آمارکتس چیست؟ بررسی بروکر آمارکتس به همراه بونوس رایگان Amarkets

آمارکتس چیست؟ بررسی بروکر آمارکتس به همراه بونوس رایگان Amarkets

آمارکتس چیست؟ شاید این سوال در ذهن شما پیش آمده باشد اگر به بازار فارکس و CFD علاقه‌مند هستید. آمارکتس یک بروکر معتبر است که از سال 2007 به شما اجازه می‌دهد به بازارهای مالی جهان دسترسی پیدا کنید. اما چرا باید از آمارکتس استفاده کنید؟ چه خدمات و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد؟ چگونه می‌توانید بونوس رایگان آن را دریافت کنید؟ ورود به آمارکتس و ثبت نام در آمارکتس چگونه است؟

در این مقاله، من قصد دارم به تمام این سوالات پاسخ دهم. من آمارکتس را به طور جامع بررسی خواهم کرد، شامل تاریخچه، قوانین، پلتفرم‌های معاملاتی، انواع حساب، روش‌های پرداخت، پشتیبانی مشتری، ورود به آمارکتس و ثبت نام آمارکتس. همچنین نحوه درخواست بونوس رایگان آمارکتس را به شما نشان خواهم داد و چگونگی معامله با سرمایه اضافی را توضیح خواهم داد.

پس با من همراه باشید تا در پایان این مقاله، شما بتوانید تصمیم درست را درباره اینکه آمارکتس مناسب شماست یا نه بگیرید و از آن به نحو احسن استفاده کنید. علاوه بر این، من به شما چند نکته و ترفند برای نحوه پیدا کردن بهترین بروکر های فارکس و افزایش موفقیت خود آموزش خواهم داد. پس این مقاله را تا آخر بخوانید و با ایران بورس همراه باشید.

*برای دریافت هدیه خوشامد گویی و استفاده از حداقل اسپرد در آمارکتس کلیک کنید.*

آمارکتس چیست و چگونه کار می‌کند؟

آمارکتس یک بروکر بین المللی است که از سال 2007 به معامله گران دسترسی به بازارهای مالی جهانی را می‌ دهد. این شرکت با توجه به موفقیت مشتریان خود، شرایط مناسب برای معامله گری را فراهم می‌ کند. آمارکتس در بین پنج بروکر برتر اروپا قرار دارد و به معامله گران تازه‌ کار آموزش‌ های جامع، وبینارهای روزانه و بونوس‌ های جذاب ارائه می‌ کند.

برخی از عددهای آمارکتس عبارتند از:

 • بیش از یک میلیون مشتری در سراسر دنیا
 • بیش از 550 ابزار معاملاتی
 • بیش از 18 جایزه بین‌المللی

آمارکتس بدون فیلتر

برای دسترسی بدون فیلتر به آمارکتس از ایران، می توانید از وب سایت های زیر که لینک های جدید و به روز آن هستند، استفاده کنید. آمارکتس یک بروکر فارکس معتبر و پیشرفته در جهان است که با داشتن مجوزهای قانونی و خدمات متنوع و با کیفیت، جایگاه خود را در بازار مالی اثبات کرده است. برای ورود به آمارکتس و ثبت نام در آن، لینک های زیر را دنبال کنید و از بونوس رایگان Amarkets برخوردار شوید.

صفحه هالینک های بدون فیلتر
ثبت نام در آمارکتساین لینک
برنامه موبایل amarketsاین لینک
دریافت بونوس آمارکتساین لینک
دریافت کش بک آمارکتساین لینک
ترید حرفه ای در آمارکتساین لینک
حساب طلا آمارکتساین لینک
کپی ترید آمارکتساین لینک
حساب کریپتو آمارکتساین لینک
لینک همکاری با آمارکتساین لینک
لینک های بدون فیلتر آمارکتس

آموزش بروکر آمارکتس

در ادامه آموزش جامعی از نحوه استفاده از بروکر آمارکتس در ورود به فارکس را در اختیار شما قرار می دهیم.

بررسی سایت اصلی آمارکتس

بررسی سایت اصلی آمارکتس

آمارکتس یک وب‌سایت حرفه‌ای است که در زمینه فارکس و CFD فعالیت می‌کند. وب‌سایت از طراحی ساده و روانی برخوردار است که کاربران را به بخش‌های مختلف هدایت می‌کند. رنگ‌های آبی و سفید با هم تناسب دارند و قلم‌ها و تصاویر خوانا و مرتبط هستند. آمارکتس اطلاعات کاملی از شرکت، محصولات، تبلیغات، همکاران و اخبار خود در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد. علاوه بر این، بلاگ، سؤالات متداول، بازخورد و تماس با ما از جمله صفحات دیگر وب‌سایت هستند. آمارکتس چندین زبان و ارز را پشتیبانی می‌کند که برای مشتریان جهانی مناسب است.

اما سایت آمارکتس هم دارای بعضی نقص‌ها است که می‌تواند بر اعتبار و کاربردپذیری آن تأثیر منفی بگذارد. برای مثال:

 • عدم به روز بودن برخی از صفحات وب، مانند صفحه اخبار و صفحه بلاگ. تاریخ آخرین مقاله خبری ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۳ و تاریخ آخرین پست بلاگ ۵ سپتامبر ۲۰۲۳ است. این وضعیت می‌تواند باعث شود که سایت به نظر قدیمی و ناقص رسد.
 • بعضی از صفحات وب دارای خطاهای املایی و دستوری هستند، مانند صفحه معاملات و صفحه کپی تریدینگ. به عنوان نمونه، در صفحه معاملات، نوشته شده است «Place your first trade Online trading provides…» به جای «Place your first trade. Online trading provides…». در صفحه کپی تریدینگ، نوشته شده است «Start trading like a pro today by copying the trades of successful traders Full control of your money Protection of your funds Flexible platform Fair and honest fees» به جای استفاده از علامت‌های نگارشی برای جدا کردن جملات. این خطاها می‌توانند حرفه‌ای بودن و قابل اعتماد بودن سایت را کاهش دهند.
 • بعضی از صفحات وب دارای لینک‌های خراب یا تصاویر گم شده هستند، مانند صفحه همکاران و صفحه حساب کریپتو. به عنوان مثال، در صفحه همکاران، بعضی از لوگوهای شرکت‌های همکار به درستی نمایش داده نشده‌اند. در صفحه حساب کریپتو، بعضی از لینک‌های باز کردن حساب یا یادگیری بیشتر کار نمی‌کنند. این مشکلات می‌توانند کاربران را سردرگم و عصبانی کنند.

به طور کلی، من فکر می‌کنم که سایت آمارکتس طراحی شده است، اما می‌توان با رفع بعضی از خطاها و به روز رسانی بعضی از محتوا، آن را بهبود بخشید.

سایت اصلی آمارکتس

برای وزود به سایت اصلی آمارکتس از ایران ، لینک زیر را کلیک کنید.

وزود به سایت اصلی


ورود به آمارکتس

ورود به آمارکتس

اگر می خواهید از آمارکتس استفاده کنید، اولین کار ثبت نام رایگان در وب سایت ایران بورس است. سپس با کلیک بر روی لینک معرف، به سایت بروکر می روید. این کار باعث می شود که در آینده هزینه های اسپرد کمتری پرداخت کنید. بعد از آن، دو گزینه دارید: حساب دمو یا حساب واقعی.

حساب دمو شما را با شرایط بازار آشنا می کند و به شما این فرصت را می دهد که استراتژی های خود را بررسی کنید.

حساب واقعی شما را قادر می سازد که با پول واقعی سرمایه گذاری کنید و سود خود را دریافت کنید.

amarkets ثبت نام

برای ثبت نام در فارکس از طریق آمارکتس، شما باید مراحل زیر را انجام دهید:

Time Needed : 03 minutes

amarkets ثبت نام:

 1. اول به صفحه اصلی وب سایت آمارکتس بروید.

  amarkets ثبت نام

اول به صفحه اصلی وب سایت آمارکتس بروید.به صفحه اصلی وب سایت آمارکتس بروید و یکی از دو گزینه حساب دمو یا حساب واقعی را انتخاب کنید.

 2. در ادامه نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید.

   مرحله دوم: amarkets ثبت نام 

 نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید.نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. سپس به شما پیشنهاد می شود که پلتفرم را دانلود کنید و حساب خود را با استفاده از نام کاربری و رمز عبور مشخص شده متصل کنید. بر روی ترمینال وب کلیک کنید و به حساب خود وارد شوید.

 3. در پایان تایید هویت را تکمیل کنید.

  تایید هویت را تکمیل کنید.
در صفحه تایید هویت، عکس پاسپورت یا گواهینامه رانندگی خود را آپلود کنید و عملیات ثبت نام را تکمیل کنید.در صفحه تایید هویت، عکس پاسپورت یا گواهینامه رانندگی خود را آپلود کنید و عملیات ثبت نام را تکمیل کنید.

Tools
 • لینک بدون فیلتر amarkets
Materials
 • پاسپورت یا گواهینامه
  نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن

*ورود و ثبت نام از ایران کلیک کنید*

ورود به کابین شخصی amarket

برای ورود به کابین شخصی آمارکتس، شما باید ابتدا در بروکر آمارکتس ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

با ثبت نام در بروکر آمارکتس و ایجاد یک حساب کاربری، شما به کابین شخصی خود دسترسی پیدا می کنید. در این کابین، شما می توانید:

حساب های خود را اداره کنید و تنظیمات مختلفی را اعمال کنید. برای مثال، شما می توانید حساب های جدید باز کنید، نوع و دسته بندی حساب را تغییر دهید، اهرم مالی را تنظیم کنید و غیره. شما همچنین قادر به انجام تراکنش های مالی هستید، مانند واریز و برداشت پول، انتقال داخلی و غیره. علاوه بر این، شما به ابزارهای تحلیلی بروکر دسترسی دارید که به شما در تصمیم گیری های معاملاتی کمک می کنند. این ابزارها شامل نشانگر حساسیت بازار، مشاوران، و غیره هستند. شما نیز می توانید از پلتفرم کپی تریدینگ و پلتفرم های معاملاتی استفاده کنید. در ضمن، شما می توانید دستاوردها و بازپرداخت نقدی خود را ببینید و به منابع آمارکتس دسترسی داشته باشید.

ورود به کابین شخصی amarket

بررسی بروکر آمارکتس

در این بخش از مقاله من قصد دارم به شما یک بررسی جامع در مورد بروکر آمارکتس بدهم

نمره ایران بورس به بروکر Amarkets: 
13.3 از 15 امتیاز ممکن

نظر مشاور مالی ایران بورس در مورد آمارکتس

به عنوان مشاور مالی، من آمارکتس را برای معامل‌گران حرفه‌ای و متعهد پیشنهاد می‌کنم. این بروکر با سازمان‌های نظارتی بین‌المللی همکاری می‌کند و 15 سال سابقه در بازار فارکس دارد. با آمارکتس، شما می‌توانید به بازارهای مختلف مالی دسترسی پیدا کنید، از جمله ارز، کالا، سهام، شاخص‌ها و رمزارزها. آمارکتس از پلتفرم‌های MetaTrader 4 و MetaTrader 5 استفاده می‌کند که ابزارهای تحلیلی و الگوریتمی قوی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برخی از ویژگی‌های بروکر آمارکتس که من را جذب کرده‌اند عبارتند از:

 • اسپرد پایین در حساب‌های STP و ECN که به شما کمک می‌کند هزینه‌های خود را کاهش دهید و سود خود را افزایش دهید. به عنوان مثال، در حساب STP، اسپرد EUR/USD شروع از 1.3 پیپ است و در حساب ECN شروع از 0 پیپ است.
 • اجرای سریع سفارشات که به شما فرصت می‌دهد تحولات بازار را به نفع خود استفاده کنید. زمان اجرای سفارشات در آمارکتس تا 0.1 ثانیه است و تقریباً بدون رجکت و رکوئوت است.
 • امنیت بالای سپرده‌ها و خروج پول که با استفاده از روش‌های پرداخت الکترونیک معتبر و قابل اطمینان صورت می‌گیرد. همچنین، آمارکتس دارای بیمه مسئولیت حرفه‌ای تا 20 هزار دلار است که در صورت وقوع خطا یا تقصیر شرکت، جبران خسارات را تضمین می‌کند.(برای ساکنین ایران نیست)
 • ورود به آمارکتس بسیار ساده و سریع است. شما می‌توانید با چند کلیک ثبت نام آمارکتس را انجام دهید و حساب خود را با روش‌های مختلف شارژ کنید. همچنین، شما می‌توانید از بونوس رایگان Amarkets که تا 25 درصد از سپرده شما است، بهره‌مند شوید.
 • آمارکتس دارای پلتفرم‌های معاملاتی حرفه‌ای و پیشرفته است که به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از ابزارهای تحلیلی، سیگنال‌های بازار، ربات‌ها و خدمات VPS، معاملات خود را به صورت خودکار یا نیمه خودکار انجام دهید. شما همچنین می‌توانید از سرویس PAMM استفاده کنید و سرمایه خود را به مدیران حساب حرفه‌ای واگذار کنید.
 • آمارکتس دارای شرایط معاملاتی مناسب و رقابتی است. شما می‌توانید با اسپردهای پایین (از 1.3 پیپ)، سرعت بالای اجرای سفارشات (تا 0.1 ثانیه)، حداقل واریز پایین (100 دلار) و دسترسی به بازارهای مختلف (فارکس، کالا، سهام، شاخص‌ها و رمزارز) معاملات خود را انجام دهید.

نمره ایران بورس به بروکر Amarkets:
13.3 از 15 امتیاز ممکن

اعتبار بروکر آمارکتس

آمارکتس یک بروکر حرفه‌ای فارکس و CFD است که از سال 2007 فعالیت می‌کند. این بروکر در سه کشور مختلف ثبت شده است و تحت نظارت سه نهاد نظارتی قرار دارد. این نهادها سطح‌های متفاوتی از امنیت را برای مشتریان آمارکتس ایجاد می‌کنند. در ادامه، نقش و تأثیر این نهادها را برای شما به عنوان یک معامله‌گر بیان می‌کنیم.

نحوه‌ی نظارت برون‌ مرزی بر آمارکتس

یکی از مهم‌ ترین عواملی که در انتخاب بروکر تأثیرگذار است، نحوه‌ی نظارت بر فعالیت‌ های آن است. این عامل مشخص می‌ کند که چه سازمان‌ هایی بروکر آمارکتس و شعب آن را کنترل می‌کنند و چه تأثیراتی این کنترل بر شما دارد. ما برای سنجش اعتبار نظارت‌ گران، یک مقیاس سه‌ درجه‌ای به کار می‌ بریم که درجه 1 نشان‌ دهنده‌ ی بالاترین سطح اعتماد است.

 • AMarkets LTD یک شرکت کارگزاری و تسویه حساب بین‌المللی است که در جزیره‌ی موالی (کومور) با شماره‌ی مجوز T2023284 ثبت شده و تحت نظارت Mwali International Services Authority (MISA) قرار دارد. ما MISA را یک نظارت‌گر سطح 3 می‌دانیم.
 • AMarkets LLC یک شرکت کارگزاری است که در جزایر کوک با شماره ثبت LLC14486/2023 ثبت شده و تحت نظارت Cook Islands Financial Supervisory Commission (FSC) فعالیت می‌کند. ما FSC را یک نظارت‌گر سطح 3 می‌دانیم.
 • AMarkets LTD یک شرکت کارگزاری است که در سنت وینسنت و گرنادین ها با شماره ثبت 22567BC2015 ثبت شده و تحت نظارت Saint Vincent and the Grenadines Financial Services Authority (FSA) فعالیت می‌کند. ما این شرکت را بدون هیچ نظارت‌گر قابل اعتماد می‌دانیم.

چرا مهم است که بدانید شعبه (نهاد) بروکر شما تحت نظارت کدام کشور است؟ این مسئله مهم است زیرا سطح حفاظت خود را مشخص می‌کند. نهادهای نظارت‌گر مختلف، منافع و حفاظت‌های متفاوتی را ارائه می‌دهند. جدول زیر این تفاوت‌ها را بر اساس نهاد، نظارت‌گر و منطقه نشان می‌دهد.

اعتبار بروکر آمارکتس
جدول رگولاتوری
جدول نظارت برون‌ مرزی بر آمارکتس
نهادAMarkets LTDAMarkets LLCAMarkets LTD
کشور/منطقهجزیره‌ی موالی (کومور)/جهانیجزایر کوک/جهانیسنت وینسنت و گرنادین ها
نظارت‌گرMwali International Services Authority (MlSA)Cook Islands Financial Supervisory Commission (FSC)Saint Vincent and the Grenadines Financial Services Authority (FSA)
جداسازی سرمایه‌هابلهبلهبله
حفاظت از منفی شدن موجودی حساببلهبلهبله
طرح تعویض خسارتبلهبلهبله
دستورالعمل دسته‌بندی مشتریان و ارزیابی سازگاری سرویس‌دهی به مشتریان (KYC)بلهبلهخیر
حداکثر دسته‌بندی دارایی‌های مالی (leverage)1:30001:30001:3000
شرکت های رگوله شده آمارکتس

پایداری و شفافیت

ما در آزمون‌های خود برای دسته‌بندی اعتماد، عوامل مربوط به پایداری و شفافیت را نیز در نظر می‌گیریم. برای این منظور، به طول عمر فعالیت بروکر، اندازه شرکت و سطح شفافیت آن‌ها با اطلاعات قابل دسترس توجه می‌کنیم.

AMarkets یک کارگزار قدیمی فارکس و CFD است که دارای سابقه‌ای طولانی از فعالیت می‌باشد. این نشان‌دهنده یک سیگنال مثبت است.


انواع حساب در بروکر آمارکتس

آمارکتس برای مشتریان خود چهار نوع حساب ارائه می‌دهد. دو نوع اول STP هستند که سفارشات را بدون واسطه به ارائه‌دهندگان سیالیت می‌فرستند. این حساب‌ها برای کسانی که معاملات کلاسیک انجام می‌دهند، مناسب‌ترند. نوع سوم حساب ECN است که سفارشات را به سیستم‌های ECN اتصال می‌دهد. این حساب برای کسانی که معاملات حرفه‌ای با فرکانس بالا دارند، مناسب است. نوع چهارم حساب Crypto است که با BTC محاسبه می‌شود و برای معاملات رمزارز طراحی شده است.

انواع حساب عبارتند از:

نوع حسابتوضیح
استاندارداین حساب که اجرای سفارش‌هایش با سرعت 70 میلی‌ثانیه انجام می‌شود، یک حساب استاندارد است. برای فعال‌سازی آن نیاز به 100 دلار سپرده دارید و می‌توانید از لورج تا 1:3000 استفاده کنید. این حساب مناسب معامله‌گران روزانه، میان‌مدت و بلندمدت است.
ثابتاین یک حساب استاندارد برای MT4 با سرعت اجرای سفارش حدود 100 میلی‌ثانیه و لورج تا 1:3000 است؛
ECNاگر قصد دارید به صورت حرفه‌ای و الگوریتمی در بازار ارز دیجیتال معامله کنید، این حساب برای شما مناسب است. سرعت اجرای سفارشات در این حساب بسیار بالاست و فقط 30 میلی‌ثانیه طول می‌کشد. شما فقط نیاز دارید 200 دلار به عنوان سپرده اولیه پرداخت کنید. پخش قیمت در این حساب نیز صفر است و شما می‌توانید از لورج بالای 1:3000 بهره ببرید.
Cryptoاین حساب برای خرید و فروش دارایی های غیر سهامی است که با بیت کوین ارزش گذاری می شوند. واحد این حساب MBTS نام دارد که معادل 0.01 بیت کوین است.
انواع حساب آمارکتس
انواع حساب در بروکر آمارکتس
حساب ecn آمارکتس
حساب Fixed (ثابت) آمارکتس
حساب استاندارد آمارکتس
حساب کریپتو آمارکتس

حساب ecn آمارکتس

حساب ecn آمارکتس گزینه ای مناسب برای معامله گران حرفه ای است. شما با این حساب، بدون واسطه، سفارشات خود را به بروکر مستقیم می کنید. سرعت بالا و سطح بالای سیالیت از دیگر مزایای این حساب هستند. شما می توانید با سپرده 200 دلار، از این حساب برای اسکالپینگ و روش های روزانه استفاده کنید.

برای ثبت نام در آمارکتس، لازم است با ویژگی های حساب ecn آمارکتس آشنا شوید. جدول زیر برخی از این ویژگی ها را نشان می دهد:

ویژگی حسابمقدار
? حداقل سپرده82,000 NGN یا معادل 200 دلار
? نسبت لورج برای فارکس• Equity <$10,000 – up to 1:200
• >$10,000 but <$50,000 – up to 1: 200
• >$50,000 but <$100,000 – up to 1:200
• >$100,000 but <$500,000 – up to 1:100
• >$500,000 – 1:50
? نسبت لورج برای فلزات• Equity <$250,000 – 1:200
• >$250,000 – 1:100
? نسبت لورج برای شاخص ها، کالاها و اوراق قرضه• Equity of <$250,000 – 1:100
• $250,000 to $500,000 – 1:50
• >$500,000 – 1:20
? نسبت لورج برای BTC/USD• Equity <$20,000 – 1:10
• >$20,000 but <$50,000 – 1:3
• >$50,000 – 1:1
? نسبت لورج برای سایر رمز ارزها• Equity <$20,000 – 1:5
• >$20,000 – 1:1
? نسبت لورج برای سهامحداکثر 1:10
? نوع اجرای سفارشبازار
? قیمت گذاری اعشاریتا 5 رقم
? حجم سفارشاز 0.01 لات
? اسپرید متوسطشناور، از 0.0 پیپ
☪️ تبدیل حساب به حساب اسلامیبله
⏰ زمان معاملاتاز نون دوشنبه تا جمعه ساعت 11 شب به وقت شرق اروپا (EET)
? هزینه کمیسیون برای معاملات$2.5 یا €2.5 برای هر 1 لات استاندارد
? حاشیه لازم برای موقعیت های هدج شده50%
? سطح توقف40%
? ارز پایه حسابUSD یا EUR
? ابزار معاملاتی ارائه شده بر روی حساب• 42 جفت فارکس (اصلی، فرعی، عجیب و غریب)
• 7 فلز
• 16 شاخص
• 11 کالا
• 2 اوراق قرضه
• 145 سهام
• 20 ETF
• 15 رمز ارز
✔️ محافظت از تعادل منفیبله، به صورت خودکار به حساب های خرده فروشی اعمال می شود
ویژگی های حساب ecn آمارکتس

با حساب ecn آمارکتس، شما می توانید به بازار فارکس و سایر بازارها با شرایط شفاف و منصفانه دسترسی داشته باشید. آمارکتس یک بروکر قابل اعتماد و معتبر است که با مجوز و نظارت از آژانس های مالی مختلف، سرمایه شما را حفاظت می کند. برای اطلاعات بیشتر درباره حساب ecn آمارکتس و بونوس رایگان Amarkets، وب سایت آمارکتس را ببینید.

حساب Fixed (ثابت) آمارکتس

اگر شما دوست دارید که برای هر معامله مبلغ مشخصی را پرداخت کنید، حساب Fixed (ثابت) آمارکتس بهترین گزینه برای شماست. این حساب برای کسانی که قصد دارند بلند مدت سرمایه گذاری کنند یا از استراتژی های خاصی استفاده کنند، مناسب است. از ویژگی های این حساب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی حساب Fixed آمارکتسمقدار
حداقل سپرده اولیه100 دلار
نسبت لورج در فارکس– سرمایه <10,000 دلار – تا 1:1000
– >10,000 اما <50,000 دلار – تا 1:500
– >50,000 اما <100,000 دلار – تا 1:200
– >100,000 اما <500,000 دلار – تا 1:100
– >500,000 دلار – 1:50
نسبت لورج در فلزات– سرمایه <250,000 دلار – 1:200
– >250,000 دلار – 1:100
نسبت لورج در شاخص ها، کالاها و اوراق بهادار– سرمایه <250,000 دلار – 1:100
– 250,000 تا 500,000 دلار – 1:50
– >500,000 دلار – 1:20
نسبت لورج در BTC/USD– سرمایه <20,000 دلار – 1:10
– >20,000 اما <50,000 دلار – 1:3
– >50,000 دلار – 1:1
نسبت لورج در سایر رمز ارزها– سرمایه <20,000 دلار – 1:5
– >20,000 دلار – 1:1
نسبت لورج در سهامحداکثر 1:10
نوع اجرای سفارشفوری و بازار
قیمت گذاری اعشاریتا 4 رقم
حجم سفارشاز 0.01 لات
اسپردهای متوسطاسپردهای ثابت از 3 پیپ
تبدیل حساب به حساب اسلامیبله
زمان معاملاتاز نیمه روز دوشنبه تا ساعت 11 شب جمعه به وقت شرق اروپا (EET)
هزینه کمیسیون بر روی معاملاتهیچ
حاشیه لازم برای موقعیت های هجج%50
سطح توقف خروج%20
واحد پول پایه حسابUSD و EUR
ابزار معاملاتی که در حساب ارائه می شود– %28 جفت فارکس (Major، Minor، Exotic)
– %7 فلزات
– %16 شاخص ها
– %11 کالاها
– %2 اوراق بهادار
– %145 سهام
– %20 ETFs
– %15 رمز ارزها
محافظت از موازنه منفیبله، به صورت خودکار برای حساب های خرده فروشی اعمال می شود
ویژگی حساب Fixed آمارکتس

حساب استاندارد آمارکتس

حساب استاندارد آمارکتس یکی از گزینه های مناسب برای تریدرهای مبتدی و حرفه ای است. این حساب هیچ هزینه تراکنشی برای کالاها و ارزها ندارد و اسپرد متغیر دارد. علاوه بر این، قابلیت های یک حساب ECN حرفه ای را نیز دارد. این حساب اجرای فوری و بازار را پشتیبانی می کند.

جدول زیر ویژگی های حساب استاندارد آمارکتس را نشان می دهد:

ویژگی حسابمقدار
? سپرده اولیه 100 دلار
? لورج در فارکس• سرمایه <10,000 دلار – تا 1:1000
• >10,000 دلار اما <50,000 دلار – تا 1:500
• >50,000 دلار اما <100,000 دلار – تا 1:200
• >100,000 دلار اما <500,000 دلار – تا 1:100
• >500,000 دلار – 1:50
? نسبت لورج در فلزات• سرمایه <250,000 دلار – 1:200
• >250,000 دلار – 1:100
? نسبت لورج در شاخص ها، کالاها و اوراق بهادار• سرمایه <250,000 دلار – 1:200
• >250,000 دلار – 1:100
? نسبت لورج در BTC/USD• سرمایه <250,000 دلار – 1:100
• 250,000 تا 500,000 دلار – 1:50
• >500,000 دلار – 1:20
? نسبت لورج در سایر رمز ارزها• سرمایه <20,000 دلار – 1:10
• >20,000 دلار اما <50,000 دلار – 1:3
• >50,000 دلار – 1:1
? نسبت لورج در سهامحداکثر 1:10
? اجرای سفارشفوری یا بازار
? قیمت گذاری اعشاریتا 5 رقم
? حجم سفارشاز 0.01 لات
? اسپردهای متوسطمتغیر، از 1.3 پیپ
☪️ تبدیل حساب به حساب اسلامیبله
⏰ زمان معاملاتاز نون روز دوشنبه تا جمعه ساعت 11 شب به وقت شرق اروپا (EET)
? هزینه کمیسیون بر روی معاملاتهیچکدام
? حاشیه لازم برای موقعیت های هجده50%
? سطح توقف خروج20%
? واحد پول پایه حسابUSD یا EUR
? ابزار معاملاتی که در حساب ارائه می شوند• 42 جفت فارکس (Major، Minor، Exotic)
• 7 فلزات
• 16 شاخص
• 11 کالا
• 2 اوراق بهادار
• 145 سهام
• 20 ETF
• 15 رمز ارز
✔️ محافظت از تعادل منفیبله، به طور خودکار به حساب های خرده فروشی اعمال می شود
ویژگی های حساب استاندارد آمارکتس

حساب کریپتو آمارکتس

حساب کریپتو آمارکتس یک گزینه برای معامله دارایی های غیر سهامی است که با واحد پول بیت کوین (BTC) اندازه گیری می شوند. واحد حساب این حساب MBTS نام دارد که هر MBTS معادل 0.01 BTC است. برای شروع به کار با این حساب، باید حداقل MBT 10 را به عنوان سپرده واریز کنید. این حساب از نوع ECN است و لورج آن 1:500 می باشد. شما می توانید سفارشات خود را با حجم 0.01 و گام 0.01 ثبت کنید و اسپرد متغیر آن از 1.3 پیپ شروع می شود. هزینه کمیسیون برای این حساب صفر است و سطح توقف خروج آن 20 درصد است. واحد پول حساب MBT است.

شرایط حسابمقدار
واحد حسابMBT
سپرده اولیهMBT 10
لورج1:500
حجم سفارشاز 0.01 با گام 0.01
اسپردمتغیر از 1.3 پیپ
کمیسیون
سطح توقف خروج20 درصد
حساب کریپتو آمارکتس

حساب اسلامی آمارکتس

به جای اینکه یک حساب جداگانه باشد، حساب اسلامی گاهی یک گزینه است که بروکرهای فارکس به مشتریانشان پیشنهاد می‌دهند. حساب اسلامی آمارکتس برای رعایت قوانین شرع طراحی شده است. بروکرهایی که مشتریان خود را از خاورمیانه و سایر مناطق دارند، این حساب را ارائه می‌کنند. قانون شرع ممنوع می‌کند که پول از پول سود ببرد. بنابراین، حساب اسلامی نباید سود یا سواپ داشته باشد. همچنین، تراکنش‌ها باید بلافاصله تسویه شوند و ارزها به صورت کامل منتقل شوند.

حساب اسلامی آمارکتس دو عنصر مهم قانون شرع را رعایت می‌کند:

 • ربا، که به معنای منع سود ناروا و استثمار آمیز است
 • غرر، که به معنای منع تجارت نامشخص و نامطمئن است

حساب سنتی آمارکتس

بروکر آمارکتس حساب سنتی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد. در عوض، شما می توانید از چهار نوع حساب دیگر که این بروکر ارائه می دهد، استفاده کنید.


ابزار های آمارکتس

در ادامه به بررسی ابزار های ترید آمارکتس که از طریق کابین شخصی، در منو بالای صفحه قابل دسترسی است می پردازم:

ابزار های آمارکتس
VPS 
اکسپرت‌ها
اندیکاتور Sentiment
Autochartist 
طرح معاملاتی
تحلیل‌گر معاملات

تحلیل‌گر معاملات AMarkets چیست؟

این سرویس ویژه بروکر آمارکتس به شما کمک می‌کند تا عملکرد حساب خود را در بازارهای مالی بررسی کنید. شما می‌توانید سودآوری، تعادل، حقوق صاحبان سهام، حداکثر کشش قیمت و حداکثر دسته‌بندی خود را مشاهده کنید و نمودار تغییرات آن‌ها را در طول زمان ببینید. این سرویس برای همه معامله‌گران، چه تازه‌کار چه حرفه‌ای، مناسب است. با تحلیل‌گر معاملات AMarkets شما می‌توانید استراتژی خود را بهینه‌سازی کنید، ریسک خود را مدیریت کنید و عملکرد خود را افزایش دهید. برای دسترسی به این سرویس، کافی است وارد حساب خود در آمارکتس شوید و از منو تحلیل‌گر معاملات را انتخاب کنید.

طرح معاملاتی آمارکتس چیست؟

طرح معاملاتی یک ابزار رایگان است که بروکر آمارکتس برای مشتریان خود فراهم کرده است. با وارد کردن داده های مورد نیاز، می توانید سطح بهینه ریسک در هر معامله و ریسک کل را محاسبه کنید. همچنین، می توانید تعداد و حجم معاملات لازم برای رسیدن به هدف ماهانه خود را تعیین کنید. برای استفاده از این ابزار، ابتدا باید در بروکر آمارکتس ثبت نام کنید و سپس وارد به آمارکتس شوید. در بخش “ابزار های کارآمد”، گزینه “طرح معاملاتی” را پیدا و انتخاب کنید و داده های خود را وارد کنید. سیستم به صورت خودکار نتایج را نشان خواهد داد.

Autochartist آمارکتس

Autochartist یک افزونه برای پلتفرم معاملاتی آمارکتس است. این ابزار به شما این امکان را می دهد که:

 • سطوح حمایت و مقاومت را به صورت خودکار شناسایی کنید.
 • با استفاده از ابزار تحلیل ولاتیلیته، سطوح Stop Loss و Take Profit را بهینه سازی کنید.
 • از نتایج شناخته شده رویدادهای اقتصادی با استفاده از سرویس News event trading بهره ببرید.
 • به سرعت به تغییرات قیمت واکنش نشان دهید.

Autochartist پیوسته تحلیل گرافیکی انجام می دهد و الگوهای تکنیکال مؤثرتر را شناسایی می کند. شما می توانید از 16 الگو که بر اساس داده های 6 سال گذشته مرتب شده اند، استفاده کنید. همچنین، سرویس Autochartist سیگنال های الگو را به صورت خودکار به ایمیل شما فرستاده می شود. Autochartist دقت بالایی در پیش بینی دارد و 7 از 10 سیگنال معاملاتی آن صحيح هستند.

اندیکاتور Sentiment آمارکتس

آمارکتس، بروکر پیشرو در بازار فارکس، ابزارهای کارآمد و پیشرفته ای را در اختیار معامله گران قرار می دهد. از جمله این ابزارها، اندیکاتور Sentiment آمارکتس است که روحیه و تمایل بازار را در زمان واقعی نشان می دهد. با استفاده از این شاخص، می توانید تصمیمات معاملاتی بهتری بگیرید.

اندیکاتور Sentiment آمارکتس یک شاخص خاص است که نسبت خریداران به فروشندگان را در یک نقطه بازار فارکس مشخص می کند. این شاخص یک دید غیرموازی از تمایل بازار فارکس را ارائه می دهد.

اندیکاتور Sentiment دامنه بین 0 تا 100 دارد. عدد 100 نشان دهنده اشباع خرید و عدد نزدیک صفر نشان دهنده اشباع فروش است. البته باید توجه داشت که بروز این عددها تقریباً غیرممکن است.

اما سطوح بحرانی این شاخص 30 و 70 هستند. این سطوح نشان دهنده تغییر روند جاری یا قدرت روند برعکس هستند.

کایمن چگونه به ما کمک می کند تا بازار را پیش بینی کنیم؟
اگر اندیکاتور Sentiment بیش از 70 باشد، نشان می دهد که بیشتر معامله گران خریدار هستند. در این صورت، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که روند صعودی تصحیح یا برگشت پیدا کند. اما اگر اندیکاتور Sentiment کمتر از 30 باشد، نشان می دهد که بیشتر معامله گران فروشنده هستند. در این حالت، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که روند نزولی تصحیح یا برگشت پیدا کند.

البته باید به خاطر داشت که سطوح بحرانی برای هر جفت ارز ممکن است متفاوت باشد. کایمن به ما این امکان را می دهد که داده های تمایل تاریخی را روی چارت ارز نمایش دهیم. به این ترتیب، ما می توانیم سطوح بحرانی مناسب را برای هر جفت ارز شناسایی کنیم.

نحوه نصب اندیکاتور Sentiment آمارکتس در متاتریدر

برای استفاده از این اندیکاتور، شما باید دارای حساب کاربری در بروکر آمارکتس باشید و پلتفرم متاتریدر ۴ را روی دستگاه خود نصب کنید. سپس با استفاده از روش زیر، می‌توانید اندیکاتور Sentiment آمارکتس را به نمودار خود اضافه کنید:

 • فایل Sentiment-Indicator.ex4 را دانلود کنید.
 • پلتفرم AMarkets – MetaTrader 4 را روشن کنید.
 • منوی “File” را انتخاب کنید و سپس “Open Data Catalog” را بزنید.
 • به زیر-فولدر “MQL4\Indicators” بروید و فایل “Sentiment-Indicator.ex4” را در آن کپی کنید.
 • پلتفرم AMarkets – MetaTrader 4 را دوباره راه‌اندازی کنید.
 • پنجره “Navigator” را در MT4 خود پیدا کنید و علامت “+” را در بخش Indicators بزنید. Sentiment Indicator را به نموداری که قبلا باز کرده‌اید و بازه زمانی مورد نظرتان را دارد، بکشید و رها کنید.

اندیکاتور Sentiment در حال حاضر برای ۲۵ ابزار معاملاتی در دسترس است:

ابزارنماد
دلار استرالیا/دلار آمریکاAUD/USD
بیت‌کوین/دلار آمریکاBTC/USD
یورو/دلار آمریکاEUR/USD
پوند بریتانیا/دلار آمریکاGBP/USD
دلار نیوزلند/دلار آمریکاNZD/USD
دلار آمریکا/دلار کاناداUSD/CAD
دلار آمریکا/فرانک سوئیسUSD/CHF
دلار آمریکا/ین ژاپنUSD/JPY
طلا/دلار آمریکاXAU/USD
نقره/دلار آمریکاXAG/USD
نفت خام برنتBRENT
نفت خام وست تگزاسWTI
گاز طبیعیNGAS
شاخص داوجونز ۳۰DowJones30
شاخص ناسداک ۱۰۰Nasdaq100
شاخص اس اند پی ۵۰۰S&P500
دلار استرالیا/دلار کاناداAUD/CAD
دلار استرالیا/ین ژاپنAUD/JPY
دلار کانادا/ین ژاپنCAD/JPY
یورو/دلار استرالیاEUR/AUD
یورو/دلار کاناداEUR/CAD
یورو/پوند بریتانیاEUR/GBP
یورو/ین ژاپنEUR/JPY
پوند بریتانیا/دلار کاناداGBP/CAD
پوند بریتانیا/ین ژاپنGBP/JPY
۲۵ ابزار معاملاتی اندیکاتور Sentiment

برای مشاهده نمودار اندیکاتور Sentiment، پنجره نمودار مورد نظر را انتخاب کنید. سپس پنجره اندیکاتور Sentiment در زیر آن ظاهر می‌شود. اگر این پنجره را نمی‌بینید، لطفا دوباره سعی کنید تا اندیکاتور Sentiment را به نمودار اضافه کنید. گاهی اوقات ممکن است پنجره اندیکاتور Sentiment باز شود ولی هیچ داده‌ای نشان ندهد. در این صورت، باید تب “Experts” را که در پایین پلتفرم قرار دارد، بررسی کنید. در این تب، لیست خطاهای احتمالی که ممکن است برای اندیکاتور Sentiment رخ داده باشد، آمده است. برخی از خطاهای رایج عبارتند از:

CADCHF Sentiment Indicator (CADCHF.SI) in not found;
Sentiment Indicator instrument receiving error (USDJPY.SI): 4107;
Sentiment Indicator’s history cannot be read. Try to open EURUSD.SI.
خطای اول نشان می‌دهد که جفت ارز انتخاب شده با اندیکاتور Sentiment سازگار نیست یا تاریخچه آن روی این سرور خاص MT4 (demo) موجود نیست.

خطای دوم یک خطای سیستمی است که برای حل آن می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

خطای سوم به شما پیشنهاد می‌دهد که فرآیند نصب اندیکاتور را دوباره تکرار کنید، زیرا ممکن است در هنگام نصب خطایی رخ داده باشد.

اکسپرت‌های معاملاتی آمارکتس

آمارکتس اکسپرت‌های معاملاتی خود را معرفی می کند. این اکسپرت‌ها مشاوران معاملاتی هستند که در دوره گزارش قبلی بالاترین سودآوری را داشته اند. آنها برای MT4 و MT5 طراحی شده و تنظیمات بهینه شان قابل دسترس است. همچنین توصیه هایی برای استفاده از آنها در دسترس شما قرار گرفته است.

این اکسپرت‌ها توسط AMarkets توسعه داده نشده اند، بلکه از بین آنهایی که در اینترنت عموماً یافت می شوند، انتخاب شده اند. شرکت هیچ تضمین یا تعهدی در قبال کارآمدی آنها ندارد و نتایج معاملات شما با استفاده از این سیستم ها به عهده خود شماست.

برای خودکار سازی معاملات خود در پلتفرم MetaTrader 4، از اکسپرت‌های پیشنهاد شده توسط AMarkets استفاده کنید. با کلیک بر روی نام هر اکسپرت، به صفحه ای منتقل می شوید که شامل توضیحات ربات، نحوه نصب و ویدئو آموزش است. برای عملکرد بهینه، از سرور VPS رایگان AMarkets بهره ببرید.

VPS آمارکتس

VPS آمارکتس، یک سرور مجازی است که در یک دیتاسنتر قرار دارد. شما می توانید نرم افزار های مورد نظر خود را بر روی آن نصب و اجرا کنید. این سرور برای اجرای خودکار معاملات در بازار فارکس مناسب است. با استفاده از VPS آمارکتس، شما می توانید:

 • با VPS، معاملات خودکار شما بدون وقفه انجام می شوند
 • سرعت اجرای بالاتر
 • عملکرد و قابلیت اطمینان بالای هر نرم افزار
 • قطع برق دیگر چالش نیست
 • دسترسی به سرور VPS خود از هر جای دنیا
 • مدیریت VPS به راحتی استفاده از کامپیوتر است

تقویم اقتصادی آمارکتس

تقویم اقتصادی آمارکتس یک ابزار کارآمد برای معامله گران است. این تقویم اطلاعات خبرهای مهم را در اختیار شما قرار می دهد که بر ارزش دارایی های مالی تأثیر می گذارند. با تقویم اقتصادی آمارکتس، شما می توانید رویدادهای اقتصادی را پیش بینی کنید و برای ورود و خروج از بازار برنامه ریزی کنید. علاوه بر این، با ثبت نام در آمارکتس، به خدمات دیگری مانند آنالیز بازار، سیگنال های معاملاتی و آموزش های رایگان دسترسی خواهید داشت.


امارکتس کابین شخصی

کابین شخصی امارکتس یک فضای کاربری است. در این فضا می توانید حساب های خود را مدیریت کنید، تراکنش های مالی انجام دهید و به ابزارهای تحلیلی و خدمات بروکر دسترسی پیدا کنید. در اینجا ویژگی های کابین شخصی امارکتس را بررسی می کنیم.

امارکتس به شما امکان مدیریت حساب ها و تراکنش ها را از طریق کابین شخصی می دهد. شما می توانید:

 • حساب های جدید باز کنید یا حساب های فعلی خود را تغییر دهید
 • نوع حساب (استاندارد، فیکس، ECN یا Direct)، دهه بندی (1:10 تا 1:1000) و ارز پایه (USD یا EUR) را انتخاب کنید
 • حساب های خود را فعال یا غیرفعال کنید
 • پول خود را واریز، برداشت یا منتقل کنید
 • از روش های پرداخت مختلف مانند کارت های بانکی، پرفکت مانی، وب مانی، نتلر، اسکریل و غیره استفاده کنید

برای باز کردن حساب جدید، روی “افزودن حساب” کلیک کنید و مشخصات حساب را وارد کنید. سپس یک شماره حساب و رمز عبور برای شما ایجاد می شود. برای واریز پول، روش پرداخت مورد نظر خود را انتخاب کنید و مبلغ را وارد کنید. برای برداشت پول، فرم درخواست برداشت را پر کنید و منتظر تأیید بروکر باشید. بروکر آمارکتس در عرض 24 ساعت به درخواست شما پاسخ می دهد. برای انتقال پول بین حساب های خود، شماره حساب های مبدأ و مقصد و مبلغ را مشخص کنید.

امکانات دیگر کابین شخصی:

 • دسترسی به ابزارهای تحلیلی بروکر، مانند نشانگر حالات بازار، مشاوران، الگوریتم های تجارت خودکار و غیره؛
 • دسترسی به پلتفرم کپی تریدینگ و پلتفرم های معاملاتی، مانند MetaTrader 4، MetaTrader 5، WebTrader و غیره؛
 • اطلاعات در مورد دستاوردها و کش بک؛
 • دسترسی به منابع آموزشی و خبری امارکتس.

واریز ریالی به امارکتس (به هیچ وجه از روش ریالی استفاده نکنید!)

برای واریز ریالی به حساب خود در آمارکتس، شما باید از سایت‌های صرافی همکار با این بروکر استفاده کنید. این سایت‌ها به شما این امکان را می‌دهند که با استفاده از درگاه‌های بانکی، پول خود را به حساب خود در آمارکتس منتقل کنید. البته قبل از این کار، شما باید مدارک خود را به پشتیبانی آمارکتس ارسال کنید تا حساب شما فعال شود. سپس با ارائه تصویر کارت بانکی خود، لینک واریز را دریافت کنید و مبلغ مورد نظر را واریز کنید. توجه داشته باشید که شماره کارت، نام روی کارت و شماره شبا باید به صورت کامل و دقیق باشند

 • نکته: توصیه من به عنوان مشاور مالی به شما این است که به هیچ وجه از روش ریالی استفاده نکنید, زیرا در برداشت نیز باید این روش را انتخاب کنید و صرافی هیچ درصد مشخصی برای تبدیل دلار به ریال ندارد و امکان کلاهبرداری بسیار زیاد است.

برداشت ریالی از آمارکتس

برداشت ریالی از آمارکتس یکی از امکانات ویژه این بروکر است که به شما اجازه می دهد تا بدون نگرانی از تحریم ها و نوسانات ارز، سود خود را به صورت ریالی دریافت کنید. برای این کار، شما باید دو شرط را رعایت کنید:

 • اول اینکه حساب خود را با واریز ریالی باز کرده باشید. در غیر این صورت، شما نمی توانید برداشت ریالی داشته باشید و باید با ارز خارجی برداشت کنید.
 • دوم اینکه حداقل مبلغ برداشت شما 5 دلار باشد. این مقدار حداقل است و شما می توانید هر مقدار بالاتر را نیز برداشت کنید.

برای برداشت ریالی، شما باید به قسمت درخواست برداشت وجه در پنل کاربری خود بروید و گزینه Payment Agents (ACard) را انتخاب کنید. سپس شماره حساب خود را وارد کنید و مبلغ مورد نظر را درخواست کنید. طبق قوانین کارگزاری، کلیه برداشت های ریالی پس از تایید توسط بروکر، در حدود 1 تا 3 روز کاری توسط سامانه های بانکی پاسارگاد، پارسین، سپه، صادرات و … پرداخت خواهند شد. البته توجه داشته باشید که سامانه های بانکی در روز های تعطیل عمل نمی کنند و باید منتظر روز های کاری باشید. دقت بفرمایید که صرافی هیچ درصد مشخصی برای تبدیل دلار به ریال ندارد و امکان کلاهبرداری بسیار زیاد است. پس فقط از کریپتو برای شارژ اکانت و برداشت وجه استفاده کنید.

نکته: توصیه ایران بورس به شما این است که به هیچ وجه از روش ریالی استفاده نکنید, زیرا در برداشت نیز باید این روش را انتخاب کنید و صرافی هیچ درصد مشخصی برای تبدیل دلار به ریال ندارد و امکان کلاهبرداری بسیار زیاد است.


پشتیبانی امارکتس

بروکر آمارکتس یکی از بروکرهایی است که خدمات پشتیبانی مشتری را 24 ساعت در روز و 5 روز در هفته ارائه می‌دهد. این بروکر از زبان‌های مختلف پشتیبانی می‌کند و راه‌های مختلفی برای تماس با پشتیبانی در نظر گرفته است.

? مزایا
پشتیبانی از طریق چت زنده و تلفن
پشتیبانی چندزبانه
? معایب
پشتیبانی در آخر هفته کار نمی‌کند

روش تماس‌ با آمارکتسجزئیات
تلفنبا تماس با شماره‌های تلفن مشخص شده در وب‌سایت، یا درخواست تماس مجدد
ایمیلبا ارسال ایمیل به آدرس‌های [email protected], [email protected]
چت زندهبا چت زنده در وب‌سایت بروکر؛ پاسخ در عرض 1 دقیقه می‌آید
پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعیبا پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی تلگرام
روش تماس‌ با آمارکتس

پشتیبانی از طریق وب‌سایت بروکر و حساب شخصی شما قابل دسترس است.

نماد داوجونز در آمارکتس

شاخص داوجونز صنعتی ۳۰ شرکت بزرگ و مؤثر آمریکایی را در خود جای داده است. این شاخص با علامت DOW.US در آمارکتس قابل دسترسی و معامله است. با ثبت نام در آمارکتس، شما می توانید از نمودارهای تحلیلی و اخبار روزانه استفاده کنید. همچنین، شما می توانید یک حساب تجاری با نوع STANDARD، FIXED یا ECN انتخاب کنید. شرایط هر حساب در جدول زیر آورده شده است. آمارکتس دسترس پذیری بالا و سرعت عالی در اجرای سفارشات دارد.

اسپرد نماد داوجونز در آمارکتس
نوع حسابلورجاسپردهزینه هر پیپ
STANDARD1:104.00 pips$4
FIXED1:104.00 pips$4
ECN1:104.00 pips$4
اسپرد نماد داوجونز در آمارکتس

به عنوان مثال، اگر شما یک حساب STANDARD با لورج 1:10 داشته باشید و 0.1 لات (10,000 واحد) خرید نماد DOW.US با قیمت 35,000 دلار انجام دهید، شما نیاز به $3,500 سپرده خواهید داشت. همچنین، هر تغییر 1 پیپ در قیمت، سود یا زیان $4 برای شما به همراه خواهد داشت.

اسپرد آمارکتس در فارکس

اسپرد آمارکتس در فارکس بستگی به نوع حساب، نوع ارز و بازار دارد. در جدول زیر می‌توانید اسپرد آمارکتس برای پنج جفت ارز مهم را مشاهده کنید:

جفت ارزاسپرد (پیپ)
EURUSD0.4
GBPUSD0.3
USDJPY1
USDCHF0.2
AUDUSD0.2
اسپرد آمارکتس در فارکس

مثال زیر را در نظر بگیرید: شما 10000 دلار سرمایه دارید و قصد دارید در جفت ارز USDJPY معامله کنید. با استفاده از دستگاه دو سویه، می‌توانید با قیمت 110.00 خریداری کنید و با قیمت 109.99 فروخته شود. این تفاوت 0.01 یا 1 پیپ، اسپرد آمارکتس است. دستگاه دو سویه به این معناست که همزمان دو نقطه قیمت را مشاهده می‌کنید: قیمت خرید (Bid) و قیمت فروش (Ask). اگر با همین سرمایه در جفت ارز USDCHF معامله کنید، می‌توانید با قیمت 0.9200 خریداری کنید و با قیمت 0.9198 فروخته شود. این تفاوت 0.0002 یا 0.2 پیپ، اسپرد پایین‌تر آمارکتس است.

اسپرد آمارکتس در فارکس در مقایسه با میانگین بازار

بنابراین، اسپرد آمارکتس در فارکس بسیار مناسب و پایین است. این بدان معناست که شما با هزینه کمتر، سود بیشتری کسب می‌کنید. البته باید به این نکته توجه کنید که اسپرد آمارکتس ممکن است در بازارهای نامنظم و پرحجم تغییر نماید.

 • برای مقایسه اسپرد آمارکتس با بروکر های دیگر مقاله لایت فارکس را بخوانید.

اسپرد طلا در آمارکتس

یکی از عوامل مهم در انتخاب بروکر برای معامله طلا، اسپرد آن است. اسپرد به تفاوت قیمت خرید و فروش یک دارایی اطلاق می‌شود که هزینه معامله را نشان می‌دهد. وب‌سایت رسمی آمارکتس اعلام کرده است که اسپرد طلا در این بروکر 0.3 دلار برای هر اونس است. بنابراین، هر چه بیشتر طلا خرید یا فروش کنید، هزینه اسپرد بیشتر خواهد شد.

برای مثال، فرض کنید در تاریخ 1 دسامبر 2021، 10 اونس طلا را با قیمت 1780 دلار در آمارکتس می‌خرید. با توجه به اسپرد 0.3 دلار، قیمت واقعی خرید شما 1780.3 دلار خواهد بود. سپس در تاریخ 15 دسامبر 2021، قیمت طلا به 1800 دلار می‌رسد و شما 10 اونس طلا را می‌فروشید. با توجه به اسپرد 0.3 دلار، قیمت واقعی فروش شما 1799.7 دلار خواهد بود. پس سود ناخالص شما (1799.7 – 1780.3) * 10 = 194 دلار خواهد بود.

برای مقایسه، می‌توان به اسپرد فلزات دیگر در آمارکتس نگاه کرد:

 • آلومینیوم: اسپرد آلومینیوم 13 دلار است (2190 – 2177).
 • مس: اسپرد مس 24 دلار است (7960 – 7936).
 • نیکل: اسپرد نیکل 179 دلار است (18738 – 18559).
 • پلاتین: اسپرد پلاتین 91 دلار است (903.9 – 894.8).
 • نقره در برابر دلار آمریکا: اسپرد نقره در برابر دلار آمریکا 0.043 دلار است (23.386 – 23.343).

با توجه به این مقایسه، می‌توان نتیجه گیرید که اسپرد طلا در آمارکتس بسیار مناسب و رقابتی است و به معامله‌گران فرصت سودآوری بالاتر را می‌دهد.

اسپرد بروکر آمارکتس در کریپتو

اسپرد بروکر آمارکتس در کریپتو چقدر است؟ برای پاسخ به این سوال به بررسی اسپرد بروکر آمارکتس در سه جفت ارز رمزنگاری شده محبوب ADAUSD، BTCUSD و ETHUSD می پردازیم.

 • ADAUSD: اسپرد این جفت ارز، تفاوت بین قیمت فروش 0.2599 و قیمت خرید 0.2690 است. اسپرد برابر با 0.0091 یا 3.5 درصد از قیمت فروش است.
 • BTCUSD: اسپرد این جفت ارز، تفاوت بین قیمت فروش 30568 و قیمت خرید 30581 است. اسپرد برابر با 13 یا 0.04 درصد از قیمت فروش است.
 • ETHUSD: اسپرد این جفت ارز، تفاوت بین قیمت فروش 1677.35 و قیمت خرید 1679.96 است. اسپرد برابر با 2.61 یا 0.16 درصد از قیمت فروش است.
جفت ارزقیمت فروشقیمت خریداسپرددرصد اسپرد
ADAUSD0.25990.26900.00913.5%
BTCUSD3056830581130.04%
ETHUSD1677.351679.962.610.16%
اسپرد بروکر آمارکتس در کریپتو

معایب بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس از جمله بروکرهای قدیمی و معتبر در حوزه تجارت آنلاین است. اما این بروکر هم مانند سایر بروکرها، دچار نقص ها و چالش هایی است. مثلاً، این بروکر:

 • ?عدم قابل اعتماد بودن اکسپرت آدوایزورها با تنظیمات پایه. استفاده از قالب های بدون تست قبلی به شدت توصیه نمی شود.
 • ?عدم وجود اطلاعات در مورد چگونگی تشکیل شدن رتبه بندی مدیران و چقدر می توان به آمار ارائه شده اعتماد کرد؛
 • ?عدم وجود مجوز نظارتی. بروکر در سنت وینسنت و گرنادین ها ثبت شده است، اما هیچ اطلاعاتی در مورد مجوز از یک نظارتگر وجود ندارد. کمیسیون مالی مجوز صادر نمی کند.
 • ?برای کاربران از ایران، توصیه نمی شود از روش واریز و برداشت مبتنی بر ریال استفاده کنند. چرا که بروکر هیچ اطلاعاتی در مورد مقدار کمیسیون و اسپرد تبدیل کننده دلار به ریال ارائه نمی دهد و ممکن است پول شما را با درصد ناعادلانه تبدیل بزند. اگر به جای روش واریز مبتنی بر ریال، از کریپتو استفاده کنید، می توانید از این نوع کلاهبرداری ها جلوگیری کنید.

کلاهبرداری بروکر آمارکتس

یکی از روش هایی که بسیاری از بروکرها برای کلاهبرداری از کاربران ایرانی استفاده می کنند، تغییر درصد در تبدیل دلار به ریال ایران است. متاسفانه آمارکتس هیچ کمیسیون یا نرخ درصد یا منبع قابل اعتمادی را برای اشاره به این درصد در نرخ های تبادل محلی ارائه نمی دهد، بنابراین مشتریانی وجود دارند که با این مشکل روبرو شده اند. برای جلوگیری از این مشکل شما فقط نباید به صورت ریال واریز یا برداشت کنید تا آنها نتوانند به صورت ناخودآگاه و ناعادلانه شما را شارژ کنند.


آمارکتس ایران

فعالیت فارکس در ایران ممنوع است و هیچ بروکری در ایران مجوز ندارد و شعبه فیزیکی در ایران ندارند. آمارکتس یکی از بروکرهای فارکس است که با وجود قوانین ایران با کاربران ایرانی همکاری می کند زیرا شرکت های خارجی هستند. بنابراین آنها به صورت غیرقانونی در ایران فعالیت می کنند.

آمارکتس فارسی

این لینک به نسخه فارسی وب‌سایت آمارکتس منتقل شما می‌کند. چون این بروکر به صورت غیرقانونی در ایران فعالیت می‌کند، وب‌سایت اصلی آن توسط فیلترینگ دسترسی به آن محدود شده است. بنابراین، اگر می‌خواهید به وب‌سایت بدون فیلتر آمارکتس به زبان فارسی دسترسی پیدا کنید، می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

لینک به نسخه فارسی وب‌سایت

ورود به کابین شخصی آمارکتس از ایران

برای ورود به کابین شخصی آمارکتس از ایران، می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید. این لینک شما را به صفحه‌ای هدایت می‌کند که می‌توانید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید یا اگر حساب کاربری ندارید، یک حساب جدید با زبان فارسی ثبت کنید.

ورود به کابین


بونوس آمارکتس
کش بک 
بونوس 100%
بونوس تعویض بروکر
بونوس آمارکتس

قوانین بونوس آمارکتس

برای درخواست و استفاده از بونوس رایگان آمارکتس، شما باید با قوانین و شرایط آن آشنا باشید. در ادامه به برخی از این قوانین اشاره می کنیم:

 • حداقل مبلغ سپرده شده برای درخواست بونوس 100 دلار است.
 • حداکثر مبلغ قابل درخواست به عنوان بونوس 10,000 دلار است.
 • شما نمی توانید همزمان از چند نوع بونوس استفاده کنید.
 • شما نمی توانید بونوس را به صورت نقد خارج کنید، بلکه فقط می توانید با آن معامله کنید.
 • هنگام خروج وجه، سهم بونوس نباید بیش از 20 درصد سرمایه حساب شما باشد. در غیر این صورت، بخشی از بونوس کسر خواهد شد.
 • برای مثال، فرض کنید شما 1000 دلار از وجه خود (موجودی) و 200 دلار از بونوس در حساب خود دارید. سرمایه حساب شما 1200 دلار است. شما 100 دلار خارج می کنید. موجودی شما 900 دلار، بونوس 200 دلار و سرمایه 1100 دلار خواهد بود. سهم بونوس (نسبت بونوس به سرمایه) پس از خروج 200 / 1100 * 100 = 18.18 درصد خواهد بود که کمتر از 20 درصد است. در این حالت، بونوس کسر نخواهد شد.
 • فرض کنید شما 5000 دلار از وجه خود (موجودی)، 1000 دلار از بونوس (که در فیلد “اعتبار” نشان داده می شود) و یک موقعیت باز با زیان شناور -300 دلار در حساب خود دارید. سرمایه حساب شما 5700 دلار است. شما 1500 دلار خارج می کنید. موجودی شما 3500 دلار، بونوس 1000 دلار و سرمایه 4200 دلار خواهد بود. پس از خروج، سهم بونوس 1000 / 4200 * 100 = 23.81 درصد خواهد بود که بیشتر از 20 درصد است. در این حالت، بخشی از بونوس به میزان 3.81 درصد (23.81 – 20) از سرمایه کسر خواهد شد: 3.81 / 100 * 4200 = $160.02.
 • فرض کنید شما 3000 دلار از وجه خود (موجودی) و 600 دلار از بونوس (که در فیلد “اعتبار” نشان داده می شود) در حساب خود دارید. سرمایه حساب شما 3600 دلار است. شما تمام وجه خود را به مبلغ 3000 دلار خارج می کنید. بونوس به طور کامل کسر خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین و شرایط بروکر آمارکتس و بونوس رایگان آن، می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

بونوس رایگان

آمارکتس بونوس تعویض بروکر

آمارکتس یک پیشنهاد ویژه دارد: اگر بروکر خود را به آمارکتس تغییر دهید، 20 درصد سپرده خود را به عنوان بونوس دریافت می کنید. با این بونوس، می توانید از شرایط معاملاتی عالی آمارکتس بهره مند شوید. فقط کافی است گزارش فعالیت حساب خود در بروکر قبلی را نشان دهید. این پیشنهاد فقط برای حساب های واقعی است. پس از واریز پول به حساب خود در آمارکتس، می توانید از این فرصت استفاده کنید. حساب های استاندارد و ثابت در پلتفرم های MetaTrader 4 و MetaTrader 5 (USD, EUR) مشمول این پیشنهاد هستند. حداکثر مبلغ بونوس برای هر مشتری 5,000 دلار / 5,000 یورو است. بونوس به صورت 20 درصد سپرده به قسمت “اعتبار” حساب شما وارد می شود. این بونوس قابل برداشت نیست، اما می توانید آن را در تمام معاملات خود، از جمله کشش قیمت، به کار ببرید. این پیشنهاد با سایر پاداش ها و تبلیغات آمارکتس سازگار نیست. همچنین، این پیشنهاد یکباره است و هر مشتری فقط یک بار مجاز به استفاده از آن است.

آمارکتس بونوس 100%

برای فعال کردن بونوس، لطفا با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

شرایط و ضوابط:

 • این پیشنهاد فقط برای مشتریان جدید آمارکتس معتبر است؛
 • حداکثر مقدار بونوس هر مشتری – 10,000 دلار؛
 • بونوس به صورت اعتبار غیر قابل برداشت پرداخت می شود و در خط اعتبار پلتفرم MetaTrader 4 نمایش داده می شود. بونوس ها به موجودی واقعی حساب شما اضافه نمی شوند؛
 • این پیشنهاد با هیچ یک از بونوس ها و تبلیغات دیگر آمارکتس تجمع نمی کند؛
 • بونوس لغو خواهد شد اگر در حساب معاملاتی شما طی 30 (سی) روز تقویمی آخر هیچ تراکنش معاملاتی صورت نگیرد؛
 • بونوس ها پس از رسیدن به سطح مورد نظر حجم معاملات قابل برداشت خواهند بود*؛
 • فقط معاملات بسته شده در حجم محاسبه می شوند. حداقل حد یک معامله 3 پیپ است؛
 • فقط معاملات جدید در محاسبات حجم لحاظ می شوند. تاریخچه حساب معاملاتی شما تاثیری بر محاسبات حجم ندارد؛
 • بونوس نمی تواند در وضعیت “drawdown” استفاده شود. آن را از حساب خود وقتی سطح “Stop out” رسیده است، کسر خواهد شد؛
 • مشتری باید سطح “Stop out” را خودشان محاسبه کنند زیرا پلتفرم MetaTrader 4 فقط دارایی های واقعی را با توجه به بونوس های که نمی توان در drawdown استفاده کرد، لحاظ می کند. بنابراین، شما ممکن است سطح “Stop out” خود را زودتر از آنچه در MetaTrader 4 نشان داده شده است، برسانید؛
 • بونوس دوره گزارش داده شده لغو خواهد شد، اگر مشتری به طور کامل یا جزئی سپرده اولیه خود را که بونوس مذکور از آن محاسبه شده است، برداشت کند؛
 • اگر فعالیت تقلبی با اعتبارات انجام شود، شرکت حق دارد حساب معاملاتی مشتری را مسدود کند و تمام پرداخت های بونوس را از حساب معاملاتی بدون اطلاع قبلی و توضیحات، بنویسد.
 • این پیشنهاد برای حساب های استاندارد و ثابت در MetaTrader 4 معتبر است.
 • حجم معاملات مورد نیاز برای برداشت بونوس فقط بر اساس معاملات فارکس محاسبه می شود.
 • لطفا توجه داشته باشید که بونوس شما برای 30 روز معتبر است. اگر حساب معاملاتی شما طی این دوره هیچ فعالیتی نشان ندهد، بونوس لغو خواهد شد.
 • چگونه حجم معاملات مورد نیاز برای برداشت بونوس را محاسبه کنیم؟ حجم مورد نیاز برای برداشت بونوس طبق فرمول زیر محاسبه خواهد شد: مقدار بونوس / 3 دلار. یعنی 3 دلار برای هر لات کامل. بونوس قابل برداشت خواهد بود پس از اینکه شرایط حجم معاملات را انجام دادید.

کش بک آمارکتس

آمارکتس یک پیشنهاد جذاب برای معامله‌گران فعال در بازار فارکس و CFD دارد. با شرکت در برنامه وفاداری این بروکر، شما می‌توانید تا 17 دلار یا 17 یورو برای هر لات معامله شده، به عنوان کش‌بک دریافت کنید. این یعنی شما می‌توانید سود خود را افزایش دهید با بازگشت بخش قابل توجهی از اسپرد به حساب خود.

برای ورود به این برنامه، شما نیاز دارید که یک حساب استاندارد یا ثابت در پلتفرم MT4 یا MT5 باز کنید و با مدیر خود صحبت کنید. پس از آن، شما به یک سطح از پنج سطح برنامه منتقل می‌شوید. هر سطح نرخ کش‌بک مخصوص خود را دارد. نرخ کش‌بک با افزایش سطح، بالاتر می‌شود. برای صعود به سطح بعد، شما باید حجم معاملات مورد نظارت را در طول 30 روز تکمیل کنید. در صورت عدم تأمین حجم مورد نظارت یا برداشت پول، شما به سطح اول باز خواهید گشت.

شرکت در برنامه وفاداری


آمارکتس کپی تریدینگ

سرویس کپی تریدینگ آمارکتس یک راه برای کسب درآمد غیرفعال است. این سرویس پایداری و قابلیت اطمینان بالایی دارد. سرمایه گذار در این سرویس فقط زمانی پاداش می دهد که استراتژی معامله گر سودآور باشد. این پاداش نصف سود سرمایه گذار است. سرمایه گذار همچنین می تواند در هر لحظه از حساب معامله گر خارج شود. برخی از منافع این سرویس برای سرمایه گذاران عبارتند از: فیلتر راحت برای انتخاب استراتژی های مناسب؛ نمایش تمام تراکنش های معاملاتی به همان شکل که معامله گر آن ها را انجام می دهد؛ دسترسی به آمار و جزئیات استراتژی ها.

چگونه سرمایه گذار شوید:

ابتدا هویت خود را تأیید کنید. سپس به قسمت “رتبه بندی استراتژی ها” بروید و آمار بهترین استراتژی های معاملاتی را مشاهده کنید. شرایط پیشنهاد و حق الزحمه معامله گر را در نظر داشته باشید.

حال می توانید عملکرد کپی تریدینگ را فعال کنید. با این کار، یک حساب جدید باز خواهد شد.

حساب خود را پایش کنید و معاملات باز شده را دنبال کنید. در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

برای تبدیل شدن به معامله گر، در قسمت “کپی تریدینگ”، زبانه “معامله گر” حساب خود را انتخاب کنید. سپس یک استراتژی ایجاد کنید.
بازده بالاتر استراتژی شانس بالاتر شما را در دیده شدن توسط سرمایه گذاران افزایش خواهد داد.

آپشن بهتر: گزینه دیگر سرویس اجتماعی معاملات MT4/MT5 از MetaQuotes است. پس از ثبت نام در وب سایت MQL5 و پرداخت اشتراک به معامله گر دلخواه خود، می توانید از آن بهره ببرید.

شروع کپی تریدینگ


آمارکتس متاتریدر 5

پلتفرم MT5 یک ابزار تجاری پیشرفته است که بروکر آمارکتس برای دسکتاپ ارائه می دهد. این پلتفرم امکاناتی مانند تجارت کپی و تجارت خودکار را در اختیار کاربران قرار می دهد. من در تست عملی خود از این پلتفرم استفاده کردم و نمودار کشی قوی آن را دیدم. پلتفرم MT5 شامل:

امکانات نمودار کشی بسیار قوی هستند. متاتریدر 5 شامل:

 • 38 شاخص فنی. این شامل شاخص های کلاسیک روند، شاخص های حجم، و اسیلاتورها است.
 • 44 شئ تحلیلی. این شامل خطوط، کانال ها، ابزار Gann و فیبوناچی است.
 • 21 فریم زمانی. تریدرها می توانند از نه فریم زمانی، از یک دقیقه تا یک ماه، انتخاب کنند.
 • 3 نوع نمودار. تریدرها می توانند از نمودارهای Bar، نمودارهای شمع جاپان، و نمودارهای خط استفاده کنند.
 • متاتریدر همچنین به دلیل ویژگی های کپی تریدر و تریدر خودکار محبوب است.
 • سیگنال های ترید. سیگنال ها در متاتریدر 5 به کاربران اجازه می دهد که فعالیت دیگر تریدرها را به صورت زنده کپی کنند.
 • ترید خودکار. متاتریدر 5 به کاربران اجازه می دهد که Expert Advisors (EAs) را توسعه دهند، تست کنند، و اعمال کنند. EAs برنامه هایی هستند که بازارها را با استفاده از الگوریتم ها نظارت و تجارت می کنند.
 • پلتفرم دسکتاپ متاتریدر 5 یکی از پلتفرم های تجارتی پر ویژگی و محبوب است. با این حال، ممکن است برای مبتدیان یادگیری آن دشوار باشد.

دانلود متاتریدر 4 آمارکتس

آمارکتس یک بروکر معتبر در بازار فارکس است که پلتفرم متاتریدر 4 را به مشتریان خود ارائه می دهد. متاتریدر 4 یک پلتفرم قدرتمند و پرطرفدار است که شما را قادر می سازد با ابزارهای تحلیلی، نمودارهای مختلف، اندیکاتورهای مفید و ربات های هوشمند، معاملات خودکار یا دستی انجام دهید. برای نصب متاتریدر 4 روی سیستم خود، لینک زیر را دنبال کنید و فایل نصب را دانلود کنید. سپس با اجرای فایل و رعایت مراحل نصب، پلتفرم را فعال کنید. حالا می توانید با وارد کردن اطلاعات حساب آمارکتس خود یا ایجاد حساب جدید در صورت نیاز، شروع به معامله کنید.

دانلود برنامه amarkets

امکانات بروکر آمارکتس را با برنامه amarkets تجربه کنید

برای دسترسی به امکانات محبوب بروکر آمارکتس، می‌توانید برنامه amarkets را روی گوشی خود نصب کنید. با این برنامه، می‌توانید به راحتی و با یک کلیک سفارشات خود را قرار دهید، از روی نمودار معامله کنید و لیست‌های پی‌گیری خود را مدیریت کنید. سفارشات باز، در انتظار و توقف-خسارت را به سادگی مشاهده و ویرایش کنید. همچنین شرایط زمانی مانند خوب تا لغو شود (GTC) را برای سفارشات خود انتخاب کنید.

برای تحلیل بازار، از نمودارهای TradingView استفاده کنید که دارای 11 بازه زمانی، 11 نوع نمودار و بیش از 100 شاخص فنی هستند. از ابزارهای رسمی مختلف برای کشیدن خطوط روند، بازگشت فیبوناچی و غیره استفاده کنید.

دانلود برنامه از سایت اصلی

آمارکتس دمو

آمارکتس چگونگی استفاده از MetaTrader 4 و MetaTrader 5 را با حساب‌های دمو آموزش می‌دهد. حساب‌های دمو برای مبتدیان مناسب هستند. زیرا آن‌ها می‌توانند استراتژی‌های خود را بدون خطر پول واقعی، تست کنند. همچنین با پلتفرم معاملاتی آشنا می‌شوند. حساب دمو نقل قول‌های زنده و شرایط بازار زنده را نشان می‌دهد. این شرایط برای دارایی‌های مختلفی مانند فارکس، CFD ها، کالاها، شاخص‌ها و سهام هستند. کاربران پس از کسب تجربه کافی، می‌توانند به نسخه زنده بروند.


آمارکتس کریپتو

آمارکتس کریپتو، بخش جدیدی از بروکر آمارکتس است که معامله رمز ارزها را از طریق CFD امکان پذیر می کند. شما با ثبت نام در آمارکتس، می توانید بیت کوین، اتریوم، ریپل و سایر رمز ارزهای معروف را به صورت آنلاین و امن خرید و فروش کنید. با کلیک بر روی لینک های زیر، از اسپرد پایین و بونوس 15 درصدی Amarkets نیز بهره مند خواهید شد. آمارکتس کریپتو فرصتی مناسب برای سرمایه گذاران علاقه مند به بازار رمز ارزها است.

شروع با CFD کریپتو


آمارکتس مسابقات فارکس

آمارکتس، بروکر معتبر و قدیمی در بازار فارکس، خدمات متنوع و کیفی را به مشتریان خود ارائه می دهد. از جمله این خدمات، مسابقات فارکس با جوایز ارزشمند است. شما با شرکت در این مسابقات، می توانید شانس خود را برای کسب آیفون ۱۵ بالا ببرید.

برای ورود به قرعه کشی، از ۲ تا ۳۱ اکتبر، کافی است:

 • در کابینت کاربری آمارکتس، به قسمت “ثبت نام در تبلیغات” بروید و ثبت نام کنید.
 • حداقل ۵۰۰ دلار به حساب خود واریز کنید و یک کوپن دریافت کنید.
 • با انجام معاملات به حجم ۱ لات، کوپن خود را فعال کنید.

کوپن های فعال شده، در قرعه کشی شرکت خواهند داشت. برندگان با استفاده از سرویس random.org، به صورت تصادفی انتخاب می شوند.

در قسمت “کوپن های من” در کابینت کاربری آمارکتس، می توانید وضعیت و تعداد کوپن های خود را ببینید. تعداد کوپن ها محدود است. هر مشتری حداکثر می تواند ۱۶ کوپن داشته باشد.


آمارکتس نظرات کاربران

در این بخش، نقطه‌های قوت و ضعف آمارکتس را بر اساس نظرات کاربران در Trustpilot معرفی می‌کنیم. Trustpilot یک سایت مستقل و معتبر است که کاربران می‌توانند نظرات خود را درباره سرویس‌های مختلف به اشتراک بگذارند. به جای نقل قول کامل، ما خلاصه‌ای از نظرات را برای شما آورده‌ایم. این بروکر چقدر مورد اعتماد و رضایت تریدرها است؟

 • ?نقطه‌های قوت آمارکتس:
  • دسترسی به بازارهای مختلف با شروط مناسب
  • پشتیبانی حرفه‌ای و پاسخگو
  • بونوس‌های جذاب و تخفیفات ویژه
 • ?نقطه‌های ضعف آمارکتس:
  • اختلاف بالای نرخ خرید و فروش دلار در روش ریالی
  • مشکلات در برداشت پول با بعضی از روش‌ها
  • تأخیر در اجرای سفارشات و اسپرد بالا در بعضی از بازارها

آمارکتس یا آلپاری

در این مقاله من به صورت کامل بروکر آمارکتس را مورد بررسی قرار داده ام و به این نتیجه رسیده ام که آلپاری کمی بهتر از آمارکتس است. دلیل این امر گزینه برداشت ریالی آن است. آلپاری قبل از تبدیل دلار به ریال نرخ تبدیل را به شما می دهد اما آمارکتس هیچ اطلاعاتی در مورد نرخ و صرافی محلی که با آن همکاری می کند به شما نمی دهد و این صرافی در میان کاربران به خاطر عدم عدالت و کلاهبرداری شناخته شده است. پس در کل برای فارکس در ایران ورود به آلپاری بهتر است. اما اگر می خواهید از آمارکتس استفاده کنید فقط از روش های ریالی خودداری کنید و به روش رمز ارز برای سپرده گذاری و برداشت پول خود اقدام کنید. موفق و پر سود باشید.

به این مقاله امتیاز دهید :

Navid Ramezaniمشاهده نوشته ها

من نوید رمضانی هستم و در دانشگاه تهران، مدیریت مالی خوانده ام. تجربه کاری من شامل مدیریت سبد سرمایه گذاری، مشاوره سرمایه گذاری و برنامه ریزی مالی در شرکت های مختلف است. من با بازار سرمایه، تحلیل سودآوری و ریسک، طراحی استراتژی های سرمایه گذاری و ارائه مشاوره به مشتریان آشنا هستم. هدف من پیشرفت حرفه ای و گسترش دانش و تجربه در زمینه مدیریت مالی است. از طریق ایمیل: [email protected] و تلگرام: Navidrmz@ و اینستاگرام Nowwheat@ می توانید به صورت مستقیم با من در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *