بررسی نماد دالبر ( البرزدارو ) و وضعیت آن در بورس 1400

دالبر ( البرزدارو )


در این جا قصد داریم تا تاریخچه دالبر ( شرکت البرزدارو ) را برای شما بیان کنیم ، شرکت البرزدارو بزرگترین تولید کننده داروهای قلبی عروقی در ایران می باشد این شرکت در سال ۱۳۵۵ با نام اینترنشنال پروداکتس آغاز به کار کرد . و در سال ۱۳۵۸ به نام تولی فارما و در سال ۱۳۶۳ به نام البرزدارو تغییر نام پیدا کرد . این شرکت در سال ۱۳۷۵ به سهامی عام تبدیل شد و در لیست شرکت های بورسی به نام دالبر ثبت گردید .
این شرکت داروسازی با بیش از ۴۰ سال سابقه همواره در مسیر رشدی پویا قرار دارد و با ظرفیت عملی یک ملیارد و پانصد ملیون عدد از فراورده های خوراکی و تزریقی اعم از قرص ، کپسول ، شربت ، آمپول و سرنگ آماده تزریق در حال فعالیت می باشد . با ایران بورس همراه باشید.

معرفی شرکت البرزدارو یا دالبر

شرکت البرزدارو همواره جز ۱۰ شرکت برتر داروسازی در ایران بوده است . از افتخارات دالبر می توان به دریافت گواهی نامه اهتمام به کیفیت برای گروه محصولات تزریقی در اولین دوره کیفیت غذا ، دارو و بهداشت ایران در سال ۱۳۸۹ ، دریافت تقدیر نامه اشتهار به کیفیت یک ستاره برای گروه محصولات جامدات در دومین دوره در سال ۱۳۹۰ ، اولین شرکت دارویی موفق به دریافت تندیس ملی بهره وری در کشور از چهارمین جشنواره ملی بهره وری در سال ۱۳۹۰ ، دریافت تقدیر نامه چهار ستاره طبق الگو در اولین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در سال ۱۳۹۵ ، دریافت تندیس بلورین در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت در سال ۱۳۹۷ ، دریافت لوح تقدیر برترین شرکت از نظر سود آوری در گروه مواد و محصولات دارویی در نهمین دوره ی جشنواره ملی بهره وری ایران در سال ۱۳۹۶ ، دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت یک ستاره برای گروه محصولات جامدات در چهارمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا و دارو و بهداشت ایران در سال ۱۳۹۲ ، دریافت تقدیرنامه اشتهار به کیفیت دوستاره برای گروه محصولات سرنگی در پنجمین دوره جایزه ملی کیفیت غذا د دارو در سال ۱۳۹۳ و … اشاره کرد .

البته این ها گوشه ای از افتخارات شرکت البرزدارو بود این شرکت با توجه به سابقه و پیشینه ۴۰ ساله خود هر ساله افتخارات زیادی را کسب کرده است . و با این افتخارات کسب شده توانسته همه ساله در بین ده شرکت برتر دارویی ایران قرار بگیرد و نامی خوش و برندی معتبر از خود در بازار دارویی ایران بجای بگذارد . شرکای کلیدی این شرکت دارویی از کشورهایی مانند هند ، آمریکا ، کانادا ، انگلستان و سوئیس می باشد . ارزش آفرینی برای ذی نفعان کلیدی و کمک به توسعه پایدار از طریق ارتقای سلامت عمومی با عرضه و توسعه محصولات ، فرآورده ها و مواد اولیه دارویی انسانی با کیفیت ، ضمن بهره گیری از سرمایه های انسانی و فناوری های دانش محور در بازار های داخلی و خارجی از مأموریت های شرکت دالبر است . اهداف شرکت البرزدارو عبارت اند از : چابکی در عمل و فرایند ، خلاقیت در طراحی محصولات و خدمات ، سرآمدی در کیفیت فرآیندها و محصولات ، هوشمندی در تصمیم گیری ها ، بهره وری در منابع ، توجه به دانش محوری و توسعه ارتباط موثر با محوریت کرامت انسانی . برای مشاهده گواهی نامه هایی که این شرکت در بخش های مختلف دریافت کرده است می توانید به سایت شرکت البرزدارو مراجعه کنید و در قسمت گواهی نامه ها مشاهده کنید تا خیالتان از محصولات این شرکت راحت شود و با خیالی راحت محصولات این شرکت را خریداری کنید .

لیست هیئت مدیره

هیئت مدیران البرزدارو از پنج عضو تشکیل شده که عبارتند از :
۱ – دکتر بهرام دارایی : ایشان رئیس هیئت مدیره شرکت البرز دارو می باشند .
۲ – الیاس کهزادی : ایشان نائب رئیس هیئت مدیره می باشند .
۳ – مهندس علی مرتضوی تبریزی : ایشان یکی از اعضای هیئت مدیره می باشند .
۴ – رضا دبستانی : ایشان یکی از هیئت مدیره های شرکت می باشند .
۵ – دکتر میثم قاسمی : ایشان نیز یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشند .
سهامداران دالبر البته سهام داران حقوقی این شرکت عبارتند از : شرکت دارویی سبحان ، موسسه بنیاد پانزده خرداد ، موسسه صندوق بیمه اجتماعی و روستاییان و عشایر ، شرکت سرمایه گذاری البرز ، شرکت گروه مالی بانک مسکن ، شرکت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و شرکت سهامی بیمه ایران .

ارزش بازار شرکت


این شرکت از زمانی که سهامی عام شد و وارد بورس شد و شما برای آنکه از ارزش بازار دالبر ( البرزدارو ) اطلاع حاصل کنید باید از طریق بورس اقدام کنید تا برای خرید و فروش سهام این شرکت از قیمت و ارزش سهام این شرکت مطلع شوید ولی در بین سهام شرکت های دارویی ، سهام دالبر یکی از سهام های بنیادی بازار محسوب می شود .

خرید سهام دالبر


شما اگر قصد دارید تا یکی از سهام داران شرکت دالبر البرزدارو شوید و در سود و زیان این شرکت خوش نام در زمینه دارو سهیم شوید باید برای خرید سهام شرکت البرزدارو از طریق بورس اقدام نمایید تا یکی از سهام داران این شرکت در بورس اوراق بهادر شوید دقت کنید که قیمت خرید هر سهم در هر روز متفاوت است و شما برای خرید سهام این شرکت باید با توجه به قیمت روز هر سهم هزینه پرداخت کنید .

فروش سهام دالبر

اگر شما یکی از سهام داران این شرکت هستید و قصد فروش سهام شرکت البرزدارو را دارید می توانید از طریق بورس و با توجه به قیمت روز سهام خود را بفروشید ولی در فروش سهام خود دقت کنید تا سهم تان را مفت از دست ندهید تا بعد ها حسرت آن را بخورید و اگر واقعا قصد فروش دارید تمام جنبه ها را در نظر بگیرید و به این فکر کنید که اگر دوباره قصد خرید سهام این شرکت را داشتید شاید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید .

دالبر

اطلاعات تماس دالبر ( البرزدارو )


آدرس سایت دالبر : www.alborzdarouco.com می باشد و شما می توانید با مراجعه به این سایت از تمام محصولات این شرکت ، اخبار ، گواهی نامه ها ، افتخارات و همچنین برنامه راهبردی شرکت اطلاع حاصل کنید .
آدرس شرکت البرزدارو : قزوین ، شهر صنعنی البرز ، حکمت هشتم ، شرکت البرز دارو
تلفن تماس با دالبر : 2221001
تلفن فکس البرزدارو : 2221002
پست الکترونیکی شرکت البرزدارو : [email protected] می باشد شما می توانید از طریق ایمیل شرکت با مدیران شرکت در تماس باشید تا نقطه نظرات خود را به گوش مسئولین شرکت برسانید و یک مل ارتباطی بین خود و مدیران شرکت ایجاد کنید .

به این مقاله امتیاز دهید :

شهریار حقیقیمشاهده نوشته ها

به مدت 8 سال تحلیلگر بازار فارکس بوده و همراه شما در سایت ایران بورس هستم. تجربیات خودم را در ایران بورس با شما به اشتراک می گذارم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *