استفاده از آخرین دستاورد های علمی و همچنین تجهیزات پیشرفته در زمینه تولیدات دارو، محصولات تولیدی خود را با بهترین کیفیت و بالاترین توان ظرفیتی تولید نماید تا در این روز های تحریمی که کشور در آن قرار دارد، کشور را در این زمینه تا جایی که می تواند بی نیاز سازد.

شرکت کیمیدارو سعی دارد تا با افزایش توان ظرفیتی شرکت سهم بیشتری از بازار داخلی کشور را در دست بگیرد تا سود آوری بیشتری برای شرکت و سهام داران این شرکت رقم بزند و سهام داران خود را راضی نگه دارند. علاوه بر بازار داخلی یکی از اهداف دیگر شرکت که مدیران شرکت به آن بسیار اهمیت می دهند زمینه صادرات می باشد تا با ارز آوری بسیاری از مشکلات کشوری را حل نمایند زیرا همان طور که می دانید در شرایط کنونی یکی از اصول بسیار مهم برای کشور ایجاد ارز آوری می باشد و دولت در این زمینه شرکت ها را بسیار ساپورت می کند.

شرکت کیمیدارو در سال ۱۳۴۴ تأسیس گردید و در ابتدای تأسیس خود با کاربری سهامی خاص فعالیت می کرد، این شرکت در ابتدای تأسیس با نام شرکت صنعتی هوخست فعالیت می کرد و در سال ۱۳۶۰ به دنبال تغییر مالکیتی که در این شرکت روی داد، نام شرکت نیز تغییر یافت و به شرکت کیمیدارو تغییر یافت.

برخی از اصولی که این شرکت بر آن متعهد است

 1. شفاف بودن و صداقت مدیریت با کارکنان: امروزه یکی از اصول مدیریتی که در کشور های پیشرفته بکار گرفته می شود رابطه خوبه مدیر با کارمندان خود می باشد، هرچی مدیر به کارکنان خود بیشتر احترام بزارد و مشکلات آنان را بیشتر حل کند تا کارکنان احساس بهتری از شغل خود کنند و توان بیشتری را در کار خود بگذارند و مشکلات شرکت را مشکلات خود بدانند.
 2. خلاقیت و نوآوری: یک شرکت برای آنکه بخواهد موفق شود باید خود را با علم روز آپدیت کند نه اینکه بر اساس سلایق خود یا تعصب های بیجا مانع از ورود علم و نوآوری به شرکت خود شود زیرا با گذشت زمان علم بسیار پیشرفت کرده است و اگر یک شرکتی نوآوری را نادید بگیرد از سایر رقبای خود عقب می ماند.
 3. مشارکت کارکنان: در دنیای امروزه شرکت ها همواره با کارکنان خود جلسات متعددی را برگزار می کنند تا از نظرات آنان در کار خود بهره بگیرند.
 4. مسئولیت پذیری و انظباط سازمانی: هر شرکت برای آنکه به سوی هدفش بتواند سوق پیدا کند باید دارای نظم باشد و هرکس سر جای خودش بر اساس شایستگی قرار گرفته باشد تا کار های شرکت با بهترین شکل پیش برود.
 5. پاسخ گویی در قبال شبکه درمان کشور: شرکت کیمیدارو همیشه خود را در قبال سلامت مردم جامعه و شبکه سلامت کشور مسئول دانسته است و سعی دارد تا این مسئولیت خود را به بهترین شکل انجام دهد.
 6. تلاش برای بهبود نام تجاری شرکت: تمامی مدیران شرکت ها یکی از مهم ترین اهدافشان این است تا برند آن شرکت را روز به روز درخشان تر کنند و علاوه بر آن کارنامه مدیریتی خود را نیز درخشان تر نمایند.
لیست هیئت مدیره دکیمی1

لیست هیئت مدیره دکیمی

مدیران شرکت کیمیدارو را پنج عضو تشکیل داده اند که ما در این جا این پنج عضو را معرفی می کنیم تا با اعضای هیئت مدیره این شرکت بیشتر آشنا شوید و آن ها را بشناسید:

 1. جناب آقای دکتر مهدی بخشایش: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره و مدرک تحصیلی ایشان دکترای داروسازی می باشد با شماره ثبت ۱۲۱۴.
 2. جناب آقای رامین زارع: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۲۱۸ و مدرک تحصیلی ایشان لیسانس حسابداری می باشد.
 3. جناب آقای دکتر سیاوش گل محمدی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان دکتری داروسازی می باشد به شماره ثبت ۸۵۴۸.
 4. جناب آقای دکتر محمد قاسم ابراهیمی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصلی ایشان دکترای عمومی می باشد به شماره ثبت ۸۵۴۹.

سهامداران دکیمی که در این شرکت سرمایه گذاری کرده اند از مدیران شرکت توقع دارند تا با موفقیت سرمایه آن ها را چند برابر کنند تا آن ها نیز سود کرده باشند.

ارزش بازار شرکت کیمیدارو

برای آن که شما ارزش بازار نماد دکیمی را بدایند باید از طریق کارگزاری که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید پس سعی کنید تا کارگزاری که در آن ثبت نام می کنید یک کارگزاری معتبر و با سرعت بالا باشد تا در هنگام انجام معاملات با مشکلی مواجه نشوید.

ارزش هر سهم روزانه تغییر می کنید و هیچ گاه ثابت باقی نمی ماند و حداکثر صعود یک سهم و حدااقل افت یک سهم مثبت پنج یا منفی پنج می باشد.

فروش سهام دکیمی1

فروش سهام دکیمی

اگر قصد فروش سهام شرکت کیمیدارو را دارید باید سعی کنید تا سهام خود را در اوج قیمتی بفروش بگذارید تا بیشتر سود کرده باشید. اینکه در چه محدوده ای باید از سهم خارج شوید نیاز به تحلیل و بررسی دارد پس سعی کنید از هیجان و عجله دوری کنید و سهام خود را ازران از دست ندهید.

با فروش سهام یک شرکت شما دیگر جز سهام داران حقیقی آن شرکت محسوب نمی شوید و در سود زیان شرکت همراه نخواهید بود.

خرید سهام دکیمی

 اگر قصد خرید سهام شرکت کیمیدارو را دارید باید قبل از هر چیز درباره آن شرکت تحقیق کنید و مطمئن شوید که آن شرکت یک شرکت بنیادی می باشد تا ریسک سرمایه گذاری تان کاهش پیدا کند. با خرید سهام یک شرکت شما به جمع سهام داران حقیقی شرکت می پیوندید و در سود و زیان شرکت همراه خواهید بود.

خرید سهام دکیمی1

اطلاعات تماس شرکت دکیمی

تلفن تماس با دکیمی: ۷۷۳۳۰۲۹۱

آدرس سایت دکیمی: www.chemidarou.com

آدرس شرکت کیمیدارو: کیلومتر ۳ تهران آبعلی

سوالات متداول

 1. شرکت دکیمی در چه زمینه ای فعالیت میکند؟

  این شرکت در زمینه تولید محصولات دارویی فعالیت دارد.

 2. سال تأسیس شرکت کیمیدارو چه سالی است ؟

  مجموعه فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۴۴ آغاز کرده است.

 3. اعضای هیئت مدیره شرکت دکیمی شامل چند عضو می باشد؟

  شامل پنج عضو می باشد که در متن در خصوص اعضا برای شما صحبت کرده ایم.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *