لبوتان و معرفی شرکت صنعتی بوتان به همراه ارزش سهام

لبوتان1

لبوتان ( شرکت صنعتی بوتان ) در سال ۱۳۳۲ تأسیس گردید. نخستین بار تولید سیلندر گاز، اجاق گاز و بخاری گازی، سیستم های پخت و پز، و گرمایش خانوار های ایرانی در این شرکت انجام شد و این یک افتخار بزرگ برای این شرکت محسوب می شود.

معرفی شرکت صنعتی بوتان یا لبوتان

معرفی شرکت صنعتی بوتان یا لبوتان

لبوتان1 تنها پس از چند دهه از اغاز فعالیت خود به عنوان بزرگ ترین تولید کننده وسایل گرمایشی در کشور شناخته شد و این افتخار جز با تلاش و برنامه ریزی مدیران و همچنین زحمات شبانه روزی کارکنان شرکت به دست نمی آمد.

محصولات شرکت

محصولات شرکت صنعتی بوتان شامل سه دسته محصولات گرمایشی می شود که شامل :

 1. پکیج شوفاژ دیواری: پکیج های شوفاژ دیواری متداول ترین نوع سیستم گرمایشی برای ساختمان می باشند. یکی از ویژگی پکیج ها این است که نصب آن ها در هر واحد ساختمانی به صورت مستقل صورت می گیرد و یک گرمای مطبوع را برای خانه و اهل خانه به همراه می آورد. پکیج های این شرکت مطابق آخرین استاندارد روز ایتالیا، مجهز به معتبر ترین قطعات مکانیکی روز اروپا تولید شده است. این پکیج ها با این که کارایی و راندمان بالایی در گرمایش خانه دارند.
 2. به دلیل اینکه مطابق با اخرین استاندارد های روز دنیا تولید شده اند، مصرف بسیار کمی دارند. شرکت بوتان همواره سعی کرده در راستای مشتری مداری خود تمام گواهی نامه ها و استاندارد های روز دنیا را در زمینه فعالیت خود کسب نماید تا هم محصولی با کیفیت را به دست مشتریان خود برساند و هم در مصرف انرژی صرفه جویی کند تا در راستای حفظ انرژی کشور نقش خود را ایفا نموده باشد. پکیج های بوتان به فراخور اقلیمی که مشتریان در آن جا زندگی می کنند متفاوت ساخته می شود و این یک مزیت مهم برای دستگاه هایی است که در این شرکت تولید می شوند.
 3. آبگرمکن های دیواری: این آب گرمکن ها با بهره گیری از فن آوری متفاوت نسبت به سیستم های سنتی، آب گرم مورد نیاز مصرف کننده را به صورت فوری در اختیار قرار می دهند و مصرف کننده برای آنکه آب گرم شود و از آن استفاده نماید دیگر در انتظار نمی ماند این مزیت هم به نفع مصرف کننده است که در وقت و در هزینه ای که برای آب پرداخت می کند صرفه جویی شود.
  از طرفی برای کشور بهتر است زیرا باعث کاهش مصرف آب می شود و این ثروت ملی که برای هر کشوری بسیار مهم است حفظ می گردد. آب گرمکن های دیواری شرکت مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا ساخته شده است و شرکت برای تولید این محصول تمام گواهی نامه ها و استاندارد های لازم را اخذ نموده است.
 4. رادیاتور آلومینیومی: رادیاتور های آلومینیومی شرکت صنعتی بوتان دارای بالاترین توان حرارتی و بالاترین مقاومت در برابر خوردگی و حداقل هواگیری به دلیل پوشش داخلی ای که دارد می باشد. بکارگیری پیشرفته ترین فن آوری ساخت در تولید و تطابق کامل قطعات رادیاتورهای بوتان با استاندارد های اروپایی، تضمین کننده کیفیت متمایز این رادیاتور ها می باشد.
لیست هیئت مدیره لبوتان

لیست هیئت مدیره لبوتان

مدیران شرکت صنعتی بوتان در طی این سال ها که شرکت تأسیس شده است همواره هدف شان تولید محصولات با کیفیت و البته قیمتی مناسب برای مصرف کننده بوده است. هیئت مدیره شرکت شامل پنج عضو می باشد که این پنج عضو عبارتند از:

 1. جناب آقای محمدتقی سمنانی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۴۰۵۱ و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
 2. جناب آقای مهدی چنگیزی آشتیانی: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۱۱۵۸ و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
 3. جناب آقای محمدرضا عابدی میران: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت ۱۱۱۵۹ و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
 4. جناب آقای مسعود ابراهیمی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند به شماره ثبت۱۶۷۱۵ و مدرک تحصیلی ایشان فوق لیسانس می باشد.
 5. جناب آقای مسعود حسین مردی: ایشان هم یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت محسوب می شوند به شماره ثبت ۱۶۷۱۶ و مدرک تحصیلی ایشان نیز فوق لیسانس می باشد.
سهامداران لبوتان

سهامداران لبوتان

سهامداران لبوتان البته سهام داران حقوقی شرکت شامل
1. شرکت گروه توسعه بوتان: این شرکت که سهامی خاص می باشد با ۶۶.۷۹ درصد از سهام شرکت ، بزرگترین سهام دار حقوقی شرکت محسوب می شود که نقش مهمی نیز در تعیین سیاست های شرکت ایفا می نماید.

2 – شرکت سرمایه گذاری ملی ایران: این شرکت سهامی عام می باشد و ۱۰.۱۲ درصد از سهام شرکت را دارا می باشد.

3 – شرکت صنعتی تولا: این شرکت سهامی خاص می باشد و ۱.۴۳ درصد از سهام شرکت را در اختیار دارد.

باقی سهام شرکت در دست اشخاص حقیقی می باشد که در بازار بورس سهام این شرکت را خریداری نموده اند.

ارزش بازار شرکت صنعتی بوتان

ارزش بازار شرکت صنعتی بوتان

شما برای اطلاع از ارزش بازار نماد لبوتان1 باید از طریق کارگزاری ای که در آن ثبت نام نموده اید اقدام کنید، دقت شود که ارزش هر سهام در روز هایی که بازار بورس فعال است مدام در حال تغییر می باشد و هیچ گاه ثابت نمی ماند پس شما باید لحظه ارزش هر نماد را چک کنید.

خرید سهام لبوتان

خرید سهام لبوتان

اگر قصد خرید سهام شرکت صنعتی بوتان را دارید باید در زمانی اقدام به خرید نمایید که آن زمان واقعا یک زمان مناسب برای ورود شما به یک سهم باشد، زمان مناسب برای ورود به یک سهم زمانی است که سهام شرکت در کف قیمتی خود قرار داشته باشد تا شما در روز های مثبت سهم، همراه سهم باشید. اگر در زمان نا مناسب وارد سهم شوید ممکن است دچار ضرر شده و سرمایه تان را از دست بدهید.

در این جا مثالی را برایتان اماده کرده ایم تا بازه ضرر و سود سهام ها را بهتر درک کنید و در این بازار پر از نوسان بورسی غرق نشوید. شما باید برای خرید یک سهام ابتدا بدانید که سهام شرکت معتبری را خریداری می کنید یا خیر. این حرف به این معنا نیست که شرکت های غیر معتبر در بورس حضور دارند، بلکه بدان معناست که سود دهی و برنامه سرمایه گذاری مجموعه ها و شرکت ها با هم متفاوت است و ممکن است شرکتی ضرر ده باشد.

زمانی که یک شرکت ضرر ده است شما به جای سود کردن و افزایش سرمایه تان، کسری خواهید اورد و سرمایه اصلی خود را نیز از دست خواهید داد پس برای جلوگیری از این موضوع باید دوره های زمانی خاصی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید و کاملا بسنجید که در یک دوره کوتاه یک ماه تا سه ماهه این شرکت چگونه عملکردی داشته است و ایا به سهام دارانش سود داده است یا خیر. در مقابل باید روند بلند مدت برای مثال یک ساله ان را نیز زیر ذره بین ببرید و متوجه شوید که این مجموعه در بازه های بلند مدت بهتر عمل می کند و یا در بازه های کوتاه مدت عملکرد بهتری دارد.

تمامی این کار ها با تحلیل و زیر نظر گرفتن سهام مربوطه میسر می شود. چه بسا بسیاری از تحلیل گران و معامله گران بزرگ که چندین ماه وقت خود را صرف تحلیل و بررسی چند سهام می کنند و با پیدا کردن نقطه خرید مطلوب سهام مورد نظر را با کم ترین قیمت می خرند و بیش ترین سود را نیز می کنند. این اقدامات از سری اقدامات اولیه برای فعالیت درست در بازار بورس و سرمایه به شمار می رود زیرا شما باید با توجه به تحلیل هایی که انجام می دهید، برنامه ریزی شخصی خود را نیز داشته باشید و بر اساس ان حرکت کنید زیرا همراه شدن با نوسان های بازار چیزی جز ضرر را برای شما به ارمغان نخواهد اورد و این چیزی است که هیچ کس دوست ندارد برایش اتفاق بیافتد.

بعد از ان که نقطه مناسب خرید سهام را یافتید، لازم است که حساب بورسی خود را با کارت بانکی شارژ کنید. هر زمان که بخواهید پول به حساب کار گذاری مربوط به خودتان واریز کنید بلامانع است اما زمانی که بخواهید از حساب کار گذاری خود به حساب بانکیتان پول برگشت بزنید باید بدانید که چند روزی طول خواهد کشید که البته تاریخ هایی که می توانید پول را برداشت کنید برایتان نمایش داده می شود.

لازم به ذکر است که هیچ گاه تمام سرمایه خود را در بازار بورس نگذارید زیرا در این صورت ریسک بسیار بالایی را برای شما به همراه خواهد داشت و همیشه باید در حد نیاز و معقول اقدام به خرید سهم کنید. همیشه مقداری از سرمایه خود را در شاخه های دیگر سرمایه گذاری کنید و سعی کنید برای کسب ثروت بیش تر چند جانبه فکر کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

فروش سهام لبوتان

فروش سهام لبوتان

با فروش سهام شرکت صنعتی بوتان شما از جمع سهام داران حقیقی شرکت خارج می شوید و دیگر در سود و زیان شرکت همراه نخواهید بود پس دقت کنید تا سهام خود را ارزان از دست ندهید تا بعد ها پشیمان از فروش بی موقع خود شوید.

زمانی که می خواهید برای فروش یک سهم مانند لبوتان اقدام کنید ابتدا این موضوع را در نظر بگیرید که در چه بازه ای ان را به فروش گذاشته اید و یا در ضرر سهم خود را می فروشید یا در سود دهی این کار را کرده اید. زمانی که در ضرر دهی سهم خود را به فروش بگذارید، باید بدانید که از مقدار سرمایه شما کسر خواهد شد و شما مبلغ کمتری را به دست خواهید اورد اما اگر در روز های سبز بازار سهام خود را بفروشید، مطمئن خواهید بود که به سرمایه شما اضافه شده است.

البته فروش سهام نیز تحلیل های مرتبط با خود را می طلبد یعنی اگر شما بدون فکر حتی در روز های سبز بازار نیز سهام خود را به فروش بگذارید ممکن است خود را از سود دهای های مکرر و متناوب ان محروم کنید. پس برای همین موضوع است که می گوییم تحلیل فروش سهام نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. زمانی که شما بررسی های درست و کاربردی در این زمینه را انجام دهید متوجه خواهید شد که نقطه صحیح فروش سهام در کجاست.

برای مثال ممکن است سهام در طی دو روز اینده سود دهی مکرر داشته باشد اما شما بخواهید فردا ان را بفروشید. طبیعی است که با این کار خود را از نه روز سود دهی محروم خواهید کرد و یا در طرف مقابل نیز ممکن است سهم در ده روز اینده موج نزولی و منفی داشته باشد اما شما بخواهید که چند روز بیش تر سهم مورد نظر را نگه داری کنید که در این صورت متحمل ضرر خواهید شد در صورتی که اگر قبل ضرر دهی سهام مورد نظر اقدام برای فروش ان بگیرید هم سهام خود را از ضرر حفظ کرده اید و هم به سرعت سهام شما به پول تبدیل خواهد شد.

زیرا در صورتی که در روز های منفی اقدام به فروش سهم بگیرید، با توجه به این که بیش تر افراد نیز همین کار شما را تکرار خواهند کرد، ممکن است در صف فروش گم شوید و هیچ گاه سهام شما به فروش نرسد و ان قدر سهام مورد نظر افت کند تا سرمایه شما نیز همراه با ان پایین بیاید. در این صورت شما چاره ای ندارید جز این که صبر کنید تا دوباره سهام شرکت مربوطه روند صعودی خود را پیدا کند.

اطلاعات تماس شرکت صنعتی بوتان

اطلاعات تماس شرکت صنعتی بوتان

تلفن تماس با لبوتان: 83522362

 • آدرس سایت لبوتان

آدرس شرکت صنعتی بوتان: تهران سهروردی شمالی

زمینه ای که شرکت صنعتی بوتان در آن فعالیت می کند چیست؟ تولید وسایل گرمایشی برای خانه.

سال تأسیس این شرکت چه سالی می باشد؟ سال ۱۳۳۲ این شرکت تأسیس گردید.

بزرگترین سهام دار حقوقی شرکت، کدام شرکت می باشد؟ شرکت گروه توسعه بوتان

پیشنهاد می کنیم از دیگر مقالات نظیر مقاله نماد وخارزم و … نیز بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

سوالات متداول

 1. برای فروش سهم لبوتان باید تحلیل های خاصی را انجام داد؟

  برای این که از سرمایه خود حفاظت کنیم بهتر است برای فروش این سهم و دیگر سهم ها بر اساس تحلیل و برنامه ریزی جلو برویم.

 2. ایا سهم لبوتان را باید بخریم؟

  ما در این سایت سیگنال دهی نمی کنیم اما برای درک بهتر راجع به این سهم متن بالا را با دقت بیش تری بخوانید.

 3. ایا این سهام ارزش سرمایه گذاری دارد؟

  در این باره اطلاعات کاملی را در اختیارتان قرار دادیم.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *