معرفی نماد تکشا به همراه هیئت مدیره، ارزش بازار و سود بورس

تکشا1

تکشا ( شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی) به منظور افزایش و رشد جمعیت ایران و تقاضای رو به رشد این کشور برای توسعه منابع غذایی در تاریخ 12 اسفند ماه سال 1365 هجری شمسی آغاز به کار کرده است. با این مقاله نماد بورس در خدمت شما هستیم.

معرفی شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی یا نماد تکشا

معرفی شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی یا نماد تکشا

شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی با هدف و منظور تولیدات کشاورزی و دامداری و ماشین آلات جوجه کشی تاسیس و راه اندازی شده است.

در سال 1364 هجری شمسی نماد تکشا با کمک و استفاده از مهندس های با تجربه و حمایت مدیران مجرب خود آغاز به تولید ماشین های شیر دوشی سیار کرده اند که عرضه این تولیدات در بازار های داخلی بسیار مورد توجه و موفقیت آمیز بوده است.

در سال 1372 این شرکت اقدام به اخذ قرار داد و همکاری مشترک با شرکت شرینگ اسکاتلند نموده است و همچنین در سال 75 این شرکت تولید ماشین های جوجه کشی با تکنولوژی بالا را با مشارکت شرکت بلژیکی آغاز نموده است.

با توجه به در خواست ها و توجه بسیار زیادی که به محصولات تولیدی این شرکت شد در نتیجه تصمیم گرفته شد تا به منظور رشد و استاندارد سازی و به دست آوردن دانش فنی در این راستا قرار دادی مبنی بر انتقال تکنولوژی با شرکت وستفالیا که پیشگام در تولید تجهیزات شیر دوشی در دنیا می باشد را منعقد کند. در سال 84 بوده است که این شرکت از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شده است.

موفقیت ها و اهداف این شرکت قدرتمند

موفقیت ها و اهداف این شرکت قدرتمند

از جمله موفقیت های این شرکت در راستا نصب و راه اندازی 3810 واحد دوشنده فقط در طی مدت زمان سه سال می توان اشاره کرد. در کارخانه های مربوط به شرکت نام برده شده با حضور دائمی تیم فعال آن ها تمامی دستگاه های شیر دوشی بدون وقفه در تمامی ساعت های شبانه روز مشغول به کار و فعالیت می باشند.

مدیران این شرکت معتقد می باشد که اعتماد را با پشتیبانی از دامدار های محترم توانسته اند به وجود بیاورند و کسب رضایت برای مشتری های خود داشته باشند. تیم این کارخانه تولیدی با حضور فعال و تجربه زیاد و اعتبار و خدمت به مشتریان را سر لوحه خود برای حضور فعال در عرصه دام پروری کشور دانسته اند.

این کارخانه تولیدی دارای شعبه های متفاوتی در سر تا سر کشور نیز می باشد که دامپروران و متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز مربوط به این شرکت خدمات لازم و مورد نیاز خود را کسب کنند.

خرید سهام تکشا

خرید سهام تکشا

برای خرید سهام شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی باید در زمان مناسب اقدام به خرید کرد زمان مناسب زمانی است که ارزش هر سهم در کف قیمتی خود باشد. حال برای آن که کف قیمتی یک سهم را پیدا کنیم یا باید خودمان بتوانیم تحلیل اقتصادی انجام دهیم یا از مشورت افرادی که تجربه کافی دارند و با تجربه می باشند در این زمینه استفاده کنیم.

اما موضوع قابل توجه این است که تکیه بر تحلیل خود پشتوانه بهتر و مناسب تری برای خرید یک سهم می باشد تا این که با توصیه افراد دیگر و مشورت آن ها اقدام به خرید سهمی بکنیم. با خرید سهام یک شرکت شما جز سهامداران حقیقی آن شرکت محسوب می شوید و همراه در سود و زیان شرکت همراه می باشید پس سعی کنید در یک شرکت بنیادی سرمایه گذاری کنید تا ریسک سرمایه گذاری شما کاهش پیدا کند و کم شود.

نکته ای که باید به ان توجه کرد این است که شما باید نقطه خرید سهم مورد نظر خود را بدانید و این مهم با تحلیل و بررسی های بسیار میسر خواهد شد. اگر شما بدانید که چه زمانی سهام مورد نظر را بخرید تا با سود دهی مواجه شوید، بسیار موفق خواهید شد. شما باید زمانی سهام مورد نظر خود را بخرید که در کف قیمتی باشد و قیمت هر سهم ان به پایین ترین حد خود رسیده باشد.

البته این نکته در مورد عرضه اولی ها صدق نمی کند چون ان ها با مقدار مشخصی عرضه خواهند شد و اگر تمایل به خرید بیش تر داشته باشید باید کمی صبر کنید و بعد به مقدار سهامتان افزوده کنید. زمانی که می خواهید این کار را انجام دهید باید بدانید که سهام تا چه حد افت قیمت داشته و ایا ممکن است که باز هم نزول کند یا خیر؟ زیرا در صورتی که شما اقدام به خرید کنید و روند افت سهم باز هم ادامه داشته باشد شما با ضرر بزرگی مواجه خواهید شد.

تحلیل شما باید ان قدر دقیق باشد که یا در اخرین روز از افت قیمت سهم اقدام به خرید کنید یا در یکی دو روز باقی مانده از روند نزولی ان! زیرا در این صورت می توان گفت که شما خرید به جا و انتخابی درست داشته اید. زمانی که شما در اخرین روز های نزولی ان اقدام به خریداری می کنید با روند صعودی و روز های سبز بسیار خوبی مواجه خواهید شد و این گونه با یک انتخاب دقیق و درست سرمایه خود را افزایش داده اید.

اما بیایید از منظر ضرر دهی این موضوع را بررسی کنیم. زمانی که شما در اواسط یک موج نزولی اقدام به خرید می کنید، در حقیقت سرمایه خود را در معرض کاهش های متوالی قرار داده اید و نمی دانید که دقیقا چه موقع این ضرر ها تمام می شود و حتی بعضی با دیدن این روند دوباره اقدام به فروش می کنند که این کار بدتر از بد است! یعنی شما فقط سهامی را خریداری کردید که ضرر داده و حال حتی سرمایه اصلی خود را نیز ندارید و باید با مبلغ کم تری از بورس خارج شوید.

هیچ گاه این اشتباه را نکنید حتی اگر در زمان بدی اقدام به خرید سهام کردید، به صورت هیجانی اقدام به فروش ان نگیرید و اجازه دهید سرمایه شما به مقدار اصلی بازگردد و بعد در مورد فروش ان تصمیم بگیرید.

فروش سهام تکشا

فروش سهام تکشا

برای فروش سهام شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی بر عکس خرید آن باید سهام خود را در اوج قیمتی آن بفروشید حال برای آن که اوج قیمتی مربوط به یک سهم را پیدا کنیم و بدانیم چه زمانی مناسب برای فروش می باشد یا باید خود شما تحلیل انجام دهید که سهم در چه قیمتی در اوج قیمتی خود قرار دارد. در این حالت شما باید بدانید اوج قیمتی مربوط به یک شرکت شامل چه قیمتی می باشد تا بتوانید به کمک آن سهام خود را با سود بیش تری به فروش برسانید.

در حالت دیگر شما باید از تجربه افراد با تجربه برای فروش سهم استفاده کنید با فروش سهام یک شرکت شما دیگر جز سهامداران آن شرکت محسوب نمی شوید و در سود و زیان شرکت همراه نمی باشید.

در نتیجه در فروش خود دقت کافی را داشته باشید تا سهم خود را ارزان از دست ندهید تا مدتی بعد از فروش سهام خود پشیمان شوید چرا که پشیمانی در بازار بورس و خرید و فروش سهام سودی ندارد. در خرید و فروش یک سهم سعی کنید هیچ گاه با هیجانات بازار همراه نشوید و متناسب پیش روید. در حقیقت هر کسی یک استراتژی را دنیبال می کند و فرد دیگری نمی تواند برای شما نسخه بپیچد زیرا ممکن است با اهداف شما مغایرت داشته باشد از این رو توصیه می کنیم که خود شما اموزش های لازم را فرا بگیرید.

با این کار شما می توانید در هر زمان که خواستید استراتژی خود را تغییر داده و هدف گذاری های تازه ای انجام دهید و هم چنان بر روی ان نظارت داشته باشید.

ارزش بازار شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاوزی

ارزش بازار شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاوزی

برای اطلاع از ارزش بازار نماد تکشا باید از طریق کار گذاری که در آن ثبت نام کرده اید اقدام به مشاهده ارزش سهام آن شرکت کنید. دقت کنید در کار گذاری اقدام به ثبت نام کنید که سرعت آن بالا باشد. امروزه کار گذاری های مختلفی به وجود امده اند و شما باید در این مورد بسیار هوشمندانه عمل کرده و کارگذاری های با سابقه و قدیمی مانند مفید و یا آگاه را برگزینید. این دو کار گذاری از قدمت بالاتری نسبت به بقیه برخوردار بوده و اکثر افراد انتخاب اولشان این دو است.

اهمیت کارگذاری ها

در حقیقت زمانی سرعت کار گذاری بسیار اهمیت پیدا می کند که شما قصد داشته باشید معاملاتی را انجام دهید. حتما شنیده اید که عده ای از سهام داران در چند روز گذشته از کار گذاری های خود شاکی بودند و اذعان داشتند که این کار گذاری ها جلوی معاملات ان ها را بسته اند و اجازه خرید و فروش را از ان ها سلب کرده اند. در مقابل کار گذاری ها علت را توضیح داده و به مردم قول داده اند که دیگر چنین مشکلاتی پیش نخواهد امد اما سهام داران بر این موضوع تاکید دارند که ضرر هایی که در ان روز کرده اند قابل جبران نیست و با یک عذر خواهی صورت مسئله پاک نمی شود لذا اکثر سهام داران در ان روز کار گذاری های خود را عوض کرده تا با خیال راحت تری در بازار بورس به معامله بپردازند.

لیست هیئت مدیره تکشا

مدیران شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی در تلاش می باشند تا با تلاش شبانه روزی خود شرکت را در مسیر موفقیت و پیشرفت رهنمود سازند تا نامی درخشان از شرکت بر جای بگذارند. همچنین قابل به ذکر است که آن ها در سابقه مدیریتی خود موفقیت های بیش تری را به ثبت برسانند.

این مدیران در تلاش می باشند تا خواسته سهامداران تکشا که بر روی این نماد سرمایه گذاری خود را انجام داده اند جامه عمل بپوشاند و آن ها را از سهامداری خود خشنود سازند. در حقیقت قلب تپنده هر شرکتی را هیئت مدیره ان تشکیل می دهد و تمامی فعالیت ها زیر نظر این مجموعه انجام خواهد شد که این فعالیت ها با ورود این شرکت به بازار بورس، اهمیت بیش تری پیدا می کند.

ان ها اظهار دارند از روزی که سهام این شرکت را به عنوان سهام اولیه وارد بازار بورس و اوراق بها دار کرده اند، وظیفه سنگین تری را به دوش می کشند و همواره در تلاش اند تا کسانی که به این مجموعه اعتماد کرده و سهام ان را خریداری کرده اند را از خود راضی نگه دارند و تمامی فعالیت های شرکت را به صورت شفاف و کاملا صادقانه با انان در میان بگذارند.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس

شما می توانید از طریق مراجعه به آدرس سایت تکشا اطلاعات مربوط به این شرکت را بررسی و محصولات تولیدی آن را مشاهده نمایید.

آدرس شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی مطابق آدرس تهران میدان خیابان توحید خیابان پرچم پلاک نود و یک می باشد.

نشانی ایمیل این شرکت که بر روی سایت مربوط به آن ها ذکر شده است مطابق نشانی [email protected] می باشد.

تلفن تماس با تکشا مطابق تلفن تماس 02166933391 می باشد و بر روی آدرس و نشانی سایت ها آمده است.

همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت آن ها اطلاعات دیگر مورد نیاز برای تماس با این شرکت را مشاهده کنید.

سوالات متداول

سوالات متداول

  1. شرکت گسترش صنایع و خدمات کشاورزی با چه شرکتی خارج از ایران همکاری داشته است؟

    این شرکت با با شرکت شرینگ اسکاتلند همکاری نموده است .

  2. اطلاعات تماس این شرکت را از کجا می توانیم پیدا نماییم؟

    در داخل متن تمامی اطلاعات موجود از این شرکت برای شما قرار داده شده است.

  3. ایا خریدن تکشا منطقی است؟

    باید به زمان خرید اهمیت داد ولی می توانید با مشاوران ما در این باره تماس داشته باشید.

به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *