خرید و فروش فوری سهام شکربن (شرکت کربن ایران) با اطلاعات کامل

شکربن1

شکربن ( شرکت کربن ایران ) در سال ۵۱ در اهواز تأسیس گردید تا یکی از کارخانه های استراتژیک دیگر در این شهر بنا گردد. بنای کارخانه توسط مهندسان ایرانی و یک شرکت آمریکایی ساخته شد. در ادامه این مقاله با سایت ایران بورس همراه باشید.

معرفی شرکت کربن ایران یا شکربن

معرفی شرکت کربن ایران یا شکربن

این کارخانه پس از مطالعه بر روی نیاز کشور مبنی بر نیاز بر این دوده صنعتی ایجاد گردید و از آن زمان تا کنون شرکت کربن ایران نیاز کارخانه جات لاستیکی داخل کشور را به خوبی تأمین کرده است و سعی کرده تا روز به روز بر توان تولیدی خود بیافزاید تا چرخ تولیدی در این شرایط تحریمی از حرکت باز نماند. قبل از احداث این کارخانه برای مصرف مواد اولیه لاستیک لازم بود تا کشور این مواد اولیه که تولید آن نیز کار چندان سختی نبود را وارد کند و ارز زیادی را از کشور خارج می کرد ولی به همت مهندسان ایرانی این شرکت با توجه به نیاز داخلی ساخته شد و ساخت آن بسیار مقرون به صرفه نیز بود.

شکربن به کمک شرکت ملی صنایع پتروشیمی و با مشارکت بانک توسعه صنعت و معدن با یکی از صاحب نام ترین شرکت های دوده در آمریکا یعنی شرکت کابوت تأسیس گردید. این شرکت از زمان تأسیس تا الان که حدود نیم قرن از فعالیت این شرکت می گذرد تمامی استاندارد ها و گواهی نامه های بین المللی ای که لازم بوده است کسب کند، کسب کرده است تا همواره محصولات تولیدی شرکت مطابق با استاندارد های روز باشد تا کیفیت بالاتری داشته باشند و مشتریان شرکت را راضی نگه دارند. شما برای مشاهده گواهی نامه هایی که این شرکت طی این سال ها کسب کرده است می توانید به سایت شرکت در بخش افتخارات و گواهی نامه ها رجوع کنید.

یکی از توجه هات اساسی شرکت کربن ایران به محیط زیست بوده و در این راستا تلاش های بسیار زیادی کرده است، مانند افزایش سطح فضای سبز داخل کشور و تولید محصولاتی با استاندارد های بین المللی که کم ترین آسیب را به محیط زیست می زنند.

این شرکت دوده صنعتی را برای لاستیک سازان داخلی تأمین می کند که این دوده صنعتی یک ماده برای بهبود خواص مکانیکی لاستیک می باشد پس کیفیت این ماده برای لاسیتک سازان بسیار اهمیت دارند زیرا کیفیت آن مستقیما بر روی لاستیک تأثیر می گذارد. دوده های صنعتی در جهت کاهش استفاده از لاستیک به کار می رود پس می تواند هزینه ها را برای شرکت بسیار به صرفه تر نماید ولی استفاده از آن در لاستیک ها تا یک درصد خاصی مجاز است و از آن بیشتر باعث کاهش کیفیت لاستیک خودرو می شود از این رو دوده های صنعتی یک محصول استراتژیک برای هر شرکت لاستیک سازی محسوب می شود.

لیست هیئت مدیره شکربن

لیست هیئت مدیره شکربن

مدیران شرکت کربن ایران در تلاش اند تا در شرایط کنونی که شرکت های تایر سازی در آن قرار گرفته اند، با افزایش توان تولیدی خود بتوانند تمام نیاز شرکت های داخلی را تأمین نمایند و چراغ این شرکت ها را همواره روشن نگه دارند تا افراد زیادی از کار بیکار نشوند. یکی از وظایف دیگر مدیران شرکت این است تا با افزایش سود آوری برای شرکت سهام داران این شرکت را که بر روی این نماد سرمایه گذاری کرده اند خشنود کنند تا آن ها از سرمایه گذاری خود پشیمان نشوند.

هیئت مدیره این شرکت شامل پنج عضو می باشد که این پنج عضو عبارتند از

 1. جناب آقای شکور شمس: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناس مهندسی شیمی می باشد.
 2. جناب آقای سید جلال الدین محمدی بیدک: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد می باشد.
 3. جناب آقای علیرضا مهرآبادی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت محسوب می شوند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد می باشد.
 4. جناب آقای سید علی زرهانی: ایشان هم یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت به حساب می آیند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد می باشد.
 5. جناب آقای علیرضا صدری: ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت می باشند و مدرک تحصیلی ایشان کارشناسی ارشد است.
سهامداران شکربن

سهامداران شکربن

سهامداران شکربن که بر روی این نماد صنعتی سرمایه گذاری کرده اند و سهام این شرکت را خریداری کرده اند شامل اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد که ما در این جا قصد داریم شما را با سهام داران حقوقی این شرکت آشنا سازیم:

 1. شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی: این شرکت یک شرکت سهامی عام می باشد و ۴۲.۵۵ درصد از سهام شرکت را خریداری نموده است که سهم بسیار قابل توجهی می باشد و این شرکت در تعیین سیاست های کلی شرکت نقش به سزایی دارد.
 2. شرکت گسترش تجارت هامون: این شرکت یک شرکت سهامی خاص می باشد که ۴.۰۹ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد و به عنوان دومین سهام دار حقوقی شرکت شناخته می شود.
 3. شرکت سرمایه گذاری هامون کیش: این شرکت سرمایه گذاری که یک شرکت سهامی خاص نیز می باشد با دارا بودن ۲.۲۲ درصد از سهام شرکت به عنوان کوچکترین سهام دار حقوقی شرکت از نظر تعداد سهام می باشد.

باقی سهام شرکت در دست اشخاص حقیقی می باشد که روزانه سهام این شرکت را در بازار بورس خرید و فروش می کنند.

ارزش بازار شرکت کربن ایران

ارزش بازار نماد شکربن روزانه بر حسب معاملاتی که در آن اتفاق می افتد تغییر می کند و شما برای مشاهده این تغییرات باید به بازار بورس مراجعه کنید.

خرید سهام شکربن

خرید سهام شکربن

با خرید سهام شرکت کربن ایران شما جز سهام داران حقیقی شرکت محسوب می شوید و در سود و زیان شرکت همراه خواهید بود. زمانی که شما می خواهید سهامی را بفروشید، به چه فاکتور هایی توجه می کنید؟ آیا تنها صف فروشندگان را زیر نظر می گیرید و با توجه به ان اقدام می کنید یا استراتژی خاص خود را پیاده می کنید؟ در صورتی که شما فقط به مشاهده صف فروشندگان و خریداران توجه می کنید باید گفت که روش غلطی را در پیش گرفته اید.

زیرا با این کار تحلیل شخصی خود را زیر پا می گذارید و با بازار همراه می شوید و این کار دقیقا همان کاری است که به شما در مطالب قبل نیز توصیه شد که انجام ندهید. زیرا استراتژی هر فرد با دیگری متفاوت بوده و یک نوع دیدگاه نمی تواند برای همه افراد صدق کند و منجر به این شود سود اوری برای شما به همراه داشته باشد.

لذا برای جلو گیری از این کار توصیه اکید ما به شما این است که راه و روش فعالیت در این بازار مهم را خودتان یاد بگیرید تا بتوانید با توجه به سرمایه گذاری که انجام می دهید سود اوری خوبی نیز داشته باشید. توجه داشته باشید که هر چه رصد و پیگیری بیش تری در این مورد داشته باشید می توانید بهتر اتفاقات اینده بورس را حدس بزنید و با این کار از دیگران یک قدم جلو تر خواهید بود.

در این بین شاید بگویید که نمی دانید باید از کجا شروع کنید و نمی دانید که چه نماد هایی را باید مورد بررسی قرار دهید و از طرفی بررسی همه این نماد ها کاری بسیار زمان بر بوده و از عهده خیلی از افراد خارج است. اما ما به شما می گوییم که نگران نباشید زیرا هم می توانید در این مورد از مشاوران زبده ما در زمینه بورس بهره بگیرید و هم می توانید از ابزار های پیشرفته و مدرن و بسیار کارامد مانند اندیکاتور های مختلف بهره بگیرید که در ادامه به معرفی انان خواهیم پرداخت.

اندیکاتور های کارامد

اندیکاتور های کارامد

در حقیقت اندیکاتور ها برای این منظور به وجود امدند که معاملات در زمینه بورس را برای ما اسان تر کنند و افراد عادی در کنار افراد حرفه ای نیز بتوانند به داد و ستد بپردازند و از سرمایه خود در این بازار پر از نوسان حفاظت کنند. اندیکاتور ها انواع مختلفی دارند که به فراخور نوع نیاز شما می توانند متفاوت باشند و شما می توانید برای کار خود یک اندیکاتور خاص و کارامد را انتخاب کنید و از ان بهره ببرید.

افرادی که سابقه چندانی در بازار های مالی ندارند اما دوست دارند که اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببرند می توانند از اندیکاتور های ساده تر شروع کنند و با راهنمایی گرفتن از افراد خبره و متخصص دانش خود را در این زمینه بالا ببرند. ان ها حتی می توانند با اموزش های انلاین و تهیه کتاب های اموزشی به صورت خود اموز از این ایام قرنطینه نهایت استفاده را ببرند و به یک تحلیل گر حرفه ای و معامله گر زبده تبدیل شوند.

افراد با سابقه بیش تر، در این زمینه طرز کار با اندیکاتور های ساده را فرا گرفته اند و رفته رفته قصد دارند که وارد فاز تحلیل های بنیادی و پیشرفته شوند و به همین منظور از اندیکاتور های سخت تر و پیچیده تر بهره می گیرند. انان با این کار در حقیقت همه جنبه های تاثیر گذار بر قیمت و سهم را مورد بررسی قرار می دهند و با توجه به ان معاملات ریز و درشت خود را با اگاهی و دید دقیق تری انجام می دهند.

اگر شما نیز می خواهید که به این فاز وارد شوید باید بدانید افراد حرفه ای نیز از ابتدا این گونه نبوده اند و به صورت قدم به قدم پیش رفته اند و ابتدا طرز کار اندیکاتور های ساده تر را به خوبی یاد گرفته اند و سپس به سراغ موارد پیچیده تر رفته اند.

حال متوجه شده اید که اندیکاتور ها تا چه اندازه می توانند به سهام داران کمک کنند و انان را در معاملات موفق سازند. اما باز هم توصیه اکید ما این است که فقط به اندیکاتور ها اکتفا نکنید و در کنار ان استراتژی شخصی خود را نیز حتما دنبال کنید.

البته نکته قابل ذکر این است که شما می توانید از اندیکاتور های مختلف به صورت همزمان بهره بگیرید و مطلب مورد نظر خود را از چند فیلتر عبور داده و جواب نهایی دقیق تری را دریافت کنید که در بسیاری از موارد می تواند شما را جلو بیاندازد.

فروش سهام شکربن

فروش سهام شکربن

اگر شما قصد فروش سهام شرکت کربن ایران را دارید باید در قیمتی مناسب سهام خود را به فروش بگذارید تا سود بیشتری نمایید. همیشه به این نکته توجه داشته باشید که زمانی شما می توانید ادعا کنید که در معامله سود برده اید که سهم مورد نظر خود را در نقطه ای مطلوب برای فروش بگذارید. در واقع شما باید قبل از این که برای فروش اقدام کنید بازار را زیر نظر بگیرید و متوجه شوید که در روز های اینده میل دارد به کدام سمت پیش برود.

در صورتی که تحلیل شما این گونه بود سهام در روز های اینده با افت مواجه خواهد شد بهتر است که قبل از ان برای فروش اقدام کنید و در صورتی که بررسی های شما این گونه جواب داد که احتمال روند صعودی در روز های اینده زیاد است، بهتر است که فعلا دست نگه دارید و سهام خود را با قیمت بیش تری بفروشید تا سود بیش تری نیز به دست اورید.

بازار بورس و سهام ها همیشه نوسان دارد و کسی در این بحبوحه برنده می شود که بتواند ان را مدیریت کند و به صورت هیجانی عمل نکرده و طبق برنامه جلو برود پس حتما در این خصوص بررسی های شخصی خود را انجام داده و طبق ان حرکت کنید.

اطلاعات تماس شرکت کربن ایران

شما عزیزان می توانید از طریق درگاه های زیر با مدیران شرکت در تماس باشید و نقطه نظرات خود را به گوش مدیران شرکت برسانید.

تلفن تماس با شکربن: 02188791648

آدرس شرکت کربن ایران: تهران، گاندی جنوبی، نبش خیابان ۲۵ پلاک ۱۱۳.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. سال تأسیس شرکت کربن ایران چه سالی است؟

  این شرکت در سال ۱۳۵۱ شروع به کار کرده است.

 2. اعضای هیئت مدیره شکربن شامل چند نفر می باشد؟

  این شرکت شامل پنج عضو می باشد که در متن در خصوص هر کدام برای شما صحبت کرده ایم.

 3. زمینه فعالیت شرکت کربن ایران چیست؟

  تولید دوده های صنعتی را می توان اصلی ترین زمینه فعالیت این شرکت دانست.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *