لیست هیئت مدیره شبهرن به همراه معرفی سهام آن در بورس ایران

شرکت بهران

شبهرن ( نفت بهران ) فعالیت خود را در سال ۱۳۴۱ آغاز کرد این شرکت با تأسیس واحد مخلوط کنی در سال ۱۳۴۳ به تولید روغن های ESSO در داخل ایران پرداخت و از سال ۱۳۴۵ با نام شرکت تولید و تصفیه روغن به کار خود ادامه داد. در سال ۱۳۴۷ کارخانه پالایشگاه شرکت نفت بهران با مجوز وزارت صنعت و معدن جواز تأسیس گرفت. ایران بورس در خدمت شماست.

معرفی شرکت نفت بهران یا شبهرن1

معرفی شرکت نفت بهران یا شبهرن

این شرکت بیش از ۵۳ درصد سهم بازار روان کار های خودرو و بیش از یک سوم سهم بازار روغن های صنعتی را در اختیار داردو همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۲ به عنوان صادر کننده نمونه استان تهران نیز شناخته گردید. خط مشی شبهرن بر پایه کیفیت محصول به منظور ارتقا سطح رضایت مندی مشتریان می باشد همچنین پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی نیز یکی از اهداف اصلی این شرکت خوش نام می باشد.

شما با مراجعه به بخش تندیس ها و افتخارات که در سایت شرکت قرار گرفته می توانید گواهی نامه ها و لوح هایی که این شرکت دریافت کرده است را مشاهده کنید تا با اطمینان بیشتری محصولات این شرکت را خریداری کنید و یا اگر قصد سرمایه گذاری و خرید سهام این شرکت را دارید دل گرم تر شوید، شرکت نفت بهران نیز همیشه تلاش کرده تا محصولات خود را مطابق با اخرین استاندارد های روز دنیا روانه بازار بکند تا محصولی که بدست مشتری می رسد از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد و رضایت مشتری را بهمراه داشته باشد.

اهداف شرکت در چند زمینه خلاصه می شود که می توان به حفظ رهبری بازار و پیشتازی در عرضه محصولات جدید، حفظ بهران به عنوان برند برتر در بازار، کسب جایگاه معتبر در بازار های بین المللی، ارتقا فناوری و  سرمایه گذاری در افزایش ظرفیت جدید اشاره نمود.

محصولات شبهرن1 شامل

محصولات شبهرن شامل

۱ – روان کار های خودرو: که شامل روغن های موتور، روغن های سیستم انتقال دهنده حرارت و روغن های ماشین آلات کشاورزی و جاده ای می شود.

۲ – روغن های گردشی که شامل: روغن های گردشی هیدرولیک، روغن های توربین، روغن های دنده صنعتی، روغن های کمپرسور، روغن های عملیات حرارتی، روغن ترانسفورماتور، بهران محافظ، روغن های عملیاتی فلزکاری، روغن های نساجی و مصارف عمومی می شود.

۳ – گریس: که محصولات آن شامل صابون کمپلکس کلسیم، صابون کلسیم، صابون سدیم و صابون لیتیم می باشد.

۴ – ضد یخ: که شامل ضد یخ بنزینی، ضد یخ دیزلی و ضد یخ صنعتی می باشد.

شرکت نفت بهران برای رفاه حال مشتریان بخش فروش اینترنتی نیز قرار داده است و کرامت مشتری را حفظ کرده است تا مشتریان شرکت در هر کجا از کشور باشند بتوانند به محصولات شرکت دسترسی داشته باشند و بتوانند از آن استفاده کنند، کافیست شما در سایت شرکت وارد شوید و در قسمت ثبت نام اطلاعات خود را تکمیل نمایید از آن پس می توانید تمامی محصولات شرکت را به صورت اینترنتی خریداری کنید و دست دلالان را کوتاه کنید.

لیست هیئت مدیره شبهرن1

لیست هیئت مدیره شبهرن

مدیران شرکت نفت بهران شامل پنج عضو می باشد که این پنج عضو عبارتند از :

۱ – عباس نادری فر: ایشان رئیس هیئت مدیره می باشند مدرک تحصیلی ایشان دکتری شیمی می باشد.

۲ – عیسی اسحاقی: ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشد که مدرک تحصیلی شان کارشناسی ارشد می باشد.

۳ – اسعد عزیزی: ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند که مدرک تحصیلی شان کارشناس ارشد مهندسی صنایع می باشد.

۴ – حسن حرم پناهی: ایشان عضو هیئت مدیره می باشند که مدرک تحصیلی ایشان کارشناس ارشد مهندسی شیمی می باشد.

۵ – عباس ابراهیمی: ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند که مدرک تحصیلی ایشان دکتری مدیریت بازرگانی می باشد.

سهامداران شبهرن

۱ – بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی : که بزرگترین سهام دار حقوقی شرکت نفت بهران محسوب می شود با ۲۹.۳۱ درصد از سهام شرکت.

۲ – شرکت انرژی گستر سینا: سهم این شرکت از سهام داری ۲۱.۵۸ درصد می باشد.

۳ – شرکت گروه پتروشیمی تابان فردا: این شرکت سومین شرکت از نظر حجم سهام داری می باشد که سهم این شرکت حدود ۸.۶۵ درصد از سهام شرکت می باشد.

۴ – شرکت سرمایه گذاری اهداف: ۷.۱۲ درصد از سهام شرکت در اختیار این شرکت می باشد.

۵ – شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی: که سهم این شرکت از سهام داری حدود۱.۹۹ درصد می باشد.

ارزش بازار شرکت نفت بهران

ارزش بازار شرکت نفت بهران

برای آنکه از ارزش بازار نماد شبهرن1 اطلاع حاصل پیدا کنید باید از طریق بورس اقدام کنید زیرا بورس ارزش هر سهام را مشخص می کند پس اگر قصد سرمایه گذاری بر روی این نماد را دارید باید ارزش این نماد را با دقت زیر نظر داشته باشید و همچنین با افراد مجرب مشورت کنید تا زمان مناسب برای ورود به سهم را به شما بگویند. ارزش هر نماد روزانه تغییر می کند و هیچ گاه ثابت باقی نمی ماند پس اگر فرصت را مناسب برای ورود دیدید درنگ نکنید زیرا ممکن است فردا قیمت آن تغییر کند.

خرید سهام شبهرن

اگر شما قصد خرید سهام نفت بهران را دارید از طریق بورس باید سهام این شرکت را معامله کنید و آن را خریداری کنید، با خریداری سهام این شرکت شما جز سهام داران حقیقی شرکت شمرده می شوید و در سود و زیان شرکت همراه هستید. مقاله وضعیت بورس امروز در این مورد کمک شایانی به شما خواهد کرد.

فروش سهام شبهرن

اگر سهام دار شرکت می باشید و قصد فروش سهام نفت بهران را دارید باید با استراتژی این کار را انجام دهید زیرا اگر عجولانه سهام خود را بفروشید ممکن است ضرر های زیادی به شما تحمیل شود و دیگر نتوانید این ضرر ها را جبران کنید پس همیشه در فروش خود استراتژی را پیاده کنید و سعی کنید با افراد با تجربه در این زمینه مشورت کنید.

شرکت نفت بهران

اطلاعات تماس شرکت نفت بهران

آدرس سایت شبهرن :

تلفن تماس با شبهرن: 22922500

آدرس شرکت نفت بهران: خیابان شریعتی، خیابان دستگری ، نبش کوچه شریفی شماره ۲

آدرس کارخانه نفت بهران: شهر ری ، باقر آباد، جنب پالایشگاه تهران

شما از طریق درگاه های بالا می توانید با شرکت در ارتباط باشید و نقطه نظرات خود را به مدیران شرکت برسانید و آن ها را در ارتقای سطح کیفی محصولات یاری کنید مدیران شرکت نیز به نظرات مشتریان اهمیت زیادی می دهند ‌زیرا آن را باعث پیشرفت خود و شرکت می دانند.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *